رژیم توسط نرم افزار کاملاً رایگان ارائه می‌گردد. نرم افزار بکار رفته بهترین و پرکاربردترین نرم افزار موجود می‌باشد که بیش از ۵۰۰۰ کاربر در سراسر کشور دارد که با آن رژیم تجویز می‌کنند. تنها نرم افزار تغذیه است که دارای چندین روش مختلف تجویز رژیم و ارائه رژیم برای ده‌ها نوع بیماری و شرایط مختلف است. البته توجه فرمایید در کنار رژیم نرم افزاری، یک رژیم کاملاً طراحی شده توسط متخصص تغذیه نیز ارسال خواهد شد.

چرا رژیم رایگان می‌دهیم!؟

شیوع چاقی و اضافه وزن در چند دهه اخیر در تمام دنیا رو به افزایش است. در حالی که این افزایش در دنیا حدود دو برابر بوده است در همین زمان در ایران افزایش افراد چاق ۵/۵ برابر بوده است. در حال حاضر در ایران حدود ۲۹ میلیون فرد دچار اضافه وزن یا چاقی هستند. به همین نسبت نیز عوارض ناشی از چاقی رو به افزایش است. بعنوان مثال از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۹۴ مرگ و میر ناشی از چاقی دو برابر افزایش داشته است؛ به بیان دیگر درسال ۱۳۶۹ فقط ۶ درصد مرگ‌ها مرتبط با چاقی بوده است، در حالیکه در سال ۱۳۹۴، ۱۳ درصد مرگ‌ها ناشی از بیماری‌های مرتبط به افزایش وزن بوده است.

این وضعیت باعث مشکلات عدیده ای در سلامت افراد جامعه و صرف هزینه های گزاف درمان عوارض چاقی شده است؛ از سوئی دیگر  این مسئله باعث ایجاد فرصت خوبی نیز برای کسب درآمد برای افرادی شده است.

 این روزها جایی نیست؛ که  هر کسی خود را مشاور سلامت یا کارشناس و متخصص تغذیه معرفی نکند و در حال تبلیغ جهت فروش محصولات یا خدمات عمدتاً گران قیمت خود نباشد.

شما ممکن  است کسانی را دیده باشید یا حتی مشتری آنان بوده اید؛ که ادعا می کنند نسخه علاج تمام دردهای مرتبط با تغذیه را دست دارند. انگار که چیز جدیدی کشف کرده‌اند که هنوز علم پزشکی از آن بی اطلاع است!!! در این بین تجویز رژیم غذایی که جای خود دارد؛ هر کسی به خود اجازه تجویز رژیم میدهد:

مربیان باشگاه‌،

فروشندگان داروهای گیاهی و عطاری‌ها،

 آرایشگران،

بازیابان شرکت های نتورکی مثلاً تولید کنندگان دمنوش و قارچ و…

حتی افرادی که چند کتاب در زمینه سلامت خوانده اند،

کسانی که خودشان مدتی رژیمی گرفته‌اند یا ورزش کرده‌اند و به سلامت و تناسب اندام رسیده‌اند…

اما از نظر قانونی رژیم درمانی فقط در حیطه اختیارات دانش آموختگان تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی است؛ که البته فقط این هم کافی نیست بلکه بایستی مجوزهای قانونی لازم از جمله شماره نظام پزشکی تغذیه و مجوز تأسیس مطب نیز اخذ کرده باشند.

اما شرایط اقتصادی، عدم نظارت، گستردگی شبکه های مجازی و… این فرصت را در دست عده ای قرار داده است که هر کسی به خود اجازه تخطی قانون را بدهد. این افراد با توجه به اینکه تحصیلات دانشگاهی و دانش لازم در این زمینه را ندارند از راههای گونان که همه غیر اخلاقی و غیرقانونی و حتی غیر شرعی است و به سلامت مردم آسیب می زند، اقدام به تجویز رژیم میکنند. از جمله روشهای مرسوم:

-عده ای رژیم‌های تهیه شده توسط متخصصین تغذیه را کپی برداری کرده و به اسم خود به فروش می رسانند.

-در اینترنت انواع و اقسام توصیه ها و رژیم های غذایی وجود دارد. عده ای از این رژیمهای اینترنتی کپی برداری می کنند.

-استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری تجویز رژیم.

-امروزه کتابهای عمومی در باب تغذیه و سلامت به وفور یافت می شود. افرادی با مطالعه چند کتاب خود را متخصص تغذیه می نامند!

ممکن است شما بگویید خوب چه فرقی می‌کند که قانون چه می گوید! یا احترام به قانون چه اهمیتی دارد؟ چه فرقی می‌کند رژیم را از کی بگیرم! فلان شخص که خیلی معروف است و همه از او تعریف می‌کنند یا فلان مربی باشگاه که خیلی خوش اندام است، یا فلان فرد که تبلیغات زیاد و جذابی دارد و آن هنرپیشه محبوب او را توصیه کرده است… حتماً کارش خوب است؛ از اینها رژیم می‌گیرم.

اینجاست که باید از شما بخواهیم به این سوال ساده جواب دهید:

فرض کنید قصد سفر با اتوبوس از تهران به شیراز دارید و برای تهیه بلیط به ترمینال مسافربری رفته‌اید؛ در آن جا دو راننده هستند که می‌توانید یکی را انتخاب کنید:

 اولی شخص است که همه از او تعریف می‌کنند، عده‌ای آنجا هستند و می‌گویند خیلی در رانندگی مهارت دارد؛ حتی ممکن است یک فرد معروف مثلاً یک هنرپیشه او را تأیید کند، اتوبوس در ظاهر بسیار پر زرق و برق و زیبا می‌نماید، به شما قول سرویس‌های بسیار خوب در طول مسیر از جمله سرو بهترین غذاها، نوشیدنی‌ها و .. پخش جدیدترین فیلم‌های سینمایی و هر امکاناتی که فکر کنید می‌دهند. وعده و عیدهای خوبی می‌دهند مثلاً در اتوبوس ما، خسته نمی‌شوید، سریع‌تر به مقصد می رسید و.. اما فقط مشکل این است؛ آن راننده از نظر قانونی مدرکی ندارد، یعنی نه گواهینامه ای دارد، نه دفترچه کار، نه کارت سلامت جسمی و روحی، نه معاینه فنی اتوبوس…

 اما اتوبوس دوم این تبلیغات را ندارد و قول‌های عجیب و غریب نمی‌دهد. اما تمام مواردی که بایستی طبق قانون عمل شود را رعایت می‌کند، و وعده و عیدهای عجیب به شما نمی‌دهد و تمام مجوزهای قانونی را دارد.

 حال جواب شما چیست؟ انتخاب شما تعیین‌کننده این است که چقدر تحت تأثیر تبلیغات و حرف دیگران هستید و اجازه می‌دهید از شما سوءاستفاده شود و یا چقدر رعایت اصول و قانون و انجام کار درست برای شما مهم است. که البته نتیجه انتخاب شما، واضح است که به خود شما بر می‌گردد. هیچکس نمی‌تواند شما را مجبور به انجام کاری کند.

در خصوص رژیم درمانی نیز به همین صورت است؛ ممکن است افرادی بدون مجوز قانونی اقدام به تجویز رژیم کنند. شاید شما نیز زیاد دیده باشید که این‌روزها چقدر سایت‌ها و صفحات اجتماعی که رژیم لاغری ارائه می‌کنند؛ زیاد شده است و هر ترفندی جهت تبلیغات انجام می‌دهند؛

 -چهره خندان افراد خوش اندام و بظاهر سالمی را بعد از یک رژیم یا مصرف دارو به نمایش می‌گذارند، که چقدر خوب بنظر می‌آیند.

-تبلیغات اغوا کننده می‌کنند مثلاً کاهش وزن راحت، کاهش وزن سریع، تا عید به اندام دلخواه خود برسید! و

– از سلبریتی‌ها یا مدیران صفحات اجتماعی پربازدید که کارشان کسب درآمد از طریق تبلیغات است، جهت این امر استفاده می‌کنند...

در این میان چند مسئله است؛ اول عمده افرادی که چنین تبلیغات و بزرگنمایی‌هایی انجام می‌دهند، بدون مجوز هستند چرا که نظارتی روی آنان نیست و هرچه بخواهند انجام می‌دهند، خیلی بعید است یک فرد علمی و تحصیل کرده یا یک متخصص تغذیه از جملاتی این چنینی استفاده کند!

دوم واقعاً با یک عکس و یا توصیه یک فرد معروف چقدر می‌توان گفت یک رژیم موفق، ماندگار و بدون عوارض جسمی و روانی بوده است. از دیدگاه ما رژیم موفق، با دو عکس قبل و بعد از رژیم و پیشنهاد یک صفحه اینستاگرامی با دنبال‌کننده زیاد به هیچ‌وجه مشخص نمی‌شود.

سوم از آنجا که هدف اولیه این افراد کسب درآمد بیشتر است، عمدتاً هزینه های بالایی برای خدمات خود درنظر می‌گیرند که این البته خودش یک تبلیغ نیز  است چرا که می‌گویند “ هیچ گرونی بی حکمت نیست،هیچ ارزونی بی علت”

چهارم اینکه با توجه به اینکه این افراد تحصیلات دانشگاهی و تخصص لازم مرتبط را ندارند، اقدام به تهیه رژیم های غیر اصولی میکنند. که ممکن است افراد با توجه به اینکه دریافتشان را کم می‌کنند و شروع به ورزش می کنند وزن کم می کنند اما بعد از مدتی دچار عوارض متعدد و برگشت وزن کاهش یافته می شوند. حتی اگر رژیم بر پایه اصول علمی تنظیم شده باشه نیز نشان دهنده این است آن رژیم قبلاً یک فرد متخصص برای کسی تجویز کرده، که توسط این افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد که این نیز مشخص است کار درست و اصولی نخواهد بود.

سرویس رژیم رایگان سایت آر دایت جهت مقابله با این سوء استفاده ها می‌باشد که تفاوت آنها در میزان تبلیغات و یا امکانات جانبی و زرق و برقی است که دارند. بعنوان مثال از جمله ترفندها که مرسوم شده می توان این موارد را مثال زد که مطمئناً شما نیز به آنها آگاه هستید:  استفاده از یک فرد معروف مثلاً فلان هنرپیشه محبوب که کارشان را تأیید می کند، برگزاری چالش‌های لاغری، ارائه محصولاتی از جمله ترازو، لیوان و کتاب همراه رژیم، همراهی یک پشتیبان در طول رژیم که به سوالات جواب دهد و به ادامه رژیم ترغیب کند، ایجاد باشگاه یا گروه افراد موفق، دادن جایزه و مدال و لوح به افراد موفق و….

اگر شما قصد خرید اینگونه رژیم‌ها دارید که در حال حاضر این برنامه‌های کاهش وزن معروف ارائه می‌دهند، نیازی به پرداخت هزینه‌های هنگفت نیست، در سایت آر دایت ما آن را رایگان ارائه می‌دهیم. حتی این رژیم توسط بهترین و گران قیمت ترین نرم افزار موجود در ایران تهیه می شود. سایر لوازم لازم مثل ترازو و لیوان یا کتاب‌های انگیزشی که به دیدگاه ما کمک چندانی به حفظ رژیم و سلامتی بخصوص در دراز مدت نمی‌کنند، به قیمت مناسب خود تهیه کنید.

مشخصات رژیم رایگان ارائه شده در سایت آر دایت

اگر آماده اید همین الان شروع کنید:

این سرویس همیشه فعال نمی باشد. درصورتیکه نیاز به این رژیم دارید از طریق تلگرام یا اینستاگرام یا واتساپ درخواست دهید.

زمان مانده تا فعال شدن لینک ورود به فرم ثبت نام رژیم رایگان
۰
۰
۰
۰
روز
۰
۰
ساعت
۰
۰
دقیقه
۰
۰
ثانیه

در صورتی‌که هر گونه سوالی دارید، پیشنهاد یا انتقادی دارید یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با ما در تماس باشید، در صورت درخواست؛ خود ما با شما تماس می‌گیریم.

فرم مشاوره رایگان

فرم تماس با ما