ترکیبات اصلی و عوارض قرصهای چاق کننده مکس فت جی فست فت فیس

ترکیبات اصلی و عوارض محصولات چاق کننده از قبیل بامبا ، تایگر ، مکس فت ، جی فست ، فت فیس و فت فست و…

 محصولات چاق کننده از جمله قرص ها و مکمل های افزایش وزن حاوی چه موادی هستند؟ چگونه چاق می کنند؟ و آیا عوارضی دارند؟

در این مقاله که در حقیقت گزارشی از ترکیبات داروهای غیر مجاز است به این مسئله پرداخته شده است که مواد تشکیل دهنده قرص های چاق کننده مثل بومبا، تایگر ، مکس فت ، جی فست ، فت فیس و فت فست و … چیست؟ آیا این داروها مجاز هستند و مواد بی خطر و بدون عوارض دارند؟

لطفاً تا انتهای این مقاله با ما باشید تا حقایقی که هیچگاه فروشندگان به شما نمی گویند را مطلع شوید. در انتها چندین ویدیو واقعی از عوارض این داروها و حتی روش تهیه آنها ارائه شده است. که پیشنهاد می کنیم از دست ندهید.

البته ذکر این نکته اهمیت دارد که بسادگی می توان تشخیص داد این داروها غیر مجاز و خطرناک هستند چرا که در هیچ داروخانه ای نه در ایران بلکه در تمام جهان وجود ندارد در واقع اینها همگی بطور زیرزمینی و غیرقانونی تهیه و بفروش می رسند. 

لذا اصلا این ادعا که مثلاً قرص مکس فت اصل و تقلبی ذارد مفهمومی ندارد چرا اصولا این داروها غیرمجاز هستند. وگرنه بایستی نوع اصل آن در داروخانه که تنها محل معتبر فروش دارو است (حال در هر جای دنیا) وجود داشت.

ترکیبات اصلی محصولات چاق کننده

 معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در رابطه با قرص های چاق کننده گفت:

متاسفانه چند سالی است که در عطاری ها علاوه بر گیاهان دارویی باز و فله ای و عرقیجات و صابون های گیاهی معمول و شناخته شده، محصولات مختلف دیگری نیز عرضه می شود.

بیشتر بخوانید
موکلوبماید

دکتر سید حسین حسینی در گفتگو با خبر نگار وب­دا، افزود: این محصولات که به وسیله شبکه های ماهواره ای تبلیغ می شود با همراهی عطاری ها و گاها آرایشگاه ها و باشگاه های ورزشی در جامعه عرضه می شود.

آیا فقط داروهای چاق کننده غیرمجاز وجود دارد؟

وی بیان داشت: ۴ دسته اصلی این محصولات فاقد مجوز که با اسامی مختلف اما ترکیبات یکسانی به طور غیر قانونی به فروش می رسند شامل محصولات لاغری ، چاقی، جنسی و ترک اعتیاد می باشد.

دکتر حسینی اظهار داشت: در سالهای اخیر با تبلیغات گسترده و البته غیرقانونی، مصرف این فرآورده ها به میزان نگران کننده ای رسیده است و سازندگان این محصولات با درج شماره مجوزی ساختگی و عباراتی نظیر ۱۰۰% گیاهی ، بدون عارضه  و دارای اثرسریع بر روی برچسب محصولات خود آنها را به فروش می رسانند  و هرگز نام مواد اصلی تشکیل دهنده را اعلام نمی کنند تا برای مصرف کنندگان قابل شناسایی نباشد.

بیشتر بخوانید
پیزوتیفن

وی گفت: اولین گروه از این محصولات تحت عنوان داروی چاقی(چاق کننده) مورد تبلیغ قرار می گیرد . همچنین ترکیباتی که باعث چاقی فرد مصرف کننده می شود بر روی برچسب هیچ کدام از این محصولات نوشته نمی شوند و تنها در آزمایشگاه های مجهز ، قابل جداسازی و شناسایی هستند .

معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی نیشابور ادامه داد: نام تعدادی از این محصولات که در بیشتر عطاری های شهر خودمان نیز به وفور مشاهده می شود شامل پودر و قرص بومبا  ، تایگر، مکس فت ، جی فست ، فت فیس و فت فست و … هستن

اما واقعا ترکیبات اصلی این محصولات چاق کننده چیست؟

در پاسخ به این سوال وی خاطرنشان کرد: اصلی ترین مواد تشکیل دهنده شامل انواع کورتون ها مانند دگزامتازون ، پردنیزولون و…، استروئید های آنابولیک مانند انواع ترکیبات تستوسترون ، اکسی متالون و … و در نهایت مقدار کمی داروهای اشتها آور می باشند. مقدار کمی هم پودر جوانه گندم ، کاکائو و وانیل جهت ایجاد بو و طعمی گیاهی و دلنشین! به آن ها اضافه می کنند.

دکتر حسینی در مورد اینکه این محصولات با چه مکانیسمی و چه عوارضی باعث چاقی فرد میشوند گفت: کورتون ها  که از عمده اجزای تشکیل دهنده محصولات چاقی هستند  در بیماران خود ایمنی که در آن سیستم ایمنی فرد بر علیه خود فرد به شکل نابجا فعال می گردد استفاده می شود تا با تضعیف سیستم ایمنی که به شکل نابجا فعال گردیده ، بتواند  ادامه حیات را به بیمار برگرداند.

بیشتر بخوانید
پودر کلاژن برای چاقی صورت

از عوارض قرص های چاق کننده از  قبیل مکس فت چیست؟

وی اضافه کرد: این داروها باعث اثرات جانبی  فراوانی می شوند که در شخص بیمار ، با توجه به شرایط وخیم فرد ، چاره ای جز کنارآمدن با این عوارض وجود ندارد . مهمترین این عوارض شامل پوکی استخوان که می تواند منجر به شکستگی های شدید گردد، ناباروری و احتباس آب و نمک در بدن می باشد .

داروهای چاق کننده غیر مجاز چگونه چاق می کنند؟

همان طور که اشاره شد یکی از عوارض جانبی این ترکیبات که منجر به فشار خون و ایجاد ظاهری چاق در فرد می شود باز جذب سدیم و آب در کلیه ها ست که با ورم ایجاد شده ، صورت و اندام های انتهایی بدن فرد پف آلود به نظر می رسد. جالب است بدانید که با قطع مصرف کورتون ها این ورم بر خلاف دیگر عوارض به سرعت از بین می رود .

داروهای چاق کننده برای خانم ها خطرناک تر است.

ماده اولیه دیگری که توسط سازندگان زیرزمینی محصولات چاقی انتخاب می شود ، استروئید ها آنابولیک هستند که اثرات هورمون های مردانه را دارا می باشند. حال تصور کنید خانمی که به منظور چاقی از این ترکیبات استفاده می کند به تدریج دارای صفات و ویژگی های مردانه خواهد شد. در مردان مصرف کننده نیز عقیمی، آسیب شدید کلیوی، آکنه و ریزش مو ها حداقل عوارض می باشد.

بیشتر بخوانید
اطلاعات کپسول داکسپین عوارض جانبی Doxepin

ترکیبات دیگری که بتوانند طعم و بوی گیاهی به فرآورده بدهد در تمام این محصولات یافت می شود. وی راهکار مبارزه با عرضه این مواد در جامعه را علاوه بر نظارت های بیشتر و اعمال مجازات های سخت گیرانه تر ، افزایش آگاهی شهروندان جامعه دانست تا با انتخابی صحیح بتوانند  زندگی سالمی برای خود رقم بزنند.

منبع: پایگاه خبری و اطلاع رسانی دانشکده علوم پزشکی نیشابور( وب دا)

 گزارشهایی واقعی از عوارض و روش تولید و فروش قرص های چاق کننده مثل بومبا، تایگر ، مکس فت ، جی فست ، فت فیس و فت فست و …

ویدیو اول

ویدیو دوم

ویدیو سوم

ویدیو چهارم

ویدیو پنجم

ویدیو ششم

ویدیو هفتم

لیست قرص های چاقی مورد تایید وزارت بهداشت

دیدگاهتان را بنویسید

208 دیدگاه دربارهٔ «ترکیبات اصلی و عوارض قرصهای چاق کننده مکس فت جی فست فت فیس;

 1. سلام ودورودفراوان برشما که آگاهی می‌دهید باتشکرازشما آیا قرص بی ضرری برای چاقی هست معرفی گنید

  پاسخ
 2. هیچ قرص چاقی نخورید بنده ۱۰سال تجربه دارم همشون قلابی شده همشون کورتون سیپروهپتادین و….امش عوارض،،،بنده الان خون بدنم لخته شده نارسایی ادرنال گرفتم وزنم از وزن طبیعی که بودم کمتر شده فقط بخاطر خدا که دوس ندارم شما هم مریض بشید تجربه و بلایی که سرم اومده رو براتون تایپ کردم که شما هم مث بنده اسیر دکتر و بیمارستان نشید این همه هزینه متخصص چشم قلب گوارش داخلی غدد همه رو رفتم شما هم اسیر اینا نشید الان هم نمیتونم سرپای خودم وایسم،،،فقط طبیعی زندگی کنید یا علی

  پاسخ
 3. سلام
  نمیشه هم قرص جی فست استفاده کرد
  هم وازودیلاتور اینجوری فک کنم عوارض دارو کم تر میشه ؟؟

  پاسخ
  • سلام در این مرحله، بااین همه توضیح و فیلم، نیاز به مراجعه به روانشناس ضروری است

 4. سلام دکتر

  ببخشین من سایز سینه هام خیلی کوچیکه رژیم و ورزش هم کردم اثری نداشت ، شیکوریدین میحورم التن وای تاثیرش خیلی کمه پیشنهادی دارین ؟

  پاسخ
 5. سلام.من دیشب یه بسته قرص جی فست خریدم اما با این چیزایی که الان دیدم دیگه اصلا نمیخورم.همین لاغر باشم بهتر از اینه که نتونم راه برم

  پاسخ
 6. سلام
  ببخشید من چی قرصی بخورم باسنم و صورتتم چاق بشه و هم نامزدم هیچ عوارضی نداشته باشه

  پاسخ
 7. سلام اقای دکتر من دوهفته قرص فت فست مصرف کردم کل بدن شده جوش الان یه هفته میشه که نخوردم ولی هنوز جوش هامونده بنظرشما این جوش ازبین میره

  پاسخ
 8. سلام منم دوست دارم صورتم چاق بشه ولی میترسم بخورم بهم قرص فت فیس پیشنهاد دادن دوستم خورد ۳۰ کیلو اضافه کرد ولی میشه شما هم اگ میتونید یه چیزی پیشنهاد بدید ک عوارض نداشته باشه

  پاسخ
 9. من همیشه حالت ضعف وگرسنگی دارم زیاددستشویی میرم همیشه دهنم حالت خشکی داره وزبونم خشک میشه زیاددلم شیرینی میخواد

  پاسخ
 10. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من هرچقدر میخونم کامل متوجه نمیشم باید چیکار کنم🥲
  من از عطاری پودر چاقی گرفتم خوردم الآنم وزنم خوب شدع ولی بهم قرص مکس فت دادن گفتن اینو بخورم که وزنم برنگردع!!
  حالا چیکار کنم نخورم؟
  وزنم برگشت چیی

  پاسخ
 11. من مربی فیتنس و رشته ام داروسازی الانم تکنسین داروخونه ام واسه این جوون ها و مردم سمت داروهای غیر مجاز بدون تعییدیه نرن مشاوره ای که الان پول میگیرن مکمل فروشای فیک چینی فروش ما رایگان تو پیج و تلفنی دراختیارتون میذاریم

  پاسخ
 12. بجای این داروها از داروخونه قرص مخمر ۱۸۰۰میل ۶۰تایی شرکت معتبر هلث اید یا تستسترون بوستر بخرید ترکیبات کارایی اش هم تریبولوس زینک دی ای ای ویتامین بزنید ترکیبات کارایی تستسترون بوستر بانوان هم میتونن بجای تستسترون بوستر اوپتی وومن گلدن لایف استرلیا تهیه کنید یا سراغ انواع گینر پروتئین بالا اگه خیلی لاغری کربو بالاتر یاخود کربو

  پاسخ
 13. سلام دکتر من قرص گلکسی فت مصرف کردم و بعد از اینکه مصرفش تمام کردم اشتهام قطع شده وزنم یکدفعه کم شده چکار کنم اشتهام برگرده؟

  پاسخ
 14. سلام آقا دکتر من بیست روزه قرص فت فست استفاده‌ میکنم ورم معده گرفتم وخیلی معده ام درد میگیره

  پاسخ
 15. سلام هر قرص و دارویی عوارض خودش رو داره چه قرص چاقی باشه چه قرص لاغری و قرصها و شربتها و داروهای اعصاب و روان و معده و حتی قرص استامینوفن و ….

  پاسخ
 16. سلام آقای دکتر من چند سال پیش قرص اشتها آور مصرف می کردم حالا که چند سال هست مصرف نمیکنم ولی در مفاصل کتفم احساس درد میکنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ
 17. سلام آقای دکتر بعداز خوردن قرص چاقی سرگیجه گرفتم وتا مدتها سردرد میخوام بدونم کورتون باعث سرگیجه میشه

  پاسخ
 18. سلام آقای دکتر من باکیست سینه که دارم خیلی هم لاغرم هیچ اشتهایی هم ندارم روزبه روزهم لاغرترمیشم من چه کارکنم

  پاسخ
 19. سلام آقای دکتر بعد ۳روز از مصرف پودر شاقی صورت بیمارستان بستری شدم ورم معده گرفتم درد کلیه…

  پاسخ
 20. سلام دکتر خیلی ممنونم از توضیحاتتون منم میخواستم تهیه کنم قرص رو اما نظرم عوض شد
  دارو یا مکملی که تاییدیه وزارت بهداشت رو داشته باشه داریم که باعث چاقی و تناسب وزن بدن بشه؟

  پاسخ
 21. شوهرمدتی از این قرص میخورد فشار خون گرفت چاق شد ناراحتی قلبی گرفت سکته کرد فوت کرد بعد مرگش فهمیدم چقدر از این قرصا مصرف کرده بود نخورید سکته میاره

  پاسخ
 22. شوهرم پدتی از این قرص میخورد فشار خون گرفت چاق شد ناراحتی قلبی گرفت سکته کرد مرد بعد مرگش فهمیدم چقدر از این قرصا مصرف کرده بود نخورید سکته میاره

  پاسخ
 23. سلام آقای دکتر آیا قرص گین آپ عوارض داره استفاده کنم ؟یه چند مدتی از قرص های متفاوت استفاده کردم دوران قاعدگی ام بهم ریخت و دارای مشکلات معده شدم الان می‌خوام گین آپ استفاده کنم ؟؟

  پاسخ
 24. سلام من یک دور از قرص جی فست خوردم از همون موقعه عادت ماهانه ام ب هم خورده حدود سه چهار ماه هست درگیر همین هستم هنوزم درست نشده

  پاسخ
 25. سلام ممنون از زحماتتون
  میخواستم مصرف کنم ولی مطالب رو خوندم و منصرف شدم از مصرف این نوع داروها ممنون که ما رو نجات دادید از این همه عوارض این نوع داروها
  خدا اجرتون بده

  پاسخ
 26. سلام دکتر من از قرص چاقی گلکسی استفاده میکنم الانم وزنم زیاد شده فقط از وقتی از این قرص استفاده میکنم بعد از مدتی صورتم همش جوش میاره آیا عوارض این قرصه؟؟

  پاسخ
 27. سلام اقا دوکتور مه به مدت یکسال قرص g fast مصرف کردم و وزن من را هم بالا برد حالا نمی توانم ترک کنوم در صورت ترک قرص بسیار خسته و کم حوصله میباشم و درست درس خوانده نمی توانم میشه کمک ام کنیم تشکر.

  پاسخ
 28. سلام دکتر خداقوت من یک مدت پودر گیاهی آلوئه ورا مصرف کردم ب مدت سه ماه چه عوارضی بر روی داره ممنون میشم توضیح بدین؟

  پاسخ
 29. سلام آقای دکتر من این دو سال تغریباً از پودر جنسینگ استفاده می کنم اولین بار وقتی خوردم چاق شدم ولی الان خیلی خیلی لاغر شدم چرا میشه الان از پودر گین آپ بخورم پودر جنسینگ خوب نبود

  پاسخ
 30. آقای دکترفرزادروشن واقعیتش من دنبال یک قرصی هستم که واقعا جواب بده بخصوص برای صورتم.یک مدتی قرصهای توپولف اصل رواوردن وریختندبازارولی بعدازسه چهارماه نمیدونم به چه علتی دیگه اصلش دیگه به هیچ عنوان پیداشد.واقیتش قرصهای توپولف برام جواب میدادن ولی قرصهای دیگه رونمیدونم ازشما خواستم مشورت مصلحت شم تا کمکی برامون بکنیدالبته اگه زحمتی نباشه.شما به نظرتون کدامیک ازقرصهای گیاهی رومصلحت میدونید.البته قیمتش هم سرسام اورنباشه.ممنونتون میشوم.بینهایت تشگر

  پاسخ
 31. سلام..من ٣٩ سالمه دوروزه سفارش گرفتم برا چاقی صورتم …ولی همش میخوام بخوابم از وقتی فت فیس رو استفاده میکنم..عوارض داره یعنی?

  پاسخ
 32. سلام خسته نباشید من ۱۹ سالمه ولی نزدیک ۶ ساله وزنم روی ۳۸ کیلوگرمه تیروئید دارم ولی ن هنوز کم کاره ن پرکاره آیا ب نظر شما قرص max fat برای چاقی مناسب هست ک استفاده کنم یا ن؟

  پاسخ
 33. بدن با بدن فرق داره ممکنه برا یکی ناباروری بیاره برا یکی نه؟ ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
 34. سلام ببخشید پودر چاقی کینگ فت عوارض داره ایا تو گوگل هم سرچ کردم نوشته کاملا گیاهی اصلا عوارض نداره ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • سلام لطفا دقت کنین فقط فروشنده ها و افرادی که تبلیغ میکنن میگن گیاهی و اصلا عوارض نداره
   یه استامینوفن ساده هم عوارض داره
   این داروه ها که فقط هورمون و مواد خطرناکه

 35. سلام آقای دکتر خسته باشید من یه بسته و نصفی از این قرصا جی فست استفاده کردم بعد ۱۵روز بود نمیخوردم اولین روز ماه رمضان روزه گرفتم و حالت تهوع و دل درد و سردرد سرگیجه یبوست الانم همینجوری هستم و هر دکتری رفتم خوب نشدم عوارض قرصا هاس چیکار کنم ؟

  پاسخ
 36. سلام خسته نباشین… یه قرص چاقی بهم معرفی کنیم تا بتونیم ازداروخانه تهیه کنیم وعوارض نداشته باش… تشکر…

  پاسخ
 37. سلام من قرص فت فیس استفاده میکنم روزی یک عدد تشنج کردم البته قبلاً سابقه تشنج داشتم آیا ربطی داره

  پاسخ
 38. سلام من از قرص فت فست به مدت دوماه استفاده کردم واین چند روز نمیتونم بخوابم حته شبا به نظرتون علتش چیه ممکنه از این قرص باشه

  پاسخ
 39. آقای دکتر یعنی الان قرص مخمر آبجو که برای افزایش اشتهاست و در داروخانه فروش میره خوبه ؟ خطرناک نیست؟مصرف کنم؟

  پاسخ
 40. سلام خسته نباشید 🌻 خیلی ممنون از این همه توجه شما و پاسخ گویی شما🌹
  راستش من برای افزایش وزن عطاری بهم قرص گلکسی فت رو پیشنها دادن به قیمت ۱۶۰ هزارتومان
  گفتن که آمریکاییه و بارکد داشت و کاملا گیاهی و کلا انواع ویتامین هاست و اصلا عوارضی نداره و در ماه با افزایش اشتهایی که باعثش میشه تا ۸ کیلو اضافه میکنن راستش من یدونه از اون ها استفاده کردم و واقعا اشتهام خیلی زیاد شد در طول روز
  و اینکه همه سایت ها گفتن که خیلی قرص خوبیه و باعث افزایش انرژی و…و اینکه عوارضی هم اصلا نداره
  ایا اینها دروغه؟
  این قرص هم عوارض داره ایا ؟
  استفاده نکنم؟

  پاسخ
  • با سلام

   محل فروش دارو در داروخانه است و هر داروی که در جایی دیگر بفروش می رسد به احتمال زیاد تقلبی است بخصوص وقتی تبلیغات زیادی روی آن میشود مثلا همین که میگوند آمریکایی، کاملا گیاهی، بدون هیچ عوارض و…
   مشخص است که تقلبی است چرا که زیادی خوب نشون میدن
   یک استامینوفن ساده هم عوارض دارد . چطور میشود یک دارو که اینقدر اشتها زیاد می کند بدون عوارض باشد
   در ثانی هیچ داوری گیاهی و ویتامین این قدر افزایش اشتها نمیدهد مگر داروهای غیرمجاز و خطرناک
   و نکته آخر فقط سایتهای فروشنده و تبلیغ کنندگان داروهای غیرمجاز از آنها تعریف میکنند نه هیچ کس دیگری

 41. سلام اقای دکتر ببخشید خواستم بپرسم این داروها اگه مدت کوتاهی مصرف شود بازم عوارضش روی بدن اثر میگذراد

  پاسخ
 42. باعرض سلام وخسته نباشید.اقای دکترمیشه یه قرصی معرفی کنین که چاق کننده باشه وبتونیم ازداروخونه تهیه کنیم البته بدون عوارض باشه

  پاسخ
 43. سلام خسته نباشی دکتر جان،دکتر داداشمون تریاک میکشه لاغر شده الانم رفته قرص چاقی گرفته اونم میخوره یعنی ۲تاش باهم هرچیم بش میگم بی فایدس گفتم شما ی چیز بگی نشونش بدم،دمت گرم

  پاسخ
 44. سلام ببخشید پودر گلکسی فت عوارض داره ؟؟من گرفتم نشون دکتر هم دادم‌ میگه این خوبه عوارض نداره خواستم ببینم نظر شما چیه ؟

  پاسخ
 45. عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر
  آیا قرص فورس فکتور هم عوارض داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 46. سلام خسته نباشید دکتر، من ۱۶ سالمه قدم ۱۷۷ و وزنم ۵۱ خیلی هر چی زیاد هم می خورم باز لاغر تر میشم ، چه چیزی برای بنده مناسبه ??ممنون میشم جواب بدید 🙏

  پاسخ
 47. سلام‌من صورتم خیلی لاغره ۳۰سالمه خیلی هم اشتهادارم ولی چاق نمیشم چیکارکنم میگن ازاین قرصابخورمیخاستموباهاتون مشورت کنم شماچ راه حلی براچاقی صورت دارین

  پاسخ
 48. سلام وقتتون بخیر. من قرص فت فست رو استفاده کردم و الان عوارضش رو خوندم خییییلی نگرانم که نازا شده باشم لطفا خواهش میکنم راهکاری برای جبران این عوارض پیش پای من بزارید ممنون میشم🤦🏻‍♀️

  پاسخ
 49. فقط عوارض جنسینگ موقع مصرفم قسمت پاهامدر طول روز دوسه باری هی منقبض یا بی حس میشد یهو یه لحظه..این عوارض نشان دهنده چیه؟

  پاسخ
 50. خداخیرتون بده..که اینقدر باحوصله جواب میدید هرچند که سوالامون تکراریه .بااین که میفهمیم عوارض داره ولی بخاطر مشکل لاغری میخواهیم یه نور امیدی تودلمون روشن شه.اجرتون با صاحب الزمان

  پاسخ
  • من قرص فت فیس خوردم صورتم خیلی تپل شده الان عوارض رو خوندم خیلی میترسم چطوری ولش کنم که صورتم لاغر نشه

  • واقعا جالبه که عوارضش براتون مهم نیست! براتون مهم اینه صورتتون لاغر نشه! بهرحال اولا که این تپل شدن نیست فقط پف هست که از عوارض کورتونی هست که در این داروهای خطرناکه دوما با نخوردنش این پف بمرور بر میگرده ولی عوارضی از قبیل مواردی که در بالا ذکر شده ممکنه بوجود بیاد

 51. سلام آقای دکتر خداقوت…برای چاقی آیا جوانه گندم وعرق یونجه هم عوارض دارد..من تا حالا دوبسته پودر جنسبنگ مصرف کردم میترسم عوارض بعدها نشون بده .ولی میخوام چاق شم با جوانه گندم مشکلی برام پیش نمی آید

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر اینها عوارض نداره و البته اثر خاصی هم ندارن. چون افزایش وزن به افزایش دریافت کالریه نه خوردن بعضی چیزا. فقط احتمال داره توی بعضی پودر ها مثل جنسینگ هم چیزای غیز مجاز بریزن

  • ببخشید یعنی منظورتون اینه که احتمال داره جنسینگ از بقیه داروها بهتر باشه..چون من واقعا بایه بسته جنسینگ ۸کیلو اذافه کردم الان که استفاره نمیکنم وزنم خیلی کم نشد شاید ۳ کیلو کم کرده باشم ..خواهش میکنم اگه به نظرتون جنسینگ بهتره لطف میکنید بگید یه دوره دیگه استفاده کنم ..واقعا وزنم نسبت به سنم کمه .اذیت میشم😔

 52. سلام دکتر من ۱۷سالمه و خیلی لاغرم از سیپروهپتادین استفاده میکنم،ناباروری میای یانه؟

  پاسخ
 53. من از قرص فت فس برای صورت چاقی اسنفاده می کنم می خواستم ببینم مشگلی به بدن نمی رسون ممنونم

  پاسخ
 54. دوستان اگر میخاید زودتر نتیحه بگیرید برا چاق شدن صب ناشتا فرنی بعد صبحانه شبم بعد شام فرنی اندازه یه لیوان چاق شدید منم دعا کنید

  پاسخ
 55. سلام دکترمیگم قرص سیپروهپتادین ضررداره میخوام چاق بشم یه متخصص مامایی برام نوشت چون اشتها ندارم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر این دارو مجازه و اگر پزشک تجویز کرده مصرف کنین. فقط یادتون باشه اولا باقطع دارو، اشتها هم مثل قبل میشه و وزن بر میگرده و دوما طولانی نباید مصرف بشه

 56. سلام آقای دوکتور من خیلی لاغرم میخواهم ازقرص چاقی جی فست استفاده کنم به نظر شما بهتراست یانه،؟

  پاسخ
 57. سلام دکتر من قرص فست فت خریدم ولی هنوز استفاده نکردم.خواستم ازتون بپرسم که استفاده کنم یانه.آیا مجازه؟

  پاسخ
 58. س بنده چندسالی هس که مشکل گوارش دارم ومشکل من ترش کردن وسردردوعصبانی شدن وبیحال شدن هس ،بامصرف قرصدچاقی مکس فت این مشکل تازمانی که این قرص مصرف میکردم کاملامرتفع میشد،باتوجه به اینکه میگن این داروعوارض داره ولی نمیدانم چه ماده ای داخل این قرص بکاررفته که برای مشکل گوارشی من جواب داد،خواهش میکنم اونایی که سرشته ای درعالم پزشکی دارن بررسی کنن ببینندچه ماده ای داخل قرص هس که مزیدبرعوارضی که میگن داره ولی شفابخش شدبرابنده شایدباکشف ماده بکاررفته، برابقیه که مشکلی مشابه من دارن مفیدواقع بشه ،ممنون

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر. بله قبلا هم عرض کردم چون داخلش کورتون هست که در بیماری های شدید استفاده میشه ممکنه در بعضی افراد باعث بهبود موقت بعضی بیمارشون بشه. لازم به ذکر نیست این مسئله نباید باعث بشه که فرد فکر کنه دارو خوبیه و اونو مصرف کنه. چون مثلا در مورد شما باید دارو مناسب و کم خطرتر زیر نظر متخصص گوارش مصرف بشه

 59. سلام .من میخوام وزنم و زیاد کنم و نمیخوام این قرصها هم مصرف کنم چیکار کنم که زود وزن اضافه کنم؟

  پاسخ
 60. سلام دکتر یه سوال میشه لطفا جواب بدین.. الان من دو روزه از قرص چاقی جی فست استفاده میکنم نمیدونم چرا یهویی فشارم بالا پایین میشه سرگیجه دارم حالا تهوعم میگیرم روش.. غیر این قرص هیچ قرص دیگه ای مصرف نمیکنم البته بگم کیست تخمدان دارم ولی الان بهتره بنظرتون با این قرصا تاثیری داره؟ یا از عوارضی ک بالا گفتم بنظرتون عادی؟

  پاسخ
  • سلام دلیلش وجود مواد ی مثل کوتورن و هورمون هست که مضر و خطرناکن.
   از سوالتون متوجه نمیشم که پرسیدید آیا این عوارض عادیه!؟ این قرص غیر مجاز و خطرناکه و نباید مصرف شه. مثل اینه یکی سم بخوره و بعد بگه خوب عادیه عوارض داشته باشه!

 61. سلام ببخشید من چند روزی میشه که قرص چاقی پوما مصرف میکنم آیا بعد از مصرف چند ماه دوباره لاغر میشم؟

  پاسخ
 62. سلام من یکماه هست قرص gold fat fast
  و super fat face استفاده میکنم و هر دوش یک قوطی تموم کردم و الان دومیش هستم من دیروز اولش معده ام درد میکرد و بعدش یبوست گرفتم و امروز شکمم زیاد کار میکنن
  این از عوارضش هست؟ باید چکار کنم؟

  پاسخ
 63. سلام دکتر خسته نباشید.ببخشید من قرص چاقی صورت سوپر فت فیس اکسترا گرفتم،ولی میترسم استفاده کنم .میشه راهنمایی کنید،این قرص هم عوارض داره و نباید استفاده کرد؟فراز طب معتبره؟چون نوشته تنها نمایندگیشو فراز طب داره و کلی تبلیغ که گیاهیه و عوارض نداره و قابل برگشتم نیست.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
 64. سلام من ۲۰ سالمه تا الان قرص چاقی استفاده نکردم بعد از ارتودنسی صورتم شدیداً لاغر شد می‌خوام از قرص فت فیس برای چاقی صورت استفاده کنم بنظرتون مشکلی داره؟

  پاسخ
 65. سلام من چند روزیه قرص فت فیس برای چاقی صورت استفاده میکنم بعد از خوردن دارو تپش قلب میگیرم

  پاسخ
 66. ببخشید آقای دکتر پودر چاقی گلکسی فت هم عوارض داره یک بار مصرف کردم احساس خواب آ لودی داشتم

  پاسخ
 67. سلام دکتر من قرص فست فوت استفاده کردم چند وقت حالا الان حساسیت به نان گرفتم بنظرت مال همون قرص ها نیست؟

  پاسخ
 68. سلام علیکم استاد محترم مه از قرص های چاقی به مس هندرد استفاده کردم و مه بسیار به تشویش هستم بخاطری که دو نیم سال از ازدواج ام میشه مگر تا حال طفل یا اولاد ندارم ایا قرص چاقی دلیل اش است اگر برایم جواب بتین خوش میشم استادی محترم

  پاسخ
 69. من حدود یک سال ب طور کامل از قرص فت فیس استفاده میکنم و تاثیرش روی بدنم عالیه خواستم بگم ک اگه اینو تا اخر عمرم میتونم مصرف کنم حداقل تا زمانی ک ازدواج میکنم؟؟؟؟و عوارضش چیع

  پاسخ
 70. ایا قرص فت فیست عوارضی دارد گسی هست استفاده کرده لطفا راهنمایی کنید ‌‌۱۹سالمه میخوام استفاده کنم وزنم ۶۰

  پاسخ
  • جالبه که این همه توضیح داده شده و حتی فیلم و مستندات گذاشته شده باز شما دنبال تجربه دیگران هستید!؟ فکر کنین ۱۰ نفر هم بیان جواب شما بدن عالیه. خوب تصمیم شما چیه؟

  • سلام من یکسال پودرافلاتون خوردم از۶۴کیلورسیدم۸۰کیلو دورکمرم۶۴بود شده ۴۲.حمام ک میرم مشخصه رونام چاقشده کل بدنم همه مشخصه جوریشدم ک میترسن بی ادبی نباشه کسی بهم گیربده دعوا کنه .البته من معتقدم ک هرچی قوی ترمیشی باید سربه زیرتربشه ادم .فقط صورتم اونم بهترشده فت فست گرفتم استفاده میکنم دوره یکماهه ببینم چجورمیشه البته یبار قرص چاقی هست بامکملش سیپروهیپدون گرفتم دوستام میگفتن چ صورتت بادی کرده اما حیف ک عوارض داره ساق پام میخارید ازخارش زیاد اب ازش میومد .قطش کردم دکترم بم کرم مخثوص داد۳روزه خوبشد اما فت فس ک برا صورته درست میگن کلیه و کبد رو کاری میکنه نصفه کارکنه وصورتت پف کنه خطرداره .من پشیمون شدم گرفتم میخام صبح فقط یدونه بخورم تا صبح روزدیگه .

 71. سلام.. می خوام افزایش وزن پیداکنم؟ چی باید مصرف کنم؟ خواستم قرص fatبگیرم..وقتی مطالب خوندم.. منصرف شدم

  پاسخ
 72. باسلام و عرض خسته نباشید دکتر میخواستم بدونم که آیا قرص های چاق کننده G-FAST عوارض ندارن و مجوزدار هستن لطفا جواب بدین تشکر

  پاسخ
  • سلام همانطور که عرض شد همه این داروها غیر مجاز هستن فقط اسامی فرق داره گرچه به صراحت اسم ایت دارو هم در این مقاله گفته شده است! ا قرص چاق کننده G-FAST
   امبا ، تایگر ، مکس فت ، جی فست ، فت فیس و فت فست و…

 73. خواهش میکنم درموردقرص چاقی گین اپ توضیح بدیدایاعوارض یامجوزداره؟
  راهنمایی کنیدلطفا

  پاسخ
 74. سلام دکتر خسته نباشید من قرص چاقی گین اپ ساخت ترکیه استفاده میکنم ایا این قرص مجوز داره ایااین عوارض هاشامل این قرصم میشه؟
  لطفاراهنمایی کنید

  پاسخ
 75. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دکتر بزرگوار، من چند وقته خیلی بدجور از ناحیه کل اندام و هم صوررت ۵شدت لاغر شدم من چندماه دیگه ازدواج میکنم ، و ملتمسانه خواهش میکنم منو راهنمایی کنید تا بتونم در مدت زمان کوتاهی به اون بدن ایده عالم برسم ، بازم التماس میکنم به عنوان برادر کوچکتر خودتون منو راهنمایی کنید، و محصولی به این حقیر معرفی کنید تا عمر دارم مدیون شما خواهم بود 🙏🙏🙏

  پاسخ
 76. سلام اقای دکتر من صورتم خیلی لاغرهستش میخوام از قرص گین آپ برا چاقی صورت استفاده کنم آیا عوارضی دارد آیا این محصول مجوز دارد؟؟؟/.

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر این محصول هم مثل مکس فت و دهها مورد دیگه هست . فقط اسامی فرق دارن همه ماهیتشون یکیه و همه زیر زمیتی تهیه میشن و حاوی کورتون و هورمونهای جنسی مردانه هستن. در هیچ داروخانه ای هم نیست
   البته این قری رو با پودر گین آپ که در داروخانه هست اشتباه نگیرید

  • سلام من درست متوجه منظورتون نشدم؟! ینی پودر گین آپ مورد تایید تون هست؟ پودر افزایش وزن هستش؟

 77. سلام من خیلی لاغرم و چند وقتیه پیگیر شدم دیدم درباره قرص مکس فت خیلی تعریف شده
  ولی خیلی ها میگن استفاده نکن
  کسی راهی دیگه ای چیزی برای چاقی زود میدونه لطفا ارائه کنه ممنون

  پاسخ
 78. سلام دکتر وقت بخیر من دوروزه از قرص مکس فت استفاده میکنم خیلی سر درد داده بهم به نظرتون چیکار کنم و اینکه عوارضش خیلی زیاده ؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   ببنید این دارو نه تنها در ایران بلکه در هیچ جای دنیا مجوز تولید ندارد و در هیچ مرکز مجازی بفروش نمیرسد محتویات مکس فت و امثال آن ها بجز موارد گفته شده ممکن است مواد خطرناک دیگری هم باشد

 79. سلام دکتر خوبی من پودر چاقی خوردم یه ماه الان یه هفته اس تموم شده حالت رواتی استرس افسردگی بیقراری دارم فشارمم چند بار بالا پایین شده

  پاسخ

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه