دریافت رژیم: 09055380149

آیا عسل در رژیم کتوژنیک مجاز است؟

عسل یک شیرین کننده نسبتا سالم است، اما این بدان معنا نیست که می توانید آن را در رژیم کتو بخورید.

زندگی با عسل شیرین تر است – اما اگر از رژیم کتو پیروی می کنید، احتمالاً از بیشتر شیرین کننده ها اجتناب می کنید. با این حال، با وجود تمرکز روی چربی این روزها، ممکن است مشتاق یک غذا باشید. بنابراین، اگرچه شما شکر را نادیده می گیرید، آیا اشکالی ندارد که کمی از آن لذت ببرید. طبیعی قند؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان در مورد اینکه آیا می توانید عسل را روی کتو بخورید، می گویند.

حقایق تغذیه عسل

عسل نوعی شکر است که مردم آن را در ماست هم می زنند، از آن برای شیرین کردن طبیعی قهوه، اضافه کردن به سس ها و مارینادها و غیره استفاده می کنند.

در اینجا اطلاعات تغذیه ای برای ۱ قاشق غذاخوری (قاشق غذاخوری) عسل خام، با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA):

بیشتر بخوانید
15 نکته برای شکستن استپ وزن یا فلات کاهش وزن

درشت مغذی ها در عسل

  • کربوهیدرات های موجود در عسل ۱۷ گرم (گرم)
  • کربوهیدرات خالص موجود در عسل ۱۷ گرم

کربوهیدرات خالص یک اندازه گیری است که توسط کربوهیدرات کل منهای فیبر و الکل قند تعیین می شود اتکینز. کربوهیدرات خالص مقدار کربوهیدراتی است که هضم می شود و بر قند خون تأثیر می گذارد انجمن دیابت آمریکا. (فرض این است که فیبر و الکل های قند به طور کامل هضم نمی شوند، اگرچه این همیشه درست نیست.)

کربوهیدرات خالص یک درشت مغذی رسمی نیست، اما کسانی که از کتو استفاده می کنند اغلب از این عدد به عنوان یک راهنما برای کمک به ماندن در محدوده کربوهیدرات خود استفاده می کنند. همانطور که می بینید، چون عسل فیبر ندارد، کربوهیدرات خالص آن همان کربوهیدرات کل است.

  • چربی موجود در عسل ۰ گرم
  • پروتئین موجود در عسل ۰ گرم

سایر مواد مغذی موجود در عسل

عسل حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مانند ویتامین C، ویتامین های گروه B، کلسیم، مس، آهن، منیزیم و پتاسیم است. تحقیقات گذشته. می‌گوید: «مزایای کاملاً مستند و تحقیقاتی عسل خارج از انرژی که می‌دهد وجود دارد». اسکات کیتلی، RDN، از درمان تغذیه پزشکی کیتلی در شهر نیویورک.

بیشتر بخوانید
آیا پیاز در رژیم کتوژنیک مجاز است؟

برای مثال، عسل حاوی ترکیبات گیاهی به نام پلی فنول است که ممکن است خواص ضد التهابی داشته باشد بررسی ژانویه ۲۰۲۱ در طب مکمل و درمان های BMC.

آیا می توانید عسل را روی کتو بخورید؟

پاسخ کوتاه: خیر، عسل در رژیم کتو مجاز نیست. و واقعاً، اگر رژیم کم کربوهیدرات دارید، ممکن است بخواهید عسل را محدود کنید.

دایانا راجرز، RD، می گوید: “عسل احتمالاً به شما کمک نمی کند در کتوزیس بمانید.” غذای پایدار در کنکورد، ماساچوست. اگرچه ممکن است عسل را یک قند طبیعی نامید، اما هنوز برای افرادی که رژیم کتو دارند مناسب نیست. کیتلی می‌افزاید: چه شکر سفره، چه شربت ذرت با فروکتوز بالا، چه عسل، شکر شکر است.

بیشتر بخوانید
آیا عدس در رژیم کتوژنیک مجاز است؟ +3 بهترین دستور پخت

او می گوید: به دلیل محتوای کربوهیدرات، “اگر رژیم کتو دارید، عسل تقریباً جایی ندارد.”

آیا عسل سالم است؟

اگرچه عسل در مقایسه با شکر سفید حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی بیشتری است، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که شما معمولاً مقادیر کمی عسل می‌خورید و بنابراین مقدار بسیار کمی از این مواد مغذی را مصرف می‌کنید. از آنجایی که عسل یک قند است، خوردن مقادیر بیشتر می تواند کالری اضافی زیادی را به رژیم غذایی روزانه شما اضافه کند. در مورد کتو، محدود کردن مصرف شکر مهم است.

به جای عسل چه بخوریم

اگر به دنبال چیزی شیرین هستید، شیرین کننده های غیر مغذی می توانند جایگزین باشند و بسیاری از آنها را می توان در آشپزی و شیرینی پزی استفاده کرد. (دستورالعمل های روی بسته بندی را برای نسبت های مناسب و نحوه استفاده از آنها در دستور العمل ها بخوانید.) شیرین کننده های غیر مغذی حاوی کالری نیستند، اما می توانند حاوی کربوهیدرات باشند. کیتلی می‌گوید: در اینجا برخی از جایگزین‌های مناسب عسل برای امتحان کتو وجود دارد:

  • استویا یک بسته ۰ کالری و ۱ گرم کربوهیدرات دارد.
  • میوه راهب ۲ قاشق چایخوری (قاشق چایخوری) که اغلب با الکل قند اریتریتول مخلوط می شود، ۸ گرم کربوهیدرات دارد (همه از اریتریتول).
  • شیرینی مغذی یک بسته حاوی ۰ کالری و ۱ گرم کربوهیدرات است.
  • Sweet’n Low این جایگزین شکر ۰ کالری و ۱ گرم کربوهیدرات در هر بسته دارد.
بیشتر بخوانید
رژیم کتوژنیک برای چه سنی مناسب است

خلاصه

از آنجایی که عسل یک قند است و حاوی کربوهیدرات های زیادی است، خوردن عسل می تواند شما را از کتوز خارج کند. در مورد کتو، به طور کلی باید مصرف کربوهیدرات را محدود کنید. به همین دلیل، اگر رژیم کتو دارید، مصرف عسل توصیه نمی شود.
Source link

لطفاً به این مطلب امتیاز دهید. این‌کار به بهبود ارائه مطالب کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه