از ایده تا خلاقیت، با آموزش حرفه‌ای کاشت، طراحی و ژلیش ناخن خلاق باشید!

احتمالا شما هم جزء آن دسته از خانم‌هایی هستید که به دنبال درآمدزایی و مهارت آموزی هستند. متاسفانه این روزها به دلیل وجود مشکلات اقصادی، بسیاری به دنبال داشتن راهی برای درآمدزایی هستند. همچنین به علت محدودیت‌هایی که بعضا خانم‌ها در زندگی با آن مواجه هستند، امکان انجام بسیاری از مشاغل از آن‌ها گرفته شده است. اما آیا تا به حال به کسب درآمد از حوزه آرایشگری فکر کرده‌اید؟ هنر آرایشگری، یک مهارت بسیار جذاب و درآمدزا برای خانم‌هایی است که می‌خواهند یک درآمد مستقل داشته باشند.

این حرفه، حوزه‌های بسیار زیادی مانند آرایش مو، صورت و ناخن دارد. شما می‌توانید با یادگیری مهارت‌های آرایشگری که به آن‌ها علاقه دارید، مشغول به کار شده و کسب درآمد کنید. شاید برای شما هم سوال پیش آمده است که کدام مهارت آرایشگری مناسب من است؟ مهارت‌های مربوط به حوزه ناخن مانند کاشت ناخن، طراحی ناخن و ژلیش، این روزها به دلیل استقبال بسیار زیاد خانم‌ها و همچنین یادگیری آسان‌تر آن‌ها، طرفداران بسیاری را به آموزش کاشت ناخن جذب کرده‌اند. اگر شما هم قصد دارید در این حوزه فعالیت کنید یا علاقه‌مند هستید در رابطه با این مهارت‌ها بیشتر بدانید، در ادامه با ما همراه باشید.

 آموزش ژلیش ناخن

آموزش کاشت ناخن، پر‌طرفدارترین شاخه آرایشگری ناخن

می‌توان گفت زیبایی از دغدغه‌های مهم این روزهای بانوان است. یکی از مهم‌ترین موارد زیبایی، دست‌ خانم‌ها است که بدون شک ناخن‌ها تاثیر بسیار ویژه‌ای در آن دارند. از این رو بانوان امروزه از مشتری‌های پای ثابت کاشت و طراحی ناخن هستند و این حوزه‌ را به یک حوزه بسیار پرطرفدار و پردرآمد تبدیل کرده‌اند. اگر شما هم به فکر یک شغل و درآمد مستقل هستید، می‌توانید کاشت ناخن را مد نظر داشته باشید.

برای این که در این حوزه به یک فرد متخصص و حرفه‌ای تبدیل شوید، باید در یک دوره آموزشی حرفه‌ای و اصولی شرکت کنید تا تمام زیر و بم کار را فرا گیرید. افراد و آموزشگاه‌های بسیاری به آموزش کاشت ناخن می‌پردازند؛ اما این شما هستید که باید با تحقیق و بررسی، بهترین دوره آموزشی را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. همانطور که اشاره شد بازار کاشت و طراحی ناخن بسیار پر رونق بوده و آرایشگران بسیاری خدمات کاشت ناخن را در سالن‌های زیبایی خود انجام می‌دهند. بنابراین اگر شما نیز قصد دارید در این حوزه فعالیت کرده و به کسب درآمد بپردازید، باید در مهارت خود بسیار ماهر و متخصص باشید و یک مزیت رقابتی برای خود ایجاد کنید تا مشتریان زیادی به سوی شما جذب شوند.

برای این امر باید در یک دوره اصولی آموزش کاشت ناخن شرکت کرده و مهارت خود را ارتقا دهید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک دوره خوب، داشتن استاتید مجرب و حرفه‌ای است که بتوانند نیاز‌های فردی هریک از هنرجویان را تشخیص داده و در طول دوره آموزشی به رفع آن‌ها بپردازند. همچنین پس از اتمام دوره آموزشی، باید مدرک معتبر فنی حرفه‌ای به شما داده شود. از دیگر ویژگی‌های یک دوره آموزشی اصولی، می‌توان به محتوای آموزشی دوره اشاره کرد. هر دوره آموزشی، باید دارای یک محتوای آموزشی کامل و استاندارد باشد تا هنرجو پس از پایان دوره، توانایی و تسلط کافی در مهارت خود داشته باشد و بتواند خدمات گسترده کاشت ناخن مانند کاشت، ترمیم و ریمو را بر روی انواع ناخن‌ها با شکل‌های گوناگون انجام دهد. معمولا مواردی مانند کاشت ناخن پودری، ژله‌ای، قالب، فرنچ و غیره در دوره‌ها آموزش داده می‌شوند.

 دوره آموزش کاشت ناخن

آموزش طراحی ناخن

طراحی ناخن نیز در کنار کاشت ناخن، از حوزه‌های پردرآمد آرایشگری بانوان است که به طور سریع و آسان می‌تواند شما را به درآمد برساند. این مسئله باعث شده است که افراد بسیاری برای فراگیری طراحی و دیزاین ناخن، در دوره‌های مختلف آموزشی حضوری و آنلاین شرکت کنند. در دوره آموزش طراحی ناخن، هنرجویان به فراگیری مدل‌های مختلف و متنوع دیزاین ناخن می‌پردازند. در این دوره‌ها، آموزش کامل کار با ابزارهای طراحی از جمله قلم زنی یاد داده می‌شود. همچنین شناخت رنگ‌ها و ترکیب آن‌‌ها از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره آموزش طراحی ناخن است؛ زیرا قبل از شروع طراحی ناخن، ابتدا باید رنگ‌ها و کاربرد آن‌ها را شناخت تا بتوان یک ترکیب رنگی جذاب را برای شروع طراحی انتخاب کرد. در طراحی ناخن، ابتدا مباحث تئوری به صورت کامل آموزش داده می‌شوند. در بخش تئوری، ابتدا رنگ شناسی و سپس نحوه ست کردن رنگ‌ها بیان می‌شود. در ادامه، روش‌های انتخاب و ست کردن الگوها متناسب با هر ناخنی توسط مربیان آموزش داده می‌شود. مباحث تئوری که هنرجو فرا می‌گیرد شامل موارد زیر است:

  • شناخت رنگ‌ها
  • کار با ابزارها از جمله انواع قلم‌ها
  • دیزاین سه بعدی ناخن
  • طراحی شیمر
  • طراحی شوگر
  • طراحی کروم
  • طراحی شاین
  • طراحی چشم گربه‌ای
  • طرح‌های فانتزی
  • نحوه لاک زدن

دوره آموزش کاشت ناخن

سپس همه مراحل به صورت عملی نیز آموزش داده شده و در این مرحله هنرجو دست به کار می‌شود و مواردی را که در بخش تئوری فرا گرفته، در بخش عملی پیاده می‌کند. در این مرحله، حضور مربیان حرفه‌ای و با تجربه، بیش از پیش ضروری است؛ زیرا عیب کار هنرجویان در این مرحله مشخص می‌شود و حضور مربی باعث می‌شود تا تکنیک‌ها و آموزش‌های لازم را به هنرجو داده و در لحظه عیب هنرجو را برطرف کند.

آموزش ژلیش ناخن

در کنار طراحی و کاشت ناخن، ژلیش یا کاشت ژل نیز از دیگر روش‌های زیبایی ناخن است که در آرایشگاه‌های زنانه ارائه می‌شود. کاشت ژل به گونه‌ای است که می‌توان آن را هم روی ناخن مصنوعی کاشت، و هم برای زیبایی روی ناخن طبیعی کاشت و با این کار، دیگر نیازی به کاشت ناخن مصنوعی نیست. مانند کاشت و طراحی ناخن، دوره آموزش ژلیش ناخن نیز وجود دارد. در این دوره، به صورت تخصصی بر روی کاشت ژل تمرکز می‌شود و شما می‌توانید پس از گذراندن این دوره آموزشی، به صورت تخصصی بر روی کاشت ژل ناخن فعالیت کرده و درآمد بیشتری از این راه به دست آورید. مانند سایر دوره‌های آرایشگری، در دوره آموزش ژلیش ناخن نیز ابتدا مباحث به صورت تئوری ارائه شده و سپس در مرحله عملی هنرجویان تحت نظر مربیان حرفه‌ای، روی ناخن کاشت ژل انجام می‌دهند. مباحث و تکنیک‌هایی که در این دوره آموزشی ارائه می‌شوند، شما را به یک متخصص حرفه‌ای ژلیش ناخن تبدیل می‌کنند.

سخن پایانی

امروزه حوزه زیبایی و آرایشگری، فرصت‌های شغلی بسیار مناسبی را برای بانوان کشورمان فراهم کرده است. یکی از این حوزه‌ها، زیبایی ناخن است. خدمات آرایشگری بسیاری در حوزه ناخن ارائه می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به طراحی، کاشت و ژلیش ناخن اشاره کرد. در سرتاسر کشور افراد و آموزشگاه‌های بسیاری دوره‌های آموزشی آرایشگری مانند آموزش کاشت ناخن برگزار می‌کنند. این دوره‌ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس نیز به آموزش دوره‌های آرایگشری از جمله کاشت ناخن، طراحی ناخن و ژلیش ناخن می‌پردازد و با حضور اساتید و مربیان مجرب شما را به یک فرد حرفه‌ای تبدیل می‌کند. برای شرکت در دوره‌های آموزشی گل گیس، می‌توانید به نشانی golgisamoz.com مراجعه کنید.

سایر دوره‌هایی که در آموزشگاه آرایشگری گل گیس برگزار می‌شوند:

سوالات متداول

 

بازار کار حوزه زیبایی ناخن چگونه است؟

امروزه خدمات آرایگشری در حوزه زیبایی ناخن، مشتریان بسیاری دارد. پس می‌توان گفت که بازار کار این حوزه بسیار پررونق است.

در دوره آموزش کاشت ناخن، چه مواردی آموزش داده می‌شود؟

در این دوره مباحثی مانند کاشت ناخن پودری، ژله‌ای، قالب، فرنچ و غیره به صورت تئوری و عملی آموزش داده می‌شوند.

در دوره آموزش طراحی ناخن، چه مواردی آموزش داده می‌شود؟

در این دوره تمرکز زیادی بر آموزش و شناخت رنگ‌ها و ترکیب‌های رنگی است. همچینین تکنیک‌هایی مانند شیگر، کروم و شاین نیز آموزش داده می‌شود.

برچسب ها :
آموزش کاشت ناخن,آموزشگاه آرایشگری زنانه,دوره آموزش گریم و میکاپ,آموزش کوتاهی مو,آموزش ژلیش ناخن

بیشتر بخوانید
آیا می توانید زونا روی باسن خود بگیرید؟
دیدگاهتان را بنویسید