۶ راه طبیعی برای افزایش سایز آلت تناسلی

عادات سبک زندگی شما می تواند بر اندازه و رشد آلت شما تأثیر بگذارد و منجر به مشکلات اضطرابی و مشکلات تصویری منفی از بدن شود. اما شما می توانید به طور طبیعی اندازه آلت تناسلی خود را از طریق راه های ساده افزایش دهید که عبارتند از:

۶ راه طبیعی برای افزایش سایز آلت تناسلی

این نکات طبیعی ساده برای بزرگ‌کردن آلت تناسلی، ورزش‌های مختلف، تغییر در عاداتی مانند سیگار کشیدن و الکل، رژیم غذایی خوب، مدیتیشن و موارد دیگر را امتحان کنید، می‌تواند به شما کمک کند اندازه آلت تناسلی بزرگ‌تر داشته باشید:

 1. به ورزش بگویید بله: ورزش منظم می تواند به میزان قابل توجهی بر اندازه آلت تناسلی شما تأثیر بگذارد و باعث شود آلت تناسلی بلند و سالم داشته باشید. با انجام هر از چند گاهی ورزش، در نهایت جریان خون به اندام را بهبود می بخشید و همچنین رگ های خونی را پاک می کنید.
 2. این عادت را ترک کنید: سیگار کشیدن می‌تواند به میزان قابل توجهی بر اندازه آلت تناسلی شما تأثیر بگذارد، زیرا ذرات کوچک دود تنباکو در شریان‌هایی که به آلت خونرسانی می‌کنند ایجاد می‌کند. علاوه بر این، از آنجایی که سیگار با بیماری های قلبی مرتبط است، جریان خون به چندین اندام بدن از جمله آلت تناسلی تحت تاثیر قرار می گیرد.
 3. میوه و سبزیجات زیاد داشته باشید: برای داشتن آلت تناسلی سالم و بلند، باید میوه ها و سبزیجات سرشار از آنتی اکسیدان . این عناصر در مبارزه با رادیکال های آزاد (عناصری که به بدن شما آسیب می رسانند) که در رگ های خونی تشکیل می شوند بسیار مفید هستند. علاوه بر این، آنتی اکسیدان ها همچنین به تقویت رگ های خونی کمک می کنند.
 4. سطوح استرس خود را کاهش دهید: استرس و اضطراب همچنین می تواند اندازه آلت تناسلی شما را کاهش دهد. این اتفاق می افتد زیرا احساسات منفی باعث می شود خون از آلت تناسلی به جریان بیفتد. در نتیجه، افزایش اندازه اندام بسیار دشوار می شود. یکی دیگر از دلایلی که می تواند به کوچکی آلت تناسلی شما کمک کند، ممکن است اضطراب عملکرد جنسی باشد.
 5. وقت خود را صرف مدیتیشن کنید: در حالی که مدیتیشن می تواند به بهبود زندگی جنسی شما کمک کند، همچنین می تواند گردش خون بدن شما را بهبود بخشد و به رشد آلت تناسلی منجر شود.< /span>
 6. دوش آب گرم بگیرید: دوش آب گرم می تواند به افزایش جریان خون نه تنها در بدن بلکه به آلت تناسلی نیز کمک کند. گرمای آب به افزایش جریان خون در اندام کمک می کند و باعث رشد آلت تناسلی می شود.
بیشتر بخوانید
تستوژل برای درمان جایگزینی تستوسترون: موارد استفاده و عوارض جانبی

ورزش هایی که می توانید برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود امتحان کنید

 • تمرینات کششی: کشش یکی از بهترین تمرینات برای بزرگ کردن آلت تناسلی است. در این تمرین، مردان قرار است از انگشت شست و اشاره خود برای بلغزاندن پوست از بالا به پایین آلت تناسلی استفاده کنند. این تمرین باید هر روز به مدت ۲۰ دقیقه انجام شود تا به نتایج دلخواه برسید. نکته اصلی این است که اجازه ندهید انزال در طول تمرین اتفاق بیفتد. اگر در حین ورزش نعوظ دارید، باید فوراً متوقف شوید و حدود پنج دقیقه صبر کنید تا آلت تناسلی شل شود.
 • ورزش Jelqing: این رایج‌ترین تمرینی است که برای بزرگ کردن آلت تناسلی به مردان توصیه می‌شود. در این تمرین، مردان باید هر دو دست خود را روی آلت تناسلی قرار داده و به آرامی از بالا به پایین حرکت دهند. این روش به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. پزشکان توصیه می کنند این تمرین را حداقل یک بار در روز برای نتایج سریع انجام دهید.
 • تمرین ماساژ: در این تمرین خاص، یک روان کننده توصیه شده توسط پزشک باید روی پوست آلت تناسلی مالیده شود و به آرامی ماساژ داده شود. این ورزش به کشش پوست آلت تناسلی که منجر به بزرگ شدن اندام تناسلی مردان می شود کمک می کند.
 • ورزش کگل: تمرینات کگل بهترین گزینه در طول زمان مقاربت هستند. این نیز نوعی تمرین پیام رسانی است که در آن قرار است آلت تناسلی خود را به آرامی با یک دست مالش دهید. به افزایش اندازه و ضخامت آلت تناسلی کمک می کند. در صورت وجود نعوظ، باید مالش را متوقف کنید.
 • تمرین پمپ آلت تناسلی: این پمپ برای دستیابی به نعوظ فوری به آلت تناسلی وصل می‌شود. پمپ اساسا یک وسیله کششی است که به بزرگ شدن آلت تناسلی نیز کمک می کند. این پمپ معمولا برای افرادی که از اختلال نعوظ رنج می برند تجویز می شود.
بیشتر بخوانید
چه چیزی باعث لایه برداری پوست آلت تناسلی می شود؟

آیا جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی کارساز است؟

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی یکی دیگر از راه هایی است که می توانید برای افزایش سایز خود انتخاب کنید. به طور عمده دو نوع جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد:

 • گرفتن سلول های چربی از قسمت های مختلف بدن برای اعمال بر روی آلت تناسلی خود برای افزایش اندازه
 • پارگی رباطی که مسئول نگه داشتن آلت تناسلی است. این باعث می شود آلت تناسلی شما بلندتر به نظر برسد
بیشتر بخوانید
درباره ژل نیتروگلیسیرین برای اختلال نعوظ

شما می توانید بر اساس ترجیح خود، طول یا عرض آلت تناسلی خود را افزایش دهید. این جراحی می تواند به شما کمک کند تا اندازه آلت تناسلی خود را تا ۲ سانتی متر از اندازه طبیعی خود افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه