چگونه میل به قند و هوس شیرینی و شکر را کم کنیم

به هوس قند خود پایان دهید، از مصرف شکر خودداری کنید، وزن خود را کاهش دهید و تنها در ۵ روز احساس خوبی داشته باشید! اما چگونه؟

چگونه میل به شکر را متوقف کنیم

یادگیری حذف قند از زندگی شما چندان سخت نیست. شما تمام اشکال قند را متوقف می کنید و برچسب ها را برای غذاهای آماده و بسته بندی شده که ممکن است حاوی آن باشند بررسی می کنید.

اما جلوگیری از بروز میل به شکر هنگام حذف شکر کمی چالش برانگیزتر است.

میل به شکر و کربوهیدرات های تصفیه شده و علائم ترک قند برای همه متفاوت است، افرادی هستند که بنظر یک معتاد به قند هستند اما از آن آزاد شده اند.

به هوس های شکر و میان وعده های بی فکر پایان دهید

رژیم های موثر

یکی از بهترین رژیم ها رژیم کتوژنیک در این زمینه است

بیشتر بخوانید
آیا داروهای کاهش وزن موثر هستند؟

سایر نکات

۱. پروتئین را به یک وعده غذایی اصلی تبدیل کنید

پروتئین برای بدن عالی است و همچنین به کنترل قند خون کمک می کند. سعی کنید مقداری پروتئین به دوره های غذایی خود اضافه کنید. این بدان معنا نیست که همیشه باید گوشت باشد، زیرا جایگزین های زیادی در دسترس است.

۲. یک مولتی ویتامین خوب پیدا کنید

منبع فیزیکی اولیه میل به غذا کمبود مواد مغذی است. مصرف یک مولتی ویتامین خوب به شما کمک می کند تا از هوس های خود جلوگیری کنید. برای بهترین اثر، مولتی ویتامین را با غذا مصرف کنید.

بیشتر بخوانید
افزایش وزن در یک رابطه: 5 علت و راه حل

۳. خوب بخوابید

شکر اغلب به عنوان راهی برای افزایش انرژی در هنگام خستگی استفاده می شود. استراحت خوب به شما کمک می کند تا از این تصادف جلوگیری کنید.

۴. قند و شکر را در دسترس قرار ندهید

اگر در سفرهای مواد غذایی آن را نخرید، تمایل کمتری به خوردن آن خواهید داشت. یخچال و انباری خود را خالی کنید تا دفعه بعد که میل به یک میان وعده دارید، چاره ای جز مصرف یک میان وعده سالم و بدون شکر نداشته باشید.

۵. خواندن برچسب ها را به عادت تبدیل کنید

محصولات متنوعی وجود دارد که به شما کمک می کند از مصرف زیاد قند جلوگیری کنید. برچسب ها را بخوانید و تحقیق کنید که کدام محصولات با سبک زندگی شما مطابقت دارند.

بیشتر بخوانید
روغن زدن ناف برای کاهش وزن

۶. نام های دیگر شکر را بشناسید

برای موثرتر کردن نکته قبلی، باید با برخی از نام‌های دیگر شکر مانند شربت ذرت، شکر ذرت، شربت ذرت با فروکتوز بالا، ساکارز و دکستروز آشنا شوید. هر ماده ای که با -ose ختم می شود شکلی از شکر است، بنابراین فهرست مواد را به دقت بخوانید.

۷. کربوهیدرات های پیچیده

محصولات پخته شده از آرد تصفیه شده و فرآوری شده نه تنها حاوی قند هستند، بلکه بر قند خون نیز مانند شکر تأثیر می گذارند. بهتر است مصرف این غذاها را محدود کنید.

بیشتر بخوانید
گرسنگی: علل، مدیریت، زمان جستجوی کمک

۸. ال-گلوتامین

شاید بخواهید این اسید آمینه جالب را امتحان کنید. به تبدیل قندها به غذای مغز کمک می کند.

۹. مقدار زیادی آب بنوشید

اغلب اوقات هوس تشنگی است. به جای نوشابه، آب گازدار یا آب معدنی بنوشید تا میل به نوشیدن یک نوشیدنی گازدار را برطرف کنید.

Source link

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

متخصص تغذیه و رژیم درمانی (PhD). ارائه دهنده رژیم های تخصصی آنلاین با خدمات ویژه