درباره ما

همانطور که از ظاهر این سایت مشخص است؛ این سایت یک سایت تجاری و تبلیغاتی نیست.

در این سایت عکس و فیلم افراد قبل و بعد از رژیم نمایش داده نمی شود و تبلیغات و وعده و وعید ندارد.

چرا که کاهش وزن و رژیم موفق فقط به معنی کاهش وزن موقت و ظاهری نیست. موفقیت در رژیم با دو عکس قبل و بعد از یک دوره رژیم و تبلیغات مشخص نمی‌شود.

کاهش وزن که چیز پیچیده ای نیست، با کم کردن دریافت مواد غذایی و افزایش فعالیت بدنی رخ خواهد داد.  موفقیت در رژیم یعنی کاهش وزن تدریجی، ماندگار  و بدون عوارض جسمی و روانی، و در رژیم های تخصصی بهبود شرایط افراد است. که این موارد نه با عکس مشخص می شود نه با تبلیغات.

با توجه به گسترش رژیم‌های آنلاین و غیر حضوری و افزایش نرم افزارها و اپلیکشین‌های کالری شمار، رژیم درمانی در فضای مجازی بدست افراد غیر متخصص افتاده است. در صورتی که تغذیه و رژیم درمانی یک رشته تخصصی  از شاخه‌های علوم پزشکی بوده و همیشه و بخصوص در کشورهای پیشرفته در کنار و حتی مقدم بر درمان است.

بنابراین این سایت به هدف ارائه رژیم های غذایی و درمانی تخصصی، نه فقط کالری شماری صرف و رژیم های معمول لاغری و چاقی مرسوم؛ و نیز ارائه انواع رژیم های خاص؛ مثلاً رژیم کتوژنیک، گیاهخواری، بدون گلوتن، DASH، مدیترانه ای و … در تمام بیماری‌های مرتبط با تغذیه از جمله دیابت، سندرم متابولیک و نیز در کلیه شرایط و دوران های زندگی از قبیل بارداری، کودکان، سالمندان، ورزشکاران ایجاد شده است.

این سایت شخصاً توسط دکتر فرزاد روشن ضمیر متخصص تغذیه و رژیم درمانی، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با شماره نظام پزشکی ت-۷۳۳۵ اداره و مدیریت می گردد.

تمام مقالات و رژیم های تهیه شده، پشتیبانی و جواب به سوالات فقط توسط دکتر روشن ضمیر ارائه می شود. همچنین ذکر این نکته اهمیت دارد که رژیم تهیه شده در سایت آردایت بصورت دستی و شخصی سازی شده می باشد، نه بصورت از پیش طراحی شده توسط نرم افزار و کامپیوتر.

مجوزهای ما

به توصیه بانک‌مرکزی و پلیس فتا جهت افزایش امنیت پرداخت‌های الکترونیک، سایت آر دایت دارای نماد اعتماد الکترونیک است و پرداخت‌ها فقط از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال صورت می‌گیرد. جهت اطمینان می تواند روی هر کدام از نمادها کلیک نمایید.

دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه سایت آر دایت

سلام دوستان

بنده دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با شماره نظام پزشکی ت-۷۳۳۵ خیلی خوشحالم و تشکر می‌کنم که از سایت شخصی من دیدن کردید.

همانطور که از ظاهر این سایت نیز مشخص است اینجا یک سایت بزرگ و معروف یا یک سایت تجاری و تبلیغاتی لاغری نیست. بلکه یک سایت کوچک و شخصی است.

اما قول می‌دهم روشی که در اینجا به شما رژیم ارئه می‌شود، جایی ندیده باشید. چرا که معتقدم هر شخصی بخصوص افرادی که با وزن و سلامتی خود مشکلی دارند، تنها با یک لیست غذایی مشکل‌شان حل نمی شود، اگر اینطور بود الان باید همه به وزن و سلامتی دلخواه رسیده بودند.

افراد بایستی خودشان اصول تغذیه صحیح و سبک زندگی سالم را بیآموزند و در کنار آن مهارت‌های لازم برای حفظ رژیم در طولانی مدت نیز کسب کنند.

من مثل یک مربی در کنار شما خواهم بود تا هم رژیم بگیرید و هم اصول آن را یاد بگیرید.

آرزوی من سلامتی و موفقیت هر چه بیشتر شماست.