خیلی خوش آمدید

با تکمیل این فرم از تمام خدمات ما بهره‌مند می‌شوید. که بطور خلاصه شامل رژیم غذایی با تمام مشخصات ذکر شده و نیز تمریناتی رواشناختی جهت حفظ و ادامه رژیم می‌باشد.

رژیم ارائه شده فقط کالری شماری صرف و برای دوره محدودی طراحی نمی‌گردد؛ بلکه بر اساس علم تغذیه و جدیدترین توصیه‌های  تغذیه ای می‌باشد.

تمرینات تلفیقی از روش‌های روانشناختی از جمله مدل CBT است که تنها روش اثبات شده حفظ وزن کاهش یافته در طول زمان می‌باشد؛ این دوره که حدوداً یک‌ماهه خواهد بود، توسط تمریناتی ساده که بصورت روزانه به شما داده خواهد شد انجام می‌شود. روشی که تمرینات ارائه می‌گردد بسته به سلیقه شما می‌تواند از طریق واتساپ، تلگرام و… و یا تماس تلفنی باشد.

همچنین توجه کنید:

این روش به این صورت نیست که یک تکه کاغذ که روی آن رژیم و تمرینات مربوطه نوشته شده است؛ به شما بدهیم و شما را به امان خدا رها کنیم.

از آنجا که این روش؛ راهی برای تغییرات اساسی و ماندگار آنچه که باعث پرخوری و عدم توانایی حفظ وزن و رها کردن رژیم در دراز مدت می‌شود، است؛ شما نیاز به چند چیز دارید:

-تصمیم خود را برای تغییر سبک زندگی جهت کاهش وزن و حفظ سلامتی گرفته باشید و واقعاً از پرخوری خسته شده باشید. شما بایستی تمایل دورنی به تغییر داشته باشید وگرنه هیچ روشی، به زور از دست شما غذا نمی‌گیرد و شما را لاغر و سالم نخواهد کرد.

-هوشیار باشید. فریب تبلیغات کذب و اغواگرانه را نخورید. شاید زیاد دیده باشید که جهت تبلیغات چهره خندان افرادی را بعد از یک رژیم یا مصرف دارو به نمایش می‌گذارند، که چقدر خوب بنظر می‌آیند. حتی به تازگی با پرداخت مبالغ هنگفت؛ از سلبریتی‌ها یا ادمین پیج‌های پر بازدید که صرفاً کارشان کسب درآمد از طریق تبلیغات است، جهت این امر استفاده می شود. واقعاً با یک عکس یا  توصیه یک فرد معروف چقدر می‌توان گفت یک رژیم موفق، ماندگار و بدون عوارض جسمی و روانی بوده است. از دیدگاه ما رژیم موفق، با دو عکس قبل و بعد از رژیم و پیشنهاد یک  پیچ اینستاگرام با فالوئر زیاد به هیچ‌وجه مشخص نمی‌شود. کاهش وزن که چیز پیچیده‌ای نیست: کافی است کالری که دریافت می‌کنید، کمتر از کالری باشد که مصرف می‌کنید. البته که این با کاهش دریافت کالری و افزایش فعالیت بدنی قابل دست یافتن است. پس اجازه ندهید با تبلیغات از شما سوء‌استفاده کنند، اگر آن رژیم نرم افزاری و هوشمندی که در حال حاضر این برنامه‌های کاهش وزن معروف ارائه می‌دهند، می‌خواهید؛ نیازی به پرداخت هزینه‌های هنگفت نیست، در سایت آر دایت ما آن را رایگان ارائه می‌دهیم. سایر لوازم لازم مثل ترازو و لیوان یا کتاب‌های انگیزشی نیز به قیمت مناسب خود تهیه کنید. بله تعجب نکنید، کاملاً رایگان! حتی بدانید نرم افزاری که ما استفاده می‌کنیم بهترین و پرکاربردترین نرم افزار تغذیه کشور است.  اما چیزی که اینجا ارائه می‌شود، چیزی فراتر از کاهش کالری است.

برای تغییرات اساسی هیچ روش یک شبه‌ای وجود ندارد. هیچ روش کاهش کالری، هیچی دارو، دمنوش و قارچی، هیچ چالش لاغری و... حتی اگر تأثیرات موقتی داشته باشند، باعث تغییرات اساسی و ماندگار نمی‌شوند. هر تغییری در زندگی، بخصوص اصلاح سبک زندگی نیاز به صبر، تلاش و پشتکار و البته در مسیر و راه درست آن دارد.

اگر در گذشته با انگیزه بالا، تلاش‌های زیادی جهت کاهش وزن داشته‌اید و با تحمل گرسنگی یا روش‌های غیراصولی از جمله روش کالری شمار، مصرف دارو، رژیم‌های غیر علمی و... به سلامت جسمی و روحی روانی خود آسیب رسانده‌اید، اما مجدداً رژیم خود را شکسته‌اید و وزن‌تان برگشته است، مطمئناً راه اشتباهی را می‌رفتید یا سرخود رژیمی سخت و فعالیت بدنی شدیدی شروع کرده‌اید یا از فردی غیر متخصص راهکار گرفته‌اید. البته نگران نباشید؛ شما تنها نیستید؛ تحقیقات جهانی نشان داده است موفقیت در بهترین رژیم‌ها هم  اگر بدون تغییرات اساسی در افکار و باورها نباشد، ۵ تا ۱۰ درصد است. یعنی از بین ۱۰۰ نفر فقط ۵تا۱۰ نفر آنان موفق به حفظ رژیم و وزن کاهش یافته می‌شوند. اگر این همه تبلیغ واقعاً درست بود که در جامعه همه لاغر و باریک اندام و سالم بودند، اما متأسفانه آمارهای نگران کننده‌ای از بابت شیوع چاقی و بیماری‌های مرتبط با تغذیه گزارش می‌شود.

اگرچه ما نیز از شما تلاش و پشتکار میخواهیم؛ اما فرق اینجا در این است، چون روش ما علمی و اثبات شده است؛ تغییرات رخ خواهند داد. این روش کمک خواهد کرد افکار و احساسات بد و ناکارآمد در طول رژیم از قبیل احساس محرومیت، حرص و ولع به غذا، گرسنگی همیشگی و... و تمام مشکلاتی که در طول رژیم باعث آزار روحی روانی می‌شوند و عامل اصلی رها سازی رژیم اند، مدیریت کنید و بهبود بخشید. بنابراین با ادامه رژیم نه تنها حفظ رژیم مشکل‌تر نخواد بود، بلکه با تغییر باورها و نگرش‌تان حفظ رژیم لذت بخش‌تر و راحت‌تر خواهد شد.

- از آنجا که تمرینات روزانه است، برای اینکه بتوانید براحتی تمرینات را انجام دهید و روی هر تمرین تمرکز کافی داشته باشید، تمام تمرینات یکجا ارائه نخواهد شد. تمرینات روزانه از طریقی که خود شما میل دارید به شما می دهیم، در فرم می‌توانید انتخاب کنید به چه طریق با شما در تماس باشیم، بعد از انجام هر تمرین و دادن گزارش آن، ما تمرین جدید به شما می دهیم.

همین حالا شروع کنید و یا اگر هنوز سوالی دارید از ما بپرسید: