خرید تجهیزات پزشکی برای بیماران در منزل با قیمت مناسب

برای مراقبت از بیماران علاوه‌بر رسیدگی‌های غذایی و فراهم‌کردن محیط آرام، به تجهیزات پزشکی خانگی نیز نیاز است. تجهیزات پزشکی شامل لوازم مهم و ساده‌ای است که می‌توان از آن‌ها در خانه نگه‌داری کرد و در مواقع ضروری و نیاز از آن‌ها استفاده نمود. در برخی مواقع نبود این تجهیزات سادۀ پزشکی در خانه، موجب ایجاد عواقب بسیار بدی برای بیمار شما خواهد شد، ازاین‌رو توصیه می‌شود که حتماً تجهیزات پزشکی خانگی موردنیاز بیمار خود را تهیه کنید. تجهیزات پزشکی توانی نو https://tavanino.com/به بیماران در منزل اندیشیده و انواع تجهیزات پزشکی خانگی را با بهترین کیفیت تولید و عرضه می‌کند.

 انواع تجهیزات پزشکی پر فروش

برخی از پر مصرف ترین انواع تجهیزات پزشکی شامل تب‌سنج، دستگاه اکسیژن‌ ساز، کفش‌های دیابتی، تصفیه‌کننده‌های هوا، پالس اکسی‌متر، کانولا، صندلی پله‌رو، فشارسنج، بالابر بیمار، کپسول اکسیژن، کیسه کلستومی، پگ معده (لوله تغذیه)، پمپ سرم، پد گرمایی، دستگاه نبولایزر، بالش و تشک طبی، لوازم ارتوپدی، ماسک اکسیژن،، توالت فرنگی متحرک و… از‌‌جمله لوازم پزشکی هستند که در دستۀ تجهیزات پزشکی خانگی قرار دارند.

لیست قیمت تجهیزات پزشکی توانی نو

برخی از تجهیزات پزشکی خانگی در مقایسه با سایرین، بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند و شما می‌توانید تمام آن‌ها را از تجهیزات پزشکی توانی نو خریداری کنید. برخی از این تجهیزات پزشکی عبارت‌اند از:

۱. ویلچر

سال‌هاست که از ویلچر برای افراد دارای معلولیت و سالمندان استفاده می‌کنند. افراد دارای معلولیت و یا افراد سالمند برای حرکت، راه‌رفتن و جابه‌جایی با مشکل مواجه می‌شوند و انجام این فرآیندها برای آن‌ها بسیار سخت است. این وسیله به این افراد کمک می‌کند تا خستگی، ناراحتی یا درد کمتری را متحمل شوند. استفاده از این وسیله همچنین می‌تواند در روند بهبود بیماری‌های حرکتی مؤثر باشد. علاوه‌بر افراد دارای معلولیت و افراد سالمند، کسانی که دچار شکستگی استخوان شده‌اند و یا به‌تازگی عمل جراحی انجام داده‌اند نیز طبق توصیۀ پزشک با خرید ویلچر https://tavanino.com/search-products/category-wheelchairs استفاده می‌کنند. استفاده از این وسیله موجب عدم واردشدن فشار به بدن شده و روند بهبودی را تسریع می‌بخشد. این وسیله دارای انواع مختلفی همچون معمولی، تاشو، ارتوپدی و حمام می‌شوند که افراد می‌توانند متناسب با دستور پزشک از آن‌ها استفاده کنند. تجهیزات پزشکی توانی نو انواع ویلچر را با بهترین کیفیت به بازار عرضه می‌کند.

لیست قیمت ویلچر و واکر

۲. واکر

یکی از وسایل بسیار مهم و ضروری برای کمک به راه‌رفتن، واکر نام دارداز این وسیله برای کمک‌کردن در راه‌رفتن به بیمارانی که قدرت عضلات اندام تحتانی (بخشی از بدن که پایین‌تر از لگن قرار گرفته‌است) و یا دامنۀ حرکتی مفصل ران یا زانو و مچ پای آن‌ها کاهش پیدا کرده‌است مورداستفاده قرار می‌گیرد. همچنین افرادی که از درد و ناپایداری مفصلی برخوردار هستند و یا در برقراری تعادل دچار اختلال در تعادل هستند نیز می‌توانند از این وسیله استفاده کنند. این‌که بیماران بتوانند هرچه سریع‌تر پس از درمان آسیب‌های واردشده به اندام تحتانی و یا لگن، موفق به راه‌رفتن شوند بسیار حائز اهمیت است. پزشک معالج برای بسیاری از این بیماران راه‌رفتن بر روی اندام‌های آسیب‌دیده را ممنوع می‌کند که در این زمان،  بیماران می‌توانند از واکر استفاده کنند.  واکرها دارای انواع متفاوتی هستند که به شرح زیر است:

 1. واکرهای بدون چرخ، دوچرخ و چهارچرخ.
 2. برخی از واکرها دارای ترمز هستند.
 3. برخی از آن‌ها سبدی برای حمل اشیا دارند.
 4. بعضی از آن‌ها دارای صندلی برای نشستن هستند که این صندلی به آن‌ها متصل است.
 5. بعضی از آن‌ها قابل تاشدن هستند تا حمل‌ونقل‌شان راحت‌تر باشد.

برای استفاده و تهیۀ این وسیله باید از پزشک معالج خود مشورت بگیرید. تجهیزات پزشکی توانی نو این وسیلۀ مهم و ضروری برای راه‌رفتن را در انواع متفاوت و با بهترین کیفیت به شما عزیزان عرضه می‌کند.

۳. عصا

یکی از بهترین ابزارها برای کمک به راه‌رفتن افراد سالمند، عصا است. بیشتر افراد سالمند برای حفظ تعادل و بهبود وضعیت حرکتی خود در سنین پیری نیازمند به استفاده از این وسیله می‌شوند. به لحاظ ساختاری، عصاها به تک‌نقطه‌ای، چندنقطه‌ای، تاشو و صندلی‌شو تقسیم می‌شوند. دسته‌های عصا نیز با یکدیگر متفاوت هستند انواع دستۀ این وسیله شامل موارد زیر می‌شوند:

 • سرکج:

این مدل از دسته، استانداردترین حالت عصا محسوب می‌شود.

 • Tشکل:

در این حالت، این وسیله به حرف T شبیه است و برای افرادی که در ناحیۀ مچ مشکل دارند بسیار مناسب است.

 • فریتز:

این مدل به مدل T شباهت بسیاری دارد ولی انحنای قسمت پایانی آن باعث می‌شود که از راحتی بیشتری نسبت به مدل T برخوردار باشد.

 • افست:

این مدل به علامت سؤال شباهت دارد و برای افرادی با وزن بالا نیز بسیار مناسب است.

شما می‌توانید این وسیله را در هر مدلی که می‌خواهید، به‌آسانی از تجهیزات پزشکی توانی نو تهیه کنید.

۴. دستگاه بای پپ و سی پپ

دو دستگاه کمک تنفسی در تجهیزات پزشکی وجود دارند که با کمک آنها تنفس بیماران را بهبود می‌بخشند؛ این دو دستگاه عبارت‌اند از:

لیست قمت دستگاه بای پپ

 • دستگاه کمک تنفسی بای پپ bipap:

دستگاه بای پپ https://tavanino.com/search-products/category-bipap bipapبین دو سطح فشار بالا و فشار پایین قرار دارد؛ به سطح فشار بالای این دستگاه فشار مثبت راه هوایی دمی (IPAP ) و سطح فشار پایین آن، فشار مثبت راه هوایی بازدمی (EPAP ) می‌گویند. ازجمله بیماری‌هایی که به استفاده از این دستگاه نیاز دارند، شامل بیماری مزمن انسدادی ریه، انواع آپنه خواب، سندروم هیپرونتیلاسیون ناشی از چاقی، ذات‌الریه، حملات آسم، تنفس ضعیف پس از عمل‌های جراحی، بیماری‌ها اعصاب که در روند تنفس اختلال ایجاد می‌کنند، بیماری نارسایی احتقانی قلب، بیماری عروق کرونر و بیماری‌های عصبی عضلانی می‌شوند. انواع دستگاه بای پیپ عبارت‌اند از ST یا خودانگیختۀ دوره‌ای، اتوماتیک، ASV یا Adaptive Servo-Ventilation و حجمی.

 • دستگاه کمک تنفسی سی پپ:

به‌طور معمول این دستگاه برای درمان اختلالات تنفسی که برای مدت کوتاهی در طول خواب بروز پیدا می‌کند و موجب توقف تنفس می‌شود مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه از طریق ماسک با فشاری مختصر و ثابت به بیمار اکسیژن‌رسانی کرده و باعث تنفس بهتر بیمار می‌گردد. استفاده از دستگاه کمک تنفسی سی پپ موجب بهبودی فیزیکی و عملکرد اعضا گوناگون بدن می‌شود. این دستگاه در دو مدل اتوماتیک و غیر اتوماتیک به بازار ارائه می‌شود.

دستگاه بای پپ و سی پپ دارای شباهت‌ها و تفاوت‌هایی هستند، ازاین‌رو برای هر نوع مشکل تنفسی با تجویز پزشک یکی از دو دستگاه را باید تهیه کنید. این دو دستگاه در چند برند تولید می‌شوند، ازاین‌رو کیفیت‌های مختلفی دارند. تجهیزات پزشکی توانی نو، دستگاه بای پپ و سی پپ را با بهترین برند و بهترین کیفیت به شما ارائه می‌کند.

۵. دستگاه فیزیوتراپی خانگی

افراد بسیاری وجود دارند که به مشکلات اسکلتی، عضلانی و یا عصبی دچار هستند؛ برای بهبود این شرایط، فیزیوتراپی یکی از بهترین راه‌های درمانی است. شما می‌توانید با خرید دستگاه فیزیوتراپی خانگی از تجهیزات پزشکی توانی نو، به‌آسانی در خانۀ خود درمان فیزیوتراپی را انجام دهید. این دستگاه وسیله‌ای برای تسکین دردهای مزمن و یا دردهای حاد محسوب می‌شود. اثرگذاری دستگاه فیزیوتراپی خانگی از طریق ارسال انرژی الکتریکی با طول‌موج‌های مختلف به اعصاب انجام می‌شود؛ انرژی الکتریکی توسط الکترودهایی که بر روی پوست هستند انتقال پیدا می‌کنند.

لیست قیمت دستگاه فیزیوتراپی

۶. بالش طبی

بالش طبی نوعی بالش درمانی به شمار می‌آید که برای بهبودبخشیدن به کیفیت خواب و محافظت از سروگردن مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع بالش‌ها در درمان بسیاری از دردهای جسمی همچون آرتروز و پیشگیری از خر و پف مفید فایده هستند. انواع بالش طبی شامل بالش شیاردار، بالش گردنی، بالش آرتروز، بالش مخصوص تنگی نفس، بالش زانو، بالش مخصوص نشیمن‌گاه، بالش مخصوص مادران شیرده و بالش پشتی صندلی می‌شود. کاهش دردهای جسمانی، مناسب برای پوست، کاهش خر و پف، محافظت از ستون فقرات، کاهش تعریق شبانه، بهبود گردش خون و کنترل فشار از جمله مزایای استفاده از این نوع بالش محسوب می‌شوند.

گاهی استفاده از تخت بیمارستانی در کنار این نوع بالش‌ها، می‌تواند روند بهبودی را تسریع بخشد. درصورتی‌که شما نیز به مشکلات گوناگونی مبتلا هستید که به این نوع بالش نیاز دارید، می‌توانید بالش طبی موردنظر خود را از فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو، تهیه کنید.

۷. دستگاه بخور

دستگاه بخور وسیله‌ای است که با بخار آب موجب مرطوب ماندن فضا می‌شود. این دستگاه موجب کاهش خشکی هوا می‌گردد و از طریق رطوبت‌رسانی، در بهبود عملکرد تنفس افراد کمک می‌کند. شما می‌توانید این دستگاه را در فضاهای مختلف استفاده کنید. درصورتی‌که از یکی از مشکلات زیر رنج می‌برید، تهیۀ این دستگاه برای شما بسیار مناسب است:

 • خشکی پوست؛
 • سوزش چشم؛
 • خشکی گلو؛
 • حساسیت‌های گوناگون؛
 • سرفه‌های خشک؛
 • سردردهای سینوسی.

مشکلات ذکرشده به علت خشکی هوا و کمبود رطوبت ایجاد می‌شوند. انواع دستگاه بخور شامل دستگاه بخورساز، دستگاه ماورای صوت، دستگاه تبخیرکننده، بخور پروانه‌ای، بخور مرکزی، بخور سرد و بخور گرم می‌شود که می‌توانید با توجه به نیاز خود، اقدام به تهیۀ یکی از آن‌ها کنید.

۸. دستگاه فشارخون

دستگاه فشارخون یا فشارسنج  https://tavanino.com/search-products/category-blood-pressure-monitorsدستگاهی برای سنجش و تعیین فشارخون بدن است. این دستگاه در انواع گوناگونی همچون جیوه‌ای، عقربه‌ای و دیجیتالی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. به‌طورکلی وجود دستگاه فشارخون در خانه، مخصوصاً خانه‌هایی که سالمند و یا بیمار دارند ضروری است. فروشگاه تجهیزات پزشکی توانی نو انواع دستگاه فشارسنج را با بهترین قیمت، کیفیت و برند به مشتریان خود عرضه می‌کند.

لیست قیمت دستگاه فشار خون توانی نو

کلام آخر

وجود برخی از تجهیزات پزشکی در منزل ضروری و مفید است. به تجهیزات پزشکی‌ای که در محیط خانه می‌توان از آن‌ها نگه‌داری و استفاده کرد، تجهیزات پزشکی خانگی می‌گویند. تجهیزات پزشکی توانی نو با ارائه انواع تجهیزات پزشکی بیمارستانی و خانگی همچون دستگاه ساکشن بیمارستانی، تب‌سنج، دستگاه اکسیژن‌ ساز، کفش‌های دیابتی، تصفیه‌کننده‌های هوا، پالس اکسی‌متر، کانولا، صندلی پله‌رو، فشارسنج، کپسول اکسیژن، کیسه کلستومی، پگ معده، پمپ سرم، پد گرمایی و… را به بازار عرضه می‌کند. وجود برخی از این لوازم در خانه بسیار ضروری است و نباید در خرید آن‌ها سهل‌انگاری کنید. شما می‌توانید به‌آسانی با مراجعه به  www.tavanino.com ، محصولات موردنظر خود را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری کنید.

بیشتر بخوانید
برای خرید ملک در ترکیه چقدر باید هزینه کرد؟
دیدگاهتان را بنویسید