نحوه استفاده از سرم تقویت ابرو سریتا

نحوه استفاده از سرم تقویت ابرو سریتا

در سال‌های اخیر، داشتن ابروهای پهن به ویژه در ایران، طرفداران زیادی پیدا کرده و همین امر منجر به افزایش خرید سرم تقویت ابرو یا کرم‌های تقویتی از برندهای مختلف شده است. سرم تقویت ابرو سریتا یکی از محصولات باکیفیت از برند سریتا (CERITA) است. این محصول کارایی و اثردهی عالی و فوری دارد؛ به همین دلیل بسیاری از مصرف‌کنندگان را مجذوب خود کرده است. در این مطلب با مزایای این سرم تقویتی ابرو، نحوه استفاده و مدت اثرگذاری آن و خرید محصولات آرایشی بهداشتی اورجینال و اصل از مراکز معتبر مانند شاواز آشنا خواهید شد.

تقویت ابرو سریتا؛ بهترین محصول برای تقویت ریشه ابرو و احیای آن

سرم تقویت ابرو سریتا به دلیل ترکیبات خاصی که دارد از جمله بیماتوپراست، علاوه بر افزایش ضخامت ابروها و رویش مجدد تارهای از دست رفته، عملیات رنگدانه‌سازی را نیز انجام می‌دهد. در ترکیبات تقویت‌کننده ابرو سریتا، عصاره‌های گیاهی کرچک و رزماری به کار رفته است. لذا استفاده از این محصول منجر به افزایش خون‌رسانی به ریشه ابرو می‌شود.

محصولات تقویتی سریتا ابرو را تقویت کرده و با استحکام ریشه ابرو از ریزش آن را جلوگیری می‌کنند. البته این محصولات به صورت کرم و سرم تولید می‌شوند. این امر خریداران را دچار چالش کرده و در مورد اینکه کرم تقویت‌کننده ابرو سریتا بهتر است یا سرم تقویت ابرو دچار سردرگمی شده‌اند.

عمده تفاوت کرم تقویت‌کننده سریتا با سرم آن این است که کرم‌ تقویت‌کننده ابرو سریتا ریشه ابرو را تقویت کرده و از ریزش آن جلوگیری می‌کند؛ اما سرم احیا کننده ابرو سریتا، منجر به رویش مجدد موهای ریخته شده نیز خواهد شد. استفاده از این دو محصول در کنار یکدیگر، اثردهی فوق‌العاده سریع و چشمگیری دارد. اکنون ببینیم این محصول چه مزایایی دارد و چطور استفاده می‌شود.

مزایای سرم احیا کننده ابرو سریتا

با استفاده صحیح از سرم یا همان محلول تقویت ابرو سریتا فواید و مزایای زیر را تجربه خواهید کرد.

  • تقویت ریشه ابروها و جلوگیری از ریزش آن‌ها

  • رویش مجدد ابروهای از دست رفته

  • پهن و ضخیم کردن ابرو

  • قابل استفاده برای خانم‌ها و آقایان

  • مناسب برای انواع ابروی نازک و نسبتا ضخیم و حتی ابروهای رنگ شده

  • نحوه استفاده آسان

  • اثردهی فوری و عالی

طبق نظر مصرف‌کنندگان محصولات سریتا، ابرو و مژه‌های این افراد در زمان بسیار کمی رشد داشته است؛ بنابراین اگر علاوه بر ابرو، مژه‌های پرپشت و ضخیمی داشته باشید، بهترین سرم تقویت مژه سریتا دقیقا همانند کرم و محلول تقویت ابرو این برند اثردهی عالی و فوری دارد.

نحوه استفاده از محلول تقویت ابرو سریتا

نحوه استفاده از محصولات آرایشی، درمانی، بهداشتی و دارویی در میزان اثرگذاری محصول، اهمیت زیادی دارد. به بیانی دیگر، هر محصول دارویی هراندازه هم که باکیفیت باشد، اگر به درستی و مطابق دستور گفته شده، استفاده نشود، نتیجه خوبی ندارد یا حتی ممکن است نتیجه بالعکس بدهد. بر همین اساس در این مطلب نحوه استفاده از سرم تقویت‌کننده ابرو سریتا را به صورت مرحله به مرحله بیان کرده‌ایم.

تمیز کردن ابرو

در مرحله اول باید هرگونه ماده آرایشی، تقویتی و آلودگی‌های موجود بر ابروها را با استفاده از یک پاک‌کننده صورت مناسب تمیز کنید. توجه داشته باشید که وجود آلودگی و مواد آرایشی بر ابرو، مانع از رسیدن محصول به پوست شده و میزان اثردهی محلول را ضعیف کرده یا از بین می‌برد.

قرار دادن محلول روی پوست ابرو

دومین مرحله به‌کارگیری محلول است. محلول تقویت ابرو سریتا در یک بسته‌بندی اصولی و به صورت رولی تولید شده است. بدین ترتیب داشتن سری رولی، استفاده از این محصول را بسیار آسان و راحت کرده است. کافیست محصول را در جهت رویش ابرو بمالید.

ماساژ ابرو

سومین مرحله پس از مالیدن محلول بر ابروها، با انگشتان دست به آرامی ابروها را ماساژ دهید. اگر می‌خواهید اثردهی بیشتری داشته باشد، روزانه دوبار، یکبار در صبح و یکبار در شب این عمل را تکرار کنید. ماساژ دادن را به صورت آرام و ملایم انجام دهید و از فشار آوردن به ابرو و پوست خود پرهیز کنید.

مدت تأثیر سرم تقویتی ابرو سریتا

با اینکه صحبت‌های زیادی در مورد محصولات سریتا وجود دارد و نظر اکثر مصرف‌کنندگان در مورد محصولات این برند به ویژه تقویت ابرو و تقویت مژه مثبت بوده است؛ اما هنوز هم خیلی‌ها مایلند قبل از خرید در مورد میزان و مدت زمان لازم برای اثردهی آن اطلاعاتی داشته باشند.

در پاسخ به کسانی که در مورد مدت تأثیر تقویت‌کننده ابرو سریتا و میزان ماندگاری اثر آن سوال می‌پرسند، باید گفت این محصول نیز مانند هر محصول تقویتی دیگری ممکن است اثر موقتی داشته باشد. البته اگر این محصول را به صورت منظم استفاده کرده و دوره مصرف را کامل کنید، میزان اثردهی آن سریع و ماندگار است.

همچنین بعضی از افراد در مورد تأثیر موقتی این محصول و ریزش مجدد ابروها پس از قطع، گله‌مند بوده‌اند. در پاسخ به این عزیزان نیز باید گفت که مانند هر دارو و محصول تقویت‌کننده دیگری، علاوه بر نظم در زمان استفاده، دوره قطع دارو نیز باید منظم و به صورت تدریجی باشد. به این صورت که ابتدا تعداد استفاده در روز را کاهش دهید، سپس تعداد روزهایی که از محلول استفاده می‌کردید را کم کنید. برای مثال اگر روزانه دوبار از محلول تقویت‌کننده ابرو سریتا استفاده می‌کنید، در زمان قطع محصول، ابتدا مصرف را به روزی یکبار کاهش دهید؛ سپس یک روز در میان، سه روز یکبار و همینطور تا زمان قطع کامل، این روند را ادامه دهید.

کلام پایانی

سرم تقویت ابرو سریتا، یکی از محصولات سریتا CERITA است. محصولات تقویت‌کننده ابرو سریتا به صورت محلول/ سرم یا کرم تولید می‌شوند. کرم‌ها ریشه ابرو را تقویت کرده و مانع از ریزش آن می‌شوند. سرم‌ها علاوه بر تقویت منجر به رویش مجدد ابروهای ریخته شده می‌شوند.

نحوه استفاده از سرم تقویتی ابرو سریتا بسیار آسان است؛ کافیست سری رولی محصول را روی ابرو بمالید و سپس با انگشتان ماساژ دهید. البته ابتدا باید ابروها را به صورت کامل تمیز کنید و اثر هرگونه ماده آرایشی و آلودگی را از روی ابرو و پوست ابرو بردارید؛ زیرا آلودگی‌ها مانع از رسیدن مواد به پوست زیر ابرو شده و اثردهی محلول را ضعیف کرده یا از بین می‌برند. امیدواریم مطالب ذکر شده در این مقاله برایتان مفید باشد.

برچسب ها :
زیبایی,ابرو,آرایش صورت

۵/۵ - (۱ امتیاز)
بیشتر بخوانید
چه مدت طول می کشد تا کرم حلقوی از بین برود؟
دیدگاهتان را بنویسید