بهترین عروسک خرس ولنتاین

چکیده :

عروسک خرس ولنتاین هم می‌تواند به تنهایی یک هدیه جذاب باشد و هم در کنار سایر هدایا در یک پک زیبا بنشیند و پیغام رسان عشق شما باشد.

ارتباط بین عروسک خرس و روز ولنتاین ارتباط پیچیده اما محکمی است. اینکه این دو از چه زمان باهم دوست شده‌اند کاملا روشن نیست اما آنچه واضح است، احساس لذتبخشی است که از دریافت عروسک خرس در روز ولنتاین به افراد دست می‌دهد. عروسک خرس در ابعاد مختلف از خرسهای کوچک ده سانتی که به جاکلیدی وصل هستند تا عروسک بزرگ هم قد انسان که معروف به “خرس شاسخین” هستند در بازار موجود است اما پرفروشترین خرسها سایز متوسطی دارند. اگر قصد خرید عروسک برای روز ولنتاین را دارید بهتر است ابتدا با فلسفه خرس ولنتاین آشنا شوید و سپس مدلهای مختلف آن را ببینید و انتخاب کنید!

چرا عروسک خرس نماد ولنتاین است

ارتباط انسان اولیه با طبیعت بسیار بیشتر و مهروزانه تر از انسان امروزی بوده است. انسان گذشته با تخیل قدرتمند خود با جهان ارتباط می‌گرفته و به این طریق خشونت جهان وحش را کنترل می‌کرده، شاید راز اهلی کردن بسیاری از حیوانات در همین باشد. خرس از دوران یونان باستان به علت قدرت، هوش و احساسی که داشته به نماد عشق تبدیل شده است و اسطوره‌های یونان خرس را نماد معشوقه زئوس می‌دانستند. در بعضی اقوام دیگر خرس به ویژه ماده خرس نماد مهربانی و عطوفت است. شاید شخصیتهای “خرس مهربون” و “خرس مادر” در انیمیشن‌ها برگرفته از همین تفکر باشند. یکی دیگر از خرسهای معروف که به نشانه‌ی یک دوست همیشگی برای انسان تبدیل شد، “خرس تدی” است. بعدها عروسک خرس و گل سرخ به عنوان نماد روز ولنتاین بین زوجهای عاشق رد و بدل شدند و حس زیبای “دوست داشتن” را گسترش دادند.

عروسک خرس ولنتاین

آیا عروسک خرس بهترین هدیه روز ولنتاین است؟

عروسک خرس علاوه بر سمبل عشق بودن چند ویژگی دیگر دارد که آن را به یک هدیه دوست‌ داشتنی تبدیل کرده است. آیا تا حالا کسی را دیده‌اید که از دریافت عروسک خرس ناخوشنود باشد؟ پس ذهنیت ما درباره عروسک خرس در محبوبیت آن بی‌تاثیر نیست. نکته دوم در جنس عروسک نهفته است. معمولا عروسکهای خرسی از چه جنسی هستند؟ آیا عروسک خرس محدودیت سنی و جنسیتی دارد؟

حس مثبت عروسک خرس

ذهنیت ما درباره خرس از گذشته تا به امروز یک ذهنیت مثبت بوده است. در قصه‌ها و افسانه‌های ملل مختلف، خرس همیشه شخصیتی قدرتمند، مهربان و حتی گاهی ساده‌دل داشته است که هیچ وقت در پی مکر و حیله نبوده، بلکه به دنبال دوستی و آشتی با حیوانات و انسانهاست و شاید این ذهنیت در انسان باعث شده که خرس را نماد عشقی ساده و بی آلایش بدانند و برای بیان عواطف صادقانه خود از آن استفاده کنند.

عروسک خرس ولنتاین محدودیت سنی و جنسیتی ندارد

حتما کارتونهای دوران کودکی خود را به یاد دارید که گرگ همیشه “آقا گرگه” بود و شیر همیشه “آقا شیره” اما خرس بارها در کارکتر مادر و پدر و کودک ایفای نقش کرده و در واقع خرس فرای یک جنسیت ثابت در ذهن ما حک شده است. هنوز هم عروسک خرس همین حس و حال را دارد هم عروسک محبوب دخترخانمهاست و هم آقاپسرها. در ولنتاین هم با وجود آنکه اغلب آقایان برای عشق خود عروسک خرس ولنتاین می‌خرند اما کم هم نیستند خانمهایی که به عشق خود با این عروسک ابراز علاقه می‌کنند.

جنس عروسک خرس ولنتاین چیست؟

استفاده از پارچه های مخمل پولشی در دوخت عروسک خرس به نرمی و لطافت آن کمک کرده است و به آغوش کشیدن خرس را لذتبخش کرده است، این ویژگی را فقط زوجهایی که از هم دور هستند به خوبی درک می‌کنند، چه شبها که عروسک خرس را به جای دلبر خود بر سینه فشرده‌‌اند!!

معرفی مدلهای پرفروش عروسک خرس برای ولنتاین

در لاین عروسک فروشگاه بزرگ هاکان مد مدلهای مختلف عروسک پولشی و نانویی وجود دارد اما به روزهای ولنتاین که نزدیک می‌شویم خانه‌ی خرسها از همه بزرگتر می‌شود چرا که خریداران و علاقه مندان به خرس ولنتاین مهمان ما هستند. گرچه خرید عروسک حیوانات برای همه لذتبخش است اما این روزها عروسک خرس محبوبیت بیشتری دارد پس به معرفی پنج مدل از خرسهای زیبا می‌پردازیم.

عروسک خرس روز ولنتاین

عروسک خرس مهربون ولنتاین

خرید عروسک خرس مهربون برای بچه ها و بزرگترها بسیار جذاب است. این خرس دوست ‌داشتنی سه رنگ زیبای سفید، طوسی و قهوه ای دارد. لباس کاموایی عروسک به رنگهای قرمز و سبز، حسابی او را گرم کرده‌اند. این لباس قابل تعویض است. عروسک خرس مهربون بسیار نرم و منعطف است و در آغوش کشیدنش حس آرامش و لذت را منتقل می‌کند. آقا خرسه چشمهای دکمه‌ای و با مزه‌ای دارد. این عروسک خیلی بچه‌ی تمیز و مرتبی است و قابلیت شستشو دارد. خرس مهرون ما از جنس نانویی و ضدحساسیت است و می‌تواند یک دوست همیشگی برای شما باشد. خرید عروسک و دکوری را همه دوست دارند، کودکان برای بازی و بزرگسالان برای تزیین اتاق و اتومبیل خود. عروسک خرس مهربون بهترین گزینه برای هدیه تولد و عیدی و ولنتاین است.

عروسک خرس قهوه ای

خرید عروسک خرس قهوه ای پولیشی و مخملی بسیار نرم و منعطف. این آقای خرس مهربان با رنگ قهوه ای روشن و لباس قرمز راه راه خود در فکر دلبری است. چشمهای تیله ای زیبایی دارد و یک کروات شکلاتی به گردن بسته تا خوشتیپی خود را کامل کند. عروسک خرس قهوه ای آماده رفتن به مهمانی است، او را با خود می‌برید؟عروسک خرس قهوه ای قابلیت شستشو با دست را دارد و حتی در موارد خاص می‌توانید آن را با ماشین لباسشویی و آب خنک بشویید.

عروسک خرس قهوه ای ولنتاین

عروسک خرس بلرسوتی

این خرس بانمک از آن مدلهاست که فقط دوست دارید بغلش کنید و فشارش بدهید. سه رنگ زیبای طوسی، زرد و قهوه ای دارد و در هر مدل رنگ بلرسوت او تغییر می‌کند، زیر این بلرسوت یک بلوز راه راه جذاب پوشیده است، پس می‌توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید.

عروسک خرس قرمز پشمالو

اگر علاقه‌مند به خرسهای کوچک بامزه هستید این خرس بهترین گزینه است. هم می‌تواند به تنهایی یک کادوی جذاب باشد و هم در کنار هدایای دیگر در جعبه هدیه جا شود. خرس کوچولو دو چشم دکمه ای مشکی دارد و یک دماغ نارنجی و گردنش را با یک پاپیون قرمز بسته است. این عروسک از الیاف با کیفیت و کم وزن و انعطاف پذیر ساخته شده است.

عروسک خرس قرمز ولنتاین

عروسک خرس پاندا پاپیونی

خرس پاندا از شیرینترین و محبوبترین حیوانات است. عروسک خرس پاندا هم در بین کودکان و هم بزرگسالان طرفداران زیادی دارد. عروسک خرس پاندا پاپیونی ما از ترکیب رنگ سفید و قهوه ای تیره ساخته شده و این او را خاص و متفاوت کرده است. این باعث شده که هم خرسهای قهوه ای کوهستان با او دوست باشند و هم پانداهای بانمک جنگل. پس خرسهای پاندا را هم در لیست خرس ولنتاین خود قرار دهید. معروفترین خرس پاندا ” پاندای کونگ فو کار” است و بعد از آن خرید عروسک کارتونی برای همه جالب شد.

پاکت هدیه عاشقانه خرسی

علاقه مندان به طرحهای خرسی حتما خوشحال می‌شوند اگر بدانند ساک دستی طرح خرسی هم موجود است. خرید پاکت هدیه عاشقانه خرسی برای تولد و هدیه دادن به عزیزانتان بسیار مناسب است. رنگ قرمز آن با طرح زوج خرسی عاشق این ساک را زیبا و جذاب کرده است. خرید پاکت هدیه عاشقانه خرسی اغلب به همراه هدیه صورت می گیرد اما می‌توانید ساک را جداگانه و به تنهایی هم سفارش دهید. بعضی عادت دارند چند مدل بگ هدیه را خریداری کرده و در منزل نگه می‌دارند تا در مواقع لزوم به راحتی وسیله یا کادوی خود را درون آن بگذارند. اینها افراد آینده نگری هستند!

خرید ساک دستی بهتر است در سایزهای مختلف باشد زیرا حفظ تناسب بین هدیه و ساک دستی یک نکته کلیدی است. پاکت هدیه عاشقانه خرسی با ارتفاع ۳۹ و عرض ۳۰ و پهنای ۱۲ برای قرار دادن عروسک، کیف دوشی، لباس، پکیج ادکلن و اسپری، ست کیف و کمربند و یا کیف پاسپورتی و… مناسب است. جنس این بگ از کاغذ گلاسه ۲۰۰ گرم است که از بهترین نوع کاغذ برای این کار محسوب می‌شود و استحکام بسیار خوبی دارد.

ساک دستی طرح خرسی ولنتاین

سخن پایان

در پایان از هر چه بگذریم از صدای سخن عشق نمی‌شود گذشت، چرا که در این گنبد دوار به یادگارمی‌ماند. اگر قصد دارید عشق خود را با یک هدیه ماندگار کنید سری به فروشگاه هاکان مد بزنید و کادوی خود را از میان انواع عینک، ادکلن شرکتی و اورجینال، محصولات چرم، گوی و جعبه موزیکال، ماگ، بدلیجات و نقره، ساعتهای اصل و برند انتخاب کنید. بعد از آن با خرید لوازم پک و هدیه، زیباترین دیزاین را انجام داده و عزیزتان را سوپرایز کنید.

بیشتر بخوانید
چگونه سفری ارزان به ترکیه داشته باشیم؟
دیدگاهتان را بنویسید