ارائه رژیم غذایی آنلاین تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف توسط متخصص تغذیه

رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی و دستی در بیماری ها و شرایط مختلف شخصاً توسط متخصص تغذیه ارئه می گردد.

چه چیز متفاوتی در سایت آر دایت ارائه می‌شود؟

بطور خلاصه رژیم غذایی آنلاین تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف، ارائه شده در سایت آردایت؛ دارای ویژگی های زیر است: 

۱- رژیم هم بر اساس محاسبه کالری، هم بر اساس محاسبه مقدار درشت مغذی ها (ماکرونوترینت‌ها) و هم بر اساس کیفیت رژیم غذایی است. (تمام موارد یک رژیم اصولی رعایت می شود)

۲- از نظر علمی، رژیم کاملاً مختص شما و شرایط فعلی شما طراحی می‌شود. بنابراین نیاز به تکمیل یک پرسشنامه جامع بطور دقیق دارد، که حتی معمولاً بعد از آن نیز سوالاتی بیشتر؛ از شما می پرسیم.

۳- نیاز به ارتباط مداوم بخصوص روزهای اول وجود دارد؛ مثلاً هر شب می‌توانید در مورد رژیم گزارش دهید. یعنی این طور نیست که ما یک کاغذ به شما بدهیم و تمام. بلکه مثل یک مربی در کنار شما هستیم تا کاملاً به رژیم غذایی خود آشنا شوید و یاد بگیرید. ما اصول رژیم را بمرور به شما یاد می‌دهیم. یعنی اینکه مثلاً اگر گفته شده ۳۰ گرم نان مصرف کنید دلیلش چیست؟ از کجا آمده؟ چه مقدار کالری، کربوهیدرات، پروتئین و چربی دارد؟ با چه چیزی و چه مقداری می‌توانید جایگزین کنید؟ چطور همه جا براحتی طبق رژیم پیش بروید و…‌

۴-رژیم آنلاین کامپیوتری و خودکار تهیه نمی‌شود، بلکه تمام موارد توسط متخصص تغذیه تهیه می‌شود و در طول رژیم نیز مستقیماً با متخصص تغذیه در ارتباط خواهید بود نه با اپراتور. زیرا رژیم غذایی آنلاین در آردایت؛ تخصصی و در تمام بیماری ها و شرایط مختلف است.

 

روند دریافت رژیم در سایت آردایت چگونه است و چه خدماتی به شما ارائه می شود:

۱-بعد از تکمیل یک پرسشنامه جامع توسط شما؛ ما آن را بررسی می‌کنیم. معمولاً سوالات بیشتری از شما از طریق تلفن یا واتساپ می‌کنیم. تا زمانی که درک درستی از شرایط و وضعیت شما بدست آوریم مثل زمانی که بصورت حضوری در مطب تشریف آورده اید. (فقط با یکسری اطلاعات اولیه مثل قد و وزن رژیم نمی‌نویسیم). ‌

۲-رژیم شما را تا دو روز کاری تهیه و ارسال می‌کنیم؛ که حداقل شامل ۳ فایل است:

-لیست جانشینی و توضیحات درمورد طرز استفاده از آن

-یک منو پیشنهادی طبق لیست جانشینی

-توصیه و توضیحات تکمیلی ‌

سپس در کنار شما هستیم تا بخوبی مطالب آنها را متوجه شوید و بتوانید عملاً آن را انجام دهید.

۳- توصیه می‌کنیم، یک دفتر رژیم برای خود داشته باشید و هر شب مواد غذایی که قرار است فردا مصرف کنید در آن بنویسید و عکس آن را برای ما ارسال کنید تا آن را بررسی و درصورت لزوم تصحیح کنیم. چرا که می‌خواهیم مطمئن شویم شما بخوبی متوجه رژیم شده اید و اگر ابهامی وجود دارد برطرف شود. اگر اینکار  برای شما سخت بود می توانید مواد مصرفی در طول روز را بنویسید.

۴- حداقل یک هفته اول هر شب گزارش مختصری می‌دهید. تا در صورت لزوم به شما توضیحات یا توصیه‌های لازم ارائه شود.‌

۵-هر هفته وزن جدید  را در فرمی  وارد می کنید، و با توجه به آن هر گونه مشاوره، تغییر رژیم و خدماتی مثل تجویز مکمل ارائه می‌شود، هر چند ممکن است به هیچ تغییری نیز نیاز نباشد. این روند، یعنی بررسی پیشرفت یک هفته‌ای در طول رژیم تا حصول نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت.

دو طرح پایه و ویژه در سایت رژیم آنلاین تخصصی آردایت تدارک دیده شده است.  بطور خلاصه در طرح ویژه ارائه خدمات سریعتر و بیشتر است. هر طرح بصورت ماهیانه، دو ماهه و سه ماهه ارائه می گردد. که با انتخاب دوره طولانی تر هزینه کاهش می یابد.

لطفاً برای اطلاع از خدمات سایت آر دایت روی هر مورد کلیک نمایید:

رژیم غذایی مناسب چیست؟

 از چندین نظر می توان رژیم غذایی مناسب را تعریف کرد و مفاهیم مختلفی برای آن در نظر گرفت. ممکن است که در بعضی از این مفاهیم، اختلاف نظرهایی وجود داشته باشد، مثلاً ممکن است افرادی گیاهخواری را رژیم مناسب بدانند و عده‌ای رژیم کم چرب و دیگران رژیم کم کربوهیدرات.

 اما مهمترین مفهوم و شاخصه رژیم غذایی مناسب که تقریباً تمام افراد به آن متفق القول هستند و گذشته از نوع رژیم، برآن تایید می‌کنند این است که رژیم غذایی مناسب بایستی حاوی مقدار مناسبی کالری، درشت مغذی ها و ریز مغذی های مورد نیاز بدن بر اساس سن، جنس و تمامی شرایط فرد باشد.

خیلی از افراد بدلایل مختلف علاقه مند هستند که بدانند رژیم غذایی شان حاوی چقدر از این موارد است:

 حال چه فردی که زیر نظر یک متخصص در حال رژیم گرفتن است.

فردی که خودش یک رژیم غذایی هر شکلی، چه رژیم غذایی سالم، چه هر روش دیگری را دارد.

افرادی که بدلیل بیماریهای خاص برایشان مهم است.

افراد ورزشکار.

والدینی که نگران دریافت مناسب فرزند خود هستند …

لذا برای اولین بار در سایت آردایت خدمتی جدید ایجاد شده است که برای اولین بار شما می توانید از کفایت رژیم غذایی خود بطور خاص و تخصصی مطلع شوید.

زیرا در تهیه رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی  و دستی در بیماری ها  و شرایط مختلف بایستی تمام این موارد لحاظ شود.

روش کار به این شکل است که شما رژیم خود را در سایت ثبت می کنید سپس مقادیر زیر بطور دقیق به شما گزارش خواهد شد:

کل کالری

درشت مغذی ها: پروتئین، چربی، کربوهیدرات

چربی ها:

کلسترول

اسید چرب اشباع

اسید چرب تک غیر اشباع

اسید چرب چند غیر اشباع

اولئیک اسید

لینولئیک اسید

لینولنیک اسید

امگا۳ EPA

امگا ۳ DHA

مواد معدنی:

سدیم

پتاسیم

آهن

کلسیم

منیزیوم

فسفر

روی

مس

منگنز

سلنیوم

فلوئور

کروم

ید

مولیبدن

ویتامین ها:

ویتامین آ

بتاکاروتن

ویتامین ای

 تکوفرول

ویتامن ب۱

ویتامین ب۲

ویتامین ب۳

ویتامین ب ۶

اسید فولیک

ویتامین ب ۱۲

پنتاتونیک اسید

بیوتین

ویتامین سی

ویتامین د

ویتامین کا

فیبرها:

فیبر محلول

فیبر نا محلول

فیبر غیرقابل هضم

قندها:

گلوکز

گالاکتوز

فروکتوز

ساکاروز

لاکتوز

مالتوز

اسیدهای آمینه:

تریپتوفان

ترئونین

ایزولوسین

لوسین

لیزین

متیونین

سیستئین

فنیل آلانین

تیروزین

والین

آرژنین

هیستیدین

آلانین

آسپارتیک اسید

گلوتامیک اسید

گلیسین

پرولین

سرین

نمونه گزارش:

آنالیز رژیم غذایی آر دایت روش محاسباتی برای رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف و بصورت دستی شخصاً توسط متخصص تغذیه درشت مغذی ها پروتئین، چربی، کربوهیدرات رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف و بصورت دستی شخصاً توسط متخصص تغذیه آنالیز رژیم غذایی آر دایت ویتامین و فیبر مواد معدنی آنالیز رژیم غذایی آر دایت اسیدهای آمینه جهت رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف و بصورت دستی شخصاً توسط متخصص تغذیه آنالیز رژیم غذایی آر دایت چربی و مواد معدنی

در سایت آر دایت رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف و بصورت دستی شخصاً توسط متخصص تغذیه، با شرایط بالا ارائه می شود. در صورتی که هر گونه سوالی دارید می‌توانید از طریق تلگرام، اینستاگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید و یا درخواست مشاوره رایگان دهید.