مصرف مقادیر زیاد ویتامین C به بارداری پایان نمی دهد. مهم نیست کجا زندگی می کنید، راه های مطمئن تری برای پایان دادن به بارداری در خانه وجود دارد.

محدودیت های قانونی سقط جنین دائما در حال تغییر است. با واژگونی Roe v. Wade، بسیاری از مردم به طور قابل درک در مورد مکان و زمان دسترسی به خدمات سقط جنین سردرگم هستند. این عدم اطمینان باعث شده است که برخی از افراد به دنبال راه های جایگزین برای پایان دادن به بارداری باشند.

سقط جنین با ویتامین C واقعی نیست، به جای آن چه باید کرد

اگر در حال تحقیق در مورد روش های سقط جنین بوده اید، ممکن است با شایعاتی در مورد چیزی به نام تکنیک ویتامین C مواجه شده باشید. این شایعات ادعا می کنند که مصرف دوزهای زیاد مکمل های ویتامین C، چند روز متوالی، به بارداری پایان می دهد. اما این درست نیست.

چه ویتامین C باشد، چه مواد گیاهی طبیعی یا سایر مواد، چیزی به نام درمان خانگی سقط جنین ایمن وجود ندارد.

با این حال، داروهای ایمن و مورد تایید FDA وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد سقط جنین در خانه استفاده کنید. سازمان هایی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا قرص سقط جنین را دریافت کنید، صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنید. و سازمان هایی در سراسر کشور وجود دارند که ممکن است بتوانند کمک های مالی ارائه کنند.

به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که چرا تکنیک ویتامین C کار نمی کند و چگونه می توانید دارویی دریافت کنید که به شما امکان می دهد با خیال راحت به بارداری در خانه پایان دهید.

در جریان باشید

در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲، دادگاه عالی ایالات متحده Roe v. Wade را لغو کرد.

این به این معنی است که هر ایالت اکنون قادر به تصمیم گیری درباره قوانین سقط جنین هستند. بسیاری از ایالت ها دسترسی به سقط جنین را ممنوع یا به شدت محدود می کنند و ایالت های بیشتری ممکن است از این روند پیروی کنند.

اطلاعات این مقاله در زمان انتشار دقیق و به روز بود، اما ممکن است اطلاعات از آن زمان تغییر کرده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق قانونی خود، می توانید از طریق a به خط راهنمای حقوقی Repro پیام دهید فرم آنلاین امن یا با ۸۴۴-۸۶۸-۲۸۱۲ تماس بگیرید.

هیچ اطلاعات علمی معتبری وجود ندارد که نشان دهد ویتامین C بر بارداری، لانه گزینی یا قاعدگی تأثیری دارد.

این ادعا که ویتامین C می تواند باعث سقط جنین شود ممکن است از یک نشات گرفته باشد مقاله ژورنال روسی از دهه ۱۹۶۰ این پژوهش که دیگر چاپ نمی‌شود، از روش‌های نوین تحقیق علمی استفاده نکرد.

از آن زمان، تحقیقات نشان داده است که این روش ناکارآمد است. آ بررسی ۲۰۱۶ مطالعات نشان می دهد که مصرف ویتامین C هیچ تاثیری بر بارداری نداشته و خطر سقط جنین را افزایش نمی دهد.

ویتامین C معمولاً حتی در دوزهای زیاد نسبتاً بی ضرر است. اما سایر «درمان‌های خانگی» سقط جنین می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

حداکثر مصرف بیش از حد ویتامین C باعث اسهال و معده درد می شود. همچنین می تواند خطر ابتلا به سنگ کلیه را افزایش دهد.

به طور کلی، هنگام مصرف مکمل های ویتامین C، احتمالاً بهتر است از ۲۰۰۰ میلی گرم در روز تجاوز نکنید.

از آنجایی که سقط جنین با ویتامین C جواب نمی دهد، اتلاف وقت در این روش فقط بر علیه شما موثر خواهد بود.

سقط جنین در بارداری زودتر انجام می شود. سقط جنین پزشکی، به ویژه، تنها تا حدود ۱۱ هفته پس از اولین روز آخرین قاعدگی شما در دسترس است.

سقط جنین زودتر از دیرتر فواید متعددی دارد، مانند:

  • هزینه های پایین تر
  • افزایش دسترسی، به دلیل قوانین ایالتی که سقط جنین را تنظیم می کند
  • زمان کوتاه شدن پروسه
  • کاهش خطر عوارض

دسترسی به سقط جنین در ایالت شما

آیا سعی می کنید محدودیت های موجود در ایالت خود را درک کنید؟ راهنمای ایالت به ایالت ما برای محدودیت های سقط جنین می تواند کمک کند.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا افراد ترجیح می دهند در خلوت خانه خود سقط جنین کنند. دلایل شما هر چه باشد، راه بهتری برای سقط جنین در خانه وجود دارد: سقط جنین دارویی.

قرص سقط جنین، همانطور که اغلب نامیده می شود، در واقع ترکیبی از دو داروی مختلف است: میفپریستون و میزوپروستول. این داروها با هم باعث توقف بارداری و بیرون راندن بافت حاملگی از بدن شما می شوند.

این فرآیند ممکن است بین ۱ تا ۳ روز طول بکشد.

میفپریستون یک داروی خوراکی است که پروژسترون را مسدود می کند. بدون پروژسترون، بارداری نمی تواند ادامه یابد. بسته به جایی که داروی خود را دریافت می کنید، ممکن است این اولین قرص را در کلینیک یا خانه مصرف کنید.

میزوپروستول دارویی است که با قرار دادن در داخل گونه یا واژن حل می شود. این دارو را ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از اولین دارو در خانه مصرف می کنید. باعث انقباض رحم و خونریزی می شود که به بدن شما کمک می کند جنین را بیرون براند.

سقط جنین دارویی برای افرادی که تا هفته ۹ بارداری هستند بسیار موثر است. اگر در هفته ۹ تا ۱۲ بارداری هستید، پزشک ممکن است دوز دوم میزوپروستول را توصیه کند.

اگر دورتر هستید، باید سقط جراحی انجام دهید.

آیا داروهای سقط جنین دیگری وجود دارد؟

سایر رویکردهای سقط جنین پزشکی عبارتند از:

  • متوترکسات، یک داروی آرتریت متوترکسات در روز اول به جای میفپریستون مصرف می شود. در عرض ۲۴ تا ۴۸ ساعت، میزوپروستول مصرف می کنید.
  • میزوپروستول به تنهایی شما می توانید چندین دوز از میزوپروستول را به تنهایی، بدون استفاده از میفپریستون، برای القای سقط مصرف کنید.

این یک استفاده خارج از برچسب متوترکسات در نظر گرفته می شود، به این معنی که FDA برای استفاده در سقط جنین تایید نشده است.

با همه پیشرفت‌های اخیر در قوانین سقط جنین، تشخیص اینکه چه چیزی در ایالت شما موجود است و چه چیزی وجود ندارد، می‌تواند دشوار باشد.

سقط جنین از راه دور

در برخی ایالت ها، افرادی که تا هفته ۱۰ باردار هستند، می توانند قرص سقط جنین را به صورت قانونی پس از ویزیت از راه دور با پزشک برایشان پست کنند. در اکثر این ایالت ها، والدین برنامه ریزی شده قرار ملاقات از راه دور برای سقط جنین پزشکی و سایر خدمات ارائه می دهد.

در طول یک قرار ملاقات از راه دور، از طریق ابزارهای الکترونیکی مانند چت ویدیویی، تماس تلفنی یا مکالمه متنی با پزشک ملاقات می کنید. پزشک گزینه های شما را بررسی خواهد کرد. اگر آنها قرص سقط جنین را تجویز کردند، معمولاً می توانید آن را به خانه خود پست کنید (در بسته بندی محتاطانه).

شما داروها را مصرف می کنید و سقط جنین را در خانه انجام می دهید. اما اگر سوال یا مشکلی دارید، می توانید با پزشک خود تماس بگیرید.

در حال حاضر حدود ۱۹ ایالت دارای قوانین هستند محدود کردن سقط جنین از راه دور. اما ممکن است راه حلی وجود داشته باشد.

مناطق خاکستری قانونی

قوانین مربوط به سقط جنین به طور مداوم در حال تغییر هستند، زیرا اغلب در دادگاه ها به چالش کشیده می شوند.

برخی سازمان ها مانند دسترسی به کمک و طرح سی، از مناطق خاکستری قانونی استفاده کنید و دسترسی افراد را به سقط از راه دور بدون توجه به جایی که زندگی می کنند، فراهم کنید.

شما احتمالا می توانید قرص های سقط جنین را به صورت آنلاین دریافت کنید، مهم نیست در کجا زندگی می کنید. اما مهم است که آنها را از یک مکان مطمئن و معتبر تهیه کنید. در اینجا چند گزینه وجود دارد:

خرید آنلاین: ایمن است؟

سقط جنین تحت نظارت یک متخصص مراقبت های بهداشتی واجد شرایط امن ترین گزینه است. اما سقط جنین پزشکی که با دارو از یک منبع معتبر انجام می شود بسیار ایمن تر از اقدام به سقط جنین خود با درمان های خانگی است.

درباره خرید اینترنتی قرص سقط جنین بیشتر بدانید.

اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، چندین سازمان وجود دارند که می توانند در مورد گزینه های شما راهنمایی ارائه دهند، به شما کمک کنند یک متخصص مراقبت های بهداشتی را پیدا کنید که خدمات سقط جنین را ارائه می دهد، و در پوشش هزینه های سقط جنین کمک می کند.

اطلاعات و خدمات

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، به این فکر کنید والدین برنامه ریزی شده نزدیکترین شما

کارکنان کلینیک می توانند در مورد گزینه های شما به شما مشاوره دهند و به شما کمک کنند تا مزایا و معایب هر کدام را بسنجید.

شما همچنین می توانید تماس بگیرید فدراسیون ملی سقط جنین خط تلفن ۸۰۰-۷۷۳-۹۱۰۰. آنها می توانند به شما در ارجاع به یک ارائه دهنده محلی کمک کنند.

کمک مالی

این شبکه ملی صندوق های سقط جنین می تواند به شما کمک کند تا سازمان های محلی را پیدا کنید که ممکن است قادر به ارائه کمک مالی باشند. سازمان‌های داخل شبکه ملی دستورالعمل‌ها و شرایط واجد شرایط بودن متفاوتی دارند، اما اگر شما نیاز دارید، اغلب می‌توانند به شما کمک کنند تا هزینه سقط جنین را پوشش دهید.

آنها همچنین ممکن است بتوانند در مورد هزینه های مرتبط، مانند حمل و نقل، مراقبت از کودکان و مسکن کمک کنند. برخی از سازمان‌ها پشتیبانی لجستیکی را ارائه می‌کنند، مانند سوار کردن شما به یک کلینیک یا مکانی برای اقامت.

اطلاعات حقوقی

برای اطلاعات به روز در مورد قوانین سقط جنین در منطقه شما، به موسسه گاتماخر یک راهنمای مفید برای قوانین فدرال و ایالتی ارائه می دهد.

مراقب مراکز بارداری بحرانی (CPC) باشید

در حالی که برخی از CPC ها خدمات مراقبت های بهداشتی محدودی مانند تست بارداری یا سونوگرافی ارائه می دهند، آنها سقط جنین را ارائه نمی دهند یا از دسترسی به سقط جنین پشتیبانی نمی کنند.

کارگران CPC به شرمساری و گمراه کردن مردم به این باور رسیده اند که سقط جنین ناامن یا مضر است.

نقشه مرکز بارداری بحران می تواند به شما کمک کند از این گروه های درنده دور شوید. همچنین می توانید ReproAction را بررسی کنید پایگاه داده های کلینیک جعلی و مرکز منبع #ExposeFakeClinics.

درباره شناسایی، اجتناب و ترک CPC بیشتر بیاموزید.

قوانین سقط جنین از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. اگر در مورد آنچه در کشورتان موجود است مطمئن نیستید، خدمات باروری MSI نقطه شروع خوبی است

آنها دفاتری در سرتاسر جهان دارند و می توانند در مورد قوانین محلی و خدمات موجود در منطقه شما راهنمایی ارائه دهند. منطقه عمومی خود را از لیست مکان های آنها برای یافتن اطلاعات خاص کشور انتخاب کنید.

اگر نمی توانید با خیال راحت به کلینیک دسترسی پیدا کنید، زنان در وب قرص های سقط جنین را برای مردم کشورهای دارای قوانین محدود کننده پست می کند. برای اطمینان از واجد شرایط بودن، باید یک مشاوره آنلاین سریع داشته باشید. اگر این کار را انجام دهید، پزشک نسخه ای ارائه می دهد و قرص ها را برای شما پست می کند تا بتوانید در خانه سقط دارویی داشته باشید. اگر در دسترسی به سایت مشکل دارید، می توانید راه حلی بیابید اینجا.

زنان به زنان کمک می کنند همچنین اطلاعاتی در مورد منابع و خطوط تلفن در بسیاری از کشورها ارائه می دهد.

ممکن است احساس کنید ویتامین C و سایر داروهای خانگی تنها گزینه شما هستند، اما منابع بسیار دیگری نیز در دسترس شما هستند.

می توانید در خانه سقط دارویی داشته باشید. حتی ممکن است بتوانید با استفاده از خدمات بهداشتی از راه دور یا خرید آنلاین قرص های خود از رفتن به کلینیک خودداری کنید.

اگرچه قوانین و مقررات مربوط به سقط جنین دائماً در حال تغییر هستند، پشتیبانی برای کمک به حفظ حق شما برای تصمیم گیری در مورد آنچه برای بدن شما اتفاق می افتد در دسترس است.