۳۴ بهترین دسر کتوژنیک (با پنیر خامه ای)

اینها بهترین ۳۴ دسر کتو خوشمزه با پنیر خامه ای هستند که باید امتحان کنید.

دستور العمل های بدون پخت، چیزکیک های کتو پخته، فراستینگ شکلاتی خامه ای، بمب های چربی پنیر خامه ای، چیزکیک های آهسته پز، دسرهای یخ زده و حتی دستور العمل های پنیر خامه ای قابلمه فوری وجود دارد.

کلاژ دسرهای کتو که با پنیر خامه ای درست شده است
۳۴ تا از بهترین دسرهای کتو با پنیر خامه ای
مدل‌های کتاب آشپزی با 5 ماده (یا کمتر) با کربوهیدرات کم روی دستگاه‌ها و کتاب‌های آشپزی چاپی

بهترین دسرهای پنیر خامه ای کتو که همه خانواده دوست خواهند داشت. همه آنها بدون قند و گلوتن هستند.

پخت ۱۰۱ (نکات و نمودارها)

کلاژ نمودارهای تبدیل پخت

آیا پنیر خامه ای کتو است؟

پنیر خامه ای لبنیات کم کربوهیدرات، پروتئین متوسط ​​و پرچرب است که اغلب در بسیاری از دستور العمل های کتو و دستور العمل های کم کربوهیدرات استفاده می شود.

این یک ماده همه کاره است که می تواند در دسرهای کم کربوهیدرات، سس های مرزه کتو، دسرهای یخ زده بدون شکر و حتی دستور تهیه کرک چیزکیک کتو استفاده شود.

کدام پنیر خامه ای برای خرید بهتر است؟

من بلوک های پنیر خامه ای فیلادلفیا را می خرم که یکی از کم کربوهیدرات ترین پنیرهای خامه ای است. اما می‌توانید هر برندی را بخرید به شرطی که فهرست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید و مطمئن شوید که شکر، نشاسته یا مواد افزودنی در آن وجود ندارد.

پنیر خامه ای فیلادلفیا تغذیه بلوک اصلی در هر ۱۰۰ گرم: 7.1 گرم پروتئین، ۱.۸ گرم کربوهیدرات خالص، ۳۵.۷ گرم چربی و ۳۵۷ کالری.

همیشه پنیر خامه‌ای پرچرب بخرید زیرا پنیر خامه‌ای لایت (یا پنیر خامه‌ای کم‌چرب) ممکن است چربی کمتر و کالری کمتری داشته باشد، اما اغلب شکر و مواد افزودنی به آن اضافه می‌کنند تا بافت خامه‌ای مانند پنیر خامه‌ای معمولی به آن بدهند.

از پنیرهای خامه‌ای لایت یا کم‌چرب خودداری کنید زیرا کیک‌های پنیر کتو، دستور العمل‌های کتو فاج، دسرهای منجمد کم کربوهیدرات و بستنی‌های بدون شکر به درستی سفت نمی‌شوند.

مدل‌های کتاب آشپزی با 5 ماده (یا کمتر) با کربوهیدرات کم روی دستگاه‌ها و کتاب‌های آشپزی چاپی

دسرهای پنیر خامه ای کتو

هنگام شروع یک رژیم کتو، ممکن است هوس شکر داشته باشید و همچنان دسرهای خامه ای معمولی خود را بخواهید.

در حالی که نمی خواهید هر روز غذاهای شیرین بخورید، دانستن چند دستور العمل ساده دسر پنیر خامه ای کتو می تواند به شما کمک کند. این دسرهای کتو خوشمزه باعث می‌شود تا در عین اینکه رژیم کتوژنیک خود را حفظ کنید، میل به شکر و شکلات را متوقف کنید.

این دسرهای کم کربوهیدرات با پنیر خامه ای درست می شوند و برای دوستان یا خانواده خوشمزه هستند (و هیچ کس متوجه نمی شود که بدون شکر است!)

بهترین جایگزین های پنیر خامه ای کدامند؟

اگر هیچ پنیر خامه ای مناسب کتو پیدا نکردید، می توانید از این جایگزین ها استفاده کنید. اینکه چقدر می توانید در یک دستور غذا عوض کنید به خود دستور غذا بستگی دارد. به عنوان مثال، شما نمی توانید خامه ترش را با پنیر خامه ای در چیزکیک عوض کنید، اما می توانید آن را با یک سس خوش طعم یا دیپ کم کربوهیدرات عوض کنید.

۱۰ بهترین تعویض پنیر خامه ای

 1. پنیر ماسکارپونه – در حالی که پنیر ماسکارپونه و پنیر خامه‌ای ممکن است یکسان به نظر برسند، و می‌توان آنها را به جای هم استفاده کرد، پنیر خامه‌ای سفت‌تر است و راحت‌تر سفت می‌شود.
 2. پنیر ریکوتا – نرم و شیرین است و اغلب برای جایگزینی پنیر خامه ای در دستور العمل های شیرین یا برای پر کردن سینه مرغ شکم پر استفاده می شود.
 3. پنیر نوفشاتل – پنیر خامه ای نرم و قابل پخش از فرانسه است. می توانید با پنیر خامه ای ۱:۱ تعویض کنید. ممکن است آنقدر غنی و خامه ای نباشد.
 4. ماست یونانی – می توان آن را با پنیر خامه ای در دیپ و سس جایگزین کرد. چربی کمتری دارد و قابل ریختن است.
 5. خامه ترش – این یک خامه قاشقی غلیظ است که اغلب به جای پنیر خامه ای در دیپ استفاده می شود و پخش می شود. اسیدی تر است بنابراین ممکن است لازم باشد طعم دهنده ها را مطابق با ذائقه و دستور غذا تنظیم کنید.
 6. پنیر کوتیج – کلفت است و چربی کمتری نسبت به پنیر خامه ای دارد. می توان از آن در دستور العمل های شیرین و خوش طعم استفاده کرد
 7. پنیر بادام هندی – یکی دیگر از پنیرهای گیاهی عالی است، اما کم کربوهیدرات نیست، زیرا بادام هندی یک آجیل پر کربوهیدرات است.
 8. هوموس – اگرچه یک جایگزین سنتی در دستور العمل های شیرین نیست، اما می توان آن را به جای پنیر خامه ای وگان در دیپ ها و پخش های خوشمزه استفاده کرد.
 9. توفوی ابریشمی – چیزکیک های وگان اغلب از توفو ابریشمی استفاده می کنند. مخلوط کنید تا یکدست شود سپس در دستور العمل هایی که با استفاده از توفو تهیه شده اند استفاده کنید. شما نمی توانید یک مبادله مستقیم ۱:۱ انجام دهید.
 10. کوارک – یک پنیر خامه ای قابل پخش است که اغلب در اروپا یافت می شود. طعم و رفتار آن مانند پنیر خامه ای است. تقریباً می توان از آن در تمام دستور العمل های شیرین و شور استفاده کرد.
بیشتر بخوانید
نحوه درمان مقاومت به انسولین

مواد تشکیل دهنده رایج دسر کتو

برای تهیه دسرهای کتو کم کربوهیدرات به چه چیزهایی نیاز دارید؟

 • شیرین کننده ها – از شیرین کننده مورد علاقه خود استفاده کنید. می توانید از شیرین کننده های پودری یا شیرین کننده های گرانول استفاده کنید. محبوب ترین جایگزین های قند عبارتند از اریتریتول، شیرین کننده میوه راهب، آلولوز و زایلیتول. اکثر اینها به جای شکر واقعی ۱:۱ اندازه می گیرند.
 • تخم مرغ – همیشه از تخم مرغ تازه استفاده کنید، نه از تخم مرغ کارتنی.
 • شکلات چیپسی های بدون قند – شیرین کننده های استفاده شده را بررسی کنید و از شیرین کننده هایی که حاوی مالتیتول (که قند خون را افزایش می دهد) اجتناب کنید.
 • ژلاتین – پودر ژلاتین در جعبه بهترین است.
 • آرد بادام – یا آرد بادام / بادام آسیاب شده اغلب در پوسته کیک پنیر بدون گلوتن استفاده می شود.
 • آرد نارگیل – اغلب به جای آرد بادام در پوسته پای و کلوچه استفاده می شود.
مدل‌های کتاب آشپزی با 5 ماده (یا کمتر) با کربوهیدرات کم روی دستگاه‌ها و کتاب‌های آشپزی چاپی

۳۴ دسر کتو ساده با پنیر خامه ای که باید امتحان کنید

کلاژ دسرهای کتو که با پنیر خامه ای درست شده است
۳۴ دستور العمل پنیر خامه ای کتو خوشمزه

هر یک از دستور العمل های سالم حاوی کربوهیدرات خالص کم، کتو دوستانه است و همه از شیرین کننده کتو به جای شکر معمولی استفاده می کنند. برای دریافت مقادیر کامل، دستورالعمل ها و اطلاعات تغذیه روی هر دستور غذا کلیک کنید.

دستور العمل های شگفت انگیز پنیر خامه ای کتو کم کربوهیدرات بسیار زیاد است که من آنها را به دسته های مختلف دستور پخت تقسیم کرده ام.

 • کرک چیزکیک کتو
 • دستور العمل های کیک پنیر بدون پخت
 • دستور العمل های کیک پنیر پخته شده
 • دسرهای کتو منجمد
 • کیک پنیر ماگ کتو
 • دستور العمل های کره بادام زمینی خامه ای
 • کتو فراستینگ و کتو فاج
 • دستور العمل های ترافل کتو

کرک چیزکیک چیست؟

کرک چیزکیک در یک کاسه شیشه ای با یک توت فرنگی

کرک چیزکیک کتو یک دسر مطلق کتو کلاسیک است که تنها با ۳ ماده در کمتر از ۵ دقیقه درست می شود. این ترکیب شیرینی از خامه فرم گرفته، پنیر خامه ای کم کربوهیدرات، شیرین کننده و گاهی اسانس وانیل است.

 • پنیر خامه ای
 • خامه غلیظ
 • شیرین کننده
 • عصاره وانیل

چگونه پفک چیزکیک کتو درست کنیم؟

برای بهترین نتیجه، توصیه می کنم از همزن برقی استفاده کنید تا کرک چیزکیک نرم و پفی شود. می‌توانید خامه‌تان را به‌صورت دستی هم بزنید، اما زمان بیشتری طول می‌کشد و هرگز آنقدر پف نمی‌کند.

خامه فرم گرفته را در یک کاسه بزرگ یا میکسر پایه خود بریزید. به هم زدن ادامه دهید تا قله های سفت تشکیل شود. در یک کاسه بزرگ دیگر، پنیر خامه ای را با پودر شیرین کننده مخلوط کنید تا یکدست شود. ⅓ خامه فرم گرفته را به آرامی در مخلوط پنیر خامه ای بریزید. ⅓ بعدی و سپس ⅓ نهایی را به آرامی تا بزنید.

کرک چیزکیک کتو خود را در کاسه یا لیوان های جداگانه سرو کنید.

دستور العمل های کیک پنیر پخته شده

دستور العمل های کلاسیک پنیر خامه ای کتو، کیک پنیر پخته شده است. می توانید آنها را در فر، آرام پز و حتی در قابلمه فوری درست کنید. برخی دارای پوسته آرد بادام هستند، در حالی که برخی دیگر بدون پوسته هستند و گرم خالص کربوهیدرات کمتری دارند.

طرز تهیه کیک پنیر چرخشی تمشک کتواین چیزکیک شگفت انگیز با تمشک کتو فقط ۵ گرم کربوهیدرات خالص دارد و یک دستور العمل عالی بدون شکر برای مهمانی ها است. بهترین چیزکیک خامه‌ای خوشمزه از تمشک کتو با پوسته چیزکیک بدون گلوتن.

یک تکه چیزکیک تمشک کتو روی یک بشقاب سفید و یک چنگال نقره ای

با این دستور العمل سریع و آسان، نحوه پختن چیزکیک را در یک قابلمه خود کشف کنید.

دستور فوری کیک پنیر لیموی قابلمهاین کیک پنیر لیموی فوری قابلمه ای عالی است! تند، سبک، کرمی و کتو پسند است. بهترین قسمت ساخت آن آسان است!

چیزکیک لیمویی کامل روی یک بشقاب سفید

چیزکیک نیویورکی پخته شده با گاناش شکلات کتو (یا شکلات چیپسی بدون شکر ذوب شده) پوشیده شده است.

دستور تهیه کیک پنیر گاناش شکلاتی کتوچیزکیک گاناش شکلاتی کتو شیرین و خوشمزه دارای پوسته آرد بادام، پر کردن پنیر خامه ای وانیلی است و با رویه گاناش شکلاتی تیره پوشانده شده است.

بیشتر بخوانید
رژیم کتوژنیک pdf
یک چیزکیک پخته شده به سبک نیویورکی روی یک بشقاب کیک سفید

برای یک دسر شکلاتی کم کربوهیدرات، این چیزکیک چرخشی شکلاتی کل خانواده را خوشحال می کند. آنها حتی نمی دانند که بدون قند است.

طرز تهیه کیک پنیر با کربوهیدرات کم با چرخش شکلاتییک چیزکیک پخته شده با کربوهیدرات کم و بدون گلوتن برای جشن واقعی.

یک تکه کیک پنیر پخته شده با شکلات کم کربوهیدرات با سس شکلات در بشقاب ریخته شده است.

چیزکیک پخته شده در آرام پز، مرطوب و پف دار است، بدون اینکه غلیظ و سنگین باشد.

کیک پنیر وانیلی توت آرام پزچیزکیک توت وانیلی یک دسر آرام پز آسان است که کربوهیدرات کم، کتو پسند، بدون قند و گلوتن است.

چیزکیک توت آرام پز بدون شکر

اگر عاشق زودپز خود هستید، این دسر کم کربوهیدرات را که با ژله میوه ای پوشانده شده است، دوست خواهید داشت.

طرز تهیه کیک پنیر توت کم کربوهیدرات در قابلمه فورییک کیک پنیر توت کم کربوهیدرات فوری و ساده و سریع با انواع توت‌های تازه. پوسته آن از گردو درست می‌شود و این چیزکیک را با کربوهیدرات کم و کتو سازگار می‌کند.

نمای نزدیک از یک تکه بزرگ چیزکیک توت کم کربوهیدرات روی یک بشقاب سفید که در مقابل یک قابلمه فوری و یک دستمال کاغذی سفید و خوانده شده نشسته است.

مربع های کیک پنیر کتو پخته شده بدون پوسته و به طور طبیعی بدون گلوتن هستند.

مربع های کیک پنیر بلوبری کتو (بدون شیرینی)کیک چیزکیک کتو بری وانیلی خوشمزه و نرم (بدون شیرینی). فقط ۲.۱ گرم کربوهیدرات خالص. دستور پخت سریع در یک کاسه با استفاده از مخلوط کن چوبی درست می شود! دسر کتو عالی برای کل خانواده.

میله های چیزکیک توت وانیلی که روی یک بشقاب سفید چیده شده اند

براونی های چیزکیک کتو در یک کاسه با استفاده از مخلوط کن درست می شود. این باید ساده ترین دسر کم کربوهیدرات موجود باشد.

دستور پخت کتو براونی بدون آجیل (بدون آرد بادام)بهترین کتو براونی های بدون آرد با مخلوط کن چوبی در کمتر از ۱۰ دقیقه و فقط ۱.۵ گرم کربوهیدرات خالص ساخته می شوند. براونی بدون قند، براونی بدون گلوتن، براونی کتو فدگی بدون آرد بادام یا آرد نارگیل.

کتو براونی های بدون آجیل در سینی به شکل مربع با دستی که یکی را نگه می دارد برش می دهیم

خمیر موزارلا آرد بادام به عنوان رول دارچین کتو شیرین با فراست پنیر خامه ای وانیلی پخته می شود تا یک خوراکی شیرین واقعی داشته باشید.

دستور رول دارچینی نرم کتو (خمیر موزارلا)دستور رول دارچینی نرم کتو با فراستینگ بدون شکر وانیلی. تهیه شده با خمیر کتو موزارلا. در کمتر از ۲۰ دقیقه آماده می شود. آنها بدون گلوتن هستند و فقط ۲ گرم کربوهیدرات خالص دارند!

رول‌های دارچین کتو با پنیر خامه‌ای بدون شکر که هنوز در تابه هستند.

اگر دوست ندارید پنیر خامه ای را در یک چیزکیک واقعی بخورید، چرا کمی خمیر پنکیک را در مخلوط کن خود درست نکنید و به جای پخت کتو، مقداری پنکیک ورقه ای درست نکنید؟

پنکیک کتو ورقه ای (پنکیک در فر)پنکیک کتو ورقه ای (پنکیک در فر) ساده و خوشمزه است. با شربت افرا بدون شکر، خامه فرم گرفته و شکلات چیپسی بدون شکر سرو می شود.

پنکیک کتو ورقه ای - دستور تهیه آرد نارگیل EEEEEASY

دستور العمل های کیک پنیر بدون پخت

دسرهای پنیر خامه ای بدون پخت برای پذیرایی از جمعیت در تابستان که هوا برای روشن کردن فر بسیار گرم است، عالی هستند.

دستور تهیه کیک پنیر کتو لیمو (بدون پخت)هیچ چیز کیک لیمویی به این راحتی نیست زیرا می توانید آن را با یا بدون پوسته درست کنید. آن را به صورت یک وعده بزرگ یا در فنجان های جداگانه چای درست کنید.

کیک پنیر لایم بدون پخت با لیمو ترش تازه

لایه‌های خامه زده شده، پر کردن پنیر خامه‌ای وانیلی شیرین، کاسترد شکلاتی کم کربوهیدرات، و پوسته چیزکیک شکلاتی خرد شده محبوب‌ترین دسر شکلاتی بدون پخت برای دوستداران شکلات در سبک زندگی کتو هستند.

طرز تهیه دسر لازانیا شکلاتی کتو (بدون پخت)دسر لازانیا شکلاتی کتو بسیار آسان (دستور پخت بدون پخت) که تمام خانواده آن را دوست خواهند داشت. از ۴ لایه آسان تهیه شده و کرمی و لذیذ است.

یک تکه دسر لازانیا شکلاتی برش خورده روی یک بشقاب سفید و یک چنگال با لقمه گرفته شده

یک کیک پنیر ساده بدون شکر که با آب لیمو و پوست لیمو درست شده است، طراوت و کاملاً خوشمزه است.

دستور العمل کیک پنیر لیمو کتو بدون پختاگر نمی خواهید فر روشن باشد اما دوست دارید چیزکیک درست کنید، چیزکیک لیمویی بدون پخت برای شما مناسب است. 

چیزکیک لیمویی در یک ظرف شیشه ای که روی یک حوله پارچه ای نارنجی نشسته است

بسیاری از دستور العمل های باورنکردنی وجود دارد که می توانید در رژیم غذایی کم کربوهیدرات خود از آنها لذت ببرید، به خصوص با چیزکیک زغال اخته برای رضایت شیرینی خود.

دستور العمل کیک پنیر بلوبری کم کربوهیدرات بدون پختکیک پنیر بلوبری کم کربوهیدرات بدون پخت برای مبتدیان عالی است. نیازی به پایه نیست و می توان آن ها را به عنوان یک چیزکیک بزرگ درست کرد یا در فنجان های کوچک چای ریخت.

چیزکیک زغال اخته بدون کربوهیدرات در یک ظرف سفید سرو می شود و با شکلات بدون شکر پر می شود

یافا ترکیب کلاسیک شکلات و پرتقال است که طعمی باورنکردنی در این دسر پنیر خامه ای کم کربوهیدرات دارد.

بیشتر بخوانید
پالئو در مقابل کتوژنیک: کدام رژیم غذایی سالم تر است؟

دستور العمل کیک پنیر یافا کم کربوهیدرات (بدون پخت)طعم زیبای شکلاتی-پرتقالی در چیزکیک کم کربوهیدرات بدون پخت یافا سخت است. به راحتی آماده می شود و در عرض چند ساعت آماده می شود. به عنوان یک ظرف بزرگ یا لیوان های سرو انفرادی سرو کنید.

چیزکیک یافا شکلاتی و پرتقال ورقه شده

نعناع و شکلات بهترین طعم دسرهای کم کربوهیدرات هستند.

طرز تهیه کیک پنیر نعناع بدون شکر بدون پختوقت آن رسیده است که با این کیک پنیر نعناع بدون شکر، هوس شیرینی را متوقف کنید. 

کیک پنیر نعناع بدون شکر که با شکلات پر شده و روی کیک سفید سرو می شود

طرز تهیه کیک پنیر نعناع شکلاتی کم کربوهیدرات (بدون پخت)دستور العمل آسان بدون قند و گلوتن برای بدون پختن مربع های چیزکیک نعناع شکلاتی. برای زمانی که می‌خواهید یک خوراکی شیرین کم کربوهیدرات می‌خواهید، اما با کنترل میزان مصرف، عالی است.

بدون پختن مربع های چیزکیک نعنایی شکلاتی که روی یک ظرف سفید با یک دستمال سبز سرو می شود

دستور پخت کیک پنیر با لیمو و زنجبیلاگر نمی‌خواهید فر روشن باشد اما دوست دارید یک چیزکیک درست کنید، پنیرهای بدون پخت همیشه راه حل هستند.

کیک پنیر بدون شکر زنجبیل و لیمو ترش برش خورده و با چاقو و چنگال نقره ای سرو می شود

طرز تهیه چیزکیک توت کوچک (بدون پخت)بهترین (و ساده ترین) چیزکیک های مینی توت (بدون پخت). آنها بدون گلوتن و فاقد کربوهیدرات و کتو هستند. کنترل بخش فوری هیچ کس نمی داند اینها سالم هستند.

مینی کیک پنیر را روی یک بشقاب سفید و پارچه آبی بپزید

دسرهای پنیر خامه ای کتو منجمد

یکی دیگر از دسرهای کم کربوهیدرات بدون پخت، دستور العمل های ساده پنیر خامه ای منجمد مخلوط با خامه غلیظ و شیرین کننده است.

طرز تهیه بستنی پنیر توت بدون شکربلوک‌های یخ کیک توت بدون شکر (پاپ) یک راه زیبا برای شاداب کردن در روزهای تابستانی است. آنها سیر کننده هستند، رنگارنگ هستند، سالم هستند و طعم شگفت انگیزی دارند. کودکان و بزرگسالان به طور یکسان اینها را دوست دارند.

بستنی های چیزکیک روی یک ورقه پخت

زغال اخته تازه با پنیر خامه ای کم کربوهیدرات مخلوط شده و سپس برای خوراکی های شیرین میوه فریز شده است.

دستور تهیه بمب چربی کتو بلوبری منجمدبمب های چربی زغال اخته منجمد بدون کربوهیدرات و شکر باورنکردنی. درست کردن آن آسان است و حتی لذت بردن از آن آسان تر است.

بمب های چربی زغال اخته یخ زده بدون شکر در یک کاسه سفید انباشته شده است

کیک پنیر ماگ کتو

فیلینگ چیزکیک بدون تخم مرغ یکی از بهترین دسرهای کم کربوهیدرات است و فوق العاده خامه ای است.

درست کردن این کیک پنیر خوشمزه و خامه ای فقط ۹۰ ثانیه طول می کشد. طعم آن به اندازه یک چیزکیک اصیل با عصاره وانیل است و بدون شکر اضافه شده است، بنابراین می توانید از آن لذت ببرید.

طرز تهیه کیک پنیر لیوان توت فرنگی کتوچیزکیک توت فرنگی بدون تخم مرغ خوشمزه که می توانید با استفاده از مایکروویو خود در لیوان یا رامکین بپزید!

کیک پنیر توت فرنگی کتو در یک شیشه میسون

طرز تهیه کیک پنیر لیوان بلوبری کتوچیزکیک زغال اخته بدون تخم مرغ خوشمزه که می توانید با استفاده از مایکروویو خود در لیوان یا رامکین بپزید!

چیزکیک لیوان کتو بلوبری در یک شیشه میسون

کیک پنیر لیوان کتو نوتلاچیزکیک خوشمزه بدون تخم مرغ و بدون شکر با طعم نوتلا که می توانید با استفاده از مایکروویو خود در لیوان یا رامکین بپزید!

کیک پنیر لیوان کتو نوتلا در ظرف شیشه ای

طرز تهیه کیک پنیر لیوان ادویه کدو تنبل کتوچیزکیک خوشمزه با طعم کدو تنبل بدون تخم مرغ که می توانید با استفاده از مایکروویو خود در لیوان یا رامکین بپزید!

چیزکیک ادویه کدو تنبل در یک شیشه مزون

دستور العمل های کره بادام زمینی خامه ای

دستور العمل های پنیر خامه ای کم کربوهیدرات با کره بادام زمینی خامه ای شیرینی شما را در زمانی که هوس شیرینی می کنید راضی می کند.

فاج کره بادام زمینی ساده بدون پخت، شیرینی و یک میان وعده عالی شما را راضی می کند.

دستور تهیه فاج کره بادام زمینی کتو بدون پختکره بادام زمینی کتو یک خوراکی خوشمزه خامه ای بدون پخت است که هوس شما را در تمام طول سال برآورده می کند!

نمای نزدیک از یک بشقاب سفید انباشته از فاج کره بادام زمینی کتو و یک پارچه قرمز و سفید چک شده

چیزکیک بدون پخت کره بادام زمینی یکی از دستورهایی است که کودکان عاشق کره بادام زمینی می توانند آن را بخورند.

طرز تهیه کیک پنیر با کره بادام زمینی شکلاتی کتو (بدون پخت)اگر عاشق کره بادام زمینی هستید، چیزکیک کره بادام زمینی شکلاتی کتو بدون پخت را دوست خواهید داشت.

یک تکه چیزکیک کره بادام زمینی شکلاتی روی یک بشقاب خامه ای کوچک و طلایی

دستور العمل های فراستینگ پنیر خامه ای و فاج

فراستینگ پنیر خامه ای شیرین بهترین راه برای تزئین کیک های کتو و کوکی های کتو است.

طرز تهیه فراستینگ پنیر خامه ای کتو بدون شکراین فراستینگ پنیر خامه ای کتو نرم و رویایی تنها با ۳ ماده تهیه می شود. با شش طعم مختلف، بنابراین می توانید از این فراستینگ پنیر خامه ای در هر پخت کتو استفاده کنید.

یک کیسه لوله با فراستینگ پنیر خامه ای و مقداری کاپ کیک

فراستینگ شکلاتی کتو (کتو باترکریم فراستینگ)فراستینگ شکلاتی کتو بدون شکر – مناسب برای تزئین کیک های شکلاتی، کاپ کیک ها و کوکی ها. ساده ترین دستور تهیه فراستینگ با باترکریم کتو که تا به حال درست کرده اید.

بیشتر بخوانید
12 دلیل که چرا با رژیم کتوژنیک وزن کم نمی کنید
فراستینگ شکلاتی کتو در یک کاسه همزن با همزن برقی

ساده ترین دسر کتو با پنیر خامه ای باید فاج بدون پخت باشد. من دوست دارم اینها را در یخچال برای یک فاج نرم و در فریزر برای یک فاج کاملا منجمد نگه دارم.

طرز تهیه فاج کتو گردوبه خاطر داشته باشید که هنگام تهیه کتو فاج گردو، کره یا پنیر خامه ای را زیاد داغ نکنید. آنها فقط باید به اندازه کافی نرم باشند تا با هم مخلوط شوند. اگر به طور تصادفی داغ شد، آنها را دوباره در یخچال قرار دهید تا نیمه نرم شوند.

فاج گردوی شکلاتی به شکل مربع برش داده شده است

یکی از دستور العمل های محبوب در پاییز، فاج ادویه پای کدو تنبل است.

دستور تهیه ادویه پای کدو تنبل کتوکیک پای کدو حلوایی صاف و خامه ای بدون کربوهیدرات کم کربوهیدرات (۰.۸ گرم کربوهیدرات خالص). دستور العمل آسان یک گلدانی که در کمتر از ۱۰ دقیقه درست می شود.

قاچ پای کدو حلوایی بدون شکر بر روی یک تکه چوب

دستور العمل های ترافل پنیر خامه ای

ترافل پنیر خامه ای کم کربوهیدرات دستور العمل های خوشمزه ای با حداقل زمان آماده سازی است. تهیه شده با کره ذوب شده، پنیر خامه ای و پودر کاکائو. آنها را می توان روی کاغذ روغنی قرار داد و سپس با شکلات تلخ یا آجیل خرد شده پوشاند.

دستور تهیه ترافل کتو موکابمب های یخی موکا ترکیبی شگفت انگیز از قهوه و شکلات هستند و اگر دوست دارید، ممکن است بخواهید مقداری براندی نیز تبلیغ کنید (فقط برای بزرگسالان). برای عصرانه کمی در فریزر نگهداری کنید.

دستور تهیه ترافل گردو و براندی بدون شکرترافل های گردو و براندی بدون شکر بسیار سیر کننده هستند، شاید بتوانید فقط یک (یا احتمالاً دو) بخورید، اما نکته اینجاست. چربی‌های سالم بالا شما را برای مدت طولانی‌تری سیر نگه می‌دارد و ولع مصرف قند بالا را از بین می‌برد.

سینی ترافل براندی با گردو روی بشقاب آنتیک نقره ای

دستور العمل ترافل نعناع شکلاتی کم کربوهیدراتترافل های نعناع شکلاتی غنی و در عین حال کم کربوهیدرات برای یک غذای بعد از شام عالی هستند. شما واقعاً نمی توانید در این موارد زیاده روی کنید زیرا آنها بسیار ثروتمند هستند.

ترافل های نعناع شکلاتی بدون شکر در یک کاسه سفید با یک فنجان قهوه

سوالات متداول پنیر خامه ای

آیا باید از اریتریتول پودری استفاده کنم؟

بله، شیرین کننده پودری بهتر از گرانول است تا بافتی صاف و خامه ای بدهد. اگر فقط شیرین کننده گرانول دارید، می توانید آن را در آسیاب قهوه خود بریزید و آن را به صورت پودر ریز خرد کنید.

آیا باید قبل از خوردن، کرک چیزکیک کتو را خنک کنم؟

این کرک چیزکیک را بلافاصله پس از آماده شدن می توانید بخورید، بلافاصله آماده خوردن است. با این حال، این یک دسر آماده غذای سریع و آسان است که می توانید هنگام تهیه شام ​​خانوادگی یا قبل از یک مهمانی شام آن را درست کنید زیرا تا ۳ روز به خوبی در یخچال نگهداری می شود.

آیا می توانم کرک چیزکیک کتو را فریز کنم؟

بله، می‌توانید کرک‌های چیزکیک را به‌عنوان یک دسر کتو منجمد سریع و آسان یا به‌عنوان یک بستنی کتو سریع و آسان منجمد کنید.

آیا پنیر خامه ای برای کتو مفید است؟

پنیر خامه ای یکی از پنیرهای نرم همه کاره است که می توان از آن در دستور العمل های شیرین و خوش طعم در رژیم کتو استفاده کرد. دارای کربوهیدرات کم، پروتئین متوسط ​​و پرچرب است.

بمب چربی روی کتو چیست؟

دستور العمل های بمب چربی دستور العمل های پرچرب هستند که به شما کمک می کنند برای مدت طولانی تری سیر نگه دارید. این مخلوطی از پنیر خامه‌ای، کره ذوب شده و طعم‌های شیرین یا شور است که معمولاً به شکل توپ در می‌آید و در یخچال یا فریزر نگهداری می‌شود.

آیا کرک چیزکیک شبیه چیزکیک واقعی است؟

بله، وقتی عصاره وانیل را اضافه می‌کنید، طعم کرک چیزکیک درست مانند پر کردن چیزکیک واقعی است.

آیا باید پنیر خامه ای را نرم کنم؟

بهتر است از پنیر خامه‌ای با دمای اتاق یا پنیر خامه‌ای نرم شده استفاده کنید تا دیگر موادتان راحت‌تر مخلوط شوند و مطمئن شوید که صاف و بدون توده است.

چگونه پنیر خامه ای باقی مانده را نگهداری کنیم؟

اگر فقط از قسمتی از بلوک استفاده می کنید، باقیمانده را در یک ظرف دربسته قرار دهید و تا ۳ روز در یخچال نگهداری کنید. غذاهای کتویی ایرانی ؛ دستور پخت غذاهای کتوژنیکی

۵/۵ - (۱ امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه