عوارض قرص الفا اسلیم

آیا آلفا اسلیم عوارضی دارد؟

قبل از بررسی عوارض آلفا اسلیم، باید عرض کنم روزانه سوالات زیادی در خصوص این قرص و قرصهای مشابه آن از من می‌شود.

اکثر افراد دنبال نظرات در مورد قرص لاغری الفا اسلیم یا قرصهای مشابه هستند یا می خواهند تفاوت الفا اسلیم اصل و تقلبی را بدانند! اما کمی بیشتر فکر کنیم وقتی دارویی در هیچ داروخانه ای چه در ایران چه در هیچ کجا یافت نمی‌شود؛ نشانه چیست؟ جواب واضح و مشخص است.

چرا اینقدر خود را ساده نشان می‌دهیم که افراد سود جو با عنواینی همچون کپسول لاغری آلفا اسلیم اصل ساخت آمریکا مخصوص استاپ وزنی ما را فریب دهند.

آیا هرگز داروئی خارجی را از داروخانه گرفته اید؟ کافی است بسته‌بندی، اطلاعات روی دارو و مجوزهای درج شده و اینکه حتی با اس ام اس هم میشود اصل بودن آن را چک کرد، با این داورهای تقلبی مقایسه کنید.

عوارض قرص الفا اسلیم

براستی ظاهر داروی الفا اسلیم و قرص های غیر مجاز مشابه خودشان هم فریاد میزند که “من تقلبی هستم و بصورت دستی و زیرمینی ساخته شدم”.

بارها در تحقیقات نشان داده شده ترکیبات قرص های لاغری غیر مجاز مثل این آلفا اسلیم شامل موارد زیر است.

ترکیبات آلفا اسلیم

ماده روانگردان پی سی پی (گرد فرشته)
سایر مواد روانگردان و شیشه ( مانند آمفتامین، متانفتامین، متیلن دی اکـسی متانفتـامین)
سیبوترامین
هورمونهای تیروئید
سودوافدرین
آمفپرامون
فنل فتالئین

عوارض کپسول آلفا اسلیم

تمام این موارد غیر مجاز و خطرناک است والا براحتی در داروخانه ها موجود بود. البته روی داروها (از جمله الفا اسلیم ) هیچگاه نام این مواد غیرمجاز بر روی برچسب ذکـر نمی شود و مصرف کنندگان نسبت به عوارض جانبی و مشکلات سلامتی ناشی از مصرف این کپسـول هـا بـی‌اطـلاع هستند. مصرف کننـدگان فکـر مـی کننـد کـه ایـن محصولات (از جمله الفا اسلیم ) گیاهی و طبیعی اند و عوارض خطرناکی ندارند.

از عوارض و مشکلات بالینی متعدد این ترکیبات (که در داروهای لاغری غیر مجاز از جمله الفا اسلیم ) به موارد زیر می توان اشاره کرد:

بیماریهای قلبـی عروقی
اختلالات کبدی
تغییرات خلق وخو
افسردگی
بی خوابی
افزایش فشار خون
افزایش ضربان قلب
بی قراری
وابستگی به دارو و اعتیاد
افکـار خودکشی

در حــال حاضــر تبلیغات گمراه کننده در اینترنت و فضای مجازی بـرای داروهای لاغری گیاهی خـارجی برای درمان چاقی افزایش یافتـه اسـت و مردم بایستی در استفاده از این داروها هوشیار باشند.

محل فروش دارو در داروخانه است و داروهایی که در هرجایی بجز داروخانه بفروش میرسد مثل اینستاگرام، گوگل، آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی اما در داروخانه نیست بطور قطع داروئی غیرمجاز و تقلبی است.

جواب به سوالات متداول کاربران در این سایت:

قرص لاغری گلوریا بهتره یا آلفا؟

هر دو غیر مجاز و خطرناک هستند و توصیه به مصرف نمیشه.

قیمت قرص آلفا اسلیم

متاسفانه با وجودی که این دارو بصورت زیر زمینی و با مواد ارزان قیمت تهیه میشود هر بسته آن حدود نیم میلیون تومان فروخته می شود! مشتریان هم پول زیاد می دهند و هم عوارض زیاد

آلفا اسلیم خوبه؟

متاسفانه با وجود اینکه به صراحت عوارض آن شرح داده شده، دوستان مطلب را نمیخوانند.

عوارض آلفا اسلیم نارنجی

عوارض مشابه موارد بالاست.

ایا قرص لاغری الفا اسلیم شیشه دارد

این دارو بطور زیر زمینی تهیه میشود حال بسته فردی که آن را تهیه می کند مواد مختلفی از قبیل موارد بالا استفاده می شود یکی از موادی که در این داروها بوفور استفاده می شود همین شیشه است و با توجه به عوارضی که افراد گزارش می دهند کاملاً مشابه مصرف این مواد مخدر است.

ایا قرص الفا اسلیم باعث بی خوابی میشود

بله بدلیل وجود مواد روانگردان و شبه مخدر آن.

عکس قرص آلفا اسلیم اصل

در اینجا لازم به ذکر است که آلفا اسلیم اصل که فقط در سایتهای خارجی به فروش می رسد به صورت قرص هست که که ترکیبات آن شامل ویتامین آ، سی و ای و همچنین عصاره های گیاهی مثل لوبیا سفید، جینکو، جنسینک، رزماری و.. است که این قرص مواد خطرناک ندارد و عوارض مثل بی خوابی و غیره که بالاتر عنوان شد، هم ندارد.  البته این قرص کلا برای کاهش اشتها نیست. فقط به گفته سازنده مقداری مانع جذب کربوهیدرات می شود! که آن هم تاثیر چندانی ندارد.

عکس آلفا اسلیم اصل عکس قرص آلفا اسلیم اصل

این قرص الفا اسلیم اصل خارجی که عکس آن را در بالا میبینید فعلا فقط در سایت‌های خارجی وجود دارد و تا به حال وارد نشده و هیچ مرکز مجاز فروشی ندارد. یعنی در داروخانه وجود ندارد!

شاید در سایتهایی که تعریف و خوبی آلفا اسلیم خوانده باشید. حتی در سایت معروفی شما مطالبی از مزایای آن می خوانید که این مزایا مربوط به این داروی خارجی است و نویسندگان آن مطلب با توجه به اینکه فقط مترجم هستند نه متخصص اطلاعات کافی ندارند، ناخواسته مطالب اشتباه منتشر می کنند.

اما این آلفا اسلیمی که در مراکز غیر مجاز مثل عطاری، باشگاه و اینترنت به فروش می رسد یک چیز دست ساز است که به شکل کپسول وجود دارد نه قرص. چون اصلا این افراد سودجو نمی‌توانند به صورت قرص درست کنند آن هم به این کیفیت. به جزئیات بسته هم دقت کنید!

افراد سودجو پوکه های خالی کپسول را  که به قیمت ارزان و در رنگهای مختلف، در عطاری ها هم موجود است، تهیه می کنند و داخل آن مواد غیرمجازی که بالاتر عنوان شد می‌ریزند. همانگونه که می توانید در اینترنت عکس آلفا اسلیم را سرچ کنید تمام آنها به شکل کپسول است و جالب تر که بعضی قرمز بعضی نارنجی است حتی ممکن است به رنگ سفید هم ببینید!

در نهایت توجه کنید که فقط دارویی که بصورت مجاز وارد شده باشد و در داروخانه باشد لیبل اصالت و کد وزارت بهداشت دارد، پس وقتی آلفا اسلیم مجاز وارد نشده اگر هم شما لیبلی روی آن ببینید مطمئناً لیبل تقلبی است مثلا از داروهای دیگر کپی شده و بهر حال تقلبی است.

خلاصه 

با وجودی که در این مقاله خیلی واضح توضیح دادم اما هنوز بسیاری از دوستان در خصوص آلفا اسلیم می پرسند. پس بگذارید خلاصه مطلب را بگوییم.

در تقلبی بودن، غیر مجاز بودن و خطرناک بودن کپسول الفا اسلیم هیچ شکی نیست.

در اینکه، در هیچ مرکز مجازی بفروش نمی رسد بجز در عطاری، باشگاه، اینترنت و اینستاگرام هیچ شکی نیست.

در اینکه عوارض خطرناکی دارد هم هیچ شکی نیست.

در اینکه فقط فروشنده ها و افرادی که تبلیغ می‌کنند از آن تعریف می کنند و یا با اسامی ناشناس کامنت می گذارند که عوارض ندارد و اصل است که هیچ شکی نیست.

در اینکه عده ای افراد سودجو از نیاز و میل شما که لاغری و تناسب اندام است سواستفاده می کنند و با جان و مال شما بازی می کنند شکی نیست.

حال سوال اینجاست که چرا باز از من می‌پرسید عوارض آلفا اسلیم چیست و آیا خوبه؟

طریقه چک اصالت

سایت های فروش غیر مجاز کاملاََ مشخص اند چرا که هیچ مجوزی ندارند. فقط یک شماره تلفن همراه دارد. حال همین ها ادعا می کنند این محصول اصل است و می شود در سایت آن را چک کرد. اما چه سایتی؟

یعنی هر کسی یک سایت فیک تأسیس کند و دارو تأیید کند کافی است! اگر فکر می‌کنید اینکار سختی است بشدت اشتباه می‌کنید هزینه تأسیس اینچنین سایتی به اندازه فروش فقط ۱ بسته این دارو غیرمجاز یا حتی کمتر است چرا این داروها بالای ۹۰ درصد برای فروشنده سود دارد.

متأسفانه فروشنده های غیرمجاز بشدت به فهم مردم توهین می کنند که اولاََ چک کردن اصالت دارو مخصوص ایران است و چنین چیزی در خارج کشور وجود ندارد.

دوماََ سایت‌های چک کردن اصالت دارو در ایران فقط زیر نظر وزارت بهداشت و از طریق دو سایت زیر است:

ttac.ir

irc.fda.gov.ir

هر سایتی غیر از این، سایتی فیک و غیرمجاز است!

تست مثبت مورفین و متا آمفتامین

یک عکس آزمایش هم یکی از کاربران ارسال کردند و درخواست داشتن که منتشر کنم چون که وقتی آزمایش دادن تست اعتیادشون مثبت شده یعنی مورفین و متا آمفتامین (همون شیشه) که طبق گفته خودشون از فروشنده شکایت کردن و پیگیرن

۴/۵ - (۲۶۰۹ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

302 دیدگاه دربارهٔ «عوارض قرص الفا اسلیم;

 1. سلام در این ماه مبارک به خدای خود دروغ نمیگم به شرفم وشرف نبی اکرم ص من استفاده کردم ۸ ماه کلی وزنم کم شد وکلی هم فقط در هنگام مصرف سرخوشی دارم اما وقتی زمان تاثیرش تمام می شود دیگه به فکر وزن نبودم فقط شارژ واحساس خوب آن برابم مهم بود با اینکه دانستم شیشه داره وبهش اعتیاد کردم امانتی برایم شد بگم به شما از گردم بیرونش کنم کم کم واقعا احساس کردم زندگیم داره به نوعی مثل اول نمیشه بعضی ها متوجه شدن فک کردن بیمارم ولی با دیدن فرایند معتاد شدن در برخی چی به سرشان آمد یک سجده ویک طلب از خدایم فورا بسته ای که دارم انداختم تو آب وقسم شرف کردم مصرف نکنم سختی داشته بود واراده وعشق به خانواده بالاتر بود بخدا فقط با آب وغذای سالم وتحمل برخی عوارض وبدون استفاده از قرص مسکن خدا را شاکرم که استجابت نمود وتوانستم کنار بگذارم هرکسی که برایتان عزیز است مصرف می کند امانتی به گردنتان گذاشتم به او بگید نگذار زمان زیاد بگذرد شیشه بد است بعضی ها این را درک نمی کنند ولی من با ایمان واراده توانستم جوری که از شنیدن دارو متنفر شدم وقتی افکار وتخیلات به ذهنت میاد بیدار شو از این تجارت پشت پرده های یهود ونمی دانم کی
  یاحق

  پاسخ
 2. سلام دکتر
  اول از همه خیلی ممنونم از سایت خوبتون، من حقیقتش ۲۸ کیلو اضافه وزن داشتم که در طول یکسال با رژیم و ورزش به صورت مرتب در باشگاه تحت نظر مربی بعد یکسال ۹ تا ۱۰ کیلو کم کردم و الان حدود ۱۸ کیلو اضافه وزن دارم و چون خانواده ام خیلی فشار روانی روم می ذارن بخاطر گرفتن رژیم دیگه خسته شده بودم و می خواستم قرص لاغری بگیرم در مورد این قرص توی استوری یکی از مخاطبینم که کار اصلیش فروش اینجور داروها بود اطلاع پیدا کردم و با دوست صمیمیم مشورت کردم اون ازم پرسید تو مطمئنی؟ گفتم چطور مگه گفت اکثر اینا توشون شیشه اس حتما یه تحقیقی بکن. من الان حدود ۴ ساعته دارم در موردش می خونم اول سایت دیگه ایی رو دیدم که اول گفته بود این قرص شیشه نداره اما بعد عوارض شیشه رو نوشته بود و عوارض این دارو رو با اون مقایسه کرده بود و عینا یکی بود و گفته بود روی گیرنده های عصبی مغز این دارو تاثیر می ذاره که عینا کاریه که شیشه با مغز می کنه با اینکه اون سایت نوشته بود نداره و کلی ترکیبات گیاهی عجیب و غریب براش نوشته بود و بعد این سایت رو دیدم و از اون جایی سلامتیم خیلی برام مهمه و ورزشکار حرفه ایی بودم مدتها و بخاطر مسائلی که بزرگترین‌ کرونا بود خونه نشین شدم و دچار پرخوری عصبی شدم که باعث ۲۸ کیلو اضافه وزنم در ۲ سال و نیم شد و بعد دو بار مقاله ارو کامل خوندم تک به تک کلماتی رو که نمی دونستم سرچ کردم و بعدم تمام نظرات رو خوندم و در آخر به شخصه به هیچ وجه این قرص رو نه می خرم و نه می خورم تحت هیچ شرایطی و حاضرم دو سال دیگه برای باشگاه هزینه کنم و رژیم بگیرم و ۱۸ کیلوی باقی مونده ارو لاغر شم تا اینکه یک شبه لاغر شم و حتی اگر برنگرده که گفته شده برمی گرده نابود کنم بدنم رو و سلامتیم رو به خطر بندازم و در آخر خطاب به کسانی که دو دل اند در مورد هر محصولی نظرات مثبت و منفی هست اما در مورد چیزی مستقیما با سلامتی در ارتباطه واقعا حتی یک نظر منفی ارزش فکر کردن و دست نگه داشتن داره، جدای از اینکه من یکی از آشنایان نزدیکم روانپزشک هستن و گفتن مصرف شیشه احتمال ابتلا به شیزوفرنی رو به شدت بالا می بره و شیزوفرنی هم هیچ درمان خاصی نداره و دیگه کلا اون فرد نابود می شه. حالا دیگه همگی خود دانید.
  باز هم خیلی ممنونم از شما دکتر بزرگوار و سایت خیلی خوبتون

  پاسخ
 3. سلام من ۳ روز قرص آلفا مصرف میکنم الان برم آزمایش بدم امکان داره آزمایش اعتیاد من مثبت باشه ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 4. سلام من ۵روز پیش۳تا قرص آلفاخوردم چشمتون روز بد نبینه مرگ وباچشام دیدم الان ک دارم این متن مینویسم دست وپام سست شدن کل بدنم دردمیکنه بیحالم تورخدانخورید واقعا شیشه دارن من تااولین قرص وخوردم حس کردم یه چیزی توگلوم گیرکرده فکرکردم بخاطراینکه سیرم اینطورشدم روزبعددوباره خوردم حالم بدترپیشونیم از داخل داشت میسوخت بااب یخ صورتم ومیشستم تا فشارم وگرفتم دیدم ۱۹ پرس جوکردم گفتن ۳روز اول اینطوری دوباره روز بعد یه دونه خوردم فشارم شد۲۰ گفتم الانه یه رگ توسرم پاره میشه بازیر زبونی وهزارتا دارو فقط خواستن فشارم پایین بیاد نشد کل کله سرم سر شده بود حس میکردم سرم داره منفجر میشه تاروز ۴همش سرم وباآب سرد . سردمیکردم تاشب فشارم شد۱۸ ولی امروز فشارم وگرفتم خداروشکر۱۴ نخورید واقعا مغز وخراب میکنه شیشه دارن آدم بارژیم ساده هم میتونه وزن کم کنه ولی عوضش تنش وکل اعضای بدنش سالم

  پاسخ
 5. فقط خواستم در جواب کسایی که میگن کد رجیستری و اصالت کالا داشت یه مطلبی و‌ عرض کنم . من این قرص رو از یک پیج به ظاهر معتبر گرفتم و چون کسی معرفی کرده بود که میگفت فقط عصاره غلیظ کافئین داره همراه با ویتامین که به عنوان محتویات هم روی بسته درج شده بود با قیمت‌زیاااد خریداری کردم که این پیج هایلایت پشت هایلایت از تفاوت قرص فیک و اصل و رضایت مشتری داشت حتی پیکج بسته بندی هم سرتا پا مهر و بارکد و برندسازی بود خریداری کردم.یک عدد مصرف کردم که تمامی علائمی که دوستان گفتن به من دست داد و‌متوجه وجود ماده مخدر در این قرص شدم.جعبه و سایت ها و اطلاعات روش رو به عنوان یک مترجم چک کردم و باید بگم سایتی که ده جا روی باکس به عنوان سایت‌رجیستری چاپ شده بود اسم و سایت یک‌انتشاراتی‌ امریکایی بود که هیچ ربطی به دارو و هیچ قرصی نداشت و صرفا از اسمش استفاده شده بود .بین متن نوشته‌شده‌روی جعبه چندین و چند غلط املایی و گرامری بود که‌هیچ وقت ر‌وی محصولات معتبر پزشکی رخ نمیده.و چون گفته بودن که قرص اصل امریکایی هستن من سایت های امریکایی رو‌هم گشتم و مطالعه کردم و‌مطالب اقای دکتر راجب به قرص الفا اسلیم اصل کاملا درسته و قرص الفا اسلیم فقط در سایت امازون موجود بود که کاملا متفاوت بود از شکل قرصی که در ایران فروخته میشه و بالاتر از اون سایت امازون بدلیل فروش واسطه ای تاییدی بر معتبر بودن این قرص نداره و صرفا فروشنده است .لطفا برای سلامتیتون‌ارزش قائل شید.من تا زمان تحویل گرفتن این قرص اسمش رو هم نمیدونستم و بر اساس اعتماد، همون یک عدد رو‌هم مصرف کردم .اگر این سایت رو‌زودتر دیده بودم اون پولی که حروم کردم فدای سرم از سختی و عذابی که با مصرف همون یک عدد در ۴۸ساعت بعدش کشیدم رو‌نمیکشیدم .فقط اقای دکتر ممنون میشم بگید بعد از مصرف یک‌عدد چقدر طول میکشه‌عوارض از بدن خارج شه و ایا مصرف یک عدد عوارض دائمی داره؟؟؟لطفا پاسخ بدید .
  اسم پیج اینستاگرام هم tehran.dragبود با نزدیک ۱۴k فالوور!!!!! .من شرایط شکایت رو‌ندارم ولی اگر کسی داره کوتاهی نکنه .

  پاسخ
 6. سلام خدمت دکتر بزرگوار و دوستان عزیز منم سه روز قرص آلفا اسلیم مصرف کردم و امروز انداختمش در سطل زباله و حاضر نیستم جونم را بیشتر ازاین به خطر بندازم خدا کند اثرش از بین برود به زود هنوزسردرد دارم خیلی میترسم دکتر بزرگوار بهم بگویید تا کی اینطوری هستم

  پاسخ
 7. سلام دوستان منم سه روز قرص آلفا اسلیم مصرف کردم تمام عواملش را با چشم خودم دیدم بیخوابی و سردرد و انگار توی آسمان بودی دوست داشتی پرواز کنی امروز انداختمش در سطل زباله و هیچ حاضر نیستم بخورم امروز چون نخوردم به زور سرکار رفتن خیلی خسته و بی‌حوصله بودم اگر ده کیلوی دیگه اضافه شود به وزنم نمیخرم قرص آلفا و هیچ قرص غیر مجاز داخل یک لیوان آب کردم خواستم ترکیباتش را ببینم مقداری گرد سفید و دارچین بود روی آن هم ترکیبات گیاهی نوشته بود متاسفانه گرد سفید جدا شد از پودر دارچین و در تب حل میشد به فکر سلامتی خودتان باشید خوشحالم که خودم را به زودی نجات دادم ولی هنوزم از سرم درد میکند این روزها با جون جوانها بازی میکنند قند و چربی به مقدار لازم به بدن برسانیم بهتر از این چیزهای تقلبی است اگر استاندار بود که به راحتی در داروخانه ها پیدا میشد و مشکل چاقی برطرف میشد از زمانی هم که خوردم فقط دلم میخواست حرف بزنم اگر بهم میگفتند با پای پیاده به یک کشور دیگه برو میرفتم و خسته نمی‌شدم

  پاسخ
 8. سلام خدمت دکتر بزرگوار و عزیزانی که مثل من گول خوردن
  بنده از چندماه قبل رژیم لاغری روبا کم کردن غذاشروع کردم وطی چهار ماه ۸ کیلو کم کردم،تو یه گروه تبلیغ الفا رودیدم ترغیب شدم خریدم از دیروز ۸ صبح که قرص رو خوردم نخوابیدم،با مصرف دو تا قرص از بعد مغرب شدیدن دندونام ساییده میشه،سمت چپ بدنم بی حس شده،تپش قلب بالا،خشکی دهان و تکرر ادرار
  …و قابل توجه اونایی که گفتن ۳ لیتر آب بخورید عوارضش میره الکی نگید توروخدا از دیروزه هر نیم ساعت ی لیوان آب میخورم چرا عوارضش نرفت دیشب تاصبح بیدار بودم دوپارچ اب کنارم بود همش باید اب بخورم که بتونم دهنمو بازکنم و فکام قفل نشن
  الحمدلله که متوجه شدم و قرصا رو ریختم…و خداکنه عوارضش زود ازبین برن

  پاسخ
 9. سلام، دکتر من امروز صبح برای اولین بار یه کپسول آلفا استفاده کردم و حالم خوب نیست.دندان هامو بهم سابیدم، کمی سرگیجه داشتم و بی حالی….اولش شاد و شاد بودم … بعدش بی حالی ‌و خستگی..رفتم همشو انداختم سطل زباله.
  فقط دکتر ممکنه حالم بدتر بشه؟ تو رو خدا یه
  چیزی بهم بگین یعنی من الان معتاد شدم؟

  پاسخ
 10. سلام وقت بخیر
  من امروز اولین باره که خوردم فشار دندان هام خیلی زیاد هست . سرگیجه هم دارم و خستگی زیاد
  تمام ۵۰ تاشو رفتم ریختم . تو رو خدا از این دارو استفاده نکنید

  پاسخ
 11. سلام من بیستو هفت سالمه باتوجه ب وزنی که دارم زانو درد شدید گرفتم و از اون دسته افرادی که بزور لاغر میشن وزنم یهو رفت رو ی نودو هفت یکی از دوستام میگفت فلانی ی قرص رفیقم خورده لاغر شده منم بااینکه دوبار خوردم در هفته سه کیلو کم کردم منم رفتم خریدم البته تو سایت خیلی صحبت میکردن البته خیلیا بدن مقاوم تری دارن و سرخوش میشن دوستمم گفت انرژی میده من خودم کلا بیحالم اومدم خریدم بجان دوتا بچم مرگ دوتا بچم که میخام دنیا نباشه امروز صب خوردم شب رفتم خونه مادرشوهرم منی که تو خودم بودم انقد حرف زدم دندونانو انقد میصابم روهم انقد فشار میدم فکم درد گرفت سرگیجه الان ساعت پنجو هفده دقیقه هست به ولای علی دارم روانی میشم با ی دونه قرص فقط خیلیا سرخوش میشن فک میکنن خوبه اره منم باابنکه ضرر میرسونه بخاطر چاقیم دوس دارم بخورم اما واقعا حال خوشی ندارم حتی سایت این دکترو خاستم باز کنم باز نشد تا با فیلتر شکن بازش کردم دوستای من گلای من من دوتا بچه دارم شرایط باشگاه رو ندارم بقران توروخدا نکنید خواهش میکنم برید باشگا ولی دست ب این حماقت نزنید امروز که خوردم فقط دنبال جواب تو سایت میگشتم که همه میگفتن عالیه فلانه سایتای که از عوارض قرص میگن رو بستن بخدا وندی خدا ب جان دوبچم عین واقعیته من حالم اصلا خوب نیست خودم فهمیدم چقد امروز حالم عوض شده

  پاسخ
 12. با سلام

  اگر دقت کرده باشید در تبلیغات و ویژگی محصول فروشندگان می بینید که یک ماه قبل از آزمایش مصرف رو قطع کنید. حتما علتش وجود مواد مخدر هست که مثبت میشه. ای کاش در سایت هایی مثل دیجی کالا، ترب، و با سلام که قابل اعتماده، محدودیت فروش لحاظ میشد و هرکسی محصول تقلبی و نامربوط به فروش نمی رسوند

  پاسخ
  • با سلام و تشکر این سایتها علمی و پزشکی نیستند و افراد نباید برای تهیه دارو به اینها اعتماد کنند

 13. اومدم فقط به اون یاوه گویان حروم خوری که زیر این پست کامنت میذارن این دارو خوبه و هیچ عوارضی ندارد عرض کنم
  بعد از خواندن این مطلب امروز صبح بلافاصله به غذا و دارو شهرمان مراجعه کردم و پس از ارائه توضیحات ،پزشک اونجا هم تمام مطالب همین سایت رو تایید کردند و حتی گفتند می‌دونی جعبه این قرص چندتا غلط املایی داره …
  پس از جمع آوری مستندات و شواهد با هماهنگی نیروی انتظامی مغازه پلمپ و صاحب مغازه دستگیر شد
  دوستان و عزیزانی که مطلب منو میخوانند سریعا همین کارو بکنید
  ما که متأسفانه بدنمون آلوده شد و باید عوارضشو پس بدیم ولی حداقلی با این کار جلوگیری میشه از بدبخت شدن چند نفر دیگ
  به حرف یاوه گویان که می‌گن این محصول سالمه و …. هیچ توجهی نکنید فقط اگر در حل مصرف هستید که قطع کنید و سریعا به غذا و داروی شهرتون اطلاع بدین ،اونا سریعا پیگیری می‌کنند

  پاسخ
  • با سلام و تشکر از شما. خطرناک بودن این دارو اثبات شده است اما امیدورام دوستان حداقل به سایتهای حتی معروفی که از این دارو تعریف میکتند توجه کنند و بشناسند

 14. سلام دکتر
  خواهش میکنم جواب بدین تورو خدا

  متاسفانه من از جایی که بهش اعتماد داشتم این کپسول رو تهیه کردم ،با تبلیغات فراوان اون مکمل فروش ..!
  الان ۲۸ روز مصرف کردم دو هفته اول روزی یک عدد دو هفته دوم روزی دو عدد یکی صبح یکی قبل تمرین اینو هم پشت بسته بندی نوشته بود هم مکمل فروش تجویز کرد!
  من این ۲۸ روز هرروز باشگاه کراسفیت رفتم و از ۹۱ شدم ۸۲ البته با ورزش و رژیم غذایی سنگین
  عوارض که روزهای اول داشتم بی خوابی شدید تپش قلب که این دو مورد بعد از سه روز رفع شد اما خشکی دهان خیلی شدید همین الان هم دارم و انرژی خیلی زیاد و دست پاک یخ کرده …گاهی هم به شدت عصبانی میشدم!
  تا امشب که سایت شما رو دیدم ..‌
  دکتر جان من توی عمرم حتی یه بار هم لب به قلیون یا دود نزده بودم الان ناخواسته شیشه مصرف کردم!!!!
  من بمیرم هم دیگ این دارو مصرف نمیکنم فقط بگید آیا من معتاد شدم ؟؟؟چند روز طول می‌کشه بدنم از این کوفتی پاک بشه ،داره حالم از خودم بهم میخوره تورو خدا کمک کنید

  پاسخ
 15. سلام من بچه شیر میدم ایا اشکالی دارهه که بخورم،و ضرری هم دارهه که دوران شیر دهی بخورم؟؟

  پاسخ
  • سلام سوالتون بسیار جالبه. متن مقاله خوندید؟ چطوره که کمترین اهمیت رو به بزرگترین سرمایه تون یعنی سلامتیتون میدید!؟

 16. سلام من۲روزخریدم حالانمیدونم مصرف کنم یانه اخه هرکسی یه نظرمیده نمیدونم کدوماراباورکنم 🥹😔

  پاسخ
  • سلام بعد از خواندن مقاله بالا و دیدن نظرات، به عقل خود مراجعه کنین

 17. سلام
  توروخدا این کپسول کوفتی رو نخورید من ۲ماه مصرف کردم ۲۰ کیلو کم کردم اما زندگیم بهم ریخت وقتی قرص رو میخوردم ۲ساعت سرخوش و شاد بودم بعدش انقدر پرخاشگر میشدم که به زمین و زمان فحش میدادم شبا خواب نداشتم اگه دوروز هیچی نمیخوردم هم گشنم نمیشد . بعد ۲ماه فهمیدم معتادش شدم .این لعنتی شیشه توشه بخاطر یه اضافه وزن زندگی خودتونو به خطر نندازید . الان ۱ماهه که دیگه نمیخورم .توروخدا نخورید…

  پاسخ
 18. سلام من الان نزدیک ۲ساله دارم مداوم هر روز استفاده میکنم اول گلوریا می‌خوردم روزی ۱عدد الان آلفا میخورم روزی ۱۰عدد دیگه برام جنبه لاغری نداره بهش عادت کردم نمیتونم ترکش کنم ی روز که نمی‌خورم پرخاشگری میکنم حوصله هیچ کس ندارم سرکار مدام درحال جنگیدنم

  پاسخ
 19. سلام من آلفا اسلیم استفاده کردم به خونریزی افتادم،دوسال درمان کردم خوب شدم،الان دوباره استفاده کردم باز هم لک بینی شروع شده

  پاسخ
 20. سلام من قرص الفا نارنجیشو میخوردم بعد مصرف شروع به حرف زددن بدون استراحت میکردم خیللی حرف میزدم با همه دعوام میشد بدبین شده بودم کلااا بیدار بودم سه شبانه روز نمیخابیدم و….

  پاسخ
 21. سلام من دو روز الفا اسلیم مصرف کردم
  توهمین دوروز داشتم دیوونه میشدم نمیتونستم بخوابم
  تمام دهنم آفت زد . خیلی خیلی انرژی داشتم و حالم بد بود

  پاسخ
 22. سلام من خریدم کپسول لاغری الفا اسیلم لاغر هم شدم خودم عوارضی ندیدم معده دردم هم موقع استفاده کم شده

  پاسخ
 23. سلام منم این قرص رومصرف کردم تقریبلادوماه وباورزش ورژیم ۲۵کیلوکم کردم خیلی به خودم فشارآوردم ،متاسفانه همه این کپسول هاعوارض دارن وتقریبابیشترشون رواستفاده کردم وعصبی وپرخاشگرواحساس خالی بودن سر،نداشتن کنترل که باعث تصادفم شد ولی آلفاهیچ کدوم اینارونداشت .

  پاسخ
 24. سلام منم ۱۱روز استفاده کردم وزن کم نکردم سایز کم کردم ولی اشتباه کردم بعد سه روز پشت سرم روزی ۲عدداستفاده کردم امروز همه رو ریختم بیرون الان ۳شبانه روز خواب ندارم رژیم غذای از اینا قرصا بهتره ولی اینا واقعان عوارض داره خواب ندارم دیووونه شدم من راضی نبودم از این محصول

  پاسخ
 25. سلام من قرص الپرازولام زولپیدم مصرف میکنم الان یه قرص لاغری خریدم گفتم چون این این دارو ها رو مصرف میکنید جواب نداد وگفت تازه تضمینی بود ولی گردن نگرفت چون من قبلا مصرف میکردم و جواب داده بود احساس کردم جنسش خوب نبود

  پاسخ
 26. سلام من قرص الپرازولام و زولپیدم مصرف میکند قبلا با استفاد از این دارو هارو وزن کم کرده بودم ولی داری قبلی کم نکردم و گفت بخاطز داروهاته در صورتی که قبلا جواب گرفتم الان با الفا میخوام امتحان کنم

  پاسخ
 27. سلام .من ۲۶ تاشو استفاده کردم دیدم زمان مصرف گزگز دست وپا دارم وبی حالی حتی نمیتونستم کارهای روزمره رو انجام بدم قطعش کردم الان۷ روزه که مثل یه معتاد بدنم خماره ودرد وحشتناک دارم استخون دردی که منو از پا در اورد .به من به عنوان یه قرص لاغری گیاهی بدون عوارض فروختن

  پاسخ
 28. حقیقتا من افسرده بودم خریدم و استفاده می کنم . من شراب می خوردم و حتی میل به شراب الانه ندارم. خیلی خوش اخلاق شدم. کلی دارم از زندگیم کنونی لذت می برم‌‌ . صبر و حوصله م بالاست و هیج میل به دخانیات نداشتم الان هم ندارم‌. خیلی قدرت نه گقتن برام راحت شده . واقعا خیلی خوبه برا جلوگیری اشتها . هرچه هست من اولین قوطی مصرف شدست که خیلی ازش راضیم .

  پاسخ
  • تمام صحبتهایی شما تایید این مطلب هست این دارو ماده مخدر است. که اوایل خیلی خوبه اما بمرور یاعث نابود شدن فرد میشه. که این دلیل اعتیاد افراد به هر ماده مخدری است والا کسی که مریض نیست خودشو معتاد کنه.
   بهرحال به عنوان پزشک بهتون توصیه میکنم گول این سرخوشی (نشئگی) موقت رو نخورید هر چه زودتر قطع کنین

 29. من چون به هیچ وجه اشتهام کم نمیشه و مدام دارم هر هفته وزن اضافه می کنم.
  باوجود عوارض می خوام برم بخرمش.
  چون هر کسی که دیدم خورده.
  وزن کم کرده.

  پاسخ
 30. سلام ممنون آقای دکتر بابت اطلاعات دقیق راجب این قرص شانش آوردم قبل خریدش اومدم داخل سایت و سایت شمارو مشاهده کردم من قرار بود برای لاغری این قرص رو از مامان دوستم ب قیمت ۷۰۰ هزار تومان بخرم که الان با دیدن مطالب ک گفتین منصرف شدم اصلا نمیدونستم ک آنقدر میتونه بد باشه🙏❤️

  پاسخ
 31. سلام من مدتیه استفاده میکنم و واقعا راضیم چون بدش میرم ورزش وصبح نیم ساعت بعد صبحانه با اب ولرم وخاکشیر وعسل وابلیمو میخورم هم وزنم کم شده هم مشکای ندیدم چون نیم ساعت یک بار یک لبوان اب می خورم

  پاسخ
 32. هرکسی برای توجیح کاری که داره انجام میده ۱۰۰۰ دلیل میاره واقعیت اینه این قرصا با شیشه ساخته شده من فقط بخاطر شادی آور بودن استفاده میکردم یهو دیدم ۲۰ کیلو وزن کم کردم شبیه یه معتاد گوشه خیابون شدم رفتم آزمایش تستم مثبت بود
  ۱ سال نیم از قرص استفاده کردم
  چند روز طول کشید به نخوردنش عادت کنم ولی الان مغزم کند شده دیدم تاره خیلی زودرنج عصبی شدم
  خواهش میکنم با زندگیتون اینکارو نکنین چون خوردن این قرص با مصرف مواد مخدر مخصوصا مواد روان گردان و صنعتی هیچ فرقی نداره

  پاسخ
 33. سلام
  الان ساعت ۴:۵۰ دقیقه ست
  و من حدود ۷ روز که این قرص رو مصرف کردم:(

  عوارضی که برای من داشت
  سردرد طولانی (خیلی دردناک نبود ولی کل روز سرم درد میکرد)
  بی خوابی دارم و دست و پام هم خیلی سرده
  خشکی دهن هم دارم
  حس میکنم استخون هام هم درد میکنه
  و هی دندونام رو روی هم فشار میدم

  من فکر میکردم چون در طول روز هیچی نمی‌خورم این عوارض رو دارم ولی گویا اینطور نیست …
  خیلی خوشحالم که امشب سرچ کردم چون من این رو از یکی از دوستام گرفته بودم و بهم گفت که خیلی بی اشتها شده
  و بنظر خطری نداره.

  خیلی ازتون ممنونم که این اطلاع رسانی مفید رو انجام دادین( شما دکتر باوجدان هستین) ، کاش تو social media ای مثل Instagram هم اطلاع رسانی کنید چون اون جا پر از دروغ از خوبی این قرص هست.

  و اینکه اگر پیشنهادی دارین که بتونم این بی خوابی و درد رو زودتر بهبود ببخشم ممنون میشم ازتون که بهم بگین

  پاسخ
 34. الان قرص فشار خون میگیری تقلبیه وای به حال این قرصها نخورین فقط مواد مخدر ادم رو لاغر میکنه همتون هم میبینید دوربرتون دارید دوست من از همین دارو مصرف کرد لاغر شد الان بعد دو سال هر روز تو بیمارستانه معدش سوراخ شده

  پاسخ
 35. سلام من دوماه ازقرص آلفااسلیم استفاده میکنم ازعطاری خریدم روزاول که خوردم تاصبح اصلا نخوابیدم خوابم کم شده چند روزپیش هم چشام سیاهی رفت سرم کیج رفت افتادم زمین بردنم دکتر ولی ازوقتی استفاده میکنم کاهش وزن هم داشتم بنظرتون الانم استفاده کنم یا نه ممنون لطفا منوراهنمایی کنید

  پاسخ
 36. سلام شما طبق کدوم تحقیقات و آزمایش ومنابع علمی متوجه شدید این قرص ها شیشه دارند من درمورد این قرص ویاکپسول نظری ندارم و تایید نمی کنم ولی بحث بدون پایه علمی مردوده

  پاسخ
 37. سلام شما طبق کدوم تحقیقات و آزمایش ومنابع علمی متوجه شدید این قرص ها شیشه دارند من درمورد این قرص ویاکپسول نظری ندارم و تایید نمی کنم ولی بحث بدون پایه علمی مردوده

  پاسخ
 38. من رفتم ازمایش خون دادم گفتن که تو مصرفه شیشه میکنی منم فهمیدم و تاکیید کردن که قرص الفا اسلیم ترکیبه شیشه توشه و ادمو دشار مشکلات روحی و روانی میکنه دوستان برادران. من ازتون خواهش میکنم که از این قرص مصرف نکنیین داخلش مواد هایه امفتامین و مت امفتامین هست که مربوط به شیشه و مواد مخدر می باشد

  پاسخ
 39. من‌ ،۲ ,ماه الفا اسلیم خوردم تا حالا و دچار عوارض هم خداشکر نداشتم و لاغر شدم و با وجود تیرویید کم کار دارم

  پاسخ
 40. با کمال احترام و تأیید تحقیقاتتون، باید بگم خیلی بهتر بود اگر با ملایمت بیشتری پاسخ مریض‌ها رو می‌دادید🌹

  پاسخ
 41. چرا انقدر تند جواب افراد رو می‌دی؟!
  ناسلامتی دکتری… کاری به ترکیبات این قرص ندارم، در هر صورت باید رفتارت رو درست کنی.

  پاسخ
 42. سلام خسته نباشیدببخشیدمن این قرصوفقط بخاطرانرژی زابودنش میخورم چجوری میتونم ترکش کنم چیوجایگزین کنم که یکم سرحالم کنه

  پاسخ
 43. دقیقا دکتر درست گفتن بنده یه ورزشکار حرفه ای هستم بعد از مصرف چند عدد متوجه علائم غیر طبیعی شدم تست دادم که مصرف انفیتامین و متامفتامین رو مثبت نشون داد
  ما به ادمهای بی وجدان اعتماد میکنیم ولی به این مقاله که توسط یک پزشک نوشته شده بی اعتناییم
  صددرصد مواد مخدر از نوع خطرناکی دارن بنده خودم تجربش کردم بی خابی پرخاشکری انرژی کاذب از بین رفتن صورت خشکی و تاری دید و خیلی مرض دیگه تو یه هفته برام اتفاق افتاد
  نخــــرید ،نخـــورید سمه

  پاسخ
 44. سلام خسته نباشید خدمت دکتر عزیز
  من یک سال پیش استفاده کردم نزدیک ۱۰ کیلو طی ۵۰ روز کم کردم و اتمام قرصا چند روز بی‌حال بودم بعد اشتهام خیلی بیشتر از قبل شد نمیخوردم دستام میلرزید مجبور شدم دباره بخورم ودر طی یک ماه ۱۵ کیلو چاق شدم من توصیه میکنم نخرید رژیم غذای بهترین راهکار برای لاغری هستش همراه با پیاده روی

  پاسخ
 45. سلام من ی مدته دارم استفاده میکنم متاسفانه قبلاً برای کاهش وزن بود ولی الان ن به خاطر اون شادی که بهم میده من بهش اعتیاد ندارم شده ۱هفته نخوردم برون هیچ مشکلی ولی چون سرکار بعضی وقتها دوچار مشکل میشم ناراحتی اعصاب هم دارم دوباره مصرف میکنم تا روحیم عوض بشه کمکم کنید چطوری ازش دوری کنم چی جای گزین کنم دیگه خسته شدم

  پاسخ
 46. سلام من بیشتر از یکماه از کپسول نارنجیش مصرف میکنم نتیجشم عالی بوده هیچ عوارضی نداشتم حتی بی خوابی، چون سرکار میرم از خستگی راحت میخوابم باتوجه به اینکه گفتید مواد مخدر توشه ایا با قطع مصرفش ممکنه دچار عوارضی بشم و نیاز هست به پزشک مراجعه کنم

  پاسخ
 47. سلام من چهل و پنج تا خوردم بعد مقاله شما رو خوندیم چکار کنم خیلی عوارض داشت چهار کیلو کم کردم ولی تاری دید و عصبی و خشکی دهان الآنم سه هفته س که پریودم چکار کنم

  پاسخ
 48. سلام وقت بخیر مدتی هست من قرص آلفارو از ی مکمل فروش میگیرم ب رنگ قرمز و نارنجی
  ینی مواد مخدر و شیشه داخلش هست ؟؟

  پاسخ
 49. تو هر سایتی که بریم یه چیز درباری الفا اسلیم می گویند شما میگن عوارض داره اما داخل اینترنت زدم گفته که نه عوارض نداره و خیلی چیزای دیگه معلوم نیس این قرص عوارض داره یا خیر؟

  پاسخ
  • شما اعتبار یک سایت رو از چه چیز اون متوجه میشید؟
   فکر میکنین سایت فروشنده دارو که سودهای کلان از فروش اون میبرن ازش بد میگن!؟
   اینجا هم بنده حتی عکس جواب آزمایش گذاشتم و نظر بسیاری از افرادی که خودشون اومدن گفتن. حالا تصمیم با خودتونه
   هدف فقط آگاهی دادنه

 50. سلام ایا قرص آلفا اسلیم روی دید چشم هم تا حالا تاثیر گذاشته یا باعث خشکی چشم کسی شده ؟چون من احساس میکنم روی دید چشم راستم تاثیر میزاره به همین خاطر میترسم بخورم واینکه استفاده کنم خیلی شاداب وپرانرژی هستم وکم خوابی میاد سراغم

  پاسخ
 51. سلام من ١۵روز این قرص لعنتی رو مصرف کردم ۴روز اول اصلاً نخوابیدم. سرگیجه های وحشتناک. ضربان قلبم روی هزار و جااب اینجا بود که وقتی میخوردمش تمام نبضای بدنم رو احساس میکردم و اینکه. تمام بدنم به لرزش افتاده بود تا اینکه بعداز ١۵ از حال رفتم با یه مشت سرم و سوزن و آرام بخش زدن بهم بخاطر تپش قلبم و ادرار مکرر دیونم کرده بود. تا ٣روز بعد هم بدن درد شدید
  جوری که انگار معتادم و دارم ترک میکنم. راستی ٢بار هم به چشم پرشک مراجعه کردم. چشم درد و تاری دید هم پیدا کردم. خواهش میکنم مصرف نکنید 🌱🙏🏼

  پاسخ
 52. من یه دونه از این کپسول لعنتی خوردم الان ۲ هفته است فقط تو دکترام.خواهشا استفاده.نکنین.سر درد و سرگیجه و تپش قلب دست از سرم برنمیداره

  پاسخ
 53. فوق العاده مزحرف من این کپسول را استفاده کردم کل بدنم ریخته بهم چند روزه سر درد ولم نمیکنه

  پاسخ
 54. چرا چرت میگی .
  پس دارن مواد میفروشن چرا مواد مخدر جلوشو نمیگیره
  شما قهوه ام بخوری دهنت خشک میشه
  من این قرص رو تایید نمیکنم ولی میدونم حرف شمام چرته .مرفین هیچ کاری برا لاغری نمیکنه .آمفتامین خوراکی نیست .
  کافئین باعث سر خوشی و بی خوابی میشه
  شما دکترای تغذیه هم فقط چرت میگین ۲ دوره رفتم .دریغ از هیچ

  پاسخ
  • شما رفتین از دکتر تغذیه ای رژیم گرفتید که بهتون جواب نداره، که میتونه دلایل زیادی داشته باشه (یعنی هم میتونه مشکل از دکتر باشه و هم خود شما ) اینکه از دکتر های تغذیه ناراحتین دلیل نمیشه بی پایه واساس فقط با نشان دادن سطح ادب خودتون بگید که من دارم چرت می گم. خوبه که این همه مدرک و دلیل ذکر شده از جواب ازمایش تا عکس داروی اصلی و این همه تجربه افراد.
   بهرحال هیچ مشکلی نیست راه باز و جاده دراز ، تشریف ببرید بخرید و مصرف کنین ! چرا فکر میکنید من کسی رو مجبور میکنم که کار درست رو بکنه . افرادی مثل شما که بدون فکر کردن فقط بلدن دهنشون باز کنن باید خودشون هر چیز رو تجربه کنن تا شاید سرعقل بیان

 55. واقعا ممنون که حقیقت وگفتید نزدیک بود گول این محصول وبخورم وبخرم خداروشکر که آگاه شدم

  پاسخ
 56. سلام و عرض ادب به همه دوستان
  من یک دوره ۴۵روزه از این کپسول مضخرف رو استفاده کردم و ۲۵کیلو وزن کم کردم و به اون فرم ایده آل خودم رسیدم ناگهان تویه باشگاه قلبم گرفت و نفسم بالا نمیومد طوری بودم که نفسهای آخرم بود انگار و بعد از چند دقیقه اورژانس رسید و منو بردن بیمارستان خدارحم کرد که الان زندم فقط .الان نزدیک ۶ماهه از این دکتر به اون دکتر میرم وهیچکس نمیتونه مشکل منو پیدا کنه یعنی نمی تونه خوبم کنه .آقای دکتر راه حل درمانش چیه .هرروز میمیرمو زنده میشم .یسره ضربان قلبم بال میره تنگی نفس شدید میگیرم ،همش فکر میکنم الان قلم میخواد وایسه.دکتر کمکم کن اگه میتونی .اگه دارویی یا راه حلی دارین راهنماییم کنیم .خدالعنت کنه هرکی این دارو رو ساخت .ضمنا بعد ازقطع اون دارو ۳۰کیلوهم وزنم بالرفته و برگشته

  پاسخ
 57. من یه سال آیت قرصو خوردم وقتی دیدم خیلی لاغر شدم قطعش کردم و واقعا هیچ اطلاعی راجع به اینکه چی توش هست نذاشتم…الان دو ساله که هر قرصی میخورم افسردگی دست از سرم برنمیداره…دلم میخواد جادار بزنم همه بدونن چقدر آدمو داغون میکنه این قرص…بعد از دو سال فهمیدم دلیل افسردگی این قرصه…از روزی که تصمیم به لاغری گرفتم متنفرم

  پاسخ
 58. عرض سلام خدمت آقای دکتر
  از روشنگری شما ممنونم
  دو روز استفاده کردم‌ حدودا دوروز نخوابیدم‌
  اشتباه کردم‌

  پاسخ
 59. با سلام
  چندروزی استفاده کردم بشدت کلیه درد وکمرم گرفته بود وبی خوابی ومشکل تنفسی وقلب وافت بسیار فشار بی حالی شدید درحد افتادن توجا وقتی دارو قطع کردم افسری شدید حال بد بدن درد شدید کوفته ایی سرگیجه های حمله ایی اصلا این دارو رو مصرف نکنید برسازنده اش لعنت جدی بگیرید

  پاسخ
 60. سلام خسته نباشین. من هم متاسفانه یه بسته استفاده کردم. وقتی نمیخورم پادرد. وبدن درد دارم ولی وقتی استفاده میکنم حالم خوب. هرچند نزدیک دوماه هستش خواب ندارم. ولی میگفتن عادیه. امروز که نوشته های اقای دکتر خوندم گریم گرفت. چکار کنم حالا به کسی هم نگفتم قرص خوردم برای لاغری. میشه راهنمایم کنید حالم گرفته. میترسم برم ازمایش بدم

  پاسخ
 61. من تازه خریدم..امروز یکیشو مصرف کردم..تمام بدنم گر گرفته..ضربان قلبم رفته بالا..ولی کاملا بی اشتها شدم

  پاسخ
 62. من استفاده میکنم لرزش دست دارم وخیلی سردم انگار دستام ومچ پا به پایین توی یخه…سردردشدید بامعده دردشدید میگیرم وبی حال میشم چرا

  پاسخ
 63. تو این ۴۰ روز استفاده ۶ کیلو کم کردم یعنی نخورم بی حال بی انرژی میشم اما میخورم پر انرژی هستم فکر کنم معتاد شدم 😔

  پاسخ
 64. با تشکر اطلاعات دقیق شما ،من فقط یک دونه از این قرص قرمز رنگ بود از عطاری گرفته بودم خوردم ،دیگه نمیخوام ادامه بدم، کاش از اول تحقیق میکردم

  پاسخ
 65. سلام خسته نباشید من قرص ۱۰روز استفاده کردم دور روزه نخوردم بدن درد گرفتم حالم خوب نیست انگار معتاد شدم

  پاسخ
 66. سلام همگی،من ۴دوره ازین کپسول خوردم بیخوابی کشیدم وعوارض دیگه ای هم داشت،الان دیگه استفاده نمیکنم وپشیمونم خیلی،حالا یه ماهه خوابم همش،در۲۴ ساعت شاید ۴ساعتش بیدارم،افسرده شدم،و نمیدونم چکارکنم،چاق باش ولی سالم باش

  پاسخ
 67. حالم بده
  ۱۱ تا از اون قرصو خوردم
  حساسیت پوستی گرفتم یه هفتس پشت دوتا از دستام قرمز ومیسوزه
  سه روزه یبوست گرفتم امروز بیحال بیحالم حالم افتضاحه میترسمم ب خانوادم بگم
  این همه هزینه کردم بندازم یه گوشه اخه🥺😔
  روز اول سردرد
  روز دوم تلخی دهان
  نمیدونم شاید یبوست و حساسیت پوستی واسه این نباشه
  ولی حالم بده

  پاسخ
 68. من آلفا استفاده کردم همون ۱۰روز اول ۶کیلو کم کردم اما متوجه شدم موادمخدر وارد بدنم شده بیحال شده بودم بدن درد داشتم

  پاسخ
 69. من استفاده کردم واقعا بده. بی خوابی. خیلی بده داره. ولی مطمعنم شیشه در این محصول ب کار رفته.

  پاسخ
 70. اصلا چیزی که بدون مجوز فروخته میشود بنظر من نیاز به بحث ندارد و افرادی که تبلیغ میکنند به قطع اهدافی جز سودجویی غیر مجاز ندارند

  پاسخ
 71. درود بر شما از اطلاع رسانی دقیق و واقع بینانه شما بینهایت سپاسگزارم ضمنا بنده مشاهدات عینی زیادی در افراد مصرف کننده داشتم که ۱۰۰ درصد مطلب شما رو تایید میکنه.

  پاسخ
 72. سلام به همه من حدودا ده روزیه از این قرص مصرف میکنم الان به شدت حالت گیج و منگی دارم تنگی نفس گرفتم و به نظرم اونایی کی میگن هیچ عوارض و مشکلی نداره مطمعا باشین که مصرف موادی دارن که روشون اسر نداره

  پاسخ
  • درک میکنم که شما که فروشنده این داروی خطرناک هستین ناراحت بشین . امیدورام مردمی که میخوان از شما بخرن اول این کامنت شما رو ببینن که با چه افرادی سروکار دارن از لحن صحبت شما همه چیز مشخصه که جزو چه قشر مردم هستین کسانی که فقط پول براشون مهمه به قیمت از دست دادن سلامت و معتاد کردن مردم، و الا من که چیزی نگفتم حقیقت گفتم عکس داروی اصل و چند جواب آزمایش گذاشتم! و دوما همه کامنتها مردمی که استفاده کردن دادن.

 73. من ۳۰ کیلو با این قرص کم کردم هیچ عوارضی هم نداره بازگشت هم نداره.بسته بندی اینقدر استاندارد و دقیق هست که جای هیچ شک و شبه ای نمیزاره.روی تک تک کپسول ها هم اسم آلفا نوشته شده.کدوم تولید کننده زیرزمینی مجهز به چنین دستگاه هایی هست؟ مردم رو منحرف نکنید اجازه بدین لاغر شن

  پاسخ
  • سلام لحن کامنت شما که کاملا مشخصه یا فروشنده هستین یا تبلیغ کننده که اینطور با قطعیت میگین هیچ عوارضی براتون نداشته (این قبیل صحبتها فقط توی سایت فروشنده میشه پیدا کرد) و با این لحن میگید اجازه بدم مردم لاغر بشن؟؟؟ بفرمایید مگه من دست کسی گرفتم، برن پولشون رو بدن امثال شما ، بعد بیان اینجا از عوارضش بگن و ناله کنن…. هر کس باید با فکر و تحقیق تصمیم بگیره اینم در مورد سلامتیش . یعنی چی مردم رو منحرف نکنم؟ جواب آزمایش کافی نیست؟ این همه مردم عوارض رو تک به تک همونهایی که من گفتم اومدن تایید کردن کافی نیست؟

   در ضمن ساخت این داروها هیچ کاری نداره یکسری دستگاههای بسیار ابتدایی و ساده داره . پس لطفا شما وجدان داشته باشید چون همه چیز پول نیست که با گمراهی مردم و دروغ با از دست دان سلامت و اعتیاد دیگران بخواهید بدست بیارید.

 74. سلام وقتتون بخیر من یک بسته خریدم ۶۰۰تومان و۲۹تاش را خوردم وحدودا هشت کیلو کم‌کردم وتنها عوارضی که به من گفتن داره بیخوابی وفول انرژی بودنه در نتیجه اتفاقات دیگه ای که در بدنم می افتاد را به قرص ربط نمیدادم والان فهمیدم همش عوارض این لعنتیه لطفا نخرید من که تیک عصبی گرفتم وپلک های عصبی میزنم ودهنم به قدری خشک شده که تمام زبانم پر از تاول شده لبهام هم خشکی میزنه وهمش باید چربش کنم ونا خودآگاه دندونامو به هم فشار میدم وبا سی سال سن دندان قروچه در خواب گرفتم وهمه اینها را ربط دادم به مشکلات زندگی واعصابم
  میشه بفرمایید چند روز بعد از قطع مصرف آزمایش اعتیاد منفی میشه ؟
  ممنونم

  پاسخ
 75. سلام من ۲۰تا ازاین قرصا رو تو ۵۰ روز مصرف کردم یه روز در میون میخوردم همه این عوارض رو داشت ولی سعی کردم با صبوری تحملشون کنم به شدت ورزش میکردم و ۱۰ کیلو هم کم کردم تا اینکه تصمیم گرفتم قطعشون کنم و خودمو امتحان کنم واقعا رژیمم و حفظ کردم ورزش و رقص روزی دوساعت اما تا قرصا رو قط کردم همه وزنم برگشت الان باید از صفر شروع کنم

  پاسخ
 76. عرض سلام وخسته نباشید منم متاسفانه گول خوردم سه تا از این قرص ها من رو راهی بیمارستان لقمان کرد بی خوابی وحشتناک تهوع سردرد بسیار شدید اسیب شدید به گفته پزشکان به روده هام تعریق وحشتناک یعنی هر چی از عوارضش بگم بازم کم گفتم لطفا نخرید پول رو که ازدست میدید هیچ سلامتیتون به خطر میفته من تا پای مرگ رفتم

  پاسخ
 77. منم یه مدت ازش استفاده کردم ؛همین عوارض وداشتم و متاسفانه علیرغم همه عوارضش حتی یه کیلو هم کم نکردم .

  پاسخ
 78. دوستان سلام
  لطفا صحبتای منو بخونید با دقت چون خیلی دلم میخاست حالا کسی اون زمان نبود اینارو بهم بگه که استفاده نکنم قرصو! الان برای شما کامل بازش کنم
  من حدود ۶ ماه مصرف کردم اونم میانگین هفته ای یبار !
  جالبه که بگم وزنمم نرماله و همچی عالی!!!
  دلیل مصرف من به پیشنهاد یکی از دوستان بود واسه اینکه انرژی خوبی میده حاله خوشی داره و با دید و انرژی بهتری میتونیم به کار و زندگیمون برسیم !!!
  واقعا هم همینطور بود !دلت میخاست با همه حرف بزنی ،سر خوش بودی، میل به سیگار داشتی،کلا دنیارو زیبا تر میبینی !!
  انا بعد بیخابی ،خشک شدن دهان و…
  کسلی شروع میشه ،بی اعصابی و پرخاشگری شروع میشه کم کم
  روند استفادتون اگه پیش بره باورکنید گذاشتنش کنار سخته
  مدت زیادیه گذاشتمش کنار ولی هنوز بعضی وقتا خودمم حس میکنم اون ادم قبل استفاده نیستم !
  درس بزرگی بهم داد درکش نمیکنید چون بخاطر موادی که داخلش هست یک جوری به ذهنتون قلبه میکنه که اگه همین الان استفاده کنم من ۲ ساعت دیگه اینجا جایه این داستان میگم اقای دکتر بدبین نباش !!!!
  امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم تا خدا هم کمکم کنه
  مرسی دکتر جان

  پاسخ
 79. سلام دوستان واقعا آقای دکتر راست میگن عوارضشون کاملا همه درست میگن و واقعا درست نیست استفادش من برا تحقیق خریدم به قولی اصل و قابل میگیری اصالت و با همکاری دوستم تو آزمایشگاه تستش کردیم مواد مخدر توشه و کاملا غیر طبیعیه و مضرره خواهشا به هر طرقی هست و به حرف مردم سلامتتون رو به خطر نندازید ادم چاق باشه لباس نتونه بخره ولی سالم باشه هزار راه طبعی برایه کاهش وزن هست خواهشا به حرف این و اون سلامتتون رو به خطر نندازید تحقیق کنید

  پاسخ
 80. سلام من دو روز قرص الفا استفاده کردم خیلی بی حالم سردرد شدید گرفتم دهنم خیلی خشک میشد بی خوابی این دو روز که نخوابیدم ممنون میشم بگید باید چکار کرد که این حالتو نداشته باشم

  پاسخ
 81. سلام من دو روز قرص الفا استفاده کردم خیلی بی حالم سردرد شدید گرفتم دهنم خیلی خشک میشد بی خوابی این دو روز که هیج نخوابیدم دوست ندارم کسی پیشم حرف بزنه واقعا خیلی حالم بد کرد پیشمونم که استفادش کردم

  پاسخ
 82. من از الفا میخورم بی خوابی هم میاره ولی تپش قلب و خشکی دهان ندارم شدیدا اشتهام کم شده . و بی خوابی رو با ی قرص پوکساید ۱۰ جبران میکنم . ورزش هم میکنم . ولی خب مجبورم بخورم و ورزش کنم وزنم بالاست باید پاهامو عمل کنم باید وزنم کم بشه

  پاسخ
 83. من واقعا درحدمرگ پشیمونم چون خوابمو گرفت اعصابمونابودکردواین که فشارخونموبردبالای ۱۶وتپش قلبموبالای ۱۲۰واونم این که ۴تاخورده بودم خلاصه باجونتون بازی نکنین

  پاسخ
 84. سلام من و مادرم این قرص رو از یک دکتر گرفتیم‌..تمام علایمی که دوستان گفتند رو‌ دارم و فقط میخام گریع کنم ..میلرزم ..عرق زیاد میکنم ..استرس دارم دوس دارم بمیرم ..۴۸ ساعت هست که هیچ چیز نخوردم و کلی انرژی دارم و فقط حرف میزنم ضربان قلبم بالاست
  لعنتتتت به اون مدرکی که به این دکتر اشغال دادن که من جوان الان دارم دیونه میشم وو ۵ صب هست هنوز نخابیدم

  پاسخ
 85. سلام دکتر ..من ۱۹ سال دارم و دو روزه شروع به مصرف قرص کردم که شب اول ضربان قلبم بشدت بالا رفت و دهانم خشک بود اما اصلا توجهی نکردم چون فکر نمیکردم‌به‌دلیل قرص هاست ..امروز دومین روز مصرفمه که لرزش دست و پا دارم ..بشدت پر حرف شدم و دهانم خشک میشه ..خوابم رو از دست دادم و ۴۸ ساعت هست که اشتهای هیچ چیز ندارم و فقط ۲ عدد سیب خوردم اما تعادل ذهنم رو از دست دادم دوست دارم گریه کنم یا بمیرم و فقط حرف بزنم ..
  امیدوارم دوستان به هر قیمتی نخان لاغر بشن

  پاسخ
 86. دکتر من دو روز مصرف کردم نمیدونستم چیه دوستم داد بهم انگار مستم الان همشو ریختم دور چند روز طول میکشه تا به حالت قبلم برگردم از وقتی خوردم فقط دلم میخواد گریه کنم

  پاسخ
 87. دروغ ننویس دکتر من الفا استفاده مردم با ورزش تغذیه خوب کلی لاغر کردم کل بدنم عضلاس هیچ عوارضی نداشت لطفا اصلاعات غلط ندید به مردم

  پاسخ
  • باشه من دروغ میگم. به حرف من گوش ندید. ولی این آزمایشات و حرف این همه مردم چیه؟
   چرا هر کی خورده کلی عوارض گرفته و تست اعتیادش مثبت شده. فقط هم توی سایت فروشنده ازش تعریف میشه!
   نمیخوام بگم خودتون فروشنده یا مبلغ این دارو هستید

 88. سلام .واقعا ممنون از راهنماییتون من قبلا یه بسته از این کپسول مصرف کردم ،واقعا وزنم خیلی کم شد ولی تو این مدت صدام خیلی عوض شد،بیشتر از ۵دقیقه اگه با کسی صحبت می‌کردم آب دهانم خشک میشد و مجبور بودم آب بخورم تا بتونم صحبت کنم چون دهانم بهم می‌چسبید ،خیلی عرق میکردم ،دائم میلرزیدم و ضربان قلبم تو خواب خیلی بالا می‌رفت و از خواب می‌پریدم. حقیقت باز تصمیم داشتم از این کپسول تهیه کنم ولی متن شما رو که خوندم واقعا پشیمون شدم .من فکر میکردم این محصول قابل اعتماده.

  پاسخ
 89. سلام ،ممنون از اطلاعات اقای دکتر من ۳ روز ازاین کپسول قرمز رنگ لاغری استفاده کردم،، عرق شدید، ادرار فراوان، پشت سرم درد گرفت ،فشارم را گرفتم بالا، تهوع بشدت، بی خوابی ، استرس ،و اعصبانیت زیاد،وبی قراری فقط در۳ روز خواهشن استفاده نکنید،الل خصوع دختران وخانمها ، خیلی فشار به اعصابم است،خدا لعنتشان کند،همش دروغه،دروغ. ممنون ازسایت خوبتان وراهنمایی اقای دکتر

  پاسخ
 90. سلام خسته نباشید آقای دکتر من از این قرص استفاده کردم یک دونه سر گئجه بی خوابی وحالت تهوع دارم
  باید چیکار کنم

  پاسخ
 91. سلام اقای دکتر من عوارض این دارو رو نمیدونستم وامروز برای اولین بار استفاده کردم الان سرگیجه وبی حالی کمی لرزش در بدنم احساس میکنم وبی حوصله هستم باید چیکار کنم کی این عوارض از بین میره

  پاسخ
 92. باسلام آقای دکتر من ۵عدد استفاده کردم بیخوابی و سردرد شدید و بدتر از همه صدام گرفته گلوم میسوزه دیگه نمیخورم گذاشتم کنار مت ۵۰ عددی رو‌۱و ۳۰۰ گرفتم الان نگران صدا و گلوم هستم فک کنم دهانه مری م تاول زده چکار کنم خوب بشم داروی معده بخورم؟

  پاسخ
 93. سلام من تازه امروز خوردم و دست و پاهام خواب میرن و بی حس و مورمور میکنن سر گیجه هم دارم و کاملا بی اشتها هستم نمیدونم چرا خود ب خود دندونام رو روی هم فشار میدم الان ساعت ۴صبح هست و هنوز خوابم نمیاد و کلا دست و پاهام بی حس هستن چیکار کنم آقای دکتر

  پاسخ
 94. آهان یعنی میگیدهمه روشهاوقرصابد هستن فقط بیایم پول بدیم بشما بریم زیرعمل جراحی بعدبمیریم ازعوارض عمل اون خوبه مگه نه

  پاسخ
  • خیر . من نمیگم بده. برید بخرید مصرف کنین. امتحان کنین . راه باز و جاده دراز. بعدش ببینید آیا برای شما هم همین عوارضی که همه میگن داره یا نه. و آزمایش خون هم بدید .
   در ضمن شما بهتره اول مطلب رو با دقت بخونین. من کی گفتم بیایید به من پول بدید تا شما رو عمل کنم!!!!!!!!!!!!!!

 95. خیلی‌حالم‌بده‌دیشب‌به‌فروشنده‌پیام‌دادم‌گفت‌قرصی‌که‌من‌دادمت‌هیج‌گونه‌داروی‌شیشه‌یا‌‌روانگری‌داخلش‌نیست…گفتم‌میخوام‌برم‌شکایتت‌کنم‌گفت‌هر‌جا‌که‌خواستی‌ببری‌برو

  پاسخ
 96. سلا‌من‌۳روزه‌قرص‌الفا‌اسلیم‌روزی‌یک‌عدد‌میخوردم‌ولی‌داغونم‌از‌دیروز‌نخورم‌..خیلی‌درد‌دارم‌میشه‌لطف‌کنین‌ببینم‌تا‌کی‌اینجوری‌درد‌دارم‌پریشونم؟

  پاسخ
 97. با سلام و احترام خدمت آقای دکتر گل و دوستان گل و محترم.

  اولا: که دمه دولتمون گرم که میزارن به این راحتی داروهایی قبیل این که مردمو مریض و بیچاره میکنه و مواد مخدر و قرص هایی قبیل از متادون ترامادول و… تو بازار به راحتی پیدا بشه و جمعشون نمیکنه که به این راحتی مردم و جوونارو بیچاره میکنه و هیچ حرکتی نمیکنن با اینکه راحتی و با سه سوت میتونن از تو ایران پاکشون کنن…

  دووما: نخورید که آمفتامین و… موارد این قرص ها مثل اسید یا جوهر نمک هست معده و روده رو سولاخ میکنه.
  سوما دمتون گرم آقای دکتر که مردم بیچاره رو روشن میکنی خدا الاهی که هرچی میخوای بهت بده و همیشه پشت و پناهه شما و افرادی مثل شما باشه.

  چهارم: و آخرین امیدوارم این افراد سودجو و زنا زاده حروم لقمه که‌ پول و ۱۰۰درصد میزنن تو خون مردم و میکشن بیرون و میخورن از خدا میخوام خودشون و خاندانشون هیچوقت روز خوش نبینن و هروز عذابشون زیاد بشه همینطور که درد وعذاب مردمو زیاد میکنن…

  پاسخ
 98. من ۳روز این قرص استفاده کردم البته بصورت کپسول
  روزای اول بیخوابی شدید و سرگیجه شدید و خیلی بی میل بودم
  بعد بخودم گفتم این قرص خوبی نیست خیلی گیجم کرده و نمیتونم بخوابم
  اما الان ۵روزه که میخورم و عادت کردم بهش
  خوابم بهتر شد و سرگیجم خیلی کمتر شد
  البته من این کپسول آلفا رو از عطاری فامیلمون گرفتم
  ولی ببینم بعدا روی بدنم عوارض نشون میده دیگه استفاده نمیکنم
  اما کنارش پیاده روی دارم
  امیدوارم وزنم کمتر شه

  پاسخ
 99. راحت بگم بشاشید تو این قرصه
  مفت نمی ارزه
  همش کلافه همش بیخوابی
  استرس
  بی میل
  تخمی تر از این قرص نیست
  شیشه داره توش

  پاسخ
 100. دوستم شوهرش هیکل مناسبی داشت بعد گذشت زمان شوهرش معتاد شد هرویین و تریاک مصرف میکرد انقد لاغر شده بود که نگو
  صورتش زشت شد و هیکلش شدید لاغر
  الان فهمیدم این دارو مواد مخدر صد در صد داره
  چون خودم ۲شب این قرص میخوردم
  نه اشتها داشتم نه خواب
  تا خود صبح بیدار بودم خیلی رو بالش تلاش میکردم بخوابم
  مثلا ۵صبح خوابیدم ۷نیم صبح بیدار بودم
  اشتهام که کلا پریده بود
  قدرت تصمیم‌ گیری نداشتم
  همش تو گوشی بودم و خیلی آب میخوردم
  سر‌گیجه و یه تهوع ریز داشتم
  یکم بدنم میلرزید
  گذاشتم کنار لعنتی رو

  پاسخ
 101. من خانم ۳۳ ساله ساکن تهرانم وزنم بالا رفته بود و اصلا اعتماد بنفس نداشتم و یکی از دوستان این قرص آلفا اسلیم رو بمن معرفی کرد و با اشتیاق خریدم نا گفته نمونه قبل خرید این قرص خیلی شکمو و ریزه خواری داشتم و تحرکم کم بود که وقتی روز اول این قرص رو خوردم تا نیمه های شب بیدار بودم خوابم نمیبرد و اشتهای من بشدت کم شده بود الان که این پیام رو نوشتم اذان صبح میدن و من هنوز بیدارم
  سرگیجه و کمی تهوع داشتم
  خودمو گول میزدم‌میگفتم چیزی نیست عادت میکنم
  اشتهای من از ۱۰۰ در ۱۰۰ رسید به ۱ درصد
  ولی پیاده روی میرفتم اما توی پیاده روی جون نداشتم و مرتب مینشستم…بدترین عوارض این دارو بیخوابی و سرگیجه هست
  امروز کلی عوارض این دارو خوندم و از ادامه دادن دارو منصرف شدم چون داخلش شیشه و مواد مخدر داره

  پاسخ
 102. سلام‌ من وزنم سه رقمی هست و اعتماد بنفسم پایین اومده و این قرص آلفا رو از عطاری فامیلیمون خریدم باقیمت خیلی کمتر از از روز اول که بعد صبحونه خوردم تا ساعت ۵صبح نتونستم بخوابم خیلی جلوی اشتهای منو گرفت اما کنارش پیاده روی هم میرفتم .ولی هر چند قدمی خسته میشدم مینشستم روز دوم هم همینطور بودم بیخوابی کلافم کرده بود یعنی دوست داشتم بخوابم ولی تمرکز نداشتم وقتی عوارض دارو رو توی گوگل خوندم پشیمون شدم و فهمیدم واقعا عوارض زیادی داره ….بهترین میوه و بهترین غذا هم پیشم بود دوست نداشتم بخورم…علائم من سر گیجه و حالت تهوع خیلی کم و بیخوابی….دیگه این دارو مصرف نمیکنم

  پاسخ
 103. سلام من یک هفته دارم ازآلفا اسلیم استفاده میکنم..دوشبه تا ۶ صبح بیدارم و صب ساعت ۹ پا میشم و تپش قلب دارم و عصبی شدم شدید.دیشب وارد این سایت شدم هم مطالب رو خوندم هم نظرات دوستان رو..اول باور نکردم خواستم ازمایش بدم ک امروز کیت عدم اعتیاد شیشه گرفتم و دیدم دقیقا درسته و جواب مثبت بود

  پاسخ
 104. سلام ، من تا حالا از قرص لاغری استفاده نکرده بودم ، برای خرید نوشیدنی کامبوجا به عطاری رفتم و خیلی مطمئن به من این قرص و پیشنهاد داد . ۵ تا خریدم دونه ای ٣٠ تومن . اما یه ماهه توکیفمه و جرات استفاده نداشتم ! امروز محض امتحان یکی خوردم . و واقعا اشتها به غذا نداشتم و خیلی هم فعال شدم . الان که مطلب شما رو خوندم و اینکه تا الان که ۴ نصف شبه و علی رغم روز کاری سخت ، نه خسته هستم و نه خوابم میاد ! مطمئن شدم مواد غیر عادی توش هست . همین الان بلند شدم و ۴ تای باقیمونده رو ریختم تو سطل آشغال . بالاخره در طول عمرم ، یه تجربه بد نیست !! و به خودم قول دادم مثل گذشته فقط رژیم بگیرم . من از اسم شیشه به شدت وحشت دارم . ممنون از توضیحاتتون

  پاسخ
 105. همه نظرات خوندم از خرید پشیمون شدم همینجوری که چاقی دارم مشکلات کیست عصبیم کرده
  مشکل جدید پرش پلک چشمم عصبیم کرده

  قرص بخورم باید برم دیوونه خونه

  پاسخ
 106. سلام آقای متأسفانه مامانم از موقعی که داره این قرص رو مصرف میکنه زده به سرش رفتارش عجیب شده هرروز به بابام گیر میده میگه تو بهم خیانت کردی و حالت جنون گرفت یا مثلا میگه بابات توی خونه مودم یا همون ردیاب گذاشته داره منو کنترل میکنه بعد همش هم گریه میکنه یا توی گوشی بابام چنتا چی دیده میگه خیانت کردی بهم تورو خدا بگید باید چه کار کنم چون دارم دیوونه میشم همینطور که گفتید توی این قرصا شیشه هست و هرروز هم حالش داره بدتر میشه و توهم میزنه انگار دیگه دیوونه شده

  پاسخ
 107. سلام من ده روزی استفاده کردم و بی خوابی شدید داشتم و تمایلم به مصرف قلیان چند برابر شد،بعد از ده روز بی حالی شدید گرفتم و انکار پاهام مال خودم نبود و افسردگی شدید گرفتم و تمایل به خودکشی داشتم ،بی نهایت انرژی داشتم تو دوره مصرف و همش کار میکردم .به نظر من مصرف نکنید ارزش نداره و سریعا وزنتون برمیگرده

  پاسخ
 108. سلام کاش موقعی که میخریدم این سایت رو دیده بودم !!
  من پارسال گرفتم این قرص رو … دو سه روز استفاده کردم ، عرق سرد، ضربان زدن نبض گیجگاهی ، سردرد ، افزایش فشار تا ۱۷ و … رو داشتم … دیگه از ترس فشارخونی شدن مصرف نکردم و الآن سایت تون رو دیدم .
  امیدوارم کسانی که قصد خرید دارن این مطالب رو ببینند و برای سلامت خودشون ارزش قائل باشن و مصرف نکنند .

  پاسخ
 109. من اولین روزیه که استفاده کردم ولی حالم خیلی بد شد استفراغ وسردرد وسرگیجه وتپش قلب وبی قراری داغون شدم از دیروز تا الان هم یه ثانیه نخوابیدم

  پاسخ
 110. سلام اقای دکتر من الفا استفاده کردم ۳ دوره خوردم ۲۰ کیلو وزن کم کردم متاسفانه در حین استفاده باردار شدم خیلی نگرانم بعضی وقتا میگم برم سقطش کنم خیلی اضطراب دارم الان هفت هفته هستم چند روز دیگه از قرصا نمیخورم همش هم خوابم نمیدونم از عوارض قرصه یا از بارداریه اصل نگرانیم از اینه که نکنه رو بچه تاثیر گذاشته باشه

  پاسخ
 111. سلام آقای دکتر من کلی درمورد این کپسول تحقیق کردم تو‌سایت ها همش مورد تایید بود متاسفانه رفتم گرفتم درعرض یک همه همه مواردی که گفتین سرم آمد ضربان قلب شدید تهوع شدید بیخوابی. پرخاشگری بی حوصلگی با اینکه بقول اون دوست عزیز روزی سه لیتر آب می‌خوردم ولی باز همه عوارض داشتم. دوبار نوار قلب گرفتم ضربان قلبم شدید بوده سست بودن بدن و لرز شدید تلخی دهان سردرد و سرگیجه شدید.با اینکه کلی درمورد این کپسول تحقیق کردم سرچ کردم دیدم عوارضی نداشت گرفتم. الان هشت روزه که مصرف کردم خدارو شکر با سایت شما آشنا شدم خدا خیرتون بده دیگه ازفردا استفاده نمیکنم .فقط بهم بگین آقای دکتر چیکار کنم عوارض این کپسول از بدنم خارج بشه چقدر زمان می‌بره .بازم ممنون از شما

  پاسخ
 112. باسلام
  نمیدونم چرا روز اکل تحقیق کردم گوگل این سایت شما نیومد بالا
  من امروز ۴۵۰ تومن صبح پرداخت کردم انوری شیراز ۵۰ عدد قرص خریدم و صبح شروع کردم خوردن
  متاسفانه از صبح لرزش دست دارم پاهام خیلی سرد میشن و سوزش عجیبی تو معده حس میکنم
  الانم ساعت ۳ صبحه از ۷ صبح روز قبل تر بیدار بودم و خوابم نمیبره
  پیامای دوستان رو خوندم
  چه مواد خطرناکی داخلشه
  چه عوارض وحشتناکی
  از فردا به هیچ وجه نمیخورمش
  لعنت بر هر چی آدم پول پرسته
  خدا بهم رحم کرد با دو تا بچه و سن ۴۲ سالگیم
  چه خوب امشب بیدار بودم زود فهمیدم چه غلطی کردم
  ممنون از دوستان و دکتر عزیز که تجربیاتشون رو در اختیار گذاشتند

  پاسخ
 113. سلام من استفاده کردم و متاسفانه آزمایش برای طب کار دادم و آزمایش منو معتاد نشون داده و حالم خیلی بده آیا آزمایشی که انجام میدن ببینن این تست مثبت بابت مصرف دارو بوده برای آلفا هم صدق میکنه؟
  و چند روز طول میکشه که استفاده نکنی و از بدنت خارج شده باشه

  پاسخ
 114. سلام من دو دونه ازش استفاده کردم و بیشتر علائمی رو ک گفتن رو دارم و فعلا استفاده نمیکنم تا مطمعن بشم .
  یه سوال ؟چرا عکسی ک از قرصای اصلی گذاشتین شما اصلا توی اینترنت نیست هر چی میزنم چیزی نمیاد.؟ من خیلی تحقیق کردم درموردش هم اینترنت هم توی اینستا نظرات مردم حالا یا این نظراات ک اونجا بودن فیک بودن یا این نظرات ک اینجا هستن
  خب هر چیزی علائم خاص خودش رو داره نمیشه گفت .این دور زمونه هر کی میاد تو اینترنت یه سایتی میزنع واس خودش معلوم نیس اینو باور کنی یا اونو دیوونمون کردین والا

  پاسخ
  • با سلام جواب سوالتون در مقاله هست کافیه کمی با دقت بخونید
   البته با توجه به اینکه اول خریدید بعد شروع به تحقیق کردید مثل خیلی های دیگه، فقط میتونم بگم بیشتر مواظب خودتون باشید

 115. من تقریبا سه بسته ازقرصای الفااسلیم استفاده کردم تقریبا۱۵۰دونه بعدش به مدت دوروز،نخوردم بدن درد شدیدداشتم ایقدبی حال بودم همش خوابم می برد خودبه خود ازمایش دادم تمام ویتامینایه بدم کلسیم بدنم همه عفت کرده بودن ازمایشم هم معتادی جوابش دراومد بدترین قرص اصلا خواهش می کنم نخورید

  پاسخ
 116. سلام من الان ساعت شش ونیم صبح هست و بیدارم،
  گفتم تجربه و مشکل خودم و از خوردن این قرص بنویسم شاید بدرد کسی بخوره ونخواد مثل من بهر قیمتی لاغر بشه،

  من از زمانی که شروع به خوردن قرص کردم شبها به زور میخوابم ولی چه خوابی، خوابی که همه چیو حس میکنم انگار روی یجا غیر از زمین خوابیدم
  و معلقم ،سه ماه پیش قرص و گرفتم،من خودم مشکل تپش قلب و سوزش دارم
  ده روز اول که استفاده کردم همش سرگیجه داشتم و نه شب و نه روز نمیخوابیدم،

  روز یازدهم حالم بد شد جوری که حس کردم رگهای پشت سرم در حال ترکیدن و پاره شدن هست و توی سرم انگار خالی شده بود،
  فشارم و گرفتم بالای ۱۸ بود،از بعدش من تپش قلبم از ۱۳۵ پایینتر نمی‌رفت تا ۱۶۰ می‌رسیدم،مدتی درگیر اکو و نوار قلب و اسکن هسته ای بودم

  اما چون نمیدونستم بخاطر عوارض قرص هست،به خوردنم بعد بهتر شدنم ادامه دادم،
  الان بعد سه ماه منی که اصلاً فشار خون نداشتم باید مدام قرص تپش قلب و فشار خون استفاده کنم،چون حالم بد میشه،
  حالتهایی که موقع خوردن قرص داشتم،دهنم مثل چوب خشک خشک میشد و مطلقا یک ذره غذا در طول روز نمی‌خوردم
  بینهایت کم حوصله شده بودم
  طوری که حتی توان انجام کارای شخصی خودم و نداشتم
  و میتونم به جرات بگم افسردگی شدید گرفتم و اونم تا الان دارم،

  شاید اول متوجه نبودم دلیل این مشکلاتم بخاطر قرصا هست و ادامه دادم ولی الان کاملا مطمعنم که تنها دلیل این مشکلاتم خوردن قرص آلفا اسلیم بوده

  من هنوز بعد از قطع کردن قرصها بدنم نرمال نشده و همش فکر میکنم در حال مردن هستم،به اطرافیانم میگم من خوب نیستم میدونم حالم بده ولی نمیدونم مشکلم چیه ،فقط میدونم نرمال و خودم نیستم .

  امیدوارم گفتن تجربه ی بد من برای دیگران مفید بوده باشه‌.

  پاسخ
 117. سلام خوبی وقت بخیر من از قرص آلفا سه عدد استفاده کردم الان خیلی حالم بده بوی خیلی بدی از نفسم خارج میشه معده درد شدید گرفتمه میشه راه درمان بهم بگید

  پاسخ
 118. سلام ،من ۲۴ روز خوردم وزن کم کردم ولی هزار درد دیگر گرفتم بی خوابی ،پرخاشگری ،بی حوصلگی ،تپش قلب شدید، بی قراری ،مثل خر هم کار میکردم وخسته نمیشدم اصلا دلم نمیخواست یه جا بشینم، قطع کردم چند روز بدحال وخسته وافسرده شدم بعد از چند روز بهتر شدم ولی الان دو هفته ست که ترک کردم بازم همون حالتا رو دارم یهو تو دلم خالی میشه گاهی اوقات سرگیجه هم دارم ،بی قرارم ،تو رو به خدا اقای دکتر یه راهنمایی کنید الان‌که دیگه نمیخورم چرا اینجور شدم

  پاسخ
  • سلام اینها عوارض و نشانه های اعتیاده. و فقط با قطع مصرف و صبر کردن درست میشه وگرنه به متخصص مراجعه کنین
   کاش یکی بره شکایت کنه فقط میایین زیر این پست میگین عوارض داشتین!؟؟
   من فقط وظیفه ام این بوده بگم خطرناکه.

 119. وای من اصلاازاین کارانمیکنم اضاف وزن زیادی هم ندارم…عطاری گفتم ی داروک هم لارکنه هم معدم دردداره تسکین بده…اینودادقرص قرمزالفادوروزمصرف کردم..انقدبدن درددارم انقدیرگیجه..تب ولرزدارم ک حدنداره وهیچی حتی اب هم میل ندارم بخورم ..واقعادوستان این کارونکنین هیچی ازسلامتی بهترنیست چرابایدروحساب خرف دیگران ک میگن چاقی فلانی خودمونواینقدضعیف ببینیم ودست ب همچین کا ی بزنیم..خواهش خواهش اگ پیاممومیخونین نخرین نخورین عزیزان

  پاسخ
 120. راست میگین منم استفاده کردم وتا ۵یا ۶روز اول کلا تا خود صبح بیدار بودم ولی الان کاملا متوجه شدم واصلا استفاده نمیکنم خیلیی ممنونم از راهنماییاتون

  پاسخ
 121. اقای دکترمن ماهاست که هوازی کارمیکنم وکم کم وزن کم میکردم تااینکه یکی ازدوستانم منودیدوگفت من بدون ورزش لاغرشدم وبااسرارگفت استفاده کن عااالیه ومن بادودلی رفتم خریدم الان ۴ روزه استفاده کردم تارای صوتیم خیلی افتضاح شدن احساس بدی دارم اصلا ناجورم نمیدونم چطوری بگم احساس میکنم انگارمغزم یه طوری شده نورمال نیستم ازهمسرم وبچه هام دورشدم تنهایی بیشتردوست دارم ازفردادیگه نمیخورم کارم خییلی اشتباهه حتی انرژی ندارم برم باشگاه اصلا مثل چندوقت پیش شادنیستم توخودم هستم

  پاسخ
 122. بسیار بسیار قرص خطرناکیه لعنت به کسی که به خاطر منافع خودش با جان و مال مردم بازی میکنه یه عده مردم اصلا انصاف ندارن ، وجدان ندارن ، من سه تا از این قرص استفاده کردم درسته در عرض سه روز سه کیلو لاغر شدم ولی به چه قیمت ، طوری بودم که نصفه شبی میخواستم خودمو از طبقه ششم بندازم پایین ولی چون آدم خیلی معتقدی هستم خدا برام رحم کرد اونقدر گریه کردم همه رو از وضعیتم آگاه کردم گفتم این قرص این شما به هیچ وجه نزارین بخورم بلافاصله فهمیدم مواد مخدر هست توش ، در آخر از توضیحات آقای دکتر بسیار تشمر میکنم‌خدا از اینگونه دکترا زیاد کنه تو‌جامعه مون

  پاسخ
 123. من سه روزه استفاده کردم اصلا نخوابیدم وسردرد وکمی تپش قلب وامروز که روزه سوم بود خیلی حالم بد بود خیلی متاسفم و بعد از راهنماییه شما دیگه نمیخورم من چند روز میگشتم برای پیدا کردن عوارض ولی فقط سایتهای فروشنده ها رو میدیدم والان پس از خریدن ورفتنه ۵۰۰ هزارتومن از پس اندازم این مطا لب شمارو دیدم بازم خدارو شکر میکنم ودلم میخواد گریه کنم چون من نه اهل سیگار ونه الکل هستم وهیچوقت به این قرصها که دائما در ماهواره تبلیع میشد اطمینان نکردم این قرص هم یکی از دوستان معرفی کرد و گفت ما خوردیم چیزی نشده و باعث شد که اینبار گول بخورم بازم ممنون از شما راهنمایی بودین از طرف خدا برای یک مادر

  پاسخ
 124. آقای دکتراین قرصها چطور روی معده اثر میزارن که اصلا نمیتونی غذابخوری؟ اصلا انگار معده بسته میشه

  پاسخ
 125. من کنکور دارم و نمیتونم زیاد درس بخونم ، از این قرص میخورم مثل بنز روزی ۱۷ ساعت میخونم ، یعنی خیلی بده؟ اگه ۴ ماه بخورم تا کنکور و بعد قطع کنم خیلی بد میشه ؟

  پاسخ
  • بخونید! اما چون انرژی ناشی از تاثیر مواد روانگردانه توی ذهنوتن نمی مونه
   گذشته از اینکه ممکنه کنکور رو خراب کنید بعد ۴ ماه هم باید برای ترک اعتیاد به مراکز درمانی روجوع کنین البته اگر قبلش بدلیل عوارض پزشکی مشکل دیگه ای براتون پیش نیاد

 126. سلام بر دوستان.اختیار زندگی و سلامتی هر کسی دسته خودش.ولی این رو با تجربه خودم میگم.حرفهای آقای دکتر درسته و حقیقت.نخرید و نخورید.چون من ضرر کردم بدجور.

  پاسخ
 127. چرا نظر من و منتشر نکردید. ترسیدید؟ شاید شما هم با این روش میخواهید همه سمت رژیم غذایی که خودتون میدید بیان. نظر من و اگه منتشر میکردید میفهمیدم دکتر درست حسابی هستی

  پاسخ
  • همه نظرات منتشر میشه. احتمالا داشتید محصول خودتون رو تبیلغ می کردید و افراد گزارش دادن. پیام نمایش داده نشده.
   در خصوص رژیم اتفاقا خیر. رژیم بنده بدرد افرادی که دنبال قرص و دارو هستن و براحتی با صحبتهای امثال شما خام میشن نمیخوره. این افراد فعلا در مرحله ای هستن که باید پولشون بریزن تو چاه، عوارض هم بگیرن شاید بعدا اونم اگر جسم سالمی مونده باشن برن رژیم بگیرن. چون با خوردن این داروها بجز عوارضی که بالا گفتم چون قطعا وزن بر میگرده افراد دچار کاهش متابولیسم میشن اون وقت دیگه رژیمهای معمول موجود (منظورم همون ۱ کف دست نون و ۱ قوطی کبریت پنیر یا ارده و شیره و… ) هم جوابشون نمیده. در ضمن خودتون که کامنتها میبینید همه شکای هستن فقط یا فروشنده ها یا افرادی اطلاعات کمی از سلامت و پزشکی دارن این دارو رو تایید می کنن
   در ضمن من حتی عکس اصل دارو رو گذاشتم دیگه چه حرفی میمونه؟ بهتره برید توی سایتهای فیک خودتون تبلیغ کنین

  • نخیر من اصلا برای تبلیغ نیومدم. من چیزی که از مربی بدنسازی حرفه ایی خریدم و خوردم و گفتم. در ضمن اولشم گفتم گفتم من میگم نظرم و نمیگم کسی بره سمتش با نظر من. چون بدن هر کس توانایی خاصی داره. شاید بدن من این طوری بوده و بهش ساخته ولی کسی دیگه عوارضی و ببینه. در ضمن گفتم منم دو روز اول عصر میشد سرگیجه کمی داشتم و یه کم بی قراری ولی از فرداشدچون سه لیتر از صبح تا اخر شب اب باهاش خوردم و همه چیز پروتییینی خوردم و گلاب میخوردم عوارضی که داشتم رفع شد. شاید خیلیا با نظر من و شما دقت نکنن و بخورن. من فقط میگم اگه خوردید فقط با اب زیاد در کل روز ۳ یا ۴ بطری ا لیتری باید باهاش اب بخورن وگرنه این حالتا میاد براش. حداقل این و بدونن اگه هم خوردن با اب دفعش کنن که دورجون مشکلی پیش نیاد.

  • خیلی هم عالی که تبلیغ نمی کنید. بهر حال تجویز و فروش هر گونه دارو توسط مربیان غیر قانونی است و البته این مربیان که دارو مجاز تجویز نمیکنن همین داروهای تقلبی و حاوی مواد روانگردان و شیشه مصرف میکنن که شما هم تایید کردید عوارض داشتید. البته صحبت شما مثل به کسی که سم خورده بگیم زیاد آب بخور دفع شده. بهرحال مرسی بهتر از هیچی هست.
   در خصوص تفاوت بدن ها هم بله البته بدن فرد تا فرد فرق داره دقیقا مثل مصرف مواد مخدر و هر چیز دیگه روی هر فردی متفاوته.
   بهر حال کار شما اشتباه، پول ریختن دور و در خطر انداختن سلامتیتون بوده
   و از طرفی فریب مربی خوردن بسیار ناخوشاینده
   براتون متاسفم

 128. نمی‌دونم چرا مواد میزنند داخل اینا اصلا اولش بیشترین انرژی دنیا داشتم اما کم کم سردرد حالت تهوع الانم ۶ نیم اصلا خوابم نمیبره خدا ازشون نگذره بخدا پدرم در آمده

  پاسخ
  • سلام من یه ۲۰ روز خوردم ،چند روز اول انرژی زیادی داشتم حالم خوب فقط عصرها که میشد یه کم تپش قلب داشتم وزنم هم خوب کردم در طی ۲۰ روز۳ کیلو وزن کم کردم ولی بعد از یه هفته‌ معتادش شدم اگه یه روز نمیخوردم بی حال وخسته بودم دوباره شروع کردم به خوردنش ،اصلا تو ۲۴ ساعت دو ساعت خواب نداشتم پرخاشگر شده بودم تپش قلب ،استرس ،متاهلم ،کلا میل جنسی صفر شده بود ،دوست نداشتم جایی برم یا یکی بیاد خونمون ،بی حوصله بودم ،خلاصه همع حور بلاسرم اومد ،الان دوروزه قطعش کردم اینقدر خسته وبی حال شدم که زندگی سیرم ،حوصله ندارم ،همش خوابم چشام از خواب بلند نمیشه نمیدونم چیکار کنم خدا وکیل اقای دکتر یه راهنمایی کنید الهی خیر نبینن که ای قرصا

   رو بدون مجوز وارد میکنن، من چیکار کنم که کمتر بخوابم وخسته باشم همش خسته وخواب الود ،نمیتونم پشت ماشین بشینم صبح رانندگی کردم احساس میکردم خیلی اهتیار خودمو ندارم انگار یه جورایی خسته وبی قرار

 129. سلام خسته نباشید الان ۶ نیم صبح من دیروز کپسول آلفا خوردم اصلا مواد زدم انگار خواب ندارم خوراک ندارم فشار خونم بالاست سردرد وحشتناک‌ دارم

  پاسخ
 130. سلام. من این و مینویسم ولی نمیخوام کسی با نظر من عقیدش و عوض کنه کلا چیزی بوده که دستم اومد. من یه دوره ۲۵ روزه الفا قرمز استفاده کردم. و خیلی خوب لاغر شدم. تنها دو روز اول یه ذره سرگیجه داشتم اونم چون اشتهام بسته میشد و خودم چیزی نمیخوردم. از روز سوم من یه قرص صبح میخوردم. ورزش میکردم. برنج و حذف کردم و همه چیز پروتئین میخوردم تا شب ولی به جاش تا موقع شام من ۳ لیتر آب میخوردم و دفع میشد. و عوارض دیگه نداشتم البته کمی بیخوابی. ولی چون قبل مصرف قرص من بی خوابی داشتم برام عادی بود. بعدم دوره دوم شروع کردم ده تا تا الان خوردم. هم وزنم نورمال شده و کاهش وزن عالی. هیکلم خوب شده. ولی به شدت باهاش اب میخوردم چون باید با این قرصا فقط اب بخوری. نظر من بود و دیگه نمیدونم. اینم میدونم بدن با بدن فرق میکنه و رو هر کس با شرایطش بستگی داره

  پاسخ
  • با سلام خوب شما که ورزش کردید و رژیم گرفتید وزن کم کردید معلومه کسی که نان و برنج حذف کنه فقط پروتئین بخوره وزن کم میکنه؟ عجیبه واستون!
   فقط پولتون ریختین توی چاه یه داروی گرون غیرمجاز رو خرید که مواد داخلش رو با یکدهم همون هزینه میتونستین از پارکها از ساقی های محترم مواد فروش تهیه کنین!!!
   البته بهر حال پول دادید باید هم خودتون رو توجیه کنین که مثلا بدن با بدن فرق داره! وقتی دارویی غیرمجاز و خطرناکه این چه توجیه غیر منطقیه آخه!
   مورد بعد، یکماه دیگه هم بیاید همینجا وزنتون رو صادقانه بگید. محاله اگر رژیم رو رعایت نکنید وزنتون بر نگرده حتی بیشتر.
   پس باز بر میگردیم سر نقطه اول یعنی رژیم و ورزش. این وسط اون دارو فروش هم سود خودش رو از سادگی شما کرده

 131. سلام من همین امروز خریدم از عطهری گفتم قص لاغری خیلی خوب میخام خیلی با اطمینان قوطیو در اورد گفت ببر اکه تا ماه دیگه ده کیلو لاغر نشدی بیا‌پولتو پس بگیر بعد با خنده گفت عقط از فردا باید یه سرع بشور وبساب گنی خونه رو ار خاب خلری نیست ،تعجب کردم گفتم مگه نعشع میکنه گف نه سوختو سازتو زیاد میکنه چ‌ن گافیین داره،منم‌شک کردم گفتم پس ۵ تا بده اگه لخم ساخت مبام میگیرم گفت فول میدم میای میگیری الان دو ساعت میشه خوردم خدا رو شکر حالم خوبه اما اشتها ندارم احه عدت دارم نصعف شب غذا میخورم ام یاعت نزدیک ۶ صبح و گدسنم نبیت حابمم میاد حالا تا فردا ببینم‌حالم‌چطور میسه،نگفته نمونه قبلا قدص پومعول هم خیای معروفه گپسول هم‌نیست وخیالی ج افتاده هم مصرف کردم همی علایم نعشگی داست وزمین ری پام تکون میخورد این تجربه پن بود

  پاسخ
 132. سلام اینجا چندین نفر استفاده کردن نتیجه گرفتن اگه تقلبی چرا با کاهش وزن همراه هست

  پاسخ
  • با سلام سوالتون با توجه به توضیحات داده شده ، عکس قرص اصلی و حتی کامنت بعضی افراد بسیار جالب و تأمل برانگیزه. بهرحال تا افرادی مثل شما باشد، فروشنده های سودجو این قبیل دارو ها هم هستن.
   کاهش وزن بدلیل اینکه که مواد روانگران و شیشه و سایر مواد خطرناکی هست که داخلشه از عوارضشون کاهش اشتهاست.
   بنظر شما چون مواد روانگران مثل شیشه باعث کاهش وزن میشه پس مجازه و تقلبی نیست!
   بهتره کمی نگران وضعیت سلامتتون باشید

 133. سلام.منم ۴روزه میخورم ..تپش قلب دارم ..تنگی نفس گرفتم..بیقرار هم هستم..لطفا راهنمایی کنید دکتر..ممنونم

  پاسخ
 134. سلام آقای دکتر این قرص ها آمریکایی است و آمریکا دشمن ما ست پس حرف شما درسته چون می خوان جوانامونا معتاد کنند و پیر هامونو بکشند منم با شما موافقم

  پاسخ
 135. دکتر میتونم از عطاری شکایت کنم چون من خوردم اولا شدید پر انرژی بودم هیچی نخورده بودم اما هیجان داشتم فرداش دستام و سرم سر شد رفتم دکتر فشارم بالا بود اما اون عطاری به من گفت گیاهیه میتونم شکایت کنم ازشون؟؟

  پاسخ
 136. من ۶ روزه دارم مصرف میکنم همراه با ورزش و تقریبا۶ کیلو کم کردم و فشار روی زانوهام کمتر شده و دردی ندارن تقریبا و اینکه این عوارضو من نداشتم

  ؟؟!

  پاسخ
 137. من همش ا هفته خوردم از اون به بعد تپش قلب دارم،واقعا دادم اذیت میشم همش فک میکنم الانه که قلبم بگیره

  پاسخ
 138. خوردن قرص آلفا اسلیم نارنجی در ماه اول بارداری چه عوارض برای جنین می‌تواند اشته باشد

  پاسخ
  • کسی که در دوران بارداری میره از این داروهای غیرمجاز میگیره خیلی خیلی نیاز به مشاوره روانشناسی و روانپزشک داره و باید تحت نظر افراد بزرگتر و تحصیل کرده در خانواده باشه
   چون اونقدر قادر به درک صحیح نیست که در این دوران نباید جان و سلامتی جنین رو به خطر بیاندازه

  • من قصد بارداری نداشتم تازه ی دوهفته است که ازین قرص استفاده میکنم واسه لاغری، یه هفته از پریودم گذشته،امروز تست گرفتم مثبت در اومد فهمیدم که حین استفاده باردارشدم خیلی نگرانم بخاطر اون خواستم بدونم

 139. من ۲۵تا الفا اسلیم خوردم موقع استفاده کم میکنی از وزنت انرژیت زیاده ولی وقتی قطع میکنی دچار افسردگی و بیحالی شدید میشی نخورید این قرصو کاری ندارم چی هست توش

  پاسخ
 140. سلام عزیزان خواهش میکنم استفاده نکنید من استفاده کردم نتیجه نگرفتم باشگاه هم میرم هیج تغییری نکردم تازه وزنم هم استپ کرد عوارض این قرص لاغری آلفا اسلیم چند روزه اول ۴یا۵روز اول جواب میده ولی دیگه تمام میشه بی خوابی توی ۲۴ساعت ۳یا۴ساعت می خوابید یبوست میگیرین عصبی میشین پرخاشگر میشین تپش قلب می گیرین حوصله بچه خودت هم ندارین همش درحال خمیازه هستین بدنتون بی حس میشه با کوچکترین حرفی دعوامیکنین خداسرشاهده همش درسته چون همه ی اینها سرم آمده قید پولش رو زدم ۱۵تا دیگه مونده که ریختمش آشغالی چون از بعدش خیلی ترسیدم توروخدا نخورین

  پاسخ
  • سلام منم ۲ تادونه استفاده کردم ودقیقااین چیزهایی که شمامیگیدوبنده ام داشتم همش توگوشم صدای زنگ میپیچه دستوپام یخ میکنه بی خوابم وخیلی پرخاشگرشدم

 141. سلام‌یکی‌جواب‌بده‌امروز۲تاباهم‌خوردم‌وخیلی‌نفخ‌معده‌وبی‌قراری‌دارم‌چی‌بخورم

  پاسخ
  • سلام خواهرم تو رو خدا نخور من خوردم بیچارت میکنه اولش نمیفهمی بعد چندروز بدتر روز قبلت میشی نخور اگه سلامت خودتت رو میخوای نخور

  • سلام خسته نباشید آقای دکتر من باشگاه میرم وزنم کم میشد این قرص لاغری آلفا اسلیم خریدم تا زودتر نتیجه بگیرم از موقع ای که خوردم وزنم استپ کرد همون فروشنده اسرار داشت همه قرص ها رو بخور درست میشه وزنت از استپی در میاد عوارض این قرص توی ۲۴ساعت ۳یا۴ساعت می خوابی اونم نه کامل پرخاش گر شده بودم یبوست پیدا میشه همش درحال خمیازه هستین فقط دوست داری تنها باشی حوصله بچه خودت هم نداری حالت تهوع داشتم وقتی بعدظهر میشه قرص رو نخوری بی حوصله عصبی کلافه میشی وقتی میخوری قرص رو حالت عجیبی پیدا میکنی وقتی به آقا فروشند ه میگفتم میگفت نگران نباش طبیعی هست تازه میگفت ی قرص گامیدو ی چیز دیگه میگفت بیا بخر ۴۰۰ت باهم بخور تا زودتر جواب بگیری منم همه قرص ها که اضافه موندن ریختم آشغالی خواهش میکنم استفاده نکنید

  • سلام آقای دکتر خواهش میکنم وظیفه خودم میدونستم اون بلائی که سر من آمد سر کس دیگری نیاد و پولشون رو الکی خرج نکنن

 142. کلا۶روزه‌استفاده‌کردم‌وشباخیلی‌گشنم‌میشه‌وامروزروز۷بعد۲تاخوردم‌ولان‌خیلی‌اروغ‌میزنم

  پاسخ
 143. سلام‌امروزبعدازصبحان‌یه‌قرص‌الفاخوردم‌ساعت‌۹و۱۲یکی‌دیگه‌خوردم‌وغیرازاب‌چیزی‌نخوردم‌الان‌خیلی‌تهوع‌دارم

  پاسخ
  • عزیزم اصلا موقع خریدم میگن یکی اما شما سه تا خوردید انگار که سه بار با سکم خالی شیشه کشیده باشی نکن فشار خونت شدید میره بالا خطر داره

 144. سلام خسته نباشید من ۳۱ سال و ۱۰۹ کیلو وزن داشتم از قرص آلفا اسلیم مصرف کردم حالمو بد میکرد روز به روز که بعد از ۲ ماه فهمیدم شیشه داخل قرص بوده آزمایش اعتیاد ازم گرفتن ولی خودم از همه چی بی خبر بودم دو ماه ۹ کیلو کم کردم ولی الان دیگه استفاده نمیکنم اگه میشه راهنمایی کنین

  پاسخ
 145. سلام دکتر صبح بخیر
  یه شرکتی بنام **** هست که توی سایت هم خیلی از این قرص تعریف کردن
  حتی نظرات مشتریها هم مثبت
  این شرکت داروهای خارجی وارد میکنه
  و افرادی که نتیجه گرفتند زیادن
  من هنوز تهیه نکردم این قرصو اما قصد خرید داشتم

  الان با حرفهای شما خیلی دودل شدم واقعا دودل شدم اصلا

  وزنم خیلی بالا نیست خداروشکر با ورزش هم داره کمتر میشه وزنم

  اما توی باشگاه شنیدم و خیلی تحریک شدم برای استفاده و همین امروز میخواستم بخرم اصلا
  صبح زود بیدار شدم گفتم یه تحقیقی بکنم درباره آلفا اسلیم

  الان واقعا با توجه به توضیحاتتون و برخی کامنتها شکو تردید شدیدی بهم دست داد

  پاسخ
  • با سلام و احترام اولا ببخشید اسم شرکت رو به لحاظ اینکه سلامت مردم برای من مهمه، حذف کردم.
   دوم اینکه واقعا نمیدونم باید به چه صورت بیان بشه که محل فروش دارو در داروخانه هست که تمام این داروها هم زیر نظر وزارت بهداشته. هیچ شرکتی هم مجاز به وارد کردن دارو و فروش اون در اینترنت و فضای مجازی نیست
   و در ثانی عکس آلفا اسلیم اصل هم که گذاشتم! و توضیح دادم . جالبه باز شما میگید دودل شدید؟
   دیگه خود افراد باید به این فکر کنن چطوره که فقط توی سایت فروشنده، همه ازش تعریف میکنن! جز اینکه که تبلیغاته!؟ البته عرض کنم این سایتها هم بدون هیچ مجوز اولیه و ابتدایی هستن و بعضا فقط یه شماره دادن والا داروخانه های آنلاین مجوزهای سفت و سختی دارن و نمیتونن همه چیز بفروشن

  • دکتر اگه کسی بخوره جواب ازمایش مثبت میشه؟ یعنی واقعا نجاتم دادید من کلا ۵کیلو اضافه وزن داشتم عطاری چقدر تاکید کرد عالیه گیاهیه زود کم میشه اومدم گفتم تحقیق کنم که مطلعاتتون رو خوندم یه دنیا ممنونم

 146. من قرص اسلیم خوردم جو گیر شدم به همه زنگ زدم احوال پرسی کردم بعدم مثل خر کار کردم دوپینگ بود یهوو هم خاموش شدم و افسردگی گرفتم

  پاسخ
  • وای چرااااا منم اینطوری شدم یبار خوردم دیونه شدم انگار از خودم در اومدم دقیقا گوشیو ورداشتم با همه حرف زدم تو محل کار با همه حرف زدم به خدا داره دکتر راست میگه وگرنه این عوارض طبیعی نیست

 147. لطفا به من کمک کنید یه نمونه خارجی بهم معرفی کنید من در خارج از ایران هستم چهار قلودارم ونمی تونم از خانه خارج بشم برا ورزش حتی تو خونه هم وقت ندارم وخیلی خسته هستم

  پاسخ
  • سلام هیچ داروی لاغری نیست که خیلی موثر و ماندگار باشه. هر داروئی هم بگیرید چندکیلویی وزن اولش کم میشه بعدش با رها کردن دارو، وزن هم بر میگرده.
   اگه لاغری دارو داشت که کارهمه راحت میشد و هیچ فرد چاقی در دنیا وجود نداشت هرکی چند تا قرص میخورد وزنش نرمال میشد!

 148. من این قرص رو خریدم هم دلم می خواد استفاده کنم هم بشدت می ترسم واینکه دوروز هست که قرص رو خوردم سردردهای وحشتناک حالت تحو ‌دوشب هست که اصلا نخوابیدم بخدا اصلا شرایط ورزش کردن رو ندارم همین طور هم دارم چاق می شم موندم چیکار کنم

  پاسخ
  • سلام عزیزم من شما رو نمی شناسم ولی خواهش میکنم استفاده نکنید من استفاده کردم نتیجه نگرفتم باشگاه هم میرم قبل از این قرص لاغری آلفا اسلیم من قرص فلوردور استفاده کردم خوب بود ولی این قرص آلفا اسلیم نه که لاغر نمیشید بلکه یبوست میشید بیخواب میشین کل ۲۴ساعت ۳یا خیلی۴ساعت میخوابین بیحال هستین به غیر ۴یا۵روز اول عصبی میشین پرخاشگر میشین من قطع کردم قرص رو تو رو خدا نخورین راستی قلبتون هم تپش پیدا میکنه من تو مدت ۱۸روز بیچاره شدم همش درحال خمیازه هستین فقط هم دوست دارین تنها باشین

  • سلام عزیزم من شما رو نمی شناسم ولی خواهش میکنم استفاده نکنید من استفاده کردم نتیجه نگرفتم باشگاه هم میرم قبل از این قرص لاغری آلفا اسلیم قرص لاغری فلوردور استفاده کردم نتیجه گرفتم ایرانی هم هست عوارض جانبی هم نداره ولی قرص لاغری آلفا اسلیم چند روزه اول ۴یا۵روز اول جواب میگیری کم میکنی ولی وزنت استپ میکنه چون من خوردم هیچ فایده ای نداره جز عوارض جانبی عصبی میشی یبوست میشی تپش قلب می گیری بیخواب توروز ۳یا۴ساعت می خوابی همش درحال خمیازه هستین فقط دوست داری تنها باشی حوصله بچه خودت هم نداری حالت تهوع داری نخورید خواهش میکنم استفاده نکنید

 149. تجربه استفادم از قرص آلفا اسلیم کمی طولانیه ولی ارزش خوندن رو داره

  سلام خدمت دکتر روشن ضمیر و کسانی که این نظرو میخونن، حدود ۲ ماه میشه که برای کاهش وزن به باشگاه میرم و یک روز درمیان هوازی کار میکنم تو این مدت هر ۱۰ روز خودمو وزن میکردم و تو این دوره ۱۰ روزه حدود ۲ کیلو وزن کم میکردم، بعدش یکی از افرادی که به باشگاه میومد درباره قرص آلفا اسلیم بهم گفت و اینکه چطور از حالت استپ وزنی اونو درآورده و وزنشو بصورت چشمگیری کاهش داده، منم از سر کنجکاوی رفتم و گرفتم و تو دوره ۱۰ روزه امتحانش استفاده کردم، پس از پایان دوره دوبا ره خودمو وزن کردم، ولی اینبار بجای ۲ کیلو ۴.۵ کیلو وزن کم کردم. خیلی خوشحال شدم ولی یکدفعه حرف هایی که در مورد قرص های لاغری گفته میشه یکم مرددم کرد و خواستم در مورد ترکیباتش بدونم، از اینرو در اینترنت شروع به جستجو کردم اولش سایت های فروش و جستجو کردم که درمورد ترکیبات و نحوه تاثیر گذاریش نوشته بود ولی قانع نشدم و دوباره درباره عوارضش جستجو کردم و وارد این سایت شدم و نوشته دکتر رو خوندم و شککم بیشتر شد و به جستجو بیشتر پرداختم و مطالبی که پلیس و سازمان غذا و دارو در باره عوارض این داروها و مواد اصلی تشکیل دهنده خوندم یقین پیدا کردم که این قرص و قرص های مشابه واقعا تقلبی هستند. در واقع مواد اصلی تشکیل دهنده این قرصها (متامفتامین) یا همون شیشه هست که از اثرات آن کاهش شدید اشتها و کاهش وزن سریع هستش که در گذشته هم برای کاهش وزن از آن استفاده میکردن ( لطفا خودتون هم درباره مواد تشکیل دهنده واقعی و اثراتی که دارن بصورت کامل در نت جستجو کنید).
  این تجربه ام در استفاده از این قرص بود. خدارو شکر زودتر به این موضوع پی بردم، خلاصه که خودم اولش به عوارض این قرصها اعتقادی نداشتم ولی تو این دوره استفاده خودم یقین پیدا کردم.
  درسته لاغری سخته و ورزش کردن بصورت مستمر به اراده و انگیزه زیادی نیاز داره، ولی هیچ چیزی به اندازه سلامتی ارزشش رو نداره. این چربی ها یکی دو ماهه بوجود نیومدن که دو سه ماهه هم از بین برن . موفق باشین
  و ممنون از دکتر که این مطلب رو به اشتراک گذاشتن و اطلاع رسانی کردن.

  پاسخ
 150. سلام ببخشید من قرص آلفا اسلیم گرفتم از داروخانه آشنا بود باهامون ولی کپسول نارنجی رنگ ولی به من گفت اصل هستش حالا من چیکار کنم

  پاسخ
  • سلام عرض کردم که در داروخانه نیست. و مجاز نیست . عکس اصلش هم بالا گذاشتم و توضیحات کامل دادم. این فردی هم که از طریق داروخانه فروخته از عنوان داروخانه سواستفاده کرده. دارو رو ببرین غذا و دارو و از اون فرد و داروخانه شکایت کنین

 151. وایی من این سه چهار روزه میخورم امروز همش سر درد و حالت تهوع و ضربان قلب شدید دارم …همشم گرسنمه میرم غذا بخورم حالم بد میشه…. همش ١۶ سالمه بخدا اشتباه کردم خوردم

  پاسخ
  • منم بخدا اینطوری شده بودم همون ۱۶ سالمه ، اشتباه خیلی خیلی بزرگی کردم که استفاده کردم الان مدام چشام سیاهی میرع

 152. وای من دیروز صبح ی دونه خوردم تا شب تا صبح خوابم نبرد خیلی عجیبه .اشتهام کم شد ولی کلافه بی خواب شدم

  پاسخ
 153. میگن:
  خالیق هر چه لایق
  خوب معلومه داروئی که توی داروخانه نیست تقلبیه. جالبه میرن میخرن بعد که مشکل پیش اومد میان پیش متخصص

  پاسخ
 154. سلام خسته نباشید من هر راهی رو برای کاهش وزن رفته ام شاید دو سه کیلو کم کردم و خسته شدم و دوباره بیشتر برگشت

  پاسخ
 155. ببخشید من یادم رفت بگم من هردوزانوم ساییدگی دارن ودکتر گفته باید وزنم بیاد پایین یاباید جراحی زانو کنم سن زیادی هم ندارم ولی متاسفانه وزنم خیلی زیاده

  پاسخ
 156. آقای دکتر واقعا هیج داروی لاغری ساخته نشده یعنی هیچ کشوری نتونستن داروی برای لاغر کردن بسازن یا هست ولی ایران تاییدش نمیکنه ؟ عاجزانه ازتون میخوام جوابموبدید اگه محصول لاغری هست که ضررنداره معرفی کنید البته ایران همه میگن تمام محصولات لاغری ضرر داره حالاچرا نمیدونم حداقل بگید کدومشون کمترین ضررودارن تشکر

  پاسخ
  • یکسری داروهای لاغری هستن که تایید شده هستن و متخصص میتونه واستون بنویسه ولی همه اثرات اندک و موقت داره مثلا چند کیلو و در نهایت بعد از مصرف نکردن دارو و مصرف مواد غذایی مثل سابق ، وزن هم برمیگرده

 157. سلام همه دکترای ایران هیچ قرص وکپسول وهرچی مربوط به لاغری وممنوع کردن وتایید نمیکنن خب لطف کنید راهنمایی کنید پس چی آدمای مثل من چیکارباید بکنن من تقریباتمامی رژیم های دنیاروامتحانکردم چندین دوره هم زیر نظر دکتر بودم ولی واقعا خسته شدم وزده شدم چون بعد از هر بار اشتهام ومیلم به غذابیشترمیشد مخصوصا اون غذاهای که ممنوع بودحتی رژیم گرفتم که همه چی توش باشه ولی باز بی فایده بود طبق تجربه من بعد از ۲۰سال رژیم گرفتن یاباید رژیم وتاآخرعمر ادامه بدی که واقعا درتوانوتحمل هیچکس نیست یااز قرص وکپسول لاغری استفاده کنی

  پاسخ
  • ساده بگم چون تغییر سبک زندگی فقط مراجعه به متخصص تغذیه نیست. بلکه باید در کنارش هم متخصص مشاوره و روانشانسی باشه و هم تربیت بدنی و ورزش.
   افراد فکر میکنن فقط یه رژیم بخرن همه چیز درست میشه. درصورتی که تغییر سبک زندگی و کلا تغییرات نهادین بستگی به خیلی چیزا داره مثلا باورها و اعتقادات و..

  • انجام عمل لاغری بای پس معده یا اسلیو
   من انجام دادم فوق العاده راضی باسن ۲۷سال تز وزن ۱۳۳رسیدم ب ۸۵ در یکسال

 158. سلام من متاسفانه بی خبر ۲دوره کپسول آلفا گرفتم وخوردم هردفعه تایک هفته خواب شبانم بهم ریخت ولی درهردوره خوب بودم ولاغر شدم وبعدشم دیگه اضافه نکردم الان هنوز باز کمی اضافه دارم مطلب شماروالان خوندم حالا موندم چیکارکنم

  پاسخ
  • سلام اینها عوارض مصرف مواد خطرناک مثل مواد روانگران و مخدره.
   کاری که باید انجام بدید اینکه به جایی اینکه در اینترنت دنبال دارو درمان باشید و توی دام افراد سودجو و فروشنده داروهای خطرناک مثل همین آلفا اسلیم، به متخصص تغذیه مراجعه کنید

 159. سلام وقت بخیر، من این قرص خریدم و روی جعبه کد اصالت داره و اس ام اس که دادم تأیید شد، حدود یک دوره هست که استفاده میکنم و هیچ کدوم از این عوارض نداشتم فقط دو روز اول بی خوابی بود که به دلیل کافئین بسیار بالا هست، به نظرم این داروها هم اصل و تقلبی داره، قطعا تقلبی ها عوارض جبران ناپذیری دارند

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر. بالاتر توضیح دادم. اما باز عرض میکنم. اما اولا شما قرصش گرفتید یا کپسول؟ این محصول یعنی آلفا اسلیم اصل آن به صورت قرص هست که که ترکیبات آن شامل ویتامین آ، سی و ای و همچنین عصاره های گیاهی مثل لوبیا سفید، جینکو، جنسینک، رزماری و.. است که عکس آن را خودم گذاشتم و خودتون می تونید توی وبسایتهای خارجی ببینید که بیهوچه کافئین و مواد خطرناک ندارد و عوارض مثل بی خوابی و غیره هم ندارد. و کلا برای کاهش اشتها نیست. فقط به گفته سازنده مقداری مانع جذب کربوهیدرات می شود!

   این قرص الفا اسلیم اصل خارجی که گفتم تا به حال وارد نشده و هیچ مرکز مجاز فروشی ندارد اگر بود که الان در داروخانه وجود داشت! لذا لیبل اصل بودن که همان کدی هست که شما میفرمایید هم طبیعتا ندارد. این کد فقط به محصولات مجاز میدهند. اگر هم شما کدی ارسال کردید و پیام آمده، چون هم بعضی تقلب می کنند از محصولی دیگر روی داروهای غیر مجاز می زنند. اصولا کد مجاز بودن دارو به داروهای داروخانه ای و مجاز می دهند!!!
   البته مهم تر اینکه اون داروی که شما میفرمایید یه چیز دست ساز است که به شکل کپسول وجود دارد نه قرص. چون این پوکه های خالی کپسول به قیمت ارزان در عطاری هم موجود است، افراد سود جو این پوکه ها را میخرند و داخل آن مواد غیرجاز مثل شیشه و مواد روانگردان میریزند. ساخت قوطی و برچسب این داروها هم خیلی ساده است.
   اما اینکه شما عوارضی کمتری داشتید به این خاطر است که چون دست ساز است ممکن است در آن دارویی که شما مصرف کردید مقدار و نوع موادش متفاوت بوده مثلا کمتر بوده. یا ممکن است بدن شما زودتر به مواد خطرناک سازگار شدید. چون بدن افراد متفاوت است یک داروی روانگردان روی فردی ممکن است خیلی اثر داشته باشد روی فردی دیگر کمتر

 160. من دارم از قرص آلفا اسلیم استفاده کردم وزن کم کردم اما باز برگشت و هم عوارض گرفتم آلفا اسلیم و گلوریا واقعا شیشه داره

  پاسخ
  • بله دیگه.وقتی چیزی غیرمجاز باشه و همینه . احتمال وجود هر ماده ای مثل مواد مخدر وشیشه هست
   اگه مجاز بود و بدون برگشت و بدون عوارض که الان همه دنیا مصرف می کردن کلا مشکل چاقی حل میشد!!!

 161. سلام اگه قرص گلوریا و الفااسلیم غیر مجازن، ی داروی خوب معرفی کنین ک اشتهارو کم کنه و تو داروخونه هاهم بشه پیداش کرد

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر اگر که نداره. گلوریا و آلفا اسلیم در هیچ داروخانه ای نیست و کاملا حتی از ظاهرشون هم مشخصه دست سازه و هیچ فروشنده مازی نداره.
   در خصوص کاهش اشتها و وزن مکملهای زیادی در داروخانه هست مثل مکملهای پودری، یا موادی مثل چای سبز و دهها مورد دیگه شاید ۱۰۰ تا بشه نام برد اما مشخصه همه اونها اثر اندک و موقته!

  • سلام قرص الفا اسلیم چه عوارض های بدی داره برای کسی ک کلا یه دوره مصرف کرده ودیگه مصرف نمیکنه
   میخوام بدونم چه عوارض بدی داره مجرده۲۰سالش هم هس؟
   اگر فقط یه دوره خورده باشه چه عوارض بدی جز اینایی ک گفتین میتونه داشته باشه رو سلامتیش؟

 162. دارم از درد میمیرم
  کل بدنم بی حس شده مغذ سرم جمع میشه
  قرص رو انداختم کی خوب میشم واییییی

  پاسخ
  • برادر خواهر شما فکر کنم به جای قرص آلفا متادون خوردی چون عوارض متادون این‌است من هر دوتا شو مصرف کردم عوراض متادون اینایی که شما میگی

 163. سلام دکتر قرص آلفا چطوره برام توضیح میدین دارم استفاده میکنم
  نظر شما مهمه فقط
  دو روز خردم یبوست دارم تلخی دهان و بی خوابی تا چن روز اینطوری هستم

  می ترسم خیلی

  من می تونم قزص عفونت بخورم وقتی اینو می خورم

  پاسخ

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه