درباره ما

همانطور که از ظاهر این سایت مشخص است؛ این سایت یک سایت تجاری و تبلیغاتی نیست.

در این سایت عکس و فیلم افراد قبل و بعد از رژیم نمایش داده نمی شود و تبلیغات و وعده و وعید ندارد.

چرا که کاهش وزن و رژیم موفق فقط به معنی کاهش وزن موقت و ظاهری نیست. موفقیت در رژیم با دو عکس قبل و بعد از یک دوره رژیم و تبلیغات مشخص نمی‌شود.

کاهش وزن که چیز پیچیده ای نیست، با کم کردن دریافت مواد غذایی و افزایش فعالیت بدنی رخ خواهد داد.  موفقیت در رژیم یعنی کاهش وزن تدریجی، ماندگار  و بدون عوارض جسمی و روانی، و در رژیم های تخصصی بهبود شرایط افراد است. که این موارد نه با عکس مشخص می شود نه با تبلیغات.

با توجه به گسترش رژیم‌های آنلاین و غیر حضوری و افزایش نرم افزارها و اپلیکشین‌های کالری شمار، رژیم درمانی در فضای مجازی بدست افراد غیر متخصص افتاده است. در صورتی که تغذیه و رژیم درمانی یک رشته تخصصی  از شاخه‌های علوم پزشکی بوده و همیشه و بخصوص در کشورهای پیشرفته در کنار و حتی مقدم بر درمان است.

بنابراین این سایت به هدف ارائه رژیم های غذایی و درمانی تخصصی، نه فقط کالری شماری صرف و رژیم های معمول لاغری و چاقی مرسوم؛ و نیز ارائه انواع رژیم های خاص؛ مثلاً رژیم کتوژنیک، گیاهخواری، بدون گلوتن، DASH، مدیترانه ای و … در تمام بیماری‌های مرتبط با تغذیه از جمله دیابت، سندرم متابولیک و نیز در کلیه شرایط و دوران های زندگی از قبیل بارداری، کودکان، سالمندان، ورزشکاران ایجاد شده است.

این سایت شخصاً توسط دکتر فرزاد روشن ضمیر متخصص تغذیه و رژیم درمانی، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با شماره نظام پزشکی ت-۷۳۳۵ اداره و مدیریت می گردد.

تمام مقالات و رژیم های تهیه شده، پشتیبانی و جواب به سوالات فقط توسط دکتر روشن ضمیر ارائه می شود. همچنین ذکر این نکته اهمیت دارد که رژیم تهیه شده در سایت آردایت بصورت دستی و شخصی سازی شده می باشد، نه بصورت از پیش طراحی شده توسط نرم افزار و کامپیوتر.

مجوزهای ما

به توصیه بانک‌مرکزی و پلیس فتا جهت افزایش امنیت پرداخت‌های الکترونیک، سایت آر دایت دارای نماد اعتماد الکترونیک است و پرداخت‌ها فقط از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال صورت می‌گیرد. جهت اطمینان می تواند روی هر کدام از نمادها کلیک نمایید.

دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه سایت آر دایت