عوارض قرص الفا اسلیم

آیا قرص آلفا اسلیم عوارضی دارد؟

قبل از بررسی عوارض قرص الفا اسلیم، باید عرض کنم روزانه سوالات زیادی در خصوص این قرص و قرصهای مشابه آن از من می‌شود.

اکثر افراد دنبال نظرات در مورد قرص لاغری الفا اسلیم یا قرصهای مشابه هستند یا می خواهند تفاوت الفا اسلیم اصل و تقلبی را بدانند! اما کمی بیشتر فکر کنیم وقتی دارویی در هیچ داروخانه ای چه در ایران چه در هیچ کجا یافت نمی‌شود؛ نشانه چیست؟ جواب واضح و مشخص است.

چرا اینقدر خود را ساده نشان می‌دهیم که افراد سود جو با عنواینی همچون کپسول لاغری آلفا اسلیم اصل ساخت آمریکا مخصوص استاپ وزنی ما را فریب دهند.

آیا هرگز داروئی خارجی را از داروخانه گرفته اید؟ کافی است بسته‌بندی، اطلاعات روی دارو و مجوزهای درج شده و اینکه حتی با اس ام اس هم میشود اصل بودن آن را چک کرد، با این داورهای تقلبی مقایسه کنید.

عوارض قرص الفا اسلیم

براستی ظاهر داروی الفا اسلیم و قرص های غیر مجاز مشابه خودشان هم فریاد میزند که “من تقلبی هستم و بصورت دستی و زیرمینی ساخته شدم”.

بارها در تحقیقات نشان داده شده ترکیبات قرص های لاغری غیر مجاز مثل این آلفا اسلیم شامل موارد زیر است.

ترکیبات قرص لاغری الفا اسلیم

ماده روانگردان پی سی پی (گرد فرشته)
سایر مواد روانگردان و شیشه ( مانند آمفتامین، متانفتامین، متیلن دی اکـسی متانفتـامین)
سیبوترامین
هورمونهای تیروئید
سودوافدرین
آمفپرامون
فنل فتالئین

عوارض قرص لاغری آلفا اسلیم

تمام این موارد غیر مجاز و خطرناک است والا براحتی در داروخانه ها موجود بود. البته روی داروها (از جمله الفا اسلیم ) هیچگاه نام این مواد غیرمجاز بر روی برچسب ذکـر نمی شود و مصرف کنندگان نسبت به عوارض جانبی و مشکلات سلامتی ناشی از مصرف این کپسـول هـا بـی‌اطـلاع هستند. مصرف کننـدگان فکـر مـی کننـد کـه ایـن محصولات (از جمله الفا اسلیم ) گیاهی و طبیعی اند و عوارض خطرناکی ندارند.

بیشتر بخوانید
عوارض جانبی سیپروفلوکساسین Cipro: آنچه شما باید بدانید

از عوارض و مشکلات بالینی متعدد این ترکیبات (که در داروهای لاغری غیر مجاز از جمله الفا اسلیم ) به موارد زیر می توان اشاره کرد:

بیماریهای قلبـی عروقی
اختلالات کبدی
تغییرات خلق وخو
افسردگی
بی خوابی
افزایش فشار خون
افزایش ضربان قلب
بی قراری
وابستگی به دارو و اعتیاد
افکـار خودکشی

در حــال حاضــر تبلیغات گمراه کننده در اینترنت و فضای مجازی بـرای داروهای لاغری گیاهی خـارجی برای درمان چاقی افزایش یافتـه اسـت و مردم بایستی در استفاده از این داروها هوشیار باشند.

محل فروش دارو در داروخانه است و داروهایی که در هرجایی بجز داروخانه بفروش میرسد مثل اینستاگرام، گوگل، آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی اما در داروخانه نیست بطور قطع داروئی غیرمجاز و تقلبی است.

جواب به سوالات متداول کاربران در این سایت:

قرص لاغری گلوریا بهتره یا آلفا؟

هر دو غیر مجاز و خطرناک هستند و توصیه به مصرف نمیشه.

قرص لاغری آلفا اسلیم قیمت

متاسفانه با وجودی که این دارو بصورت زیر زمینی و با مواد ارزان قیمت تهیه میشود هر بسته آن حدود نیم میلیون تومان فروخته می شود! مشتریان هم پول زیاد می دهند و هم عوارض زیاد

قرص لاغری آلفا اسلیم خوبه؟

متاسفانه با وجود اینکه به صراحت عوارض آن شرح داده شده، دوستان مطلب را نمیخوانند.

عوارض قرص لاغری آلفا اسلیم نارنجی

عوارض مشابه موارد بالاست.

ایا قرص لاغری الفا اسلیم شیشه دارد

این دارو بطور زیر زمینی تهیه میشود حال بسته فردی که آن را تهیه می کند مواد مختلفی از قبیل موارد بالا استفاده می شود یکی از موادی که در این داروها بوفور استفاده می شود همین شیشه است و با توجه به عوارضی که افراد گزارش می دهند کاملاً مشابه مصرف این مواد مخدر است.

بیشتر بخوانید
اثرات مخلوط ریتالین و الکل

ایا قرص الفا اسلیم باعث بی خوابی میشود

بله بدلیل وجود مواد روانگردان و شبه مخدر آن.

عکس قرص آلفا اسلیم اصل

در اینجا لازم به ذکر است که آلفا اسلیم اصل که فقط در سایتهای خارجی به فروش می رسد به صورت قرص هست که که ترکیبات آن شامل ویتامین آ، سی و ای و همچنین عصاره های گیاهی مثل لوبیا سفید، جینکو، جنسینک، رزماری و.. است که این قرص مواد خطرناک ندارد و عوارض مثل بی خوابی و غیره که بالاتر عنوان شد، هم ندارد.  البته این قرص کلا برای کاهش اشتها نیست. فقط به گفته سازنده مقداری مانع جذب کربوهیدرات می شود! که آن هم تاثیر چندانی ندارد.

عکس آلفا اسلیم اصل عکس قرص آلفا اسلیم اصل

این قرص الفا اسلیم اصل خارجی که عکس آن را در بالا میبینید فعلا فقط در سایت‌های خارجی وجود دارد و تا به حال وارد نشده و هیچ مرکز مجاز فروشی ندارد. یعنی در داروخانه وجود ندارد!

این آلفا اسلیمی که در مراکز غیر مجاز مثل عطاری، باشگاه و اینترنت به فروش می رسد یک چیز دست ساز است که به شکل کپسول وجود دارد نه قرص. چون اصلا این افراد سودجو نمی‌توانند به صورت قرص درست کنند آن هم به این کیفیت. به جزئیات بسته هم دقت کنید!

افراد سودجو پوکه های خالی کپسول را  که به قیمت ارزان و در رنگهای مختلف، در عطاری ها هم موجود است، تهیه می کنند و داخل آن مواد غیرمجازی که بالاتر عنوان شد می‌ریزند. همانگونه که می توانید در اینترنت عکس آلفا اسلیم را سرچ کنید تمام آنها به شکل کپسول است و جالب تر که بعضی قرمز بعضی نارنجی است حتی ممکن است به رنگ سفید هم ببینید!

بیشتر بخوانید
سفادروکسیل چیست

در نهایت توجه کنید که فقط دارویی که بصورت مجاز وارد شده باشد و در داروخانه باشد لیبل اصالت و کد وزارت بهداشت دارد، پس وقتی آلفا اسلیم مجاز وارد نشده اگر هم شما لیبلی روی آن ببینید مطمئناً لیبل تقلبی است مثلا از داروهای دیگر کپی شده و بهر حال تقلبی است.

خلاصه 

با وجودی که در این مقاله خیلی واضح توضیح دادم اما هنوز بسیاری از دوستان در خصوص آلفا اسلیم می پرسند. پس بگذارید خلاصه مطلب را بگوییم.

در تقلبی بودن، غیر مجاز بودن و خطرناک بودن کپسول الفا اسلیم هیچ شکی نیست.

در اینکه، در هیچ مرکز مجازی بفروش نمی رسد بجز در عطاری، باشگاه، اینترنت و اینستاگرام هیچ شکی نیست.

در اینکه عوارض خطرناکی دارد هم هیچ شکی نیست.

در اینکه فقط فروشنده ها و افرادی که تبلیغ می‌کنند از آن تعریف می کنند و یا با اسامی ناشناس کامنت می گذارند که عوارض ندارد و اصل است که هیچ شکی نیست.

در اینکه عده ای افراد سودجو از نیاز و میل شما که لاغری و تناسب اندام است سواستفاده می کنند و با جان و مال شما بازی می کنند شکی نیست.

حال سوال اینجاست که چرا باز از من می‌پرسید عوارض آلفا اسلیم چیست و آیا خوبه؟

طریقه چک اصالت قرص لاغری آلفا اسلیم

سایت های فروش غیر مجاز کاملاََ مشخص اند چرا که هیچ مجوزی ندارند. فقط یک شماره تلفن همراه دارد. حال همین ها ادعا می کنند این محصول اصل است و می شود در سایت آن را چک کرد. اما چه سایتی؟

بیشتر بخوانید
ال کارنیتین برای لاغری

یعنی هر کسی یک سایت فیک تأسیس کند و دارو تأیید کند کافی است! اگر فکر می‌کنید اینکار سختی است بشدت اشتباه می‌کنید هزینه تأسیس اینچنین سایتی به اندازه فروش فقط ۱ بسته این دارو غیرمجاز یا حتی کمتر است چرا این داروها بالای ۹۰ درصد برای فروشنده سود دارد.

متأسفانه فروشنده های غیرمجاز بشدت به فهم مردم توهین می کنند که اولاََ چک کردن اصالت دارو مخصوص ایران است و چنین چیزی در خارج کشور وجود ندارد.

دوماََ سایت‌های چک کردن اصالت دارو در ایران فقط زیر نظر وزارت بهداشت و از طریق دو سایت زیر است:

ttac.ir

irc.fda.gov.ir

هر سایتی غیر از این، سایتی فیک و غیرمجاز است!

تست مثبت مورفین و متا آمفتامین

یک عکس آزمایش هم یکی از کاربران ارسال کردند و درخواست داشتن که منتشر کنم چون که وقتی آزمایش دادن تست اعتیادشون مثبت شده یعنی مورفین و متا آمفتامین (همون شیشه) که طبق گفته خودشون از فروشنده شکایت کردن و پیگیرن

سایر مقالات در این زمینه

عوارض قرص فت فیس برای بارداری
عوارض قرص بلک اسلیم
عوارض قرص رزبری کتون تمشک
عوارض قرص جی سی
عوارض قرص گلوریا
عوارض قرص فلوردو
عوارض قرص فت فست یا fat fast
عوارض قرص super fat face چیست
عوارض قرص لاغری پلاتین
عوارض قرص لاغری اسلیم پلاس

لیست قرص های چاقی مورد تایید وزارت بهداشت

۴/۵ - (۲۶۰۱ امتیاز)

238 دیدگاه دربارهٔ «عوارض قرص الفا اسلیم;

 1. من تازه خریدم..امروز یکیشو مصرف کردم..تمام بدنم گر گرفته..ضربان قلبم رفته بالا..ولی کاملا بی اشتها شدم

 2. سلام خسته نباشین. من هم متاسفانه یه بسته استفاده کردم. وقتی نمیخورم پادرد. وبدن درد دارم ولی وقتی استفاده میکنم حالم خوب. هرچند نزدیک دوماه هستش خواب ندارم. ولی میگفتن عادیه. امروز که نوشته های اقای دکتر خوندم گریم گرفت. چکار کنم حالا به کسی هم نگفتم قرص خوردم برای لاغری. میشه راهنمایم کنید حالم گرفته. میترسم برم ازمایش بدم

 3. با سلام
  چندروزی استفاده کردم بشدت کلیه درد وکمرم گرفته بود وبی خوابی ومشکل تنفسی وقلب وافت بسیار فشار بی حالی شدید درحد افتادن توجا وقتی دارو قطع کردم افسری شدید حال بد بدن درد شدید کوفته ایی سرگیجه های حمله ایی اصلا این دارو رو مصرف نکنید برسازنده اش لعنت جدی بگیرید

 4. عرض سلام خدمت آقای دکتر
  از روشنگری شما ممنونم
  دو روز استفاده کردم‌ حدودا دوروز نخوابیدم‌
  اشتباه کردم‌

 5. من یه سال آیت قرصو خوردم وقتی دیدم خیلی لاغر شدم قطعش کردم و واقعا هیچ اطلاعی راجع به اینکه چی توش هست نذاشتم…الان دو ساله که هر قرصی میخورم افسردگی دست از سرم برنمیداره…دلم میخواد جادار بزنم همه بدونن چقدر آدمو داغون میکنه این قرص…بعد از دو سال فهمیدم دلیل افسردگی این قرصه…از روزی که تصمیم به لاغری گرفتم متنفرم

 6. سلام و عرض ادب به همه دوستان
  من یک دوره ۴۵روزه از این کپسول مضخرف رو استفاده کردم و ۲۵کیلو وزن کم کردم و به اون فرم ایده آل خودم رسیدم ناگهان تویه باشگاه قلبم گرفت و نفسم بالا نمیومد طوری بودم که نفسهای آخرم بود انگار و بعد از چند دقیقه اورژانس رسید و منو بردن بیمارستان خدارحم کرد که الان زندم فقط .الان نزدیک ۶ماهه از این دکتر به اون دکتر میرم وهیچکس نمیتونه مشکل منو پیدا کنه یعنی نمی تونه خوبم کنه .آقای دکتر راه حل درمانش چیه .هرروز میمیرمو زنده میشم .یسره ضربان قلبم بال میره تنگی نفس شدید میگیرم ،همش فکر میکنم الان قلم میخواد وایسه.دکتر کمکم کن اگه میتونی .اگه دارویی یا راه حلی دارین راهنماییم کنیم .خدالعنت کنه هرکی این دارو رو ساخت .ضمنا بعد ازقطع اون دارو ۳۰کیلوهم وزنم بالرفته و برگشته

 7. واقعا ممنون که حقیقت وگفتید نزدیک بود گول این محصول وبخورم وبخرم خداروشکر که آگاه شدم

 8. چرا چرت میگی .
  پس دارن مواد میفروشن چرا مواد مخدر جلوشو نمیگیره
  شما قهوه ام بخوری دهنت خشک میشه
  من این قرص رو تایید نمیکنم ولی میدونم حرف شمام چرته .مرفین هیچ کاری برا لاغری نمیکنه .آمفتامین خوراکی نیست .
  کافئین باعث سر خوشی و بی خوابی میشه
  شما دکترای تغذیه هم فقط چرت میگین ۲ دوره رفتم .دریغ از هیچ

  • شما رفتین از دکتر تغذیه ای رژیم گرفتید که بهتون جواب نداره، که میتونه دلایل زیادی داشته باشه (یعنی هم میتونه مشکل از دکتر باشه و هم خود شما ) اینکه از دکتر های تغذیه ناراحتین دلیل نمیشه بی پایه واساس فقط با نشان دادن سطح ادب خودتون بگید که من دارم چرت می گم. خوبه که این همه مدرک و دلیل ذکر شده از جواب ازمایش تا عکس داروی اصلی و این همه تجربه افراد.
   بهرحال هیچ مشکلی نیست راه باز و جاده دراز ، تشریف ببرید بخرید و مصرف کنین ! چرا فکر میکنید من کسی رو مجبور میکنم که کار درست رو بکنه . افرادی مثل شما که بدون فکر کردن فقط بلدن دهنشون باز کنن باید خودشون هر چیز رو تجربه کنن تا شاید سرعقل بیان

 9. فوق العاده مزحرف من این کپسول را استفاده کردم کل بدنم ریخته بهم چند روزه سر درد ولم نمیکنه

دیدگاه‌ها غیرفعالند.

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه