چگونه آلت تناسلی خود را بزرگتر کنیم: ۱۰ روش بزرگ کردن آلت تناسلی

برای بسیاری از مردان، اندازه آلت تناسلی یک نگرانی بسیار رایج است و برخی حتی ممکن است در مورد اندازه آلت خود اضطراب داشته باشند. چیزی که بسیاری از مردان نمی دانند این است که علاوه بر داشتن یک آلت تناسلی کاملاً طبیعی، به نظر می رسد اندازه آلت تناسلی آنها بیش از هر کس دیگری برای آنها مهم است: یک مطالعه بزرگ نشان داد که 85% از زنان از اندازه آلت تناسلی همسر خود راضی هستند. 

با این وجود، ممکن است تعجب کنید که آیا می توان آلت تناسلی خود را بزرگتر کرد. خب، حقیقت سخت اینجاست: علاوه بر انجام عمل جراحی و استفاده از ایمپلنت آلت تناسلی (اما چه کسی می‌خواهد این کار را انجام دهد؟!)، هیچ‌کس نمی‌تواند برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود انجام دهد. در حالی که تبلیغات پمپ، قرص و وزنه ها ادعا می کنند که طول را افزایش می دهند. و عرض آلت تناسلی شما، پشتیبانی علمی بسیار کمی برای این روش های غیرجراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد. 

در اینجا رایج ترین روش ها یا دستگاه هایی است که ممکن است در مورد بزرگ کردن آلت تناسلی در مورد آنها شنیده باشید – که بسیاری از آنها با خطرات جدی همراه هستند. برای یادگیری بیشتر خواندن را ادامه دهید. 

۱. طول آلت تناسلی را با جراحی افزایش دهید

با جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی، جراح رباطی را که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می کند، برش می دهد و طول درک شده آلت تناسلی را افزایش می دهد. 

آیا این روش توصیه می شود؟ به گفته ست کوهن، MD، متخصص اورولوژی در مرکز پزشکی NYU Langone در شهر نیویورک، که اغلب بیماران را می بیند که در مورد اندازه آلت تناسلی خود ابراز نگرانی می کنند و در مورد بزرگ شدن آلت تناسلی می پرسند.

“رباط معلق آلت تناسلی را به حالت تعلیق در می آورد درست مانند آویزان روی یک پل. اگر پایه‌های معلق روی پل را قطع کنید، پل کمتر می‌شود،” کوهن می گوید. “اما من واقعاً آن را توصیه نمی کنم، زیرا نعوظ شما دیگر هرگز به سمت شمال نخواهد رفت.”

تحقیق دیدگاه کوهن را در مورد این جراحی ها تأیید می کند – میزان رضایت بالا نیست و بیشتر جراحان فقط در موارد نادری این روش ها را توصیه می کنند  از یک میکروپنیس واقعی.

۲. دور آلت تناسلی را با جراحی افزایش دهید

برخی از ارائه دهندگان جراحی را برای افزایش دور آلت تناسلی پیشنهاد می کنند. دو رویکرد اولیه استفاده می شود.  

یک روش این است که چربی خود بیمار به آلت تناسلی او تزریق شود و در نتیجه دور آن افزایش یابد. این روش‌ها معمولاً توصیه نمی‌شوند زیرا اثربخشی چندانی نشان نداده‌اند

بیشتر بخوانید
لکه های سفید روی بیضه ها به چه معناست؟

رویکرد دیگر زمانی است که ماده‌ای مانند AlloDerm – بافت استریل شده که از جسد جمع‌آوری شده است – مانند جلبک دریایی در یک رول سوشی زیر پوست آلت تناسلی قرار می‌گیرد و در نتیجه دور آن افزایش می‌یابد. به این “استفاده بدون برچسب” گفته می شود. AlloDerm برای درمان سوختگی و جراحی ترمیمی، نه بزرگ‌کردن آلت تناسلی، اگرچه ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند از دارو یا وسیله‌ای برای مقاصد تأیید نشده استفاده کنند، در صورتی که معتقدند به نفع بیمار است.  

گزارش‌هایی  در متون پزشکی از عوارض وجود دارد مانند عفونت و نکروز پوست زمانی که AlloDerm برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده می شود.

۳. تزریق آلت تناسلی

برای افزایش دور، برخی از پزشکان فیلرهای آرایشی موقتی را به آلت تناسلی تزریق می‌کنند، مشابه پرکننده‌هایی که روی لب‌ها، ابروها و خطوط لبخند استفاده می‌شوند. تا آنها را پر کند 

“من هرگز این کار را انجام نداده ام، اما چندین بار دیده ام که آنها را انجام داده اند.” کوهن می گوید. “این واقعا به موادی که استفاده می کنید بستگی دارد. Restylane و Juvederm مواد آزمایش شده و واقعی هستند که ما به عنوان پرکننده، روی گونه ها، چانه ها و نواحی مختلف بدن استفاده می کنیم. آنها معمولاً حدود شش ماه دوام می آورند و جذب بدن می شوند. آنها واقعاً روی آلت تناسلی آزمایش نشده اند. ما فقط هیچ داده ای نداریم که بگوییم درازمدت کار می کند.”

شلیک فیلرها به آلت تناسلی شما یک نقطه منفی بالقوه قابل توجه دارد. “آلت تناسلی یک اندام بسیار عروقی، پر از ماهیچه های صاف و فضاهایی است که خون را در خود نگه می دارد”. کوهن می گوید. “اگر یک ناحیه را پر کنید، ممکن است در ناحیه دیگری بسیار لکه دار به نظر برسد. بنابراین شما این نوع جلوه‌های ناهموار و ناهموار را دریافت می‌کنید که احتمالاً آن چیزی نیست که مردم به دنبال آن هستند.” 

۴. کاشت آلت تناسلی

ایمپلنت‌های دائمی آلت که در زیر پوست آلت تناسلی قرار می‌گیرند، دهه‌هاست که برای مردان مبتلا به ED که به حالت معمول پاسخ نمی‌دهد، در دسترس بوده است. 

در سال ۲۰۰۴، FDA یک آستین سیلیکونی به نام Penuma را برای بهبود زیبایی تأیید کرد. ۱۳۰۰۰ دلار قیمت دارد. مطالعه ای در Journal of Sexual Medicine 400 مرد را که ایمپلنت پنوما کرده بودند مورد بررسی قرار داد. آنها به طور متوسط ​​۵۶.۷٪ افزایش در دور را تجربه کردند و دو سال بعد، ۸۱٪ از آنها گزارش “بالا” یا “بسیار بالا” رضایت. یک مطالعه کوچک روی سه مرد با “آلت تناسلی مدفون” نیز افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس را یک سال پس از عمل نشان داد. 

بیشتر بخوانید
آیا داشتن بیضه با اندازه های متفاوت طبیعی است؟

در حال حاضر تعدادی از اورولوژیست ها این روش را پیشنهاد می کنند، اما هر اورولوژیست کاشت آلت تناسلی را برای بزرگ کردن توصیه نمی کند. “ایمپلنت آلت تناسلی در مردانی که اختلال نعوظ دارند که به درمان‌های محافظه‌کارانه‌تر پاسخ نمی‌دهد مناسب است. دکتر لندون تراست، متخصص اورولوژی در کلینیک مایو در روچستر، مینه‌سوتا، می‌گوید. “مسئله فیلر یا ایمپلنت آلت تناسلی این است که عوارض جانبی زیادی دارند. فیلرها و پنوما معمولاً توسط اکثر متخصصان پزشکی جنسی توصیه نمی شوند. 

عوارض جانبی ایمپلنت می تواند شامل اختلال جنسی، عفونت، بدشکلی آلت تناسلی و موارد دیگر باشد. تحقیقات بیشتری در مورد این روش ها مورد نیاز است.

۵. افزایش دهنده آلت تناسلی

اکستندرهای آلت تناسلی دستگاه‌های کششی هستند که شما آن‌ها را به آلت تناسلی شل خود می‌بندید و برای مدت طولانی، معمولاً چندین ساعت در روز، استفاده می‌کنید. این می تواند منجر به طولانی شدن آلت تناسلی شود، اگرچه ممکن است ماه ها طول بکشد تا نتایج را ببینید. 

“تقریباً هر چیزی را می توان در بدن کشید، از جمله آلت تناسلی، و صدها، شاید هزاران سال است که این کار انجام شده است. تروست می‌گوید که یک دستگاه کششی به نام RestoreX برای کمک به مردان مبتلا به بیماری Peyronie، وضعیتی که در آن آلت تناسلی به‌طور غیرطبیعی خم می‌شود، ساخته است.

تروست می‌گوید: در سه کارآزمایی تصادفی‌سازی شده و کنترل‌شده، تقریباً همه مردانی که از RestoreX استفاده کردند، افزایش طول آلت تناسلی را تجربه کردند. “در مورد دور آلت تناسلی که کمتر مشخص شده است” او می گوید. “هیچ روش درمانی شناخته شده ای وجود ندارد که به طور مداوم توانایی افزایش دور آلت تناسلی را در خارج از تزریق آلت تناسلی (پرکننده) یا جراحی نشان داده باشد.”

۶. Jelqing یا کشش آلت تناسلی 

اطلاعات آنلاین زیادی در مورد جلکینگ یا تمرینات کششی که در آن آلت شل شده کشیده شده و با انگشتان دست ماساژ داده می شود وجود دارد. یا یک دستگاه طراحی شده خاص. اما نتایج دائمی نیستند و مانند وزن آلت تناسلی جلوگیری با خطر کمی آسیب همراه است، 

“من بیماران زیادی داشته ام که بعد از جلکینگ، با اشک عصبی به دیدن من آمده اند، بنابراین اکنون آنها آلت تناسلی بی حس کرده اند<. a i=2>، یا پارگی و کشیدگی بیش از حد شریان‌ها و وریدها، بنابراین دچار ED دائمی می‌شوند،” کوهن می گوید. “اگر ریز عروق یا ورودی میکرو نورولوژیک آلت تناسلی را پاره کنید، هیچکس نمی تواند آن را اصلاح کند.”

به طور خلاصه، jelqing توصیه نمی شود. 

۷. پمپ های آلت تناسلی

پمپ های آلت تناسلی – دستگاه های خلاء که جریان خون را به آلت تناسلی تحریک می کنند – باعث نعوظ می شوند، اما به طور دائم آلت تناسلی شما را بزرگتر نمی کنند. 

بیشتر بخوانید
انزال زودرس: چرا این اتفاق می افتد؟

در مطالعه ای که در BJU International منتشر شد، ۳۷ مرد به مدت ۲۰ دقیقه، سه بار در هفته، به مدت شش ماه از پمپ های آلت تناسلی استفاده کردند. محققان دریافتند که شرکت کنندگان’ میانگین طول آلت تناسلی تنها ۰.۳ سانتی متر افزایش یافت (که از نظر آماری معنی دار نبود)، درمان تنها ۱۰٪ موثر بود و فقط ۳۰٪ از بیماران راضی بودند. 

تراست حتی پمپ های آلت تناسلی را برای درمان ED توصیه نمی کند زیرا ممکن است باعث اختلالی شود که برای اصلاح از آن استفاده می شود. “این سوال وجود دارد که آیا استفاده از دستگاه وکیوم در مردان جوانی که سعی در افزایش دور آلت تناسلی دارند ممکن است منجر به درجاتی از اختلال نعوظ شود. =۲>،” تروست می گوید. “به طور کلی، مردانی که دستگاه‌های جاروبرقی را برای ED امتحان می‌کنند، چند بار از آن‌ها استفاده می‌کنند و سپس آن‌ها را در قفسه می‌گذارند. 

۸. قرص تقویت کننده مردانه

مهم نیست چقدر آهنگ آژیر آن “قرص های تقویت کننده مردانه” به گفته کارشناسان، پشت پیشخوان بودگا یا در تبلیغات گوگل، آلت تناسلی شما را بزرگتر نمی کنند. “هیچ مکملی وجود ندارد که اندازه آلت تناسلی شما را افزایش دهد” کوهن می گوید.

۹. کاهش وزن

یک راه آسان برای بزرگ‌تر نشان دادن آلت تناسلی‌تان ممکن است کاهش وزن باشد—در مردانی که چربی بیش از حد بدن دارند، چربی در ناحیه تناسلی می‌تواند روی آلت تناسلی بیرون زده و ساقه آلت تناسلی را کوچک‌تر نشان دهد. موارد شدید نام این پدیده را به خود اختصاص داده اند: سندرم آلت تناسلی مرده. 

به ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود مراجعه کنید تا درباره اینکه آیا از دست دادن وزن، رژیم غذایی خود را بهبود می بخشید یا ورزش بیشتری انجام می دهید صحبت کنید.  می‌تواند برای سلامت جنسی شما مفید باشد. هر سه با بهبود کیفیت نعوظ و اختلال نعوظ (ED) همراه بوده اند. در حالی که کاهش وزن مطمئناً می‌تواند به رفع آلت تناسلی مرتبط با چاقی کمک کند، مهم است که بدانیم برخی افراد  مستعد ابتلا هستند. چربی اضافی در اطراف ناحیه شرمگاهی. در این صورت، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ممکن است توصیه کند که آیا جراحی برای شما مناسب است یا خیر. 

۱۰. آرایش برای آلت تناسلی بزرگتر

حتی یک راه ساده تر برای بزرگتر نشان دادن آلت تناسلی، کوتاه کردن موهای ناحیه تناسلی است. بریدن نوک‌های خود کمی نزدیک‌تر به پایه آلت تناسلی می‌تواند طول بیشتری به نظر برسد. به طور طبیعی، شما می خواهید در این زمینه احتیاط کنید. چندین “نظافت بدن» ماشین اصلاح در بازار; آنها شامل محافظ‌ها و ضمیمه‌هایی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تا نتیجه ثابت‌تری داشته باشید و از بریدگی‌ها و بریدگی‌های نامطلوب در یک ناحیه بسیار حساس جلوگیری کنید. 

بیشتر بخوانید
6 راه طبیعی برای افزایش سایز آلت تناسلی

آیا می توانید آلت تناسلی خود را به طور طبیعی بزرگتر کنید؟

همانطور که قبلاً گفتیم، متأسفانه هیچ روش طبیعی برای افزایش سایز آلت تناسلی شما وجود ندارد. می‌توانید برای کمک به بزرگ‌تر به‌نظر رسیدن آن، دستکاری کنید، اما این به همان اندازه که می‌شود خوب است. هنگامی که در مورد روش های طبیعی برای بزرگتر کردن آلت تناسلی خود صحبت می کنید، رژیم غذایی یا رژیم ورزشی خاصی نیز وجود ندارد که به شما کمک کند. با این حال، اگر به غیر از بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی‌تان علاقه‌مند به افزایش قدرت مردانگی خود هستید، برخی از غذاهایی وجود دارد که می‌توانید برای کمک به عملکرد جنسی بخورید. حفظ یک رژیم غذایی که از داشتن قلب سالم  حمایت می کند و جریان خون را بهبود می بخشد، می تواند نعوظ شما را تقویت کند. 

آیا آلت تناسلی دیسمورفی دارید؟

صنعت بزرگ کردن آلت تناسلی، مانند آنچه که هست، به وجود آمده و همچنان به رشد خود ادامه می دهد – به اصطلاح – عمدتاً به این دلیل که پورن و فرهنگ  باعث شده است که برخی از مردان انتظارات غیرواقع بینانه داشته باشند و تفکر بی نظمی در مورد خواستن آلت تناسلی بزرگتر داشته باشند.

در یک نظرسنجی از ۵۲۰۳۱ مرد و زن دگرجنسگرا، محققان گزارش کردند که ۸۵ درصد از زنان گفتند که از اندازه آلت تناسلی شریک زندگی خود راضی هستند، اما فقط ۵۵ درصد از مردان از اندازه آلت تناسلی خود راضی بودند

روانشناسان این را “اضطراب آلت تناسلی کوچک” می‌گویند. یا “اختلال بدشکلی آلت تناسلی” (PDD) – باور غیرمنطقی و تزلزل ناپذیر که اندازه شما راضی کننده نیست. این وضعیت مربوط به اختلال بدشکلی بدن است. 

“این چیزی است که در سر ما گیر می کند—شما بیش از حد پورن تماشا می کنید و همه ستاره های پورن دارای این آلت تناسلی بزرگ هستند. اما اغلب آنها نیز تقویت یا با مواد مختلف تزریق می شوند تا نعوظ مصنوعی به آنها بدهند. کوهن می گوید. “پس چیزی را که در تلویزیون می بینید باور نکنید”

اگر با اضطراب آلت تناسلی یا بدشکلی آلت تناسلی دست و پنجه نرم می کنید، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد ارجاع به یک متخصص سلامت روان که می تواند کمک کند، صحبت کنید.

لطفاً به این مطلب امتیاز دهید. این‌کار به بهبود ارائه مطالب کمک خواهد کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه