مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی چیست؟

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

در این مطلب می‌خواهیم با بررسی یک موسسه‌ی آموزش آنلاین بعنوان یک مثال، برای شما از مزایای کلاس‌های آنلاین صحبت کنیم. انتخاب ما غیر از عملکرد عالی این موسسه در آموزش آنلاین زبان انگلیسی از آن جهت هست که این موسسه‌ قبل از همه‌گیری کرونا، آموزشگاه خود را با ۲۰ سال سابقه تعطیل می‌کند و شیوه آموزش آنلاین را در پیش می‌گیرد. یعنی درست زمانی که آموزش مجازی جایی در میان مردم نداشت و روش‌های سنتی اصرار به برگزاری کلاس‌های حضوری داشتند. نام این موسسه آموزشگاه آنلاین زبان دوره‌سرا هست و حالا بپردازیم به مهم‌ترین فواید کلاس‌های آنلاین:

۱) نداشتن جغرافیا

کافیست شما یک گوشی یا لپ تاپ داشته باشید و اینترنت در دسترستان باشد تا در هر کجای دنیا که هستید، بدون هیچ محدودیتی سر کلاس درس استادی که دوست دارید بنشینید و دیگر لازم نیست فقط در اطراف محل زندگی و شهر خود دنبال معلم مناسب باشید. شما می‌توانید بهترین معلمی که فکر می‌کنید برایتان    مناسب است را، بدون در نظر گرفتن مسافت انتخاب کنید. به‌طور مثال شما در روش سنتی تنها در تهران می‌توانستید از کلاس‌های استاد بنامی چون سعید رضایی (موسس آموزشگاه آنلاین دوره‌سرا) استفاده کنید، اما در حال حاضر این موسسه از سراسر دنیا شاگرد دارد. آن هم با کارنامه‌هایی درخشان در آزمون های آیلتس و تافل.

در این بخش می‌توانید تعدادی از کارنامه زبان آموزان موفق دوره سرا در آزمون های بین المللی را مشاهده نمایید.

۲) هزینه کمتر

همانطور که می‌دانید ، هزینه‌ی کلاس آنلاین کمتر از حضوری و به صرفه‌تر است؛ زیرا شما دیگر مجبور نیستید برای رفت و آمدتان به محل کلاس هزینه کنید و همین‌طور مدرس شما از پرداخت هزینه‌های مازاد (اجاره ملک و قبوض…)، معاف می‌شود و در نتیجه شهریه‌ی کلاس‌ها هم به صرفه‌تر خواهد بود. در این زمینه هم ‌هزینه‌های شرکت در دوره‌های آموزش زبان دوره‌سرا به نسبت رقبا در محدوده قیمتی بسیار مناسبی قرار دارد.

۳) استفاده از متدهای روز دنیا

استاد سعید رضایی

در تدریس آنلاین امروزی، دیگر مثل کلاس‌های قدیم و آموزش سنتی ، خبری از کتاب‌های قطور و کسل‌کننده نیست و لوازم کمک آموزشی متنوعی مانند: پادکست‌ها، اینفوگرافیک‌ها و مقالات به روز، در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد و از متدهای گرافیکی و جذابتری استفاده می‌شود.

باید بپذیریم که کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی بسیار متنوع‌تر از کلاس‌های سنتی تدریس زبان هستند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی شیوه‌های آموزشی جدیدی وارد سیستم شده است که بسیار کارآمد و مؤثر عمل کرده‌اند. به طور مثال در دوره‌سرا تمرین‌های مووی تاک یا همان تماشای فیلم و سریال، به منظور تقویت مهارت‌های اسپیکینگ و لیسنینگ، تشکیل گروه‌های واتس‌اپی به منظور تصحیح روزانه تکالیف زبان آموزان و تعامل بیشتر آنها با یکدیگر و همچنین برقراری ارتباط آسان و صمیمانه با مدرسان و برگزاری ورکشاپ‌ها به منظور آموزش صحیح و مناسب زبان‌ در همه دوره‌های دوره‌سرا تاثیر شگرفی بر تقویت سطح زبان زبان‌آموزان دارد.

همه اینها تنها در حالت آنلاین امکان پذیر است.

۴) شما می‌توانید شاغل باشید و در کلاس شرکت کنید.

آموزشگاه‌ها به دلیل شرایط کاری ، معمولا ساعت‌های محدودی را به کلاس‌ها اختصاص می‌دهند، که این امر ممکن است با شرایط و زمان کاری شما تداخل داشته باشد، اما در کلاس آنلاین هم انعطاف پذیری ساعت برگزاری کلاس‌ها خیلی بیشتر هست و هم شما می‌توانید در زمان استراحت از هر جایی، در کلاس مورد نظرتان شرکت کنید و از وقت اضافه‌تان استفاده‌ی مفید نمایید و با این شرایط افراد با سنین مختلف هم می‌توانند از کلاس بهره مند شوند.

۵) صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت

همانطور که گفتیم لازم نیست شما وقت خود را برای حاضر شدن و رسیدن به موسسه یا کلاس، در ترافیک و شلوغی هدر بدهید ، بلکه می‌توانید خیلی آسان، در خانه‌ی خود و با لباس راحتی و فنجان قهوه‌تان پشت سیستم نشسته و از کلاس زبان لذت ببرید.

البته اینجا منظور ما از کلاس آنلاین، کلاسی مفید و  تاثیرگذار است نه از آن سبک کلاس‌هایی که پشت سر هم ویدیو‌های تکراری پخش می‌کنند و عاری از هرگونه خلاقیت هستند.

در نهایت اگر به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی خود هستید اما تا به امروز رویاهای خود را دنبال نکرده‌اید، همین حالا با مجموعه‌ی تدریس آنلاین زبان انگلیسی دوره‌سرا، تماس بگیرید و از تعیین سطح رایگان این مجموعه بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید
غرغه‌سازی نمایشگاه سلامت و تجهیزات پزشکی، تغذیه در نمایشگاه بین المللی
دیدگاهتان را بنویسید

1 دیدگاه دربارهٔ «مزایای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی چیست؟;