متخصص ایمپلنت در تهران

اگر شما نیز به فکر کاشت دندان هستید، احتمالا دوست دارید بدانید که چطور بهترین متخصص ایمپلنت در تهران را انتخاب کنید. یا اینکه در یک متخصص ایمپلنت دندان باید به دنبال چه چیزی باشید؟

امروزه، ایمپلنت های دندان آنقدر محبوب شده اند که بسیاری از دندانپزشکان ادعا می کنند در این روش ها تخصص دارند، اما برای اینکه واقعا یک متخصص ایمپلنت دندان باشید چه چیزی لازم است؟ یکی از مهمترین دلایل انتخاب متخصص ایمپلنت دندان نسبت به دندانپزشک عمومی، تفاوت سطح آموزش بین این دو است. قیمت ایمپلنت دندان و هزینه های مربوطه نیز می تواند یکی از دلایل باشد.

به طور کلی، متخصصان جراحی دندان مانند متخصصین ایمپلنت نسبت به دندانپزشکان عمومی آموزش بسیار بیشتری را پشت سر می گذارند. از این رو برای بیماران بسیار مهم است که بدانند همه دندانپزشکان برای انجام ایمپلنت به یک اندازه واجد شرایط نیستند.

مزایای کاشت دندان توسط بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

آکادمی ایمپلنت دندان اذعان می دارد که کاشت دندان برای هر کسی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار بوده و فک او کاملا رشد کرده است مناسب می باشد. پس از اینکه دندان های خود را از دست دادید، بهترین گزینه جایگزین می تواند ایمپلنت‌ باشد، یک جایگزین محبوب برای پروتزهای مصنوعی و بریج‌ های معمولی.

بسیاری از افراد میانسال در سراسر دنیا حداقل یک دندان خود را به دلیل ضربه، بیماری لثه یا پوسیدگی از دست داده اند. ایمپلنت ها پایه ای مطمئن برای دندان های مصنوعی بوده و می توانند به جای دندان مصنوعی و بریج یا برای حمایت از صفحه دندان استفاده شوند.

آنها شبیه دندان های طبیعی شما هستند و معمولا گزینه ارجح برای جایگزینی یک دندان می باشند، اگرچه می توان از آنها برای جایگزینی چندین دندان نیز استفاده کرد. البته تمامی اینها به شرطی است که کاشت دندان توسط یک متخصص ایمپلنت مجرب در تهران انجام شود.

در حقیقت، ایمپلنت ها از میزان موفقیت بالایی برخوردار بوده و زمانی که متخصص ایمپلنت در تهران به درستی آن را نصب نماید، می توانند برای سال های طولانی باقی بمانند. دکتر شهاب محمدی بهترین کتخصص ایمپلنت دندان است که می توانید بدون نگرانی به آن مراجعه کنید. دکتر محمدی خدمات گوناگونی را در زمینه ایمپلنت دندان انجام می دهد.

با این حال، در سال ۲۰۱۴ مجله انجمن دندانپزشکی اعلام کرد که تقریبا از هر پنج ایمپلنت که توسط دندانپزشکان عمومی نصب شده، یکی از آنها ناموفق بوده است. این در صورتی است که میزان موفقیت بالای کلی ایمپلنت های دندان ۹۵ درصد یا بیشتر است و این مسئله تا حد زیادی به این واقعیت بستگی دارد که اکثر ایمپلنت ها توسط متخصصان ایمپلنت جراحی ماهر و با تجربه وسیع انجام شوند.

چرا ضروری است که یک متخصص ایمپلنت ماهر جراحی شما را انجام دهد؟

پریودنتیست ها و جراحان فک و صورت تنها متخصصان جراحی هستند که توسط انجمن دندانپزشکی به رسمیت شناخته شده اند. چهار سال اضافی آموزش بیمارستانی که جراحان دهان تحت آن قرار می گیرند شامل یک سال کامل آموزش بیهوشی است.

علاوه بر این، چالش‌برانگیزترین و غیرمعمول‌ترین موارد ایمپلنت در بیمارستان‌ های آموزشی دیده می‌شود، که به متخصصان ایمپلنت نوپا این فرصت را می‌دهد تا موارد پیچیده را درمان کنند. بهترین متخصص ایمپلنت در تهران برای دستیابی به عمق و قرارگیری بهینه و در عین حال اجتناب از ساختارهای مهم مانند اعصاب صورت، مهارت زیادی دارد.

فراموش نکنید ایمپلنتی که به اشتباه قرار گرفته باشد می تواند آسیب دائمی ایجاد کند، بنابراین یافتن یک جراح ایمپلنت ماهر بسیار حائز اهمیت می باشد. توصیه می کنیم از ایمپلنت دیجیتال استفاده کنید تا خیال شما از دکتر و ایمپلنت راحت شود.

شما می توانید با مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران احتمالا از طیف وسیع ‌تری از این روش ترمیمی زیبایی نسبت به روش‌های عمومی دندانپزشکی بهره مند شوید، جایی که فقط ایمپلنت ‌های استاندارد ممکن است در دسترس باشند.

در این مراکز تخصصی، متخصص ایمپلنت مهارت و تجربه بالایی در زمینه کاشت دندان داشته و می تواند به تعیین بهترین روش برای سلامت دندان و لبخند شما کمک زیادی کند.

بیشتر بخوانید
8 علت برآمدگی زبان
دیدگاهتان را بنویسید