آشنایی با بزرگترین سایت نهالستان در کرمانشاه

چکیده :
نهالستان برتر نهال فعالیت خود را زیر نظر جهاد کشاورزی از سال ۱۳۰۰ در تولید و عرضه نهال آغاز کرده و سالیانه با تولید انواع نهال میوه با بیش از ۱ میلیون نهال میوه، ۴۰۰ هزار اصله گردو و ۲۰۰ هزار اصله بادام آغاز کرده و آماده ارائه تمام خدمات در این ضمینه می باشد.

[خرید گارانتی دار نهال گردو و نهال میوه]

آیا تا به حال به پرورش درختان میوه به عنوان یک تجارت فکر کرده اید؟ به نظر شما چطور می‌توان از پرورش درختان میوه به یک تجارت حتی صادرات محصول دست پیدا کرد و از سود این کار بسیاری را بهره مند کرد؟

تجاری سازی تولید محصولات باغی یک ایده‌ی دور از ذهن نیست و امروزه دست یافتن به این ایده خیلی هم ساده است.

در بسیاری از موارد جوانان فعال و پویایی در بسیاری از استانهای کشور وجود دارند که دوست دارند کسب و کار خود را داشته باشند و با استفاده از آن حتی جوانان دیگر در خانواده‌ی خود را مشغول به کار کنند، ایده‌ی باغداری به صورت تجاری و با هدف صادرات محصول یک ایده‌ی پر از سود و فایده بوده و اصلا دور از ذهن نیست.

جوانان فعال و پویایی که دوست دارند با تکیه بر نوآوریهای امروزی دست به انجام کارهایی بزنند که شاید پدرانشان به این کارها اشتغال داشته اند اما به دلیل سنتی کار کردن هیچگاه به سود مطلوب دست پیدا نکرده‌اند.

یکی از مشاغلی که از گذشته تا به امروز در بسیاری از مناطق به صورت سنتی دنبال می‌شده است و امروزه جوانان به انجام نوین آن برای رسیدن به یک کسب و کار تجاری رغبت نشان می‌دهند کشاورزی و باغداری است.

همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم که قیمت برخی اقلام میوه در بازار بسیار بالا است، به همین نسبت خرید این اقلام میوه از دست باغداران نیز با قیمت بالاتری صورت می‌گیرد و بنابراین باغداری در زمینه‌ی پرورش این درختان میوه می‌تواند بسیار سود آور باشد.

یکی از مثال‌های بارز در این زمینه میوه‌ی گردو است، گردو یکی از میوه‌هایی است که به صورت خشکبار مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل تنوع زیاد در شیوه‌ی مصرف بازار خوبی هم دارد.

جوانان فعال و پویای کرمانشاهی با ما باشید چرا که می‌خواهیم شما را با اصول باغداری تجاری در این شهر آشنا کنیم و برای شما خبرهای خوبی برای داشتن یک شغل پولساز در این شهر داریم.

باغداری در کرمانشاه:

آیا به نظر شما باغداری به معنای خرید یک رقم نهال که پدر کشاورزمان یا کشاورزان آشنا توصیه کرده اند و کاشت آن در زمین مورد نظر است؟ اگر زاویه‌ی دید شما از باغداری اینگونه است باید به شما بگوییم این شیوه هیچ تناسبی با هدف رسیدن به باغداری تجاری نداشته و در بسیاری موارد بدون اینکه متوجه شوید شما را درگیر خسارتهای جبران ناپذیر می‌کند.

انتخاب نهال مناسب مهم‌ترین مرحله در احداث باغ میوه با هدف تجاری سازی است، شما که انتظار ندارید از یک درخت با میزان باردهی پایین یا محصول با کیفیت بازارپسندی پایین به تجارت پولساز برسید؟

خبر خوب اینکه پیشرفت تکنولوژی در کشاورزی در دنیا به صورت روز به روز اتفاق افتاده و در کشور ما هم این پیشرفت‌ها به صورت تکنولوژیهای روز دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، به عنوان مثال تولید ارقام درختان میوه با بازار پسندی بالا و راندمان بالا که می‌توانند مقاومت بالایی هم در برابر شرایط نامساعد محیطی و آفات داشته باشند شما را به این هدف می‌رسانند.

جالب است بدانید امروزه برای هر نوع شرایط آب و هوایی با هر موقعیت جغرافیایی رقم مناسب و پر سود از درختان میوه وجود دارد که می‌تواند برای جوانان فعال بستری برای رسیدن به هدف دلخواهشان ایجاد کند.

نکته‌ی بسیار مهم در انتخاب رقم این است که تعداد این ارقام به حدی زیاد است که ممکن است حتی در حوصله‌ی افراد تحقیق کامل در رابطه با این ارقام نگنجد و در نهایت باز هم کسانی که قصد احداث باغ دارند روی به سفارش باغداران دیگر می‌آورند که اشتباه بسیار بزرگی است، می‌دانید چرا؟

یک رقم درخت میوه ممکن است در شرایط زمین آن فرد با توجه به شیب زمین، بافت خاک و دیگر شرایط حاکم بر منطقه برای آن فرد مناسب باشد اما در زمین شما و با شرایطی که شما دارید آن رقم اصلا مناسب نباشد.

برای اینکه از این سردر گمی در بیایید و بدانید که سر انجام برای انتخاب رقم مناسب برای کاشت و احداث باغ باید چه کاری انجام بدهید برای شما یک پیشنهاد بسیار عالی داریم، شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به صفحات وبسایت نهالستانهای مختلف اطلاعات کامل و کافی در رابطه با کاشت ارقام مختلف میوه را دریافت کنید.

حتی اگر وقت کافی برای مطالعه نداشته باشید می‌توانید با مشاوران مجرب آنها تماس گرفته و با دادن اطلاعات کامل از منطقه‌ی خود و سطح انتظار خود از باغداری اجازه دهید مناسب ترین رقم را ایشان برای شما انتخاب کنند.

خبر خوب دیگر اینکه در بسیاری از موارد مانند مشاوران مجرب در وبسایت برتر نهال خریداران نهال خود را پس از خرید رها نکرده و به آن‌ها پس از کاشت نهال نیز راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌کنند، بنابراین خیلی راحت و بدون دغدغه و نگرانی از بابت نداشتن اطلاعات روز می‌توانید باغات بسیار مدرن و اقتصادی ایجاد کنید که برای شما و حتی خانواده‌ی شما تبدیل به یک تجارت پولساز شود.

معرفی نهالستان در کرمانشاه:

بهترین نهالستان در کرمانشاه که کار خرید و فروش را در بستر اینترنت و به صورت آنلاین انجام می‌دهند ممکن است حتی در شهر شما نباشند اما به راحتی نهال مورد نظر شما را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهند اما اخطار مهم در زمینه‌ی خرید نهال به صورت اینترنتی این است که باید در انتخاب نهالستان هوشیار باشید.

در انتخاب نهالستانی که در اینترنت وبسایت دارد دقت کنید که باید تمام مجوزهای لازم را در صفحه‌ی اصلی خود درج کرده باشد، مجوزهایی مانند مجوز بهره برداری نهالستان از سازمان نظام مهندسی کشاورزی، گواهی سلامت و شناسنامه برای فروش نهال مورد نظر باید حتما در اختیار شما قرار بگیرد.

پس از اطمینان خاطر از معتبر بودن نهالستان اقدام به دریافت مشاوره در رابطه با خرید نهال مناسب خود کنید و نهال مورد نظر را بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری به نهالستان باشد خریداری کنید.

نهالستان با کیفیت و معتبر ممکن است در شهر شما نباشد هیچ ایرادی ندارد چرا که خرید اینترنتی دیگر نیازی به مراجعه حضوری نداشته و حتی خیلی بهتر از خرید حضوری می‌توانید خدمات دریافت کنید.

برای احداث باغ در کرمانشاه برخی نهال‌های میوه با توجه به شرایط اقلیمی این شهر بیشتر توصیه می‌شود، به عنوان مثال خرید نهال گردو در کرمانشاه بسیار پر طرفدار است چرا که علاوه بر اینکه تطابق بالایی با شرایط آب و هوایی این شهر دارد بلکه ارقام پربارده و زود بازده پیوندی مانند نهال گردو فرنور، ارقام نهال گردو ژنوتیپ پالیزتیپ ۹ و تیپ ۸ و بسیاری ارقام دیگر می‌توانند با راندمان بالایی که دارند پرسود باشند.

انواع دیگر درختان میوه نیز مانند انواع ارقام هلو و شلیل (شلیل پالیز، شلیل رفعتی، شلیل سان گلد)، گلابی (بارتلت، بیروتی، ویلیام دوشیز)، سیب (سیب رندرز، سیب رد چف، سیب استار کینگ)، به(نهال به گلابی، به کوزه ای، به ایتالیایی)، گیلاس (بارتلت، گیلاس لامبرت، گیلاس بینگ آمریکایی)، آلبالو (مونت مورنسی، آلبالو گیسی، آلبالو برتر مو، پربار سیکانی)، گوجه سبز (گوجه سبز ملایر، گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز برغانی)، آلو (یلواک خورشتی، بلک دیاموند، آلو انجیری، آلوزرد بخارا)، زرد آلو (نهال زرد آلو برتر، زرد آلونصیری، زرد آلو قیسی) و بادام (آذر خوشه ای) را می‌توان در کرمانشاه کاشت و به هدف تجاری سازی در باغداری رسید.

خب آیا پس ار احداث اصولی باغ کار ما دیگر تمام است و باید منتظر باردهی باشیم؟ خیر، وقتی می‌گوییم شغل کشاورزی یک شغل تمام وقت و دائمی است به همین دلیل است، شما پس از احداث باغ نباید دست از مراقبت برداشته و با سر زدن به باغ و نظارت بر انجام اصولی عملیات باغداری می‌توانید منتظر برداشت خوب از درختان خود باشید در غیر این صورت تمام هزینه‌ها با یک طغیان آفت و یا تنش آبیاری از دست خواهد رفت.

اما نگران نباشید تمامی این توصیحات و راهنمایی‌ها را نیز می‌توانید از کارشناسان وبسایت دریافت کرده و در هر زمان نیز نیاز به مشاوره داشتید با مشاوران در ارتباط باشید، در واقع با خرید از وبسایت‌های معتبر مزیت دریافت مشاوره را نیز با خود به همراه داشته و در مسیر رسیدن به هدف خود تنها نیستید.

برای دریافت مشاوره و همینطور دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با انواع ارقام درختان میوه که برای کاشت در منطقه‌ی شما مناسب است می‌توانید به وبسایت ما به آدرس www.bartarnahal.ir سرزده و یا از طریق شماره تماسهای زیر با کارشناسان ما به صورت تلفنی در ارتباط باشید.

شماره تماس:

۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳

۰۹۱۴۴۵۰۱۰۰۳

۵/۵ - (۱ امتیاز)
بیشتر بخوانید
فارکس چیست؟
دیدگاهتان را بنویسید