آیا اندازه آلت تناسلی واقعا مهم است؟

ممانند زنان به بدن خود وسواس دارند. خیلی چاق، خیلی قد، خیلی کوچک… و همه ما می دانیم که خیلی ها به خصوص در مورد تجهیزاتشان وسواس دارند. پسر شما چگونه اندازه می گیرد؟ ما با زنان روزمره و متخصصان جنسی صحبت کردیم…

وقتی صحبت از اندازه و زیبایی شناسی به میان می آید، مرد نادری است که می خواهد یک ارزیابی صادقانه از آناتومی خود داشته باشد. اما هر چند وقت یکبار، زنان این سوال را می شنوند: “نظر شما در مورد آلت تناسلی من چیست؟”این مطمئناً شما را از گیجی پس از ازدواج رها می کند. آیا باید دروغ گفت؟ حقیقت را بگو؟ آنچه در مورد این سوال بسیار شگفت آور است آسیب پذیری آشکاری است که نشان می دهد. این معادل مذکر “آیا این باعث می شود من چاق به نظر برسم؟” است.

سایز کردن او

یک بار وقتی مردی را می دیدم که کوچکتر از آنچه من ترجیح می دادم، “این سوال” به من رسید. اما من به شدت جذب او شده بودم و برقی که تولید می کردیم می توانست میدان تایمز را روشن کند.در آن لحظه بی‌حفاظ، فکر می‌کنم او را بیشتر دوست داشتم که به من نگاهی به نگرانی‌هایش انداخت. و بنابراین من کاملاً صادقانه گفتم: «کاملاً. این شگفت انگیز است.”با وجود تمام اطمینان‌هایی که از سوی اورولوژیست‌ها، درمانگران جنسی و دوست‌دختران و همسران داده‌اند مبنی بر اینکه اندازه قایق مهم نیست، بلکه نحوه هدایت آن‌ها مهم است، بچه‌ها هنوز در تعجب هستند: اندازه گیری کنم؟بله، اندازه مهم است. اما نه آن طور که مردان ممکن است فکر کنند.

بیشتر بخوانید
آیا حلقه اختلال نعوظ می تواند ناتوانی جنسی را درمان کند؟

وقتی خیلی بزرگ است

آن سمانس، مدیر بازاریابی زنجیره‌ای بوتیک اسباب‌بازی‌های جنسی، می‌گوید: «ما به اندازه اهمیت زیادی داده‌ایم، و در نتیجه، چشم‌های زنان بزرگ‌تر از واژن‌شان است. بابلند.سمنس ترجیحات سایز زنانه را می داند، حداقل در مورد دیلدوها. پرطرفدارترین مدل بابلند ۶ اینچ طول و ۱-۱/۴ اینچ در اطراف دارد، اگرچه زنان به دنبال چاق تر و طولانی تر هستند.سمانس می‌گوید: «ادراک فرهنگی این است که بزرگتر احساس بهتری خواهد داشت. اما او اضافه می کند که همیشه اینطور نیست. در واقع، زنانی که زیاده روی می کنند اغلب در نهایت دیلدوها را برمی گردانند (البته باز نشده). سمانس می‌گوید: «بسیار بزرگ است و به روغن زیادی نیاز خواهید داشت، اصطکاک بیشتری وجود دارد و ممکن است خراب شود». حتی انقباضات ارگاسمیک شما ممکن است قدرت کمتری داشته باشد.

منطقاً همین امر در مورد آلت تناسلی با انواع غیرسیلیکونی نیز صادق است. بسیاری از زنان ممکن است در ابتدا از دیدن یک مرد بزرگ لذت ببرند. اما واکنش بعدی آنها اغلب این است که آخ!دوست من شری، ۳۸ ساله، موافق است. او با مردانی قرار می‌گیرد که خیلی دراز و ضخیم بودند. او می گوید: «اگر خیلی بزرگ باشد، می تواند طاقت فرسا و دردناک باشد. “شما باید واقعا برای مقابله با چیزی به این بزرگی آماده باشید.”بار دوم طلسم نیست

در اینجا چیز دیگری وجود دارد که مردان هنگام آرزوی اینچ بیشتر در نظر نمی گیرند: ممکن است یک زن تمایلی نداشته باشد که دوباره روی آن میله بزرگ طاق کند.

بیشتر بخوانید
آیا هنگام ابتلا به عفونت ادراری می توانید رابطه جنسی داشته باشید؟

شری می گوید: «ممکن است روز بعد درد داشته باشید و آنقدر مشتاق آمیزش نباشید. «قطعاً مواقعی وجود داشته که می‌گفتم، «من را با آن چیزی نگیر».دوست من آلیس، ۳۱ ساله، این را به خوبی درک می کند. او اعتراف می کند که پس از دعوا با یک مرد بزرگتر از حد معمول آنقدر درد زین داشته است که روز بعد با او قرار اضطراری گرفت. متخصص زنان و اگرچه آنها به مدت سه ماه با هم قرار گذاشتند، او حاضر نشد دوباره به آن برونکوی بازگردد.او می‌گوید: «او می‌خواست، اما من او را با رابطه جنسی دهانی منحرف کردم یا بهانه‌هایی آوردم تا از رابطه جنسی با او اجتناب کنم.

جدای از حکایات، قرار دادن آلت تناسلی بسیار بزرگ می تواند منجر به آسیب واژن شود. اعضای بسیار بلند می توانند در حین مقاربت به دهانه رحم زن برخورد کنند و باعث ناراحتی یا درد شوند.

با دور بزرگتر، پارگی ممکن است رخ دهد و باعث خونریزی شود. لذت بخش کردن رابطه جنسی با یک عسل خوب به سه چیز بستگی دارد: روان کننده، صبر و آزمایش موقعیت.
اگرچه بزرگی بیش از حد مطمئناً می تواند یک مشکل بزرگ باشد، اما هیچ کس یک همنوع با اندازه صورتی نمی خواهد.دوست من کلودیا را در نظر بگیرید، که با مردی قرار گرفت که احساسی بزرگ از خودش داشت. او حقیقت را در مورد کارهایی که انجام داد، جایی که زندگی می کرد، مالکیتش را بیان کرد. خلاصه او یک قایق نمایشی بود.وقتی کلودیا بالاخره با او به رختخواب رفت، فهمید که او چه چیزی را جبران می کند. “من هرگز متوجه نشدم که آنها در اندام کوچک آمده اند!” او می گوید. “من دوباره با او خوابیدم تا دوباره به آن نگاه کنم.”

بیشتر بخوانید
سکس و یائسگی - چگونه زندگی جنسی میانسالی خود را ادویه کنید

من یک شب وقتی با پسری بیرون بودم که یک تابستان به او علاقه زیادی داشتم، سورپرایز مشابهی داشتم. او بزرگ و تنومند بود و وقتی همدیگر را می بوسیدیم، مرا به معنای واقعی کلمه از پاهایم جارو می کرد.بعد از نوشیدنی های زیاد، به جای او برگشتیم. اما ببینید، جایی که انتظار داشتم یک چوب سرخ غول پیکر… یک نهال باشد. شور و شوق لحظه ای را به همراه داشت، اما من درس ارزشمندی در مورد نتیجه گیری بر اساس دست ها، پاها یا قد یک مرد آموختم.اما بی انصافی است که ادعا کنیم “تناسب خوب” به مرد بستگی دارد. به روش قدیمی چند فرزند داشته باشید، و ممکن است دیگر آن‌قدر تنگ نباشید. این باعث می شود آلت تناسلی باریک بیش از حد کوچک به نظر برسد.

کمک برای اندازه به چالش کشیده

اسباب بازی ها می توانند کمک کنند. حلقه‌ها و پمپ‌های آلت تناسلی می‌توانند (به طور موقت) برای مردانی که دارای اندام متوسط‌تری هستند، ضخامت بیشتری داشته باشند.زنان می توانند با استفاده از آن به وظایف خود عمل کنند تمرینات کگل برای سفت کردن دیواره های واژن که منجر به تناسب اندام می شود.سمانس می‌گوید: «این به شما امکان کنترل بیشتری بر عضلات واژن می‌دهد، به طوری که در طول مقاربت، بیشتر و سخت‌تر منقبض می‌شوید، بنابراین برای هر دوی شما احساس خوبی دارد».قبل از اینکه او را بنویسید
همچنین، قبل از پایان دادن به کار با مردی که اندازه‌گیری نمی‌کند، توانایی او برای جبران کاستی‌هایش را در نظر بگیرید. آیا او می تواند شما را از راه های دیگری راضی کند؟ توجه به نیازهای شما مهم ترین ویژگی یک عاشق خوب است، صرف نظر از اندازه آلت تناسلی او.

بیشتر بخوانید
روغن نارگیل برای خشکی واژن و روان کننده در رابطه
وقتی صحبت از آن به میان می‌آید، این در مورد این نیست که او چقدر بزرگ است یا چقدر تنگ هستید، بلکه این نیست که هر دو با تجهیزاتی که دارید انجام می‌دهید و وقتی با هم هستید چه احساسی دارید.شری می‌گوید: «شوهرم بزرگ‌ترین یا کوچک‌ترین مردی نیست که با او بوده‌ام. اما ما خیلی با هم هماهنگ هستیم. درست است.»
دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه