۵ تمرین برای افزایش سایز آلت تناسلی

اکثر مردان این خود را دارند که هر چه آلت تناسلی شما بزرگتر باشد، زندگی جنسی شما بهتر خواهد بود. حقیقت این است که بیشتر زنان دوست دارند که همسرشان آلت تناسلی بلندتر و ضخیم‌تری داشته باشد. بنابراین چگونه می توان اندازه آلت تناسلی را افزایش داد؟ کشش آلت تناسلی به فرآیند استفاده از دست ها یا وسایل برای افزایش طول آلت تناسلی گفته می شود. آیا واقعا ممکن است این اتفاق بیفتد؟ خوب، این مقاله به شما بینشی در مورد این موضوع با پشتوانه تحقیقات اخیر می دهد.

حقایقی در مورد اندازه آلت تناسلی

بیشتر مردان می‌خواهند آلت تناسلی بلندی داشته باشند. آیا می‌دانستید که بیشتر زنان واقعاً از طول آلت تناسلی خود ناراحت نیستند. در اینجا حقایق جالبی وجود دارد که باید در مورد اندازه آلت تناسلی بدانید. 

 • اکثر زنان از هر اندازه ای از آلت تناسلی همسر خود راضی هستند، در حالی که مردان اینطور نیستند. با این حال، ضخامت آلت تناسلی برای زنان مهم است. 
 • اکثر مردان بر این باورند که آلت تناسلی کوچکتری دارند.
 • طول متوسط ​​آلت تناسلی شما بین ۵.۱ تا ۶.۳ سانتی متر است. 
 • میانگین ضخامت آلت تناسلی ۴.۷ سانتی متر است.

مطالعه قبلی در مورد اندازه آلت مردانه هندی

 طول متوسطمتوسط ​​طول کشیدهمحیط متوسط
شل۸.۲۱ سانتی متر یا ۳.۳ اینچ۱۰.۸۸ سانتی متر یا ۴.۲۸ اینچ۹.۱۴ سانتی متر یا ۳.۶ اینچ
راست۱۳.۱ سانتی متر یا ۵.۱ اینچ۱۱.۴۶ سانتی متر یا ۴.۵ اینچ

کشش آلت تناسلی مرد چیست؟ 

کشش آلت تناسلی یک فرآیند استفاده از روش های مختلف برای افزایش طول آلت تناسلی مانند استفاده از دست ها یا دستگاه های بزرگ کننده است. آیا این واقعا کار می کند؟ خوب، بله، این یک واقعیت صرف است. با این حال، بسیاری از متخصصان جنسی اظهار می کنند که عرض یک آلت تناسلی بیشتر از طول آن است. 

بیشتر بخوانید
ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ بعد از جراحی پروستات

۵ تمرین برای افزایش سایز آلت تناسلی

تمرینات کششی آلت تناسلی می تواند به شما در رسیدن به این هدف به طور طبیعی کمک کند. یکی از درمان‌های خانگی ساده این است که آلت تناسلی خود را به آرامی با استفاده از روان‌کننده‌ها ماساژ دهید. در اینجا چند تمرین وجود دارد که به شما کمک می کند آلت تناسلی خود را بزرگ کنید و از قدرت جنسی بر شریک زندگی خود لذت ببرید. 

۱. ورزش ماساژ

در این نوع تمرینات دستی، روان کننده روی آلت تناسلی مالیده شده و به آرامی ماساژ داده می شود. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما در نظر گرفته شده است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید این کار را مکرر انجام دهید. 

بیشتر بخوانید
تستوسترون و قلب شما

۲. ورزش پمپ آلت تناسلی

این وسیله کششی باید به آلت تناسلی متصل شود و نعوظ فوری ایجاد می کند. این معمولا برای مردانی که از اختلال نعوظ رنج می برند تجویز می شود.

نحوه استفاده

در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

 • ابتدا روان کننده را روی آلت تناسلی بمالید تا تحریک نشود. 
 • لوله را روی آلت تناسلی خود قرار دهید. 
 • پمپ را روشن کنید و چند دقیقه طول می کشد تا نعوظ اتفاق بیفتد. 

توجه: وقتی پمپ روشن است، می‌توانید به سرعت انزال کنید که هرگز فکرش را نمی‌کردید. این در نهایت منجر به بزرگ شدن آلت تناسلی می شود.

۳. تمرین Jelqing

این رایج ترین شکل ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. به منظور افزایش اندازه آلت تناسلی، توصیه می شود حداقل یک بار در روز این کار را انجام دهید. همچنین به نعوظ بهتر کمک می کند که می تواند به یک زندگی جنسی سالم کمک کند. 

چطور انجام دادن؟

در اینجا نحوه انجام آن است: 

 • هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار دهید و به آرامی آن را از بالا به پایین حرکت دهید. 
 • قبل از نعوظ آلت تناسلی را از قبل گرم کنید. 
بیشتر بخوانید
عفونت ادراری در مردان

۴. ورزش کششی

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمریناتی است که می تواند به نتایج سریعتر کمک کند. این یک نوع تمرین jelqing است، اما فقط از شست و انگشت اشاره شما استفاده می کند. 

چطور انجام دادن؟

 • از انگشت شست و اشاره خود برای بلغزاندن پوست از بالا به پایین استفاده کنید.
 • این کار را به مدت ۲۰ دقیقه انجام دهید. (مطمئن شوید که خودارضایی نکنید). 
 • اگر نعوظ وجود داشت، بگذارید آلت تناسلی شل شود و بعد از ۵ دقیقه ادامه دهید.
 • این تمرین را حداقل ۲۰ دقیقه هر روز تکرار کنید. 

۵. ورزش کگل

این تمرین در زمان رابطه جنسی مناسب است. این یک نوع تمرین ماساژ است که در آن باید قبل از مقاربت از دستان خود برای ماساژ ملایم آلت تناسلی استفاده کنید. این تمرین به افزایش اندازه و ضخامت آلت تناسلی کمک می کند. 

چطور انجام دادن؟

در اینجا نحوه انجام آن است:

 • آلت تناسلی را با یک دست بگیرید و به آرامی مالش دهید. 
 • در صورت وجود نعوظ رها کنید. 

آیا قرص های بزرگ کننده سایز آلت تناسلی را افزایش می دهند؟ 

قرص های زیادی در بازار وجود دارد که به بزرگ شدن اندازه آلت تناسلی کمک می کند. این قرص ها حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و گیاهان هستند که طبیعی هستند و می توانند احساس طولانی مدتی را روی تخت برای شما ایجاد کنند و همچنین به بافت های کوچک کمک می کنند. پارگی آلت تناسلی، در نتیجه کشش آن و افزایش طول آن. 

بیشتر بخوانید
لکه های سفید روی بیضه ها به چه معناست؟

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی به دو روش انجام می شود: 

 • قرض گرفتن سلول های چربی از سایر قسمت های بدن برای افزایش طول و عرض آلت تناسلی.
 • بریدگی رباطی که آلت تناسلی را نگه می دارد. این باعث می شود که طولانی تر به نظر برسد. 

افزایش پهنای آلت تناسلی مانند افزایش طول آلت تناسلی است. فقط این است که برخی از مردان آن را ضخیم یا بلند ترجیح می دهند. جراحی افزایش طول آلت تناسلی یک ساله است و نتیجه آن افزایش متوسط ​​​​۲ سانتی متری یا بیشتر از اندازه معمول شما خواهد بود. 

برعکس، نوع دیگری از جراحی که می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد شامل بریدن رباطی است که آلت تناسلی را نگه می دارد. اگر جراح این رباط را قطع کند، تغییراتی در ناق آلت تناسلی ایجاد می‌شود و در نتیجه بلندتر به نظر می‌رسد. میانگین طولی که پس از انجام این جراحی می تواند افزایش یابد ۲ سانتی متر است.

لطفاً به این مطلب امتیاز دهید. این‌کار به بهبود ارائه مطالب کمک خواهد کرد.
دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه