پاک کردن تاتو ابرو با مواد نانو ـ معجزه ریمو بدون آسیب

امروزه روش‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان تاتو‌های قدیمی ابرو را پاک کرد. برخی از روش‌ها تهاجمی هستند و می‌توانند برای افراد با درد همراه باشند، به همین خاطر بیشتر مردم به دنبال روشی می‌گردند تا بدون آسیب و درد، تاتوی خود را پاک کنند. یکی از روش‌های جدید که می‌توان آن را جزو بهترین روش‌های پاک کردن تاتو ابرو دانست، پاک کردن تاتو با مواد است. در ادامهٔ این مطلب قصد داریم شما را با این روش جدید پاک کردن تاتو آشنا کنیم و به بررسی بیشتر آن بپردازیم. با ما همراه باشید!

ریموو تاتو ابرو

روش پاک کردن تاتو ابرو با مواد نانو

گاهی تاتو‌های قدیمی ابرو برای افراد خسته‌کننده می‌شوند و آن‌ها دوست دارند که این آرایش دائمی را از صورت خود پاک کنند. راه‌های زیادی وجود دارد که بتوان تاتو ابرو را از بین برد؛ اما اغلب افراد به دنبال روشی هستند که کم‌ترین درد و آسیب را برای آن‌ها داشته باشد. روش نانو ریمووال یا همان پاک کردن تاتو ابرو با مواد نانو، بهترین تکنیکی به‌شمار می‌رود که با استفاده از آن، می‌توان کم‌ترین عوارض پاک کردن تاتو را تجربه کرد. در این روش از مواد نانو استفاده می‌کنند تا تاتو‌ها را از بین ببرند؛ اما روشی که به‌کار برده می‌شود، غیرتهاجمی است و آسیبی به فرد نمی‌رساند.

برای یادگیری آموزش های جامع تر درباره ریموو تاتو با مواد ، کلمه ریموو تاتو سعیده نیک مهر را در گوگل جستجو کنید.

روش نانو ریمووال با فی ریمووال چه تفاوتی دارند؟

شاید برای شما این سؤالات پیش آمده باشد که آیا نانو ریمووال با فی ریمووال متفاوت است؟ تفاوت آن‌ها در چیست؟ باید بدانید که مواد مورد استفاده در هر دوی این روش‌ها یکسان است و تفاوتی ندارد؛ اما تفاوت آن‌ها در نحوهٔ کار است. همان‌طور که اشاره کردیم، روش نانو ریمووال تهاجمی نیست و عوارض چندانی ندارد. علاوه‌بر این، درد کم‌تری هم نسبت‌به روش فی ریمووال دارد.

میزان عوارض روش پاک کردن تاتو با مواد نانو

نانو ریمووال ازجمله روش‌هایی است که با استفاده از آن، می‌توان تاتو ابرو‌ها را با کم‌ترین میزان آسیب از بین برد. پاک کردن تاتو با مواد نانو، عوارض زیادی ندارد و تنها زخم‌های بسیار کوچکی را روی پوست ایجاد می‌کند که خیلی سریع هم بهبود پیدا می‌کنند. در صورتی که سایر روش‌ها به خاطر استفاده از مواد اسیدی، موجب به وجود آمدن زخم‌ها و مشکلات پوستی می‌شوند که گاهی اثرات این زخم‌ها روی پوست باقی می‌ماند؛ اما در روش نانو ریمووال، هیچ اثری از زخم باقی نمی‌ماند و پوست فرد دچار هیچ‌گونه آسیبی نمی‌­شود. به‌طور کلی در این روش زخم‌های ایجادشده بسیار کوچک هستند و به سرعت هم بهبود می‌یابند. درنتیجه نیاز به مراقبت آنچنانی ندارند.

برای یادگیری از بین بردن عوارض ناشی از ریموو تاتو کلمه آنزیم تراپی سعیده نیک مهر را در گوگل سرچ کنید.

استفاده از روش پاک کردن تاتو ابرو با مواد نانو

با توجه به این‌که ریموو تاتو ابرو با مواد نانو دارای کم‌ترین میزان عوارض و درد است، بسیار مورد توجه قرار دارد و یکی از روش‌های محبوب در این زمینه محسوب می‌شود. انجام ریموو تاتو توسط فردی که آموزش ریموو تاتو را با به‌روز‌ترین متد‌ها دیده باشد، می‌تواند بهترین نتیجه را داشته باشد. از این رو می‌توان گفت که این روش بهترین گزینه برای پاک کردن تاتو با مواد است. اغلب افراد می‌توانند از این روش برای ریموو تاتو ابرو استفاده کنند و از شر تاتو‌های قدیمی و بدرنگ خلاص شوند؛ اما برخی از افراد که دارای شرایط خاصی هستند، امکان استفاده از این روش پاک کردن تاتو ابرو را ندارند. در زیر به کسانی که محدودیت استفاده از این روش را خواهند داشت اشاره خواهیم کرد:

 • خانم‌های باردار؛
 • مبتلایان به دیابت؛
 • کسانی که بدنشان کلویید می‌سازد؛
 • روی کلویید.

https://saeedehnikmehr.com/product/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%88%d9%88-%d8%aa%d8%a7%d8%aa%d9%88-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%b1%da%98%d9%88%db%8c/

مزایای ریمو تاتو ابرو با مواد نانو

پاک کردن تاتو ابرو با استفاده از مواد نانو مزایای فراوانی دارد. درواقع همین مزایا سبب شده‌است تا این روش به‌عنوان یکی از برترین روش‌های ریمو تاتو شناخته شود. در ادامه برخی از مهم‌ترین مزایای این روش را برای شما بیان می‌کنیم:

 • در این روش هیچ دردی احساس نمی‌شود.
 • ریموو تاتو ابرو با مواد نانو خونریزی ندارد.
 • این روش علاوه‌بر ابرو، برای چشم‌ها و سایر قسمت‌های بدن هم قابل استفاده است.
 • پس از به‌کار بردن این تکنیک، زخمی روی پوست ایجاد نخواهد شد.
 • با این روش هیچ آسیبی متوجهٔ پوست فرد نمی‌شود.
 • پس از ریموو تاتو، به مراقبت ویژه‌ای نیاز نیست و زمان بهبود آن بسیار کوتاه است.
 • ازجمله مهم‌ترین مزیت‌های این روش پاک کردن تاتو با مواد، این است که می‌توان طیف‌های رنگی مختلفی را با استفاده از آن پاک کرد.

عوامل مؤثر در تعیین تعداد جلسات ریمو تاتو ابرو

تعداد جلساتی که طول می‌کشد تا بتوان تاتو ابرو‌ها را با استفاده از این روش پاک کرد، به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زیر چند عامل مهم که در مشخص کردن تعداد جلسات موردنیاز برای ریمو تاتو نقش دارند را بیان خواهیم کرد:

 • زمان انجام تاتو یکی از عوامل تأثیر‌گذار است. اگر به تازگی تاتو انجام شده باشد، جلسات زیادی برای پاک کردن آن نیاز نیست.
 • اگر تاتو ابرو ترمیم نشده باشد یا تعداد دفعات ترمیم آن کم‌تر باشد، راحت‌تر پاک می‌شود و زمان زیادی برای پاک کرن آن نیاز نخواهید داشت.
 • میزان عمق تاتو هم از دیگر عوامل تعیین‌کنندهٔ جلسات ریمو تاتو به‌شمار می‌رود. هرچه عمق تاتو کم‌تر باشد، جلسات کم‌تری برای پاک کردن آن نیاز است.
 • از دیگر عوامل مؤثر بر زمان پاک کردن تاتو ابرو، می‌توان رنگ تاتو استفاده‌شده را نام برد. رنگ‌هایی که دارای ترکیبات سنگینی هستند، دیرتر پاک می‌شوند و جلسات بیشتری نیاز دارند.
 • شرایط هر فرد می‌تواند با فرد دیگر متفاوت باشد. از این رو متناسب با بدن هر شخصی، ریمو تاتو تعداد جلسات متفاوتی طول می‌کشد.

آکادمی ریموو سعیده نیک مهر

جمع‌بندی

ریموو تاتو ابرو با مواد نانو، ازجمله بهترین روش‌ها برای پاک کردن تاتوی ابرو است که کم‌ترین میزان آسیب و درد را به همراه دارد. در این مطلب سعی کردیم پاک کردن تاتو با مواد نانو را مورد بررسی قرار دهیم و شما را با این روش ریموو تاتو ابرو بیشتر آشنا کنیم. همان‌طور که متوجه شدید، این روش بدون کوچک‌ترین دردسری، به شما کمک می‌کند تا از شر تاتوهای قدیمی خود خلاص شوید.

برای مشاهده آموزش های جامع تر درباره ریموو تاتو به آکادمی سعیده نیک مهر https://saeedehnikmehr.com مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید
چگونه باید کیست مویی رشد کرده را درمان کرد؟
دیدگاهتان را بنویسید