ارائه رژیم آنلاین تضمینی با قیمت مناسب و روشی متفاوت توسط متخصص تغذیه بصورت علمی و قابل اجرا در لاغری چاقی ورزشکاران و بارداری دیابت کبد چرب

فقط با یک دوره رژیم آنلاین هم به وزن و سلامتی دلخواه برس و هم متخصص تغذیه خودت شو!

تمام طرح های رژیم آنلاین در این سایت کاملاً بصورت خصوصی ارائه می گردد، به این معنی که بر خلاف سایر رژیم های تجاری، افراد مستقیماً با شخص دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه در تماس خواهند بود و پشتیبانی می شوند. بعلاوه در طول دوره از آنجا که هدف رسیدن به نتیجه دلخواه آن هم به بهترین شکل ممکن است، هر تعداد تغییر و اصلاح رژیم امکان پذیر و بدون هزینه اضافه خواهد بود. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ارائه شده به پایین همین صفحه مراجعه فرمائید…

طرح های مختلف بر اساس نیاز شما

در صورتیکه در مورد انتخاب طرح و یا نوع ارائه خدمات، هر گونه سوالی دارید می توانید قبل از انتخاب، درخواست مشاوره رایگان کنید، به این ترتیب که این فرم را پر کنید تا به شما پیام دهیم (از طرق پیامک یا واتساپ) و جهت مشاوره هماهنگ کنیم. همچنین می توانید مستقیماً از طریق واتساپ پیام دهید:

پیام از طریق واتساپ

توجه فرمائید بدلیل اینکه روند کاهش وزن و تثبیت آن یک فرآیند طولانی مدت است، بشدت پیشنهاد می شود دوره های طولانی تر انتخاب فرمائید چرا که با اینکار هم بیشتر به خود تضمین پایبندی به رژیم را می دهید، هم کل دوره کاهش وزن در کنار شما خواهیم بود و هم شامل تخفیف ویژه خواهید شد.

البته در نظر داشته باشید این فقط یک پیشنهاد است و شما هر طرحی که مایل بودید را می توانید انتخاب کنید و در آینده در صورت نیاز آن را تمدید کنید، حتی در صورتی که قصد تمدید و تهیه رژیم در طرحی طولانی تر از دوره قبلی دارید، شامل ۲۵ درصد تخفیف بیشتر نیز می شوید. لذا در صورتی که این شرایط شامل حال شما می شود لطفا پیش از تکمیل پرسشنامه از طریق واتساپ کد تخفیف خود را دریافت کنید.

معرفی طرح های رژیم آنلاین آر دایت

در تمام طرح ها امکان ارائه انواع رژیم ها از جمله رژیم غذایی کاهش وزن، رژیم غذایی افزایش وزن، رژیم غذایی گیاه خواری، رژیم غذایی کتوژنیک، رژیم غذایی روزه داری (فستینگ)، رژیم غذایی در    بیماری‌های مختلف مثل دیابت، رژیم غذایی در دوران‌های خاص مثل بارداری، شیردهی و ورزشکاران وجود دارد.

یک ماهه

۱۲۰هزار تومان
 • ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان
 • توصیه شده به افرادی که قصد دریافت رژیم افزایش وزن و یا رژیم های دیگری در کوتاه مدت دارند.

دو ماهه

۲۰۴هزار تومان
 • ماهیانه ۱۰۲ هزار تومان (۱۵ درصد تخفیف)
 • توصیه شده به افرادی که حداکثر ۸ کیلوگرم اضافه وزن دارند.

چهار ماهه

۳۶۰هزار تومان
 • ماهیانه تنها ۹۰ هزار تومان ( ۲۵ درصد تخفیف)
 • توصیه شده به افرادی که بین ۸ تا ۱۲ کیلوگرم اضافه وزن دارند.

شش ماهه

۴۶۸هزار تومان
 • ماهیانه تنها ۷۸ هزارتومان (۳۵ درصد تخفیف)!
 • توصیه شده به افرادی که اضافه وزن بالای ۱۲ کیلوگرم دارند.
 • توصیه شده به افرادی که قصد رژیم کتوژنیک را دارند که شامل چند ماه رژیم کتوژنیک، چندین فاز برای برگشت به رژیم معمولی و فاز تثبیت می شود.

قیمت های مقرون بصرفه

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، علیرغم تمام مشخصات خاص این رژیم که همتای آن در سایر رژیم های آنلاین و حتی حضوری وجود ندارد از جمله آموزش رژیم در کنار خود رژیم، پشتیبانی مستقیم از طرف متخصص تغذیه و ارائه رژیم به هر تعداد و نوع تا رسیدن به هدف دلخواه؛ هزینه ها کاملاً اقتصادی و پایین در نظر گرفته شده است.

تفاوت را در رژیم آر دایت تجربه کنید

طرح های مختلف بر اساس نیاز شما

یک ماهه

۱۲۰هزار تومان
 • ماهیانه ۱۲۰ هزار تومان
 • توصیه شده به افرادی که قصد دریافت رژیم افزایش وزن و یا رژیم های دیگری در کوتاه مدت دارند.

دو ماهه

۲۰۴هزار تومان
 • ماهیانه ۱۰۲ هزار تومان (۱۵ درصد تخفیف)
 • توصیه شده به افرادی که حداکثر ۸ کیلوگرم اضافه وزن دارند.

چهار ماهه

۳۶۰هزار تومان
 • ماهیانه تنها ۹۰ هزار تومان ( ۲۵ درصد تخفیف)
 • توصیه شده به افرادی که بین ۸ تا ۱۲ کیلوگرم اضافه وزن دارند.

شش ماهه

۴۶۸هزار تومان
 • ماهیانه تنها ۷۸ هزارتومان (۳۵ درصد تخفیف)!
 • توصیه شده به افرادی که اضافه وزن بالای ۱۲ کیلوگرم دارند.
 • توصیه شده به افرادی که قصد رژیم کتوژنیک را دارند که شامل چند ماه رژیم کتوژنیک، چندین فاز برای برگشت به رژیم معمولی و فاز تثبیت می شود.

قبل از تهیه رژیم می‌توانید تمام مشخصات رژیم را که در بالا توضیح داده شد مطالعه کنید و همچنین در صفحه بیشتر بدانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و حتی اگر هنوز سوالی دارید می توانید از طریق تلگرام، اینستاگرام یا واتساپ با ما در تماس باشید و یا این فرم را پر نمائید تا خود ما با شما تماس بگیریم و شرایط رژیم را بیشتر توضیح دهیم.

نظرات مشتریان رژیم آنلاین آر دایت

مشتریان آردایت از افراد تحصیل کرده و آگاهی هستند که پشتیبانان واقعی ما هستند و ارزش کار علمی را می‌دانند. آنان که جزو معدود افراد جامعه هستند، به این موضوع کاملاً واقفند که کار علمی، با کارهای تجاری و تبلیغاتی که با روش‌های گوناگون و پر زرق و برق انجام می‌شود، کاملاً فرق می‌کند. آنان می‌دانند که تعداد زیاد دنبال کننده، انتشار فیلم و عکس افراد از قبل و بعد رژیم، برگزاری چالش، دادن وعده و وعیدهای هیجان انگیز و اغوا کننده از قبیل دادن جایزه برای کاهش وزن، کاهش وزن تضمینی، کاهش وزن بدون رژیم و ورزش، تبلیغات کذب در خصوص تأثیر دارو و سایر روش‌های لاغری از جمله دستگاه‍های لاغری و دمنوش‌ها و دهها روش دیگر همه جنبه تبلیغاتی، ظاهری و تجاری دارد.

سپاس به دلیل پاسخگویی سریع و مناسب

مجتبی

درکل خوب هست مخصوصا این روش که خودمون میتونیم رژیم و با توجه به سلیقه و خوراک خانواده تعیین کنیم.

مهسا

خیلی راحت بود، براحتی در همه جا و با هر نوع غذایی می توان اجرا کرد.

زینب

سبک رژیم خیلی خوبه فقط مواد جانشین تنوع بیشتری داشته باشه بهتره و پایبندی به رژیم بیشتر میشه.رژیم گرفتن با این سبک هم راحته و هم دلچسب چون اولا مجبور نیستم سر ساعت خاصی غذا بخورم و صبح زود واسه صبحانه بیدار بشم.اولش ازش خوشم نیومد ولی بعداز چندروز خیلی باهاش راحت بودم و راحت پیش رفتم.

مهتاب

خیلی راضی بودم عالی تونستم اجرا کنم.

زینب

با سلام
ب نظرم با توجه ب نیاز های بدنم ، حس سر حالی، داشتن انرژی کافی برای فعالیت ها ، منعطف بودن رژیم و همچنین شامل شدن تمام گروه های غذایی از جمله لبنیات ب مقدار لازم و سبزیجات و میوه در جای مناسب ، با وجود کاهش وزن، برخی اندام ها رشد نیز کردند تناسب اندام با سلامتی بیشتر همراه شد ‌و از شما واقعا سپاسگزارم

پویا

رژیم عالی بود منو ب اهدافم نزدیک کرد

مهدی

رژیم بسیار کاربردی و در همه جا قابل اجراست.

معصومه

تو دوهفته یه کیلو اضافه کردم خوب بود
برای رژیم افزایش وزن

میثم

سوالات بالا کامل بود و نیازی به توضیح اضافه نیست. بابت زحماتتون ممنونم

رقیه

رژیم در کل خوب هستش ولی چند روزیه نتونستم رعایت کنم و بیشتر از حدی که تو برنامه مشخص شده خوردم

سکینه

براحتی در همه جا و با هر نوع غذایی می توان اجرا کرد

حامد

به عنوان فردی که رژیم غذایی گیاه‌پایه دارد، رعایت اصولی رژیم کار سختی است و می‌تواند به سلامتی آسیب بزند. اما دکتر روشن ضمیر، با برنامه‌ی غذایی، روش اصولی و درست غذا خوردن را به شما آموزش می‌دهد. همان ماهیگیری معروف. مجبور به تهیه و خرید مواد گران یا دور از دسترس نیستید. در هر جا که باشید، به راحتی مواد مورد نیاز خود را تامین می‌کنید. چیزی که من در هیچ برنامه‌ی غذایی ندیدم. تمامی مشکلات سلامتی و ممنوعیت‌های غذایی کامل و دقیق توضیح داده شد و در برنامه لحاظ شد. راهنمایی‌هایی که از پزشک خودم دریافت نکردم متاسفانه. ایشان بسیار مسئولانه و حرفه‌ای با کمترین هزینه، به من کمک کردند. و بدون شک تا رسیدن به وزن دلخواه طبق راهنمایی‌هایشان ادامه می‌دهم. و به نزدیکان و دوستانم معرفی می‌کنم. قدردان کمک دکتر هستم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

باران

بسیار از برنامه ی منطقی غذایی، اطلاعات تکمیلی مربوط رژیم غذایی و پشتیبانی آقای دکتر راضی هستم و خوشحالم که تحت نظر ایشون و با اطمینان کامل در حال کاهش وزنم هستم.

عاطفه

رژیم واقعا عالی وبدون ابهام بودوواقعا همه چیز راحت بود

اتوسا

 فقط با یک دوره رژیم آنلاین، متخصص تغذیه خود شوید.

در سایت آر دایت؛ رژیم آنلاین با روشی متفاوت شخصاً توسط متخصص تغذیه و رژیم درمانی، بصورت علمی و قابل اجرا و تضمینی جهت لاغری یا چاقی و نیز در ورزشکاران و دوران‌های خاص زندگی مثل بارداری و شیردهی و کلیه بیماری‌هایی که به نوعی با تغذیه مرتبط هستند و نیاز به رژیم خاص دارند مثل دیابت، کبد چرب، چربی خون، پر فشاری خون، بیماری‌های کلیوی و.. ارائه می‌گردد.

دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه سایت آر دایت

سلام دوستان

بنده دکتر روشن ضمیر هستم متخصص تغذیه. قول می‌دم روشی که در اینجا به شما رژیم ارائه می‌شه، جایی دیگه ندیده باشین!

اگر هم نیازی به رژیم غذایی ندارین پیشنهاد می‌کنم برای دیدن جدیدترین اطلاعات تغذیه‌ای بر اساس مقالات معتبر دنیا صفحه اینستاگرام من رو دنبال کنین چون هر رزوز مطلب جدیدی میذارم:

پیج اینستاگرام دکتر روشن ضمیر متخصص تغذیه سایت آر دایت

 خیلی خوشحالم و تشکر می‌کنم که از سایت شخصی من دیدن کردید. همانطور که از ظاهر این سایت نیز مشخص است اینجا یک سایت بزرگ و معروف یا یک سایت تجاری و تبلیغاتی لاغری نیست. بلکه یک سایت کوچک و شخصی است. اما قول می‌دهم روشی که در اینجا به شما رژیم ارئه می‌شود، جایی ندیده باشید. چرا که معتقدم هر شخصی بخصوص افرادی که با وزن و سلامتی خود مشکلی دارند، تنها با یک لیست غذایی مشکل‌شان حل نمی شود، اگر اینطور بود الان باید همه به وزن و سلامتی دلخواه رسیده بودند. افراد بایستی خودشان اصول تغذیه صحیح و سبک زندگی سالم را بیآموزند و در کنار آن مهارت‌های لازم برای حفظ رژیم در طولانی مدت نیز کسب کنند. من مثل یک مربی در کنار شما خواهم بود تا هم رژیم بگیرید و هم اصول آن را یاد بگیرید. آرزوی من سلامتی و موفقیت هر چه بیشتر شماست.