پراپ ترند فاند کلاهبردار است

پراپ ترند فاند proptradefund، پراپی که هر ترید تازه کاری را با شرایطی که وعده می دهد وسوسه می کند. براستی چرا اینقدر شرایط این پراپ خوب است.

اکانتهای بسیار ارزان، سودهای بسیار بالا، درادون بالا و…

اما فریب نخورید این شرکت کاملا کلاهبردار است. بنده خودم چالش رو بدرستی پاس کردم اما به دلایل واهی رد کردند. در ضمن هیچ فردی هم وجود ندارد که بتواند اثبات کند از این شرکت سود گرفته است.

واقعا اگر کسی هست پایین همین پست به ما هم بگوید. لطفا دوستانی هم مثل من فریب خوده اند کامنت بگذارند تا بقیه مطلع شوند.

در ضمن بنده از شرکتهای دیگر پراپ ریل دارم و برداشت سود هم دارم. لذا دوستان تازه کار فکر نکنند بنده قوانین را نقض کرده ام. اتفاقا من هم مثل همه شما به اینها شک کردم اما از سود خود ریسک کردم ببینم چطوره.

مشخصات پراپ ترند فریبکار

.۱ پراپ تریدینگ با پراپ ترید فاند

تریدینگ شغل آسانی است اما به شرطی که سرمایه کافی داشته باشید. کسب %۱۰ سود در ماه میتواند درآمد فوق العاده ای برای شما ایجاد کند، اما به شرطی که روی حداقل ۷۵ هزار دلار پول معامله کنید ما در پراپ ترید فاند به دنبال تریدرهای مستعد هستیم تا پس از طی مرحله چالش معامله گری روی سرمایه ما معامله کنند.

دو مرحله چالش معامله گری ۱ و ۲ ماهه را سپری کنید یا بدون محدودیت زمانی معامله کنید و در صورت موفقیت و رسیدن به تارگت سود مدنظر، یک حساب حداکثر ۵۰۰ هزار دلاری در اختیار شما قرار میگیرد تا روی آن کسب سود کنید. هر زمان هم که خواستید بدون محدودیت زمانی ۸۰% سود را به صورت فوری و آنی دریافت کنید.

۲. حساب پراپ ریل از اول رولت ترید

حسابهای ۱ و ۲ میلیون دلاری رولت ترید Roulette Trade که شرکت پراپ ترید فاند مبدع آن است به عنوان تنها حساب پراپ Real از روز اول برای تریدرهای حرفه ای با انواع استراتژیهای معاملاتی و سبکهای مدیریت سرمایه قابل دسترس است.

شما می توانید با تنها ۳۰ روز معامله روی حساب وارد تیم ترید شوید و مطمئن باشید که ۸۰% سود ماه اول را دریافت خواهید ،کرد برخلاف چالش معامله گری که سود دوره چالش به شما پرداخت نمی گردد. پس از ماه اول نیز مستقیما وارد تیم ترید شرکت پراپ فرم ما خواهید شد.

حساب رولت ترید شرایط بهینه تری نسبت به چالش معامله گری دارد و از طرفی نسبت به مسابقه ترید جکپات برای عموم تریدرها مناسب تر است و محدودیتهای این مسابقه را نیز ندارد. اگر تریدر حرفه ای هستید و به معاملات خود افتخار می
کنید حساب Roulette Trade برای موفقیت سریع شما طراحی شده است.

۳.مسابقه ترید Jackpot میلیون دلاری

هر دو هفته یکبار یک مسابقه دو هفته ای ترید به اسم مسابقه ترید Jackpot برگزار می شود که در آن تریدرها به جای شرکت در آزمونهای چالش پراپ می کنند.

تریدینگ با شرایط رقابتی تری تواناییهای خود را به شرکت اثبات می سریعا حساب ۱ میلیون دلاری پراپ فرم دریافت . مسابقه جکپات برای تریدرهایی طراحی شده است که میتوانند در مدت زمان کوتاه دو هفته ای ۱۰ روز معاملاتی شرایط مدیریت سرمایه را رعایت کنند و به سود ۶ درصدی دست پیدا کنند در این حالت به محض پیروز شدن در مسابقه پس از تسویه ۸۰% سود کسب شده روی حساب حساب واقعی خود را بدون پیش شرط دریافت خواهید کرد و مستقیما وارد تیم معامله گری مجموعه خواهید شد.

۴. حساب ریسک پلاس Risk Plus

آزمون حساب ریسک پلاس Risk Plus حاصل همکاری با شرکای تجاری بین المللی جدید پراپ. ترید فاند با جذب فناوریهای نوین به دنبال همکاری با همه نوع تریدر با است.

برای رسیدن به این هدف با ایجاد تحول بنیادین در فرآیند مدیریت سرمایه و حذف حداکثر درا داون روزانه این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که با حداکثر دراداون ۳۰ یا ۴۵ درصدی، تا ۱۰ برابر بیشتر از شرایط پراپ فرم ،معمولی به معامله گری بپردازید. با دریافت حساب ریسک ،پلاس شما طعم لذت برداشت سود معاملات از روز اول روی حساب Real بروکر امگا فاینکس OmegaFinex را تجربه خواهید کرد. یعنی در انتهای دوره ۴۵ روزه ۹۰% سودی که کسب کرده اید را دریافت خواهید کرد.

پس از موفقیت در آزمون و ورود به تیم معامله گری پراپ ترید ،فاند، در صورتی که تریدر تمایل داشته باشد پس از ۳۰ روز ویزای کاری Work Visa از طرف دفتر دبی جهت همکاری حضوری در تریدینگ فلور برای وی صادر میگردد از این طریق شرکت مقدمات مهاجرت معامله گر و خانواده وی را فراهم می کند.

ویدیو از دوستی از کلاهبرداری پراپ ترید فاند

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید