عوارض قرص الفا اسلیم

آیا قرص آلفا اسلیم عوارضی دارد؟

قبل از بررسی عوارض قرص الفا اسلیم، باید عرض کنم روزانه سوالات زیادی در خصوص این قرص و قرصهای مشابه آن از من می‌شود.

اکثر افراد دنبال نظرات در مورد قرص لاغری الفا اسلیم یا قرصهای مشابه هستند یا می خواهند تفاوت الفا اسلیم اصل و تقلبی را بدانند! اما کمی بیشتر فکر کنیم وقتی دارویی در هیچ داروخانه ای چه در ایران چه در هیچ کجا یافت نمی‌شود؛ نشانه چیست؟ جواب واضح و مشخص است.

چرا اینقدر خود را ساده نشان می‌دهیم که افراد سود جو با عنواینی همچون کپسول لاغری آلفا اسلیم اصل ساخت آمریکا مخصوص استاپ وزنی ما را فریب دهند.

آیا هرگز داروئی خارجی را از داروخانه گرفته اید؟ کافی است بسته‌بندی، اطلاعات روی دارو و مجوزهای درج شده و اینکه حتی با اس ام اس هم میشود اصل بودن آن را چک کرد، با این داورهای تقلبی مقایسه کنید.

عوارض قرص الفا اسلیم

براستی ظاهر داروی الفا اسلیم و قرص های غیر مجاز مشابه خودشان هم فریاد میزند که “من تقلبی هستم و بصورت دستی و زیرمینی ساخته شدم”.

بارها در تحقیقات نشان داده شده ترکیبات قرص های لاغری غیر مجاز مثل این آلفا اسلیم شامل موارد زیر است.

ترکیبات قرص لاغری الفا اسلیم

ماده روانگردان پی سی پی (گرد فرشته)
سایر مواد روانگردان و شیشه ( مانند آمفتامین، متانفتامین، متیلن دی اکـسی متانفتـامین)
سیبوترامین
هورمونهای تیروئید
سودوافدرین
آمفپرامون
فنل فتالئین

عوارض قرص لاغری آلفا اسلیم

تمام این موارد غیر مجاز و خطرناک است والا براحتی در داروخانه ها موجود بود. البته روی داروها (از جمله الفا اسلیم ) هیچگاه نام این مواد غیرمجاز بر روی برچسب ذکـر نمی شود و مصرف کنندگان نسبت به عوارض جانبی و مشکلات سلامتی ناشی از مصرف این کپسـول هـا بـی‌اطـلاع هستند. مصرف کننـدگان فکـر مـی کننـد کـه ایـن محصولات (از جمله الفا اسلیم ) گیاهی و طبیعی اند و عوارض خطرناکی ندارند.

بیشتر بخوانید
کاپسیتابین داروی سرطان معده، مصرف کپسیتابین.

از عوارض و مشکلات بالینی متعدد این ترکیبات (که در داروهای لاغری غیر مجاز از جمله الفا اسلیم ) به موارد زیر می توان اشاره کرد:

بیماریهای قلبـی عروقی
اختلالات کبدی
تغییرات خلق وخو
افسردگی
بی خوابی
افزایش فشار خون
افزایش ضربان قلب
بی قراری
وابستگی به دارو و اعتیاد
افکـار خودکشی

در حــال حاضــر تبلیغات گمراه کننده در اینترنت و فضای مجازی بـرای داروهای لاغری گیاهی خـارجی برای درمان چاقی افزایش یافتـه اسـت و مردم بایستی در استفاده از این داروها هوشیار باشند.

محل فروش دارو در داروخانه است و داروهایی که در هرجایی بجز داروخانه بفروش میرسد مثل اینستاگرام، گوگل، آرایشگاه‌ها و باشگاه‌های ورزشی اما در داروخانه نیست بطور قطع داروئی غیرمجاز و تقلبی است.

جواب به سوالات متداول کاربران در این سایت:

قرص لاغری گلوریا بهتره یا آلفا؟

هر دو غیر مجاز و خطرناک هستند و توصیه به مصرف نمیشه.

قرص لاغری آلفا اسلیم قیمت

متاسفانه با وجودی که این دارو بصورت زیر زمینی و با مواد ارزان قیمت تهیه میشود هر بسته آن حدود نیم میلیون تومان فروخته می شود! مشتریان هم پول زیاد می دهند و هم عوارض زیاد

قرص لاغری آلفا اسلیم خوبه؟

متاسفانه با وجود اینکه به صراحت عوارض آن شرح داده شده، دوستان مطلب را نمیخوانند.

عوارض قرص لاغری آلفا اسلیم نارنجی

عوارض مشابه موارد بالاست.

ایا قرص لاغری الفا اسلیم شیشه دارد

این دارو بطور زیر زمینی تهیه میشود حال بسته فردی که آن را تهیه می کند مواد مختلفی از قبیل موارد بالا استفاده می شود یکی از موادی که در این داروها بوفور استفاده می شود همین شیشه است و با توجه به عوارضی که افراد گزارش می دهند کاملاً مشابه مصرف این مواد مخدر است.

بیشتر بخوانید
مکمل‌های دی ایندولیل متان DIM: مزایا، عوارض جانبی

ایا قرص الفا اسلیم باعث بی خوابی میشود

بله بدلیل وجود مواد روانگردان و شبه مخدر آن.

عکس قرص آلفا اسلیم اصل

در اینجا لازم به ذکر است که آلفا اسلیم اصل که فقط در سایتهای خارجی به فروش می رسد به صورت قرص هست که که ترکیبات آن شامل ویتامین آ، سی و ای و همچنین عصاره های گیاهی مثل لوبیا سفید، جینکو، جنسینک، رزماری و.. است که این قرص مواد خطرناک ندارد و عوارض مثل بی خوابی و غیره که بالاتر عنوان شد، هم ندارد.  البته این قرص کلا برای کاهش اشتها نیست. فقط به گفته سازنده مقداری مانع جذب کربوهیدرات می شود! که آن هم تاثیر چندانی ندارد.

عکس آلفا اسلیم اصل عکس قرص آلفا اسلیم اصل

این قرص الفا اسلیم اصل خارجی که عکس آن را در بالا میبینید فعلا فقط در سایت‌های خارجی وجود دارد و تا به حال وارد نشده و هیچ مرکز مجاز فروشی ندارد. یعنی در داروخانه وجود ندارد!

این آلفا اسلیمی که در مراکز غیر مجاز مثل عطاری، باشگاه و اینترنت به فروش می رسد یک چیز دست ساز است که به شکل کپسول وجود دارد نه قرص. چون اصلا این افراد سودجو نمی‌توانند به صورت قرص درست کنند آن هم به این کیفیت. به جزئیات بسته هم دقت کنید!

افراد سودجو پوکه های خالی کپسول را  که به قیمت ارزان و در رنگهای مختلف، در عطاری ها هم موجود است، تهیه می کنند و داخل آن مواد غیرمجازی که بالاتر عنوان شد می‌ریزند. همانگونه که می توانید در اینترنت عکس آلفا اسلیم را سرچ کنید تمام آنها به شکل کپسول است و جالب تر که بعضی قرمز بعضی نارنجی است حتی ممکن است به رنگ سفید هم ببینید!

بیشتر بخوانید
عوارض قرص گلوریا

در نهایت توجه کنید که فقط دارویی که بصورت مجاز وارد شده باشد و در داروخانه باشد لیبل اصالت و کد وزارت بهداشت دارد، پس وقتی آلفا اسلیم مجاز وارد نشده اگر هم شما لیبلی روی آن ببینید مطمئناً لیبل تقلبی است مثلا از داروهای دیگر کپی شده و بهر حال تقلبی است.

خلاصه 

با وجودی که در این مقاله خیلی واضح توضیح دادم اما هنوز بسیاری از دوستان در خصوص آلفا اسلیم می پرسند. پس بگذارید خلاصه مطلب را بگوییم.

در تقلبی بودن، غیر مجاز بودن و خطرناک بودن کپسول الفا اسلیم هیچ شکی نیست.

در اینکه، در هیچ مرکز مجازی بفروش نمی رسد بجز در عطاری، باشگاه، اینترنت و اینستاگرام هیچ شکی نیست.

در اینکه عوارض خطرناکی دارد هم هیچ شکی نیست.

در اینکه فقط فروشنده ها و افرادی که تبلیغ می‌کنند از آن تعریف می کنند و یا با اسامی ناشناس کامنت می گذارند که عوارض ندارد و اصل است که هیچ شکی نیست.

در اینکه عده ای افراد سودجو از نیاز و میل شما که لاغری و تناسب اندام است سواستفاده می کنند و با جان و مال شما بازی می کنند شکی نیست.

حال سوال اینجاست که چرا باز از من می‌پرسید عوارض آلفا اسلیم چیست و آیا خوبه؟

طریقه چک اصالت قرص لاغری آلفا اسلیم

سایت های فروش غیر مجاز کاملاََ مشخص اند چرا که هیچ مجوزی ندارند. فقط یک شماره تلفن همراه دارد. حال همین ها ادعا می کنند این محصول اصل است و می شود در سایت آن را چک کرد. اما چه سایتی؟

بیشتر بخوانید
مهارکننده های مونوآمین اکسیداز یا MAOI چیست؟

یعنی هر کسی یک سایت فیک تأسیس کند و دارو تأیید کند کافی است! اگر فکر می‌کنید اینکار سختی است بشدت اشتباه می‌کنید هزینه تأسیس اینچنین سایتی به اندازه فروش فقط ۱ بسته این دارو غیرمجاز یا حتی کمتر است چرا این داروها بالای ۹۰ درصد برای فروشنده سود دارد.

متأسفانه فروشنده های غیرمجاز بشدت به فهم مردم توهین می کنند که اولاََ چک کردن اصالت دارو مخصوص ایران است و چنین چیزی در خارج کشور وجود ندارد.

دوماََ سایت‌های چک کردن اصالت دارو در ایران فقط زیر نظر وزارت بهداشت و از طریق دو سایت زیر است:

ttac.ir

irc.fda.gov.ir

هر سایتی غیر از این، سایتی فیک و غیرمجاز است!

تست مثبت مورفین و متا آمفتامین

یک عکس آزمایش هم یکی از کاربران ارسال کردند و درخواست داشتن که منتشر کنم چون که وقتی آزمایش دادن تست اعتیادشون مثبت شده یعنی مورفین و متا آمفتامین (همون شیشه) که طبق گفته خودشون از فروشنده شکایت کردن و پیگیرن

سایر مقالات در این زمینه

عوارض قرص فت فیس برای بارداری
عوارض قرص بلک اسلیم
عوارض قرص رزبری کتون تمشک
عوارض قرص جی سی
عوارض قرص گلوریا
عوارض قرص فلوردو
عوارض قرص فت فست یا fat fast
عوارض قرص super fat face چیست
عوارض قرص لاغری پلاتین
عوارض قرص لاغری اسلیم پلاس

لیست قرص های چاقی مورد تایید وزارت بهداشت

۴/۵ - (۲۶۰۵ امتیاز)

276 دیدگاه دربارهٔ «عوارض قرص الفا اسلیم;

 1. سلام من قرص الپرازولام زولپیدم مصرف میکنم الان یه قرص لاغری خریدم گفتم چون این این دارو ها رو مصرف میکنید جواب نداد وگفت تازه تضمینی بود ولی گردن نگرفت چون من قبلا مصرف میکردم و جواب داده بود احساس کردم جنسش خوب نبود

  پاسخ
 2. سلام منم ۱۱روز استفاده کردم وزن کم نکردم سایز کم کردم ولی اشتباه کردم بعد سه روز پشت سرم روزی ۲عدداستفاده کردم امروز همه رو ریختم بیرون الان ۳شبانه روز خواب ندارم رژیم غذای از اینا قرصا بهتره ولی اینا واقعان عوارض داره خواب ندارم دیووونه شدم من راضی نبودم از این محصول

  پاسخ
 3. سلام منم این قرص رومصرف کردم تقریبلادوماه وباورزش ورژیم ۲۵کیلوکم کردم خیلی به خودم فشارآوردم ،متاسفانه همه این کپسول هاعوارض دارن وتقریبابیشترشون رواستفاده کردم وعصبی وپرخاشگرواحساس خالی بودن سر،نداشتن کنترل که باعث تصادفم شد ولی آلفاهیچ کدوم اینارونداشت .

  پاسخ
 4. سلام من خریدم کپسول لاغری الفا اسیلم لاغر هم شدم خودم عوارضی ندیدم معده دردم هم موقع استفاده کم شده

  پاسخ
 5. سلام من دو روز الفا اسلیم مصرف کردم
  توهمین دوروز داشتم دیوونه میشدم نمیتونستم بخوابم
  تمام دهنم آفت زد . خیلی خیلی انرژی داشتم و حالم بد بود

  پاسخ
 6. سلام من قرص الفا نارنجیشو میخوردم بعد مصرف شروع به حرف زددن بدون استراحت میکردم خیللی حرف میزدم با همه دعوام میشد بدبین شده بودم کلااا بیدار بودم سه شبانه روز نمیخابیدم و….

  پاسخ
 7. سلام من آلفا اسلیم استفاده کردم به خونریزی افتادم،دوسال درمان کردم خوب شدم،الان دوباره استفاده کردم باز هم لک بینی شروع شده

  پاسخ
 8. سلام من الان نزدیک ۲ساله دارم مداوم هر روز استفاده میکنم اول گلوریا می‌خوردم روزی ۱عدد الان آلفا میخورم روزی ۱۰عدد دیگه برام جنبه لاغری نداره بهش عادت کردم نمیتونم ترکش کنم ی روز که نمی‌خورم پرخاشگری میکنم حوصله هیچ کس ندارم سرکار مدام درحال جنگیدنم

  پاسخ
 9. سلام
  توروخدا این کپسول کوفتی رو نخورید من ۲ماه مصرف کردم ۲۰ کیلو کم کردم اما زندگیم بهم ریخت وقتی قرص رو میخوردم ۲ساعت سرخوش و شاد بودم بعدش انقدر پرخاشگر میشدم که به زمین و زمان فحش میدادم شبا خواب نداشتم اگه دوروز هیچی نمیخوردم هم گشنم نمیشد . بعد ۲ماه فهمیدم معتادش شدم .این لعنتی شیشه توشه بخاطر یه اضافه وزن زندگی خودتونو به خطر نندازید . الان ۱ماهه که دیگه نمیخورم .توروخدا نخورید…

  پاسخ
 10. سلام من۲روزخریدم حالانمیدونم مصرف کنم یانه اخه هرکسی یه نظرمیده نمیدونم کدوماراباورکنم 🥹😔

  پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه