رونمایی از خواص جادویی گیاه دارویی معروف توسط عطاری آنلاین مجتبی محقق

چکیده :
به نقل از فروشگاه اینترنتی عطاری آنلاین مجتبی محقق ، خرید محصولات از عطاری های آنلاین بسیار افزایش پیدا کرده است و مردم زیادی به خرید گیاهان دارویی از عطاری ها روی آورده اند. به گونه ای که شغل عطاری آنلاین جزء شغل های پر درآمد محسوب می شود و طرفداران بسیاری دارد.

امروزه افراد زیادی به سلامت سیستم ایمنی بدن خود اهمیت می دهند، به همین دلیل از عطاری ها بخصوص عطاری آنلاین گیاهان دارویی خرید می کنند. اهمیت گیاهان دارویی موجود در عطاری ها بسیار زیاد است و می تواند تاثیر فراوانی در زندگی انسان ها داشته باشد. تمامی عطاری ها مانند داروخانه ها هستند، اما عطاری ها گیاهان دارویی را برای درمان بیماری های مردم به فروش می رسانند. در واقع روش درمان عطاری به صورت طب سنتی است و بیشتر از گیاهان، روغن ها، دانه ها و… استفاده می کنند. عطاری های آنلاین زیادی وجود دارند که محصولات بسیار عالی و با کیفیتی را عرضه می دارند.

پیشینه عطاری در جهان | عطاری آنلاین مجتبی محقق پیشینه عطاری در جهان | عطاری آنلاین مجتبی محقق

عطاری آنلاین

به نقل از فروشگاه اینترنتی عطاری آنلاین مجتبی محقق ، خرید محصولات از عطاری های آنلاین بسیار افزایش پیدا کرده است و مردم زیادی به خرید گیاهان دارویی از عطاری ها روی آورده اند. به گونه ای که شغل عطاری آنلاین جزء شغل های پر درآمد محسوب می شود و طرفداران بسیاری دارد. امروزه بیشتر مردم به سلامت خود اهمیت می دهند و به دنبال غذاهای سنتی و سالم هستند. به همین دلیل عطاری های آنلاین زیادی به وجود آمده است و گیاهان مختلفی را بفروش می رسانند.

بخورات عطاری

در اصل بخورات از تکه هایی از شاخه و گیاهان درخت های خاصی هستند. این نوع بخورات سوزانده می شود و بوی خاصی را تولید خواهند کرد که البته بوی بخورات بستگی به گیاه نیز دارد و خاصیت خود را دارند. برخی از این گیاهان بسیار پر خاصیت هستند. از بخورات به منظور های مختلفی استفاده می گردد. برخی از آن برای خوشبو کردن محیط استفاده می کند، برخی دیگر نیز برای ضد عفونی، طب سنتی و…استفاده خواهند کرد.

از بخورات در علوم های دیگر نیز بسیار استفاده خواهد شد و می توان گفت از چندین هزار سال تاکنون استفاده و خرید بخورات رواج داشته است. از بخورات برای نوشتن دعا های مختلف نیز استفاده خواهد شد و بدون آن ها نوشتن دعا امکان پذیر نیست. چرا که در عالم غیب نیروهای ماورایی از بوهای خاصی تغذیه خواهند کرد. وجود بخورات در نوشتن دعا تاثیر بسیاری دارد و می تواند تاثیر دعا را چند برابر نماید.

چند نمونه از بخورهای عطاری های آنلاین:

لبان الذکر ( لبان ذکر ) | عطاری آنلاین مجتبی محقق لبان الذکر ( لبان ذکر ) | عطاری آنلاین مجتبی محقق

گیاهان دارویی عطاری آنلاین

گیاهان دارویی در بسیاری از عطاری های آنلاین بفروش می روند و کاربرد بسیار دارند. از این نوع گیاهان می توان برای درمان بیماری های مختلف و یا حتی پخت غذاهای گوناگون استفاده نمود. عطاری های آنلاین این نوع گیاهان را بصورت خشک و تازه عرضه می دارند. بیشتر گیاهان عطاری مانند زیره، سیاه دانه، هل، دارچین و… خاصیت درمانی دارند و برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید هستند.

گیاهان دارویی که در عطاری ها موجود هستند مزایای بسیاری دارند و نسبت به داروهای شیمیایی بهتر هستند و سلامت فرد را به خطر نخواهند انداخت. همچنین قیمت خرید گیاهان دارویی مناسب تر از داروهای شیمیایی است و براحتی و با مراجعه به عطاری می توان آن ها را تهیه نمود.

چند نمونه از محصولات عطاری آنلاین

در ادامه با برخی از پرطرفدار ترین محصولات عطاری آشنا خواهیم شد:

گاودانه

گاودانه یکی از بهترین بذر گیاهان دارویی به شمار می رود. این گیاه خواص بسیار زیادی دارد اما متاسفانه خاصیت های آن فراموش شده است. این گیاه برای حیواناتی مانند گاو مورد مصرف قرار می گیرد. شاید دلیل مشهور شدن آن به اسم گاودانه نیز همین باشد. اندازه این دانه گاودانه کوچک است و تقریبا می توان گفت از دانه ماش کوچک تر است و رنگ تیره ای دارد. طعم این دانه بسیار تلخ است اما زمانی که چند بار مورد جوشاندن قرار گیرد مزه تلخ آن از بین خواهد رفت.

جالب است بدانید اغلب افراد خرید گاودانه را برای سبزه انداختن در عید نوروز انجام می دهند.

خواص گیاه گاودانه

  • افرادی که حالت تهوع و استفراغ دارند می توانند از این گیاه استفاده نمایند.
  • برای دل پیچه بسیار مفید است.
  • برای شادابی پوست می توان آن را استفاده نمود، همچنین گاودانه به از بین رفتن لکه های موجود روی پوست کمک بسیاری خواهد کرد.
  • مصرف آن برای استحکام و رشد استخوان ها بسیار مفید است.
  • برای سبزه از عید از آن استفده می کنند

گاودانه ( کرسنه | کوروشنه ) عطاری آنلاین مجتبی محقق گاودانه ( کرسنه | کوروشنه ) عطاری آنلاین مجتبی محقق

پیله ابریشم

پیله ابریشم نیز یکی دیگر از محصولات عطاری های آنلاین محسوب می شود. این پیله برای پوست انسان بسیار مفید است و باعث می شود تا پوست شاداب و باطراوت باشد. می توان گفت این نوع پیله پوست را لایه برداری خواهد کرد و تقریبا می توان بعنوان یک لایه بردار قوی از آن یاد کرد. اگه بصورت روزانه از این محصول بر روی پوست استفاده شود، طی ۴۰ روز می توان اثر گذاری آن را مشاهده نمود. از این رو تقاضا برای خرید پیله ابریشم رو به افزایش است.

مزایای استفاده از پیله ابریشم برای پوست:

  • سفید کننده قوی پوست صورت
  • از بین بردن لکه ها و چروک ها پوست
  • داشتن مواد مغذی و ویتامین های مفید
  • برطرف نمودن خشکی پوست
  • جلوگیری کردن از پیری زودرس

پیله ابریشم | عطاری آنلاین مجتبی محقق پیله ابریشم | عطاری آنلاین مجتبی محقق

خرید محصولات عطاری آنلاین

اگر قصد خرید گیاهان دارویی را دارید می توانید از عطاری های آنلاین خرید نماید. خرید از عطاری آنلاین مزایای بسیاری دارد و کیفیت و اصل بودن محصول را تضمین می نماید. همچنین محصولات قیمت مناسبی دارند و در بسته بندی های متنوعی مورد فروش قرار می گیرد. پس نتیجه می گیریم، خرید از یک عطاری آنلاین بسیار عالی و مناسب است و می توان در سریع ترین زمان محصول خود را تحویل گرفت.

۵/۵ - (۱۰۹ امتیاز)
بیشتر بخوانید
تحصیل در کشور قبرس شمالی
دیدگاهتان را بنویسید

1 دیدگاه دربارهٔ «رونمایی از خواص جادویی گیاه دارویی معروف توسط عطاری آنلاین مجتبی محقق;