هزینه ی بوکال فت چقدر است؟

چنانچه دارای صورتی گردی می باشد یا با مشکل اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنید و از فرم چاق صورت خود رضایت ندارید ؛ جراحی برداشتن پدهای چربی گونه در داخل گونه ها یکی از اره های مناسب جهت رهایی از از چربی های ناخواسته صورت می باشد که در اصطلاح بوکال فت معرفی می شود. امروزه مراکز زیادی اقدام به ارائه انواع روش های زیبایی می نماید که کلینیک گونه به عنوان مرکزی معتبر فعالیت می کند. هزینه بوکال فت در کلینیک گونه مناسب می باشد . این عمل جراحی نسبتاً سریع و ساده بوده و با بی حسی موضعی صورت می گیرد که جای زخم خارجی نیز نخواهد داشت.خدمات لیفت غبغب در گونه کلینیک و تخلیه غبغب (gooneclinic) از دیگر روش هایی ااست که در این کلینیک ارائه می شود.

مراقبت های بعد از تخلیه چربی بوکال

برای کاهش دوره نقاهت لازم است تا مراقبت ها و توصیه های پزشک پس از جراحی بوکال فت در کلینیک گونه به خوبی اجرا شود تا به این صورت ضمن به حداقل رسیدن خطرات و عوارض ناحیه متناسب کسب نمایید. ضمن راحتی و آسانی مراقبت های بعد از این جراحی مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • در ۳ تا ۴ روز اول می بایست غذاهای آبکی ونرم میل نمایید و کمترین استفاده از دهان و فک خود را داشته باشید
  • فضای دهان پس از هر وعده خوردن یا آشامیدن حتما با سرم های مخصوص شستشو شود .
  • با توجه به تجویز پزشک تا یک هفته پس از عمل از آنتی بیوتیک ها مصرف نمایید.
  • سر خود را در حالت استراحت بالا نگه داشته تا به خوبی نواحی جراحی شده چند روز پس از عمل که به حالت طبیعی برگشت داشته باشد و کمترین فشار روی شما ایجاد شود.
  • تا درمان کامل هرگز دخانیات و سیگار استفاده نکنید.
  • از لمس بخیه ها و محل زخم با زبانتان خودداری نمایید.
  • از انجام ورزش‌ های سنگین که امکان وارد شدن ضربه به صورت وجوددارد خودداری نمایید. تا درمان کامل محل زخم از انجام ورزش ‌های رزمی دوری کنید
  • بهتر است تا یک هفته بعد از عمل، از گِن مخصوص صورت برای کاهش تورم و فشار بر روی صورت استفاده نمایید.

مراحل انجام جراحی بوکال فت چگونه است؟

برای شروع این روش ، ابتدا بیمار در قسمت مورد نظر برای این جراحی، از بی‌حسی موضعی استفاده می ‌کند. جراح در مرحله بعدی با ایجاد یک برش کوچک از داخل دهان در نزدیکی دندان آسیاب بالای بیمار ، با ظرافت توده‌های چربی بوکال وی را تخلیه می کند. در نهایت برش را بخیه می زند. جهت پیگیری از عفونت دهانی و با دستورالعمل‌هایی برای مراقبت از صورت در دوران نقاهت، بیمار را با دارو و دهان شویه به خانه می فرستد.

لیفت غبغب در گونه کلینیک

چربی و پوست هایی که در اثر عوامل مختلفی در ناحیه بین گردن و چانه با افتادگی مواجه می شوند به مرور نیاز به اصلاح خواهند داشت. لیفت غبغب در گونه کلینیک یکی از روش های محبوب و اصلاحی در این خصوص می باشد. معمولا افزایش سن و عوامل ژنتیکی در خانم ها و آقایان آن ها رابا مشکل غبغب مواجه می سازد. این مشکل می تواند به علت از بین بردن خط مستقیم گردن از زاویه نیمرخ در زیبایی ظاهری افراد تاثیر بسیار منفی داشته باشد. راه های زیادی جهت از بین بردن غبغب وجود دارد که اغلب جراح بعد از معاینه و بررسی میزان کوچکی و بزرگی غبغب، شرایط سنی فرد و بررسی عواملی که باعث ایجاد غبغب در فرد می شود که یکی از روش های رایج را جهت رفع غبغب انتخاب می نماید.

نحوه تخلیه غبغب در کلینی

با رعایت اقدامات لازم قبل از عمل جراحی که توسط پزشک جراح تجویز می گردد، مراحل عمل جراحی و برداشتن غبغب شروع می شود. پزشک جراح با بکارگیری از راه ها و روش هایی مناسب جهت بی حسی یا بیهوشی بیمار را برای عمل جراحی آماده می کند. با آماده شدن بیمار، جراحی شروع می شود. تخلیه غبغب (gooneclinic)را می توان نوعی لیفت صورت یا ناحیه تحتانی صورت هم به شمار آورد. در نهایت این عمل به جوانسازی پوست نیز کمک می کند.

کلینیک زیبایی گونه در دسته مراکز معتبر در رابطه با عمل های زیبایی به شما معرفی می گردد. این کلینیک همواره در تلاش است تا با بکار گیری و بهره مندی افرادی با تجربه و کاربلد و ارائه دادن خدماتی کاربردی به مشتریان عزیز به بهترین نحو رسیدگی کند. با استفاده از روش های مختلفی که در این کلینیک صورت می گیرد، می توانید ظاهری جوان و سالم و با طراوت کسب نمایید که شما می توانید این تغییرات را با انجام جراحی در کلینیک زیبایی انجام نمایید. به طور کلی افزایش سن منجر به کاهش حجم گونه‌ ها و نواحی میانی صورت خواهد شد که معمولا ظاهری نحیف و ناسالم را به نمایش می گذارد و منجر به آن شده تا صورت شما پیرتر از آنچه که هست به نظر برسد.

امروزه مجموعه های زیبایی در حال فعالیت هستند که در آن خدماتی همچون لیفت بانخ ، لیفت ابرو و بوکال فت و… صورت می گیرد. کلینیک گونه به عنوان یکی از مراکز معتبر می باشد که از افرادی متخصص در زمینه های زیبایی استفاده می کند و همواره در حال خدمات رسانی می باشد. شایان ذکر است با مراجه به نشانی goonehclinic.com می توانید به دیگر خدمات این مجموعه دسترسی یابید و به طور کامل برای هر خدمات با کارشناسان با تجربه این مجموعه مشاوره شوید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
بیشتر بخوانید
درد پوست سر: علل، درمان و موارد دیگر
دیدگاهتان را بنویسید