دکتر خوب لابیاپلاستی چه کسی است؟

امروزه جراحی‌های زیبایی طرفداران زیادی دارند. این جراحی‌ها به خصوص در میان خانم‌ها محبوبیت بیشتری دارد. برای مثال می‌توان به جراحی‌های بینی، بلفاروپلاستی، پروتز سینه و … اشاره کرد. لابیاپلاستی نیز یکی از جراحی‌هایی است که در دسته جراحی زیبایی زنان قرار می‌گیرد. این جراحی به ناحیه تناسلی زنان مربوط می‌شود. این عمل به دلایل مختلفی توسط پزشک زیبایی زنان صورت می‌گیرد.

با توجه به اینکه این جراحی یک جراحی فوق‌العاده حساس است؛ بنابراین شما باید برای انجام آن به یک دکتر با تجربه و متخصص مراجعه کنید. فکر می‌کنید یک دکتر خوب برای انجام این جراحی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ با ما همراه باشید تا ویژگی بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران را به شما معرفی کنیم.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

قبل از هر چیز باید با این نوع جراحی آشنا شوید. لابیاپلاستی در واقع یک نوع جراحی واژن است که در طی آن، پزشک شکل اولیه لابیا مینور را تغییر خواهد داد. منظور از لابیا مینور، لب‌های طرفین دهانه واژن است. افتادگی لب‌های داخلی واژن علاوه بر اینکه روی روحیه و اعتماد به نفس خانم‌ها تأثیر دارد، می‌تواند مشکلات زیادی را نیز برای آن‌ها ایجاد کند؛ بنابراین خانم‌ها اقدام به انجام جراحی زیبایی واژن می‌کنند.

با اینکه این عمل معمولا با هدف زیبایی انجام می‌شود، اما در بسیاری از شرایط خانم‌هایی که دارای افتادگی لبه‌های داخلی هستند، نمی‌توانند به راحتی برخی از فعالیت‌های ورزشی خود را انجام دهند. از طرف دیگر این مشکل می‌تواند روی کیفیت رابطه جنسی آن‌ها نیز تاثیر داشته باشد؛ به همین علت چنین افرادی برای انجام جراحی لابیاپلاستی به پزشکان زیبایی زنان مراجعه می‌کنند.

پس از اینکه پزشک این عمل را برای خانم‌ها انجام داد، آن‌ها می‌توانند به راحتی فعالیت‌های ورزشی و روزمره خود را انجام دهند. برای مثال آن‌ها دیگر برای پوشیدن لباس‌های تنگ و چسبان، همچنین دویدن یا دوچرخه سواری مشکلی ندارند. در طی این عمل لبه‌های کوچک واژن جدا شده و در زمان انجام چنین فعالیت‌هایی در معرض تحریک و اصطکاک قرار نمی‌گیرد.

لابیاپلاستی چگونه انجام می‌شود؟

دکتر لابیاپلاستی در تهران این نوع جراحی آلت تناسلی زنانه را به روش‌های مختلفی انجام می‌دهد. روش‌های انجام این جراحی عبارت‌اند از:

  • روش اول: عمل v پلاستی
  • روش دوم: قطع منحنی
  • روش سوم: لابیاپلاستی با لیزر
  • روش چهارم: برش چین‌دار یا WEDG

دلایل انجام جراحی لابیاپلاستی

همان طور که در بخش‌های قبل بیان کردیم، عمل لابیاپلاستی با اهداف مختلفی انجام می‌شود. از مهم‌ترین دلایل انجام جراحی زیبایی واژن، یعنی لابیاپلاستی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دلایل فیزیکی و پزشکی

گاهی اوقات افراد به دلیل فیزیکی و پزشکی مجبور به انجام این جراحی هستند. در چنین شرایطی از اندازه لب‌های کوچک کاسته می‌شود تا در نهایت آن‌ها از لب‌های بزرگ بیرون نزنند. اگر لابیا‌های داخلی یا همان لب‌های کوچک بزرگ‌تر از حد معمول باشند، ممکن است پیج بخورند. این امر موجب شده تا فرد نتواند فعالیت‌های خود را به راحتی انجام دهد.

همچنین این بافت‌های اضافه می‌توانند محلی برای تجمع میکروب‌ها و باکتری‌ها باشند و تمیز کردن این بخش دشوار خواهد بود. در طی این روند فرد دچار عفونت‌های ناحیه تناسلی خواهد شد؛ بنابراین لازم است تا فرد در چنین شرایطی یک دکتر لابیاپلاستی در تهران پیدا کرده و این جراحی را انجام دهد.

دلایل جنسی و زیبایی

قبل‌تر نیز بیان کردیم که عمل لابیاپلاستی می‌تواند به دلیل زیبایی و جنسی باشد. عدم تقارن در لابیا ماژور و لابیا مینور باعث شده تا واژن خانم‌ها حالت طبیعی خود را از دست بدهد؛ بنابراین خانم‌ها برای رفع این نقش نسبت به انجام این عمل زیبایی واژن اقدام می‌کنند. در بسیاری از شرایط، چنین افرادی نمی‌توانند حتی لباس‌های چسبان بپوشند؛ زیرا این برآمدگی به خوبی قابل مشاهده خواهد بود و ظاهری ناخوشایند دارد.

این شرایط موجب شده تا فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد؛ به همین علت اقدام به انجام جراحی لابیاپلاستی می‌کند. برای انجام این عمل می‌توانید دکتر طاهره فروغی فر را که یکی از بهترین پزشکان زیبایی زنان هستند، انتخاب کنید.

اهمیت انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

با توجه به اینکه عمل لابیاپلاستی یک عمل مهم است و در یک ناحیه حساس انجام می‌شود؛ بنابراین انتخاب بهترین دکتر برای انجام آن اهمیت زیادی دارد. خانم‌هایی که قصد انجام این جراحی را دارند، برای انتخاب یک دکتر خوب دغدغه زیادی دارند. انتخاب یک دکتر بی‌تجربه قطعا می‌تواند عمل ناموفق را در پی داشته باشد و شما را با عوارض آن درگیر کند.

همان طور که متوجه شدید، این عمل با روش‌ها و تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود. برای مثال می‌توان به روش لابیاپلاستی با لیزر اشاره کرد. پزشکی که دقت و تمرکز بالایی نداشته باشد، ممکن است تکنیک‌های این جراحی را به صورت غلط پیاده‌سازی کند که در نتیجه آن بیمار با عفونت‌ها و دردر‌های شدید دچار می‌شود.

بر این اساس می‌توان نتیجه گرفت که انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران اهمیت ویژه‌ای دارد. دکتر طاهره فروغی فر یکی از پزشکانی است که تخصص و سابقه زیادی در این زمینه دارد. او دوره‌های تخصصی جراحی زنان را طی کرده و می‌تواند جراحی زیبایی واژن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. پزشکی که برای انجام این جراحی او را انتخاب می‌کنید، باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد. ما در بخش بعد ویژگی‌های او را برای شما بیان می‌کنیم.

بهترین دکتر لابیاپلاستی چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک پزشک خوب برای انجام لابیاپلاستی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد. این جراحی بسیار حساس است؛ بنابراین باید برای انتخاب پزشک وقت بگذارید، تحقیق کنید و سپس انتخاب کنید. از مهم‌ترین ویژگی‌های یک پزشک خوب برای انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر و دیگر روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

سابقه و اعتبار بالا

اولین ویژگی یک دکتر خوب، سابقه و اعتبار بالای اوست. پزشکانی که سابقه بیشتری دارند، معمولا شناخته شده‌تر هستند. چنین پزشکانی طرفداران زیادی دارند و در سایت‌ها و رسانه‌های آن‌ها می‌توانید رضایت مشتریان را ببینید.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می‌خواهید این جراحی مهم را انجام دهید، بهتر است قبل از انتخاب پزشک حتما کارنامه کاری او را بررسی کنید؛ بنابراین پزشک مورد نظر باید در کارنامه کاری خود سابقه انجام چنین جراحی‌هایی را داشته باشد.

رضایت بیماران قبلی پزشک

رضایت بیماران یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باید در انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران به آن توجه کنید. بدین منظور می‌توانید از بیماران قبلی او در مورد کارش سوال کنید و ببینید بیماران تا چه حد از جراحی‌های او رضایت دارند. همچنین می‌توانید به بخش نظرات در مورد این پزشک نیز مراجعه کنید و نظرات مختلف را بخوانید.

در صورتی که بیشتر بیماران در مورد جراحی‌های این پزشک رضایت داشتند و از کار او راضی بودند، پس می‌توان نتیجه گرفت او یک دکتر مناسب برای انجام جراحی زیبایی واژن است.

انتخاب دکتر نامناسب چه عوارضی دارد؟

همان طور که اشاره کردیم، جراحی لابیاپلاستی یک جراحی مهم و بسیار حساس است. انتخاب دکتر بی‌تجربه برای انجام این عمل می‌تواند عوارض جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد؛ بنابراین اگر می‌خواهید جراحی زیبایی ناحیه تناسلی را انجام دهید و به دنبال بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران هستید، باید حساسیت زیادی برای انتخاب دکتر به خرج دهید.

در غیر این صورت با انجام این جراحی با تکنیک‌های اشتباه تا مدت‌ها و شاید به صورت دائمی درگیر عوارض این جراحی نامناسب شوید. از مهم‌ترین عوارض انتخاب یک دکتر نا مناسب برای انجام این جراحی می‌توان موارد زیر را نام برد.

آسیب به اعصاب حسی واژن

یکی از جدی‌ترین عوارضی که با استفاده تکنیک‌های اشتباه پزشکی در جراحی لابیاپلاستی رخ می‌دهد، آسیب دیدن جدی اعصاب حسی واژن است. برخی از خانم‌هایی که جراحی خود را نزد دکتر نامناسب و غیر متخصص انجام داده‌اند، متوجه ورود آسیب به اعصاب حسی این ناحیه شده و پس از انجام این جراحی با کاهش شدید میل جنسی مواجه شده‌اند.

در واقع آسیب به این بخش می‌تواند ارتباط مستقیمی با کاهش میل جنسی در زنان داشته باشد. در صورت آسیب می‌توان این اعصاب را ترمیم کرد؛ اما برای انجام ترمیم آن باید هزینه‌های زیادی پرداخت کنید و این ترمیم عمل‌های بسیار سنگینی دارد.

عدم تقارن میان اندازه لابیا و کلیتوریس

از دیگر عوارض انجام جراحی لابیاپلاستی با لیزر و دیگر روش‌ها با تکنیک اشتباه، می‌توان به عدم تقارن بین اندازه کلیتوریس و لابیا اشاره کرد. این عارضه می‌تواند ظاهری ناخوشایند به واژن ببخشد. گاهی ممکن است این عارضه حتی با جراحی‌های ترمیمی نیز از بین نرود.

باقی ماندن جای اسکار

در نهایت می‌توان گفت که مراجعه به دکتر نامناسب و کم تجربه می‌تواند موجب باقی ماندن جای اسکار در ناحیه واژن و روی لابیا‌ها شود. در این صورت شما پس از مدتی شاهد وجود جای زخم و بخیه روی این ناحیه خواهید بود. این عارضه می‌تواند تأثیر زیادی روی زیبایی واژن داشته باشد. در نهایت روی اعتماد به نفس فرد نیز اثر می‌گذارد.

زمانی که پزشک بخیه‌های این ناحیه را به خوبی و با دقت انجام نمی‌دهد، این بخیه‌ها پس از مدتی باز شده و درد زیادی را به همراه دارند.

جمع‌بندی

لابیاپلاستی یک نوع عمل زیبایی واژن به شمار می‌رود. در طی این عمل لابیا‌ها اندازه طبیعی خود را به دست می‌آورند. نامتقارن بودن اندازه لابیا‌ها می‌تواند مشکلات زیادی برای فرد ایجاد کند. بدین منظور فرد باید نسبت به انجام جراحی لابیاپلاستی اقدام کند. با توجه به اینکه لابیاپلاستی یک جراحی در ناحیه حساس بدن است؛ بنابراین باید برای انتخاب دکتر لابیاپلاستی در تهران حساسیت به خرج دهید.

ما در این مطلب دکتر طاهره فروغی فر را به عنوان بهترین جراح برای لابیاپلاستی معرفی کردیم. شما با مراجعه به‌ سایت ایشان به آدرس https://www.drforooghifar.com/ می‌توانید این عمل را با خیال آسوده انجام دهید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
بیشتر بخوانید
آی یو دی و عفونت: حقایق را بدانید
دیدگاهتان را بنویسید

1 دیدگاه دربارهٔ «دکتر خوب لابیاپلاستی چه کسی است؟;