با بهترین روش کوچک کردن لابیاها آشنا شوید!!

وجود ایراد هر چند کوچک و ساده در بخش های خصوصی بدن از قبل ناحیه تناسلی می تواند تصویر ذهنی منفی را به وجود آورد و معادلات آن ها را در برخورداری از یک زندگی با کیفیت و رضایت بخش برهم زند. چرا که میان شکل اندام تناسلی خود و آنچه که به عنوان یک فرم ایده آل از این ناحیه در ذهن دارند فاصله بسیار زیادی می بینند و همین موضوع نیز آن ها را زیر فشار سنگین نارضایتی از شکل ظاهری اندام تناسلی و احساس افت شدید اعتماد به نفس و خجالت در زمان برقراری رابطه جنسی قرار می دهد و لذتی که قرار است افراد در زمان برقراری رابطه کسب کنند به کل به مذاقشان تلخ می کند. در پی این مشکلات به مرور زمان صمیمت و عشق میان شریک جنسی شان را در حال کمرنگ شدن و از بین رفتن می بینند. تمامی این اتفاقات بسیار ناامید کننده هستند و حتی می توانند یک عامل تهدید کننده در برابر حفظ استحکام روابط زناشویی شود ، اما زمانی که نگاهی به آن روی دیگر سکه می اندازیم می بینیم که همین اتفاقات به واسطه انجام عمل های زیبایی واژن به طور کامل قابل مهار شدن هستند و فرد می تواند بعد از انجام آن ها روابط جنسی خود را بهبود بخشد و از کیفیت آن ها رضایت کافی به دست آورد. یکی از جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی که تاثیر بسیار زیادی بر روی روابط جنسی افراد دارد ، لابیاپلاستی است. این پروسه با تکنیک های مختلفی قابل انجام است و افراد می توانند بعد از انجام این فرایند به نتایجی ایده آل دست پیدا کنند. هر تکنیک با مزایا و معایبی همراه است که باید برای استفاده از آن پزشک شرایط بیمار را در نظر بگیرد و بهترین و مناسب ترین تکنیک را انتخاب نماید.

با بهترین روش کوچک کردن لابیاها آشنا شوید!! - دکتر دادگر

روش های انجام لابیاپلاستی

جراحی کوچک کردن لابیای مینور همانطور که اشاره شد یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی واژن زنان است که با تکنیک های مختلفی قابل اجرا می باشد. یکی از تکنیک های مدرن این عمل وج پلاستی است که طی انجام آن بخشی از لابیا به صورت قاچ تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و در کمتر از یک ساعت بافته مورد نظر برداشته می شود. این تکنیک از این جهت یک راه حل خوب و مناسب است که اسکار و جای زخم بسیار کمی را بر جای می گذارد و برای آن دسته از افرادی که کلیتوریس کوچک و لابیاهای بزرگی دارند توصیه می گردد. برداشته شدن بخش های اصافه لابیا از قسمت وسط این اندام ، کانون تمرکز در طول جراحی است. متخصص لابیاپلاستی صاحب تجربه و ماهر ، با استفاده از تخصص و قدرت تشخیص بالای خود مناسب ترین روش را برای خلق شکل ظاهری مطلوب در این اندام انتخاب خواهد کرد.

Z پلاستی نیز تکنیک دیگری در عمل زیبایی لابیااست که با ایجاد یک برش به شکل حرف لاتین z بر روی لابیا ، لابیا های بزرگ را کوچک خواهد کرد. در این تکنیک پرینه و کلیتوریس نیز درگیر خواهند شد و بخشی از این دو اندام نیز برداشته خواهد شد.

تکنیک دیگری که پزشکان برای انجام عمل جراحی استفاده می کنند روش تریم منحنی یا خطی است که به منظور پیرایش لبه  های خارجی لابیا ها و شکل دادن به آن ها انجام می شود. همانطور که از نحوه انجام این تکنیک پیداست ، در طول انجام آن کار پیراستن لابیاها دنبال شده و تنها بخش اضافی آن برداشته می شود.

تکنیک لیزر واژینال نیز یکی دیگر از روش های انجام این پروسه است که بدلیل نحوه انجام جراحی و همچنین مزایایی که دارد یکی از پرطرفدار ترین روش ها در برش دادن و برداشتن باقت اضافی لابیای مینور می باشد. به واسطه مداخله تکنولوژی در انجام این پروسه خونریزی در آن کمتر بوده و نیازی به بخیه زدن وجود ندارد.

پس از بیان تکنیک های قابل اجرای عمل زیبایی لابیا ، ذکر این نکته بسیار مهم است که باید به تشخیص و نظر جراح و متخصص زنان و زیبایی خود در انتخاب بهترین و مناسب ترین تکنیک اعتماد کنید. چرا که پزشک بر اساس شرایط و نیاز های بیمار تکنیک مناسب را انتخاب خواهد کرد و روشی انتخاب خواهد شد که مزایای بیشتر و معایب کمتری داشته باشد.

آیا جراحی لابیا با لیزر بهترین تکنیک است ؟

با توجه به اینکه در طول انجام این پروسه ، روند انقعاد خون نیز همزمان انجام می شود ، این تکنیک به عنوان یک روش بدون خونریزی شناخته شده است ، بعد از انجام این عمل ورم و درد نیز محدود تر خواهد بود و فرد تجربه بدی را از جراحی پیش روی خود به دست نخواهد آورد. همچنین دوره ریکاوری کوتاه تری در این تکنیک پیش بینی می شود و فرد در روز بعد از انجام جراحی قادر است فعالیت های نرمال خود را از سر گیرد. اجرای این فرایند با وجود اینکه دردی را به همراه ندارد ، باز هم برای کنترل و جلوگیری از بروز مشکل همراه با بی حسی موضعی انجام می شود و جای زخمی از آن بر جای نخواهد ماند.

علی رغم تمامی مزایایی که در متن فوق ذکر شده و بیان شد که تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند  ، بر حسب ویژگی های لابیای هر بیمار ، بهترین متخصص زنان و زیبایی است که باید تشخیص دهد چه تکنیکی می تواند بهترین نتیجه را برای افراد به دنبال داشته باشد. توصیه می شود به اصرار نسبت به انجام یک فرایند اقدام نکنید و قبل از انجام هر کاری با پزشک انتخابی خود مشورت کنید. حتما با جنبه های مزیتی این عمل بیشتر آشنا شوید و ببنید که این جراحی برای شما مناسب است یا خیر.

منبع : https://drdadgar.ir/

۵/۵ - (۱ امتیاز)
بیشتر بخوانید
چه زمانی تخمک گذاری می کنم، چگونه بدانم و چه احساسی دارد؟
دیدگاهتان را بنویسید