ارائه رژیم غذایی آنلاین تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف توسط متخصص تغذیه

رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی و دستی در بیماری ها و شرایط مختلف شخصاً توسط متخصص تغذیه ارئه می گردد.

چه چیز متفاوتی در سایت آر دایت ارائه می‌شود؟

بطور خلاصه رژیم غذایی آنلاین تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف، ارائه شده در سایت آردایت؛ دارای ویژگی های زیر است: 

۱-رژیم همراه آموزش اصول تغذیه و رژیم است. مثل یک مربی در کنار شما هستیم تا کاملاً به رژیم غذایی خود آشنا شوید و یاد بگیرید. ما اصول رژیم را بمرور به شما یاد می‌دهیم.

۲-رژیم این طور نیست که فقط یک کاغذ به شما بدهیم و تمام. بلکهارتباط و جواب به سوالات مستقیماً با خود دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه صورت می‌پذیرد.

۳-رژیم هم بر اساس محاسبه کالری، هم بر اساس محاسبه مقدار درشت مغذی ها (ماکرونوترینت‌ها) و هم بر اساس کیفیت رژیم غذایی است. (تمام موارد یک رژیم اصولی رعایت می شود)

۵- از نظر علمی، رژیم کاملاً مختص شما و شرایط فعلی شما طراحی می‌شود. بنابراین نیاز به تکمیل یک پرسشنامه جامع بطور دقیق دارد، که حتی معمولاً بعد از آن نیز سوالاتی بیشتر؛ از شما می پرسیم. البته چون قرار است شما در تماس باشید ممکن است هر تغییری دیگری نیز در رژیم لحاظ شود.

۴-رژیم آنلاین کامپیوتری و خودکار تهیه نمی‌شود، بلکه تمام موارد توسط متخصص تغذیه تهیه می‌شود و در طول رژیم نیز مستقیماً با متخصص تغذیه در ارتباط خواهید بود نه با اپراتور. زیرا رژیم غذایی آنلاین در آردایت؛ تخصصی و در تمام بیماری ها و شرایط مختلف است.

 

روند دریافت رژیم در سایت آردایت چگونه است و چه خدماتی به شما ارائه می شود:

۱-بعد از تکمیل یک پرسشنامه جامع توسط شما؛ ما آن را بررسی می‌کنیم. معمولاً سوالات بیشتری از شما  می‌کنیم. تا زمانی که درک درستی از شرایط و وضعیت شما بدست آوریم مثل زمانی که بصورت حضوری در مطب تشریف آورده اید. (فقط با یکسری اطلاعات اولیه مثل قد و وزن رژیم نمی‌نویسیم). ‌

۲-رژیم شما را حداکثر دو تا پنج روز کاری تهیه و ارسال می‌کنیم؛ که حداقل شامل ۳ فایل است:

-لیست جانشینی و توضیحات در مورد طرز استفاده از آن

-یک منو پیشنهادی طبق لیست جانشینی

-توصیه و توضیحات تکمیلی ‌

برای تمام فایلهای ارسالی بطور شفاهی توضیحات لازم نیز داده می شود. سپس در کنار شما هستیم تا بخوبی مطالب آنها را متوجه شوید و بتوانید عملاً آن را انجام دهید.

۳- توصیه می‌کنیم، یک دفتر رژیم برای خود داشته باشید و هر شب مواد غذایی که قرار است فردا مصرف کنید در آن بنویسید و عکس آن را برای ما ارسال کنید تا آن را بررسی و درصورت لزوم تصحیح کنیم. چرا که می‌خواهیم مطمئن شویم شما بخوبی متوجه رژیم شده اید و اگر ابهامی وجود دارد برطرف شود. اگر اینکار  برای شما سخت بود می توانید مواد مصرفی در طول روز را بنویسید.

۴- حداقل یک هفته اول هر شب گزارش مختصری می‌دهید. تا در صورت لزوم به شما توضیحات یا توصیه‌های لازم ارائه شود.‌

۵-هر هفته وزن جدید  را در فرمی  وارد می کنید، و با توجه به آن هر گونه مشاوره، تغییر رژیم و خدماتی مثل تجویز مکمل ارائه می‌شود، هر چند ممکن است به هیچ تغییری نیز نیاز نباشد. این روند، یعنی بررسی پیشرفت یک هفته‌ای در طول رژیم تا حصول نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت.

توجه فرمائید بدلیل اینکه روند کاهش وزن و تثبیت آن یک فرآیند طولانی مدت است، بشدت پیشنهاد می شود دوره های طولانی تر انتخاب فرمائید چرا که با اینکار هم بیشتر به خود تضمین پایبندی به رژیم را می دهید، هم کل دوره کاهش وزن در کنار شما خوهیم بود و هم شامل تخفیف ویژه خواهید شد. پیشنهاد ما به شما طرح شش ماهه است که جهت رفاه شما، با قیمت ۹۰ هزار تومان کمتر از قیمت واقعی یعنی زمانی که دوره های دو ماهه را انتخاب می کنید، ارئه می شود.

لطفاً برای اطلاع سایر خدمات سایت آر دایت روی هر مورد کلیک نمایید:

در سایت آر دایت رژیم غذایی آنلاین بصورت تخصصی در بیماری ها و شرایط مختلف و بصورت دستی شخصاً توسط متخصص تغذیه، با شرایط بالا ارائه می شود. در صورتی که هر گونه سوالی دارید می‌توانید از طریق تلگرام، اینستاگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید و یا درخواست مشاوره رایگان دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه سایت آر دایت

سلام دوستان

بنده دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه هستم. قول می‌دهم روشی که در اینجا به شما رژیم ارائه می‌شود، جایی ندیده باشید.

اگر هم نیازی به رژیم غذایی ندارید پیشنهاد می‌کنم برای دیدن جدیدترین مطالب تغذیه‌ای بر اساس مقالات معتبر دنیا صفحه اینستاگرام من را دنبال کنید:

پیج اینستاگرام دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه سایت آر دایت