راز تناسب اندام بانوان بعد از زایمان از زبان دکتر حدادی

انسان موجودی اجتماعی است به همین دلیل ، سعی بر آن دارد که در شرایط متفاوت به قولی همرنگ جماعت شود. از زمانی که صفحات مجازی در روتین زندگی انسان ها جای گرفت ، این موضوع ، مخصوصا برای بانوان شدت بیشتری پیدا کرد. در واقع وایرال شدن زندگی خصوصی افراد در صفحات مجازی شدیدا سبک و سیاق زندگی آن ها را تغییر داده است. این موضوع دارای دو جنبه مثبت و منفی می باشد. به عبارت بهتری بسته به افرادی که ما آن ها را دنبال می کنیم ، دو خصوصیت در ما رشد پیدا می کند. اگر جز افرادی باشیم که با نگاه به افراد موفق بخواهیم راه زندگی خود را بیابیم ، الگو برداری از زندگی آن ها ما را به سمت موفقیت سوق می دهد. اما بر عکس اگر بخواهیم دنبال کننده راه کسانی باشیم که جز بی هدفی چیزی برای ما نداشته باشند ، همانند آن ها زندگی مان به بطالت خواهد گذشت. برای مثال با نگاه به زندگی ورزشکاران و دنبال کردن راهشان ، حداقل همانند آن ها می توانیم خوش اندام شویم حتی اگر نخواهیم ورزش حرفه ای را ادامه دهیم.

دکتر حدادی

سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چند درصد از افراد توانایی پیروی از زندگی سایرین را دارند؟ و آیا همه افرادی که ما به نگاه به آن ها می خواهیم زندگی مان را دگرگون کنیم ، به واقع از راه تلاش به آن جا رسیده اند؟ تلاش کردن در همه زمینه ها می تواند پاسخ گو باشد؟ نقش جراحی های زیبایی اندام ، مانند جراحی ابدومینوپلاستی در این راه چه می باشد؟ همه این موارد سوالاتی هستند که ذهن ما انسان ها را به خود مشغول کرده است. واقعیت زندگی این است که همه افراد نمی توانند به خوبی دنباله رو اهداف خود باشند ، زیرا شرایط  هر فرد نسبت به دیگری متفاوت است. مادری که چند فرزند سالم به دنیا آورده است و تنها می تواند بر سلامت و تربیت آن ها متمرکز شود می تواند مانند یک ورزشکار حرفه ای ، خستگی های تمارین ورزشی را به جان بخرد؟ یا افرادی که به صورت ژنتیکی ، استایل خاصی دارند ، چگونه می توانند به تناسب اندام برسند؟ معجزه ورزش و رژیم غذایی سالم غیرقابل انکار است ، اما بیایید واقع بینانه به این موضوع نگاه کنیم همه افراد نمی توانند به این راه روی بیاورند زیرا پتانسیل وجود هر فرد با دیگری متفاوت است. از جنبه ای دیگر ، این افراد مخصوصا بانوان به علت حس خود برتری ، با نگاه به اندام های بی نقص در شبکه های مجازی حس خوبی نسبت به خود پیدا نمی کنند و آرزو می کنند که ای کاش در هیکل دیگری متولد می شدند. بهبود وضعیت و ایجاد رضایت شخصی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل ،  محققین با کشف این نیاز ، راه های موثری برای پاسخگویی به آن پیدا کرده اند .با ما در این مقاله همراه باشید تا از راز جراحی های زیبایی اندام صحبت کنیم.

زایمان و تاثیرات آن بر اندام زنانه

گروهی از افراد که خواستار همیشگی زیبایی هستند ، بانوان می باشند. زیبایی اندام جمع کثیری از آن ها تا قبل از زایمان در بهترین حالت خود قرار دارد، البته این موضوع برای همه صدق نمی کند ، با این حال تاثیراتی که این ایام طلایی بر هیکل آن ها می گذارد غیر قابل چشم پوشی است. بعد از زایمان اتفاقاتی اعم از انباشت چربی در نواحی شکم ، ایجاد ترک در آن و افتادگی پوست شایع از مواردی هستند که اکثر خانم ها آن را تجربه کرده اند. البته این موضوع تنها به ایجاد تغییرات در شکم منحصر نمی شود بلکه ، سینه ها نیز بعد از اتمام شیردهی ، ممکن است طراوت و زیبایی خود را از دست بدهند. که در این صورت ماموپلاستی پاسخ مناسبی را برای نیاز شما ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این عمل می توانید بر روی لینک ذیل کلیک کنید.

https://drhaddadi.ir/%d9%85%d8%a7%d9%85%d9%88%d9%be%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c

لازم به ذکر است که این موضوع برای هر فردی شدت متفاوتی دارد ، توصیه ما به شما این است که در ابتدا با یک جراح پلاستیک حاذق مانند دکتر حدادی مشورت کنید تا با تشخیص ایشان و در صورت امکان در ابتدا از راه های غیر جراحی مانند رژیم غذایی مناسب و انجام تمارین ورزشی به تناسب اندام برسید. در ادامه اگر نظر پزشک بر این بود که شدت افتادگی ها زیاد است ، آن گاه به راه قطعی جراحی خواهید رسید. در مجموع آنچه در طی این پروسه ها رخ می دهد ، ایجاد برش هایی در نواحی مشخص می باشد که از ان طریق پزشک می تواند به حذف بافت ها اقدام کند. در ادامه با کشیدن پوست و برگرداندن آن به حالت طیبعی ، زیبایی را برای شما به ارمغان می اورد. در برخی موارد پزشک از راه های مکمل نیز استغاده می کند. برای مثال زمانی که انباشت چربی ها زیاد است ، در ابتدا از دستگاه لیپوساکشن برای حذف آن ها اقدام می کند. یا در مواردی که در کنار ماموپلاستی افزایشی یا کاهشی شاهد افتادگی سینه نیز می باشیم ، پزشک حاذق لیفتیگ سینه را مکمل خوبی برای رسیدن به نتایج فوق العاده می بیند.

منبع سایت دکتر حدادی

بیشتر بخوانید
سوراخ کردن کلیتوریس: 15 سوال متداول در مورد نوع، فواید جنسی ...
دیدگاهتان را بنویسید